تست نشتی VPNبعضی اوقات ، ارائه دهندگان VPN کاربران خود را به یک احساس امنیتی کاذب فریب می دهند. یک مطالعه جدید نشان داد که تا 84٪ از VPN آدرس IP شما را نشت می دهند. از آنجا که هدف از استفاده از VPN ناشناس ماندن است ، نشتهایی را در معرض دید شما قرار می دهد. مسئله دیگر برخی از ارائه دهندگان از ویژگی های خراب است. به عنوان نمونه ، حفاظت IPv6 Leak ممکن است IP شما را نشت دهد یا سوئیچ های کشتن ممکن است از انتشار اطلاعات جلوگیری کند. به همین دلیل است که باید اتصال ارائه دهنده VPN مورد علاقه خود را آزمایش کنید تا مطمئن شوید که این تست ها را پشت سر می گذارد. در اینجا برخی از موارد مورد علاقه ما که تست نشت VPN را گذرانده اند ، آورده شده است.

بررسی Leaks

یکی از وب سایتهای جامع برای تست ارائه دهنده VPN شما است https://www.doileak.com سایت. به نظر می رسد برای همه رایج ترین نشت ها و برخی از موارد غیر معمول نیز یک فروشگاه یک فروشگاه است.

این آزمایشات شناسایی می شود:

 1. درخواست IP – این تست آدرس IP شما را به طور کلی به اینترنت نشان می دهد. اگر از یک سرویس VPN استفاده می کنید ، باید آدرس و مکان آنها را به جای شما نشان دهد.
 2. سیستم عامل – آنها برای به دست آوردن این اطلاعات از چند ابزار مختلف استفاده می کنند. این شامل Javascript ، مرورگرها و اثر انگشت TCP / IP است.
 3. نوع اتصال – در حالی که این بیشتر در همه دستگاه ها یکسان است ، برخی از پارامترهای کوچک با انواع اتصال متفاوت است. با مشاهده این پارامترها ، آنها معمولاً می توانند نحوه اتصال کامپیوتر آزمایش شده به اینترنت را تشخیص دهند.
 4. مرورگر – این یکی شبیه به ابزار تشخیص سیستم عامل است که ما فقط به آن اشاره کردیم. آنها به همان روش تشخیص می دهند.
 5. منبع درخواست DNS – نشت DNS آدرس IP را در معرض نمایش نمی گذارد ، اما می تواند نشان دهد که همه چیز به نظر نمی رسد. به عنوان نمونه ، Netflix از چنین نکاتی برای جلوگیری از ریزش جغرافیایی استفاده می کند. یک مشاهده گر علاقه مند با اختیار مناسب می تواند ISP شما را وادار کند تا آدرس IP واقعی را فاش کند. اگر نتیجه “سبز” بدست آورید ، بدین معنی است که درخواست های DNS و HTTP شما مطابقت دارند و به نظر می رسد از همان منطقه آمده اند. با این حال ، به این معنی نیست که IP واقعی شما پنهان باشد.
 6. تفاوت منطقه زمانی – تشخیص داده شده توسط جاوا اسکریپت, با این کار منطقه زمانی شما بر اساس موقعیت مکانی شما تعیین می شود. اگر از VPN استفاده می کنید ، منطقه زمانی منطقه را نشان می دهد.
 7. ترافیک SSL – اگر VPN شما از SSL پشتیبانی نمی کند ، داده های شما ممکن است تمام داده های حساس شما را با متن ساده منتقل کنند. البته این یک چیز بد است. شما می خواهید مطمئن شوید که هر ارائه دهنده ای که استفاده می کنید این آزمون را پشت سر می گذارد.
 8. WebRTC IP Leak – WebRTC به نظر ایده خوبی است. این امر به این دلیل است که گپ تصویری ، تماس ویدیویی و به اشتراک گذاری مرورگر P2P را فعال می کند. اما ، به هر وب سایت نیز اجازه می دهد تا آدرس IP واقعی شما را فوراً مشاهده کند. برای حل این مشکل ، می خواهید یک پسوند مرورگر مانند WebRTC Leak Prevent (برای Chrome) دریافت کنید.
 9. تورنت IP – با استفاده از این تست می توانید تأیید کنید که مشتری تورنت از VPN شما برای ارسال درخواست به یک ردیاب تورنت استفاده می کند..
 10. تورنت DNS – این تست به شما کمک می کند تا سرور DNS که تورنت شما از آن استفاده می کند را تشخیص دهید. از این طریق می توانید تأیید کنید که مشتری تورنت از VPN شما برای ارسال درخواست به یک ردیاب تورنت استفاده می کند.
 11. پشتیبانی فلش – اگرچه استفاده از Flash می تواند معمول باشد ، اما این تست می تواند به صورت خودکار در سیستم شما شروع شود. در این صورت ، شما می خواهید آن را به طور کامل مسدود کنید یا حداقل مطمئن شوید که شروع خودکار نمی شود.
 12. پشتیبانی WebGL – این یکی بیشتر از نقص است تا نشت. بعداً ممکن است این یک خطر امنیتی باشد.
 13. کوکی های شخص ثالث – کوکی های شخص ثالث ، پیگیری حضور آنلاین شما را برای شرکت ها آسان می کند. اگرچه ممکن است تبلیغات هدفمندی را دوست داشته باشید ، می تواند اطلاعات کافی برای مطابقت با IP واقعی شما با IP ناشناس شما ارائه دهد.
  نحوه بازی Street Fighter V با یک VPN

اگرچه این وب سایت آزمایش ممکن است همه چیز را شناسایی نکند ، اما مکان خوبی را برای شروع به شما می دهد. چندین وب سایت دیگر در دسترس است ، اما این آزمایش بسیاری از متداول ترین تست ها را دارد. لطفاً به خاطر داشته باشید گروهی که وب سایت را بیرون می کشد از طنز استفاده می کند ، اما به شما این امکان را می دهد که بطور بالقوه می تواند اطلاعات را برای خودش جمع کند. اطلاعاتی که آنها جمع آوری می کنند ممکن است کمی نگران کننده باشد ، اما به شما نشان می دهد که چگونه ، چرا و چه داده هایی می توانند جمع آوری شوند.

سایت تست Leak

همانطور که مشاهده می کنید ، آزمایش VPN شما می تواند آسان باشد. با استفاده از این آزمایشات ، می توانید تأمین کننده VPN خود را انتخاب خوبی کنید یا خیر. اگر اینطور نیست ، یکی از VPN های مورد علاقه ما را در نظر بگیرید.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 2.85 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 CyberGhost 2.75 دلار CyberGhost 80 کادر انتخاب کادر انتخاب
5 IPVanish $ 3.25 IPVanish 76 کادر انتخاب
Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me