World of WarcraftBlizzard Entertainment یکی از معروف ترین بازی های خود را در تاریخ 30 نوامبر 2004 ، World of Warcraft (WoW) راه اندازی کرد. این بازی اقتصادی مبتنی بر اشتراکی برای نوجوانان ، یک بازی انحصاری چند نفره آنلاین نقش بازی (MMORPG) است و پیگیری یکی دیگر از بازی های دیگر آنها ، warcraft 3.That این بدان معنی است که شما توانایی بازی با افراد مختلف را از همه دارید جهان. WoW مدتی است که در صنعت MMORPG یک پیشرو است و فرار از مراجعه به آن در سایر بازی ها غیرممکن است. با گذشت سال ها ، تلاش های بسیاری برای “کشتن WoW” صورت گرفته است اما این بازی ها نتوانسته اند انتظارات را برآورده کنند. چند عامل وجود دارد که بازی را به سطح محبوبیتی که از آن لذت می برد ، از جمله دیگر عدم موفقیت های اصلی بازی و زمان بندی خوب ، منتقل کرد. تأثیر WoW به حدی است که فیلمی وجود دارد که برخی از داستان را روایت می کند. در یک زمان ، WoW با داشتن 13 میلیون اشتراک درآمد. از آن زمان به بعد بسته به نوع بسته های انبساط و / یا محتوای جدید Blizzard به بازی اضافه شده است و بازی ها جریان می یابد. اگر در منطقه غیر پشتیبانی هستید و می خواستید به یک سرور آمریکای شمالی (NA) دسترسی پیدا کنید (به نام یک قلمرو) یا اگر می خواهید از حساب خود در برابر هک شدن یا حمله احتمالی انکار سرویس (DDoS) محافظت کنید ، می توانید این کار را انجام دهید. مطمئن باشید همه چیز با استفاده از VPN امن است.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 2.85 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 CyberGhost 2.75 دلار CyberGhost 80 کادر انتخاب کادر انتخاب
5 IPVanish $ 3.25 IPVanish 76 کادر انتخاب کادر انتخاب

نحوه استفاده از VPN برای پخش WoW

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای پخش آنلاین WoW. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مکانهای سرور ExpressVPN

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
 • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از PPTP ، L2TP و SSTP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • روی دکمه اتصال دور بزرگ کلیک کنید. بعد از چند ثانیه ، می خواهید محافظ اطراف دکمه را سبز کنید. همچنین یک پیام به شما اطلاع می دهد که “VPN روشن است”
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

نکات برجسته بازی World of Warcraft

WoW به دو جناح ، هورد و اتحاد تقسیم می شود. حداکثر سطح این بازی 100 است و همه نژادها می توانند علاوه بر یک زبان جناحی ، به زبان خاص خود صحبت کنند. نژاد ترکان و مغولان هستند اورک,ترول, تورن, ارواح, وروج خون, گوبلین, و پاندارن. نژاد اتحاد هستند انسان, شب الf, گنوم, آدم کوتوله, درائی, وورگن, و پاندارن. شاید متوجه شوید که ما دوبار به پندارن اشاره کردیم. دلیل این است که آنها می توانند هر دو جناح را انتخاب کنند. با انتخاب پاندارن ، بلافاصله تصمیم نمی گیرید چه جناحی را انتخاب کنید. مگر اینکه شما مثل یک پسر باشید که تصمیم گرفتید بدون انتخاب یک جناح یا ترک منطقه شروع به کار شوید ، به طور کلی یکی از سطح 10 تا 15 را انتخاب می کنید.

  راهنمای راه اندازی iOS ExpressVPN

قبل از ایجاد شخصیت ، باید سرور انتخاب کنید. همانطور که قبلاً نیز اشاره کردیم ، اگر می خواهید از خارج از مناطق پشتیبانی شده به قلمرو NA متصل شوید ، می خواهید از VPN استفاده کنید. در اینجا لیستی از انواع سرورهای موجود و کمی در مورد آنها آورده شده است.

 • PVE / عادی – PVE مخفف Player Vs Environment است. این نوع قلمرو یک قلمرو معمولی است و برای هر کاری که می خواهید انجام دهید طراحی شده است. شما مجاز نیستید که مورد حمله سایر بازیکنان قرار گیرید ، مگر اینکه تصمیم بگیرید گزینه PVP را روشن کنید. همچنین در این نوع قلمروها مجاز به ایجاد شخصیت از هر دو جناح هستید.
 • RP – RP مخفف Role Playing است. شما می توانید تمام کارهایی را که می توانید در یک قلمرو معمولی انجام دهید ، اما این سرورها دارای دستورالعمل دقیق نامگذاری هستند و به طور معمول جمعیت قلمرو قدیمی تری دارند. به طور معمول ، شما انتظار دارید که در دنیای وسیع آنلاین نقش بازی کنند. شما مجاز نیستید که مورد حمله سایر بازیکنان قرار گیرید ، مگر اینکه تصمیم بگیرید گزینه PVP را روشن کنید و اجازه ایجاد شخصیت از هر دو جناح در این نوع عوالم را ندارید.
 • PVP – PVP مخفف Player Vs Player است. مانند سایر سرورها ، شما می توانید کاری را انجام دهید که مرتباً قادر به انجام آن باشید ، اما پیچ و تاب وجود دارد. هنگامی که به سطح 10 رسیدید ، به شما اجازه داده می شود که به طور خودکار توسط سایر بازیکنان مورد حمله قرار گیرند ، و این قابل تغییر نیست. شما مجاز به ایجاد کاراکترهایی از بیش از یک جناح در این نوع عوالم نیستید.
 • PVPRP – همانطور که فکر می کنید ، این نوع قلمرو ترکیبی از قلمروهای PVP و RP است. مانند قلمرو معمولی PVP ، هنگامی که به سطح 10 رسیدید ، به شما اجازه داده می شود که به صورت خودکار مورد حمله سایر بازیکنان قرار بگیرند ، و این قابل تغییر نیست. همچنین ، مجاز به ایجاد کاراکترهایی از بیش از یک جناح روی این نوع سرورها نیست.

پس از انتخاب نوع سرور مورد نظر ، یکی از 13 مسابقه را از صفحه ایجاد شخصیت انتخاب کرده و شغلی را انتخاب می کنید (به نام کلاس). هر کلاس نقاط قوت و ضعف خود را دارد و سبک بازی شما تعیین می کند کدام یک را انتخاب کنید. اگرچه شما نمی توانید مانند برخی از بازی ها این گزینه را تغییر دهید ، WoW به شما امکان می دهد تا 11 کاراکتر را روی یک سرور و در کل از آنها ایجاد کنید. 50 نویسه در همه سرورها. با این گزینه های بسیاری می توانید همه آنها را امتحان کنید. بگذارید نگاهی به کلاسهای موجود و نقشهای آنها بیندازیم. لطفا توجه داشته باشید که Rdps به معنی دامنه و Mdps به معنای غوغا است.

 • جنگجو – مخزن, فروشنده خسارت Melee (Mdps)
 • پالادین – مخزن, Mdps ، Healer
 • شکارچی – نماینده خسارت محدود (Rdps)
 • سرکش – Mdps
 • کشیش – Rdps ، Healer
 • شوالیه مرگ – مخزن, Mdps
 • Shaman – Rdps ، Mdps ، Healer
 • Mage – Rdps
 • Warlock – Rdps
 • راهب – مخزن, Mdps ، Healer
 • Druid – مخزن, Rdps ، Mdps ، Healer

از آنجا که Knight Knight یک کلاس “قهرمان” محسوب می شود ، DK ها فقط هنگامی که به سطح 55 روی یک شخصیت دیگر رسیدید ، باز می شوند. همچنین ، بعضی از کلاسها فقط با مسابقات خاص ممکن است انجام شود ، بنابراین اگر می خواهید یک کار خاص داشته باشید ، برای انتخاب مسابقه مطابقت آماده شوید. بعضی از مشاغل ممکن است توسط بسیاری از نژادها انتخاب شوند ، اما تنها کاری که ممکن است در هر 13 مسابقه انتخاب شود ، کلاس Warrior است.

اکنون که قلمرو ، جناح ، نژاد و کلاس را انتخاب کرده اید ، زمان آن رسیده است که وارد بازی شوید. هر مسابقه دارای ضربات آغازین است که شما را به منطقه شروع آن مسابقه می رساند. از سطح 1-10 ، شما شروع به سطح با انجام quests. ماموریت ها معمولاً در منطقه شروع آسان هستند و ممکن است شامل کشتن حیوانات ، هیولا ، انسانوئیدها یا جمع آوری وسایل باشد. به تمام موجودات محیطی که می توانید حمله کنید به اوباش گفته می شود. quests مهارت های کلاس خود را به شما می آموزد و به شما مهارت بازی می آموزد. هنگامی که به سطح 10 رسیدید ، میادین جنگ PVP در دسترس شما خواهند بود.

زمین های جنگ عرصه های خاص (موارد) هستند که فقط در افرادی که می خواهند PVP مجاز باشند اجازه می دهند. این دو جناح در مقابل یکدیگر قرار دارند و این موارد دارای اهداف هستند. این یک لیست از زمینه های جنگ در بازی ، تعداد بازیکنان مجاز و سطح شماست که می توانید وارد آنها شوید. همه سیاه چال ها و میدان های جنگ ، بازیکنان گروه را با هم ، معمولاً بر اساس سطح ، در کنار هم قرار می دهند. دامنه سطح در یک میدان نبرد قبل از حداکثر سطح پنج است. به عبارت دیگر ، اگر در سطح 10 هستید ، می توانید انتظار داشته باشید بازیکنان را تا سطح 14 ببینید. این روند تا رسیدن به سطح حداکثر ادامه می یابد. در سطح حداکثر ، شما فقط در مقابل سایر شخصیت های سطح حداکثر بازی می کنید. کشتن در میدان نبرد تا زمانی که شما در راستای اهداف مسابقه تلاش می کنید لازم نیست. به طور معمول ، تیمی که برنده می شود ، تیمی است که به جای تلاش برای کشتن دشمن ، به دنبال هدف می رود.

  چگونه YouTube را در ترکیه قفل کنیم

سیاه چال (همچنین به عنوان مثال) راهی خوب برای بدست آوردن سلاح ، زره پوش و حتی تجربه است. بر خلاف questing ، دنده ای که در سیاه چال ها یافت می شود از کیفیت بهتری نسبت به حد معمول برخوردار است. به دلیل تنظیمات گروه ، معمولاً تجربه (XP) با سرعت بیشتری ایجاد می شود ، زیرا اوباش برای جنگیدن در گروه ها طراحی شده اند. سیاه چال ها ممکن است از سطح 10 شروع شوند و تا حداکثر سطح ادامه داشته باشند. سختی های مختلفی برای این سیاه چال ها وجود دارد و برخی نسخه های سخت تر دارند. هر سیاه چال معمولاً دارای کارفرمای 2-4 مرحله ای است و ممکن است در مدت زمان معقولی تکمیل شود. در گذشته ، بازی های دیگر از همان چیدمان dungeon استفاده کرده اند ، اما اوباش را در سیاه چال ها تغییر داده اند. در WoW چنین نیست. هر سیاه چال احساس خود را دارد ، هرچند که گاهی اوقات کارکنان طراحی کارفرمایان را در کراوات های سیاه چال می روند.

کارها همیشه بخش بزرگی از WoW بوده اند. آنها راهی برای کسب درآمد ، کسب تجربه ، کسب دنده و حتی گفتن داستان آزروت هستند. غالباً اوقات ، quest ها به فرهنگ پاپ ، ادبیات و بعضی اوقات به سایر بازی های ویدیویی (موسوم به تخم مرغ عید پاک) اشاره می کنند. یکی از نمونه های مورد علاقه من در مورد یک بازی مرجع بازی ویدیویی پس از اینکه یک درخواست را قبول کردم اتفاق افتاد. در سراسر صفحه نمایش ، یک اخطار چشمک خورد که می گوید: “آماده شوید تا طعمه گزاف گویی کنید!” به یاد دارم که با صدای بلند می خندیدم زیرا این یک اشاره ویدیویی به بازی ویدیویی بسیار محبوب دهه 80 است که نامیده می شود ژوست. تلاش در اصل یک نسخه سه بعدی از آن بازی بود ، از جمله برخی تفاوت های ظریف اصلی.

بیش از 6000 تلاش در بازی وجود دارد که از سطح 1 شروع می شود و از طریق سطح حداکثر ادامه می یابد. برخی از تلاش ها باعث خنده شما می شود ، برخی دیگر ممکن است شما را غمگین کنند. یک تلاش بطور خاص در منطقه شروع تائورن به نام Mulgore واقع شده است. یک شخصیت غیر پخش کننده (NPC) نامگذاری شده است آهاب Wheathoof کایلی در مورد تغذیه سگ خود ، کایل را ارائه می دهد. آنچه این تحقیق را جالب می کند این است که صدای NPC صدای متفاوتی نسبت به هر شخصیت دیگر بازی دارد. این صدای کودک است به جای بازیگر. متعلق به یک بازیکن 10 ساله WoW به نام Ezra Chatterton بود که دارای یک نوع نادر از سرطان بود. به عنوان بخشی از پایه و اساس آرزو ، او یک طراح بازی شد. تلاش توسط وی طراحی شده است و صدایش به همین دلیل ضبط شده است. بلیزارد تخم های عید پاک دیگری را در بازی قرار داده است که به طور خاص به او مربوط می شوند.

حملات محتوای سطح بالایی هستند که عموماً 10-25 بازیکن را شامل می شوند. اینجاست که بهترین چرخ دنده یافت می شود. هنگامی که WoW برای اولین بار افتتاح شد ، یورش 40 نفر نیاز داشت. به دلیل کابوسهای سازمانی آن سناریو ، این تعداد به اولین شماره ای که ذکر کردم کاهش یافته است.

آزروت اکنون کاملاً بزرگ است و جناح ها سرزمین های خاص خود را دارند ، اما گاهی اوقات آنها در بازی به ویژه در سرور PVP ملاقات می کنند. نژادهای بازی معمولاً شهرهای خاص خود را دارند. در آن شهرها معمولاً NPC ها از نژادهایی خواهند بود که شهر به آن اختصاص داده شده است. این گفته است ، تا زمانی که در همان جناح قرار دارید ، ممکن است به هر یک از آنها سفر کرده و با خیال راحت از امکانات آنها استفاده کنید. شهرهای اصلی اتحاد عبارتند از:

 • طوفان – خانه انسانها
 • آهنین – خانه کوتوله ها و گنوم ها
 • دارناسوس – خانه شب های الف ها و ورگنز
 • خارج شدن – خانه درنائی

شهرهای بزرگ ترکان و مغولان عبارتند از:

 • اوریگیمار – خانه اورک ها و ترول ها
 • کمبود – خانه Undead
 • تندر بلوف – خانه تورین ها
 • سیلورمون سیتی – خانه خونهای الف ها

همه شهرها حاکمان دارند و برخی از شهرهای پناهگاه وجود دارند که هر دو جناح ممکن است در آن سهیم باشند.

حرفه ها به دو گروه اصلی و فرعی تقسیم می شوند. اینها مهارتهایی هستند که باید سطح شوند و فواید بی نظیر خود را دارند. فقط 2 حرفه اصلی در یک زمان وجود دارد و برای یادگیری یک مورد جدید ، باید یکی را بیاموزید. حرفه های اصلی به مهارت های مهارت های هنری یا جمع آوری تقسیم می شوند. آنها هستند:

 • کیمیاگری – مهارت دستکاری
 • آهنگر – مهارت دستکاری
 • کتیبه – مهارت دستکاری
 • جواهرات سازی – مهارت دستکاری
 • معدن – مهارت جمع آوری
 • خیاطی – مهارت دستکاری
 • مهندسی – مهارت دستکاری
 • گیاهی – مهارت جمع آوری
 • دلربا – مهارت دستکاری
 • کار چرمی – مهارت دستکاری
 • پوست – مهارت جمع آوری
  نحوه تماشای تلویزیون یوتیوب در خارج از آمریکا

علاوه بر این مهارت های اولیه ، هر کس می تواند مهارت های ثانویه را بالا ببرد بدون اینکه بخواهد هیچ انتخاب کند. اینها ماهیگیری ، آشپزی ، کمک های اولیه و باستان شناسی است.

مسافرت رفتن در بین سرزمین های مختلف ممکن است از راه های مختلفی انجام شود. سفر زمینی یکی از اولین راه هایی است که می توانید بین مناطقی سفر کنید. این می تواند 60-100٪ از شخصیت شما در بازی باشد و تا زمانی که مناطق به هم متصل باشند می توانید کوه را از یک ناحیه به منطقه دیگر هدایت کنید. با این حال ، شما خطر حمله توسط اوباش یا بازیکنان جناح مخالف را دارید. پس از رسیدن به یک سطح معین ، در بیشتر مناطق گزینه پرواز دارید. پرواز می تواند تا 310٪ سریعتر از سفر زمینی باشد و شما ممکن است به صورت مستقیم حرکت کنید. نگرانی از حملات اوباش وجود ندارد و اگر یک بازیکن جناح مخالف به شما حمله کند ، پرواز کردن بهترین گزینه است. آزرووت به چندین قاره تقسیم شده است و شما می توانید از طریق آنها با قایق سفر کنید. Gryphons سیستم پرواز بازی است که ممکن است از سطح اول مورد استفاده قرار گیرد. مانند تاکسی به منطقه دیگر است ، به شرطی که قبلاً در آنجا بوده باشید. معمولاً هزینه کمی در این نوع پرواز در نظر گرفته می شود و شما هیچ گونه مهارتی بر مسیر یا سرعت گریفون ندارید. آخرین روش سفر از طریق پورتال است. مگس توانایی ساخت پورتال را برای خود و سایر بازیکنان دارد. پورتال ها به مناطق مختلف ممکن است در شهرهای بزرگ قرار داشته باشند. اگر از سطح بالایی برخوردار باشید ، می توانید خانه خود را در یکی از این شهرها تنظیم کنید و توانایی سفر به تقریباً در هر منطقه آزروت را که می خواهید داشته باشید..

اصناف تقریباً در هر بازی رایج است و WoW نیز از این قاعده مستثنی نیست. انجمن های صنفی اختصاص داده شده به اهداف مختلف از جمله یورش ، PVP ، و سبک های اجتماعی بازی. در صورت انتخاب انجمن صنفی مناسب ، ممکن است دوستی های ماندگار در آنجا شکل بگیرد. به دلیل طولانی بودن مدت زمان بازی ، افرادی وجود دارند که شاید بیش از یک دهه همدیگر را بطور آنلاین می شناسند ، اما هرگز یکدیگر را چهره به چهره ملاقات نکنند. این را می توان در مورد سایر بازی های ویدیویی نیز گفت.

این نکات بسیاری از این MMORPG با تجربه را در بر می گیرد. من می توانم به عمق بیشتری بروم ، اما قبلاً بسیاری از کتابها ، راهنماهای استراتژی و وب سایتهایی به World of Warcraft اختصاص داده شده اند. با تمام این گفته ها دلایل بسیار خوبی برای استفاده از VPN هنگام بازی WoW وجود دارد ، و ساده تر از آن است که فکر می کنید.

اولین دلیل برای اهداف امنیتی است. با هر بازی محبوب این روزها ، هک کردن می تواند یک مشکل بزرگ باشد. به دلیل سن بازی ، بسیاری از افراد ترک کرده اند و سرانجام دوباره برمی گردند ، تنها این بدانند که هر طلای یا اشیاء با ارزش آنها را فروخته اند. با پی بردن به این مشکل ، بلیزارد یک روش احراز هویت دو عاملی را در قالب یک رمز عبور ثبت کرد. گرچه این کمک کرد ، کسانی که از این فناوری استفاده نکردند ، در معرض خطر هک شدن و سرقت قرار گرفتند. روش های مختلفی برای انجام این سرقت استفاده شده است. روش اول شامل هک کردن منظم است و با استفاده از VPN ، یک لایه محافظت اضافی به بازی خود اضافه می کنید ، زیرا اتصال شما رمزگذاری شده است.

بعضی اوقات ایمیلها به صورت ضبط شده به آدرس ایمیل کاربر ارسال می شوند و می گویند مشکلی وجود دارد و برای حل مشکل باید به یک وب سایت خاص وارد شوید. کاربران غیر مشکوک احتمالاً می توانند اطلاعات خود را از این طریق سرقت کنند. این روش فیشینگ نامیده می شود و تنها راه محافظت از خود در برابر آن نوع حمله ، هوشیاری است.

دلیل دوم استفاده از VPN مربوط به مواردی است که قبلاً به آن اشاره کردم ، دسترسی به wow از هرجایی. اگر در کشوری نیستید که از WoW پشتیبانی می کند ، از VPN برای اتصال به کشوری استفاده می کنید. اگر در قلمرو ایالات متحده بازی می کنید ، منطقی است که از سرور VPN مستقر در آنجا استفاده کنید. این مسئله ما را به یک دلیل بالقوه 3 برای استفاده از VPN می کشاند.

مهم نیست که در کجا قرار دارید ، احتمال اینکه پینگ شما به دلیل روشی غیرمستقیم که اتصال شما طی می شود ، بالاتر از حد معمول باشد. مواردی وجود داشته است که با استفاده از VPN سرعت اتصال سریع تری نسبت به بدون وجود دارد زیرا سیگنال اتصال مستقیم تر حرکت می کند.

وقتی World of Warcraft را به صورت آنلاین بازی می کنید ، از تمام هیجان لذت ببرید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند از یک بازی VPN در هر نقطه از جهان لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me