بگذارید بررسی LiquidVPN را با اندکی تاریخچه شرکت آغاز کنیم. LiquidVPN در سال 2013 توسط دیو کاکس ، مهندس شبکه با بیش از 15 سال تجربه کار در برخی از پیشرفته ترین مراکز داده خصوصی در ایالات متحده تاسیس شد. آنها یکی از قدیمی ترین یا بزرگترین ارائه دهنده VPN در فضا نیستند. در واقع ، آنها اظهار كردند كه هدف از كاهش كمك ، بلكه كیفیت است در هنگام گسترش زیرساختهای شبکه VPN. آنها وقتی از حریم شخصی کاربران و امنیت آنها استفاده می شود ، از سازش امتناع می ورزند. بنابراین LiquidVPN مجموعه ای از الزامات اولیه را برای حفظ حریم خصوصی ، خنثی کردن خالص ، خط مشی استفاده ، سخت افزار ، افزونگی ، ترافیک ، نظارتی و پهنای باند ایجاد کرده است که مراکز داده باید قبل از تصمیم گیری برای اضافه کردن سرورها در آنجا ، برآورده شوند. در نتیجه ، آنها یک سرویس کاملاً کوچک VPN با هسته کوچک از خوشه های سرور واقع در نقاط استراتژیک در سراسر جهان هستند.

بررسی LiquidVPN

تیم LiquidVPN به خدمات مشتری خود افتخار می کنند و اعلام می کنند که بیشتر پرس و جوها در طی 30 دقیقه انجام می شوند ، مگر اینکه آن را “ساعتهای صبح صبح” بدانند ، پس از آن می تواند چند ساعت طول بکشد. LiquidVPN از نظر فنی ابتکاری است زیرا از چندین توپولوژی تونل VPN از جمله “IP های تعدیل کننده” پشتیبانی می کند که در ادامه بررسی خواهیم کرد. سرانجام ، LiquidVPN یک سرویس تفکر رو به جلو است. این توسط آزمایش آنها با الگوریتم های رمزگذاری غیر انستیتوی استاندارد ملی و فناوری (NIST) مانند Camellia-256-CBC برای پروتکل OpenVPN در چند مورد از آن مشهود است..

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

ساختار قیمت گذاری LiquidVPN با اکثر VPN ها متفاوت است زیرا آنها خدمات خود را بر اساس تعداد اتصالات همزمان به شبکه خود قیمت گذاری می کنند. آنها پیشنهادات خود را اینگونه می نامند: SideKick كه به دو اتصال همزمان اجازه می دهد. Road Warrior که اجازه می دهد تا چهار ، و نهایی که اجازه می دهد تا هشت. مانند بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، اگر برای مدت طولانی تر مشترک شوید ، تخفیف هایی را برای همه برنامه های خود ارائه می دهند. LiquidVPN تمام برنامه های خود را در دو طول مدت ارائه می دهد: یک ماه و یک سال.

قیمت گذاری LiquidVPN

همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، LiquidVPN برنامه SideKick خود را با قیمت 7.00 دلار در هر ماه و 57،00 دلار در هر بازار به فروش می رساند ، این بدان معناست که می توانید 27.00 دلار صرفه جویی کنید یا حدود 32٪ از خرید خود را برای یک سال خدمات ثبت نام کنید. اگرچه برنامه Ultimate این امکان را دارد که شما را بیش از 50٪ از قیمت ماهانه صرفه جویی کند ، اما تنها تعداد کمی از مصرف کنندگان انرژی به تعداد زیادی اتصال همزمان نیاز دارند. بنابراین ، به نظر می رسد که “نقطه شیرین” برای خدمات LiquidVPN طرح Road Warrior است. ثبت نام برای یک سال از این بسته باعث صرفه جویی در 51.00 دلار یا در حدود 42.5 درصد از قیمت ماهانه می شود. از VPN نامحدود با چهار اتصال همزمان از عادی لذت ببرید 5.75 دلار در هر ماه.

سرویس LiquidVPN به شما امکان دسترسی نامحدود به حدود 44 سرور در 9 کشور مختلف را می دهد. برای محافظت و ایمن سازی کلیه ترافیک اینترنت خود به برخی از الگوریتم های رمزگذاری شده قوی دسترسی خواهید داشت. همچنین می توانید از چهار نوع اتصال تونل IP برای انتخاب سطح ناشناس بودن خود در هنگام گشت و گذار در اینترنت ، استفاده کنید. علاوه بر این ، شما به خدمات LiquidDNS با رمزنگاری صفر و غیرقانونی آنها دسترسی خواهید داشت. استفاده از سرویس LiquidDNS به شما امکان می دهد تا به ویژگی بتا آنها دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد از بسیاری از سرویسهای بخار مختلف ایالات متحده و انگلستان از هر مکان VPN خود لذت ببرید..

LiquidVPN گزینه های مختلف پرداخت از جمله Bitcoin ، کارت های اعتباری و PayPal را می پذیرد. کارت های اعتباری مورد قبول شامل Visa ، Mastercard ، Discover American Express ، JCB ، EnRoute ، Diners Club ، Visa Debit و Visa Electron می باشد. پرداخت به دلار آمریکا است. پرداخت با استفاده از بیت کوین ناشناس بودن بیشتری به شما امکان می دهد.

دوره آزمایشی بدون خطر

اگرچه LiquidVPN آزمایشی رایگان برای هیچ یک از خدمات آنها ارائه نمی دهد ، اما آنها 7 روز ضمانت بازگشت پول دارند. این کار به شما زمان می دهد تا خدمات را مرور کنید و ببینید که آیا این برای شما مناسب است یا خیر. اگر به هر دلیلی از خدمات آنها راضی نیستید ، آنها با کمال میل در طی هفت روز اول خدمت ، هزینه اشتراک شما را پس خواهند گرفت. برای دریافت بازپرداخت ، ابتدا باید خدمات خود را لغو کرده و سپس بلیت را به بخش صورتحساب ارسال کنید. در صورتی که قبل از درخواست بازپرداخت از مقدار غیر منطقی از منابع استفاده نکرده اید ، فقط در مدت هفت روز پس از پرداخت هزینه خدمات دریافت می شود. این قسمت آخر ، “مقدار غیر منطقی از منابع” ، از ToS آنها می تواند روشن تر شود.

از LiquidVPN بازدید کنید

ویژگی های سرویس LiquidVPN

سرویس LiquidVPN شامل دسترسی به 44 سرور در 16 شهر پراکنده در 9 کشور مختلف با دسترسی به بیش از 2000 آدرس IP عمومی است. کسانی که در سرویس VPN خود مشترک هستند نیز می توانند از LiquidDNS خود استفاده کنند. LiquidDNS سرویس رمزگذاری شده صفر LiquidVPN هوشمند DNS است. این سرویس DNS خصوصی است که 100٪ متعلق به آن است و توسط LiquidVPN اداره می شود و منحصراً در دسترس مشترکان LiquidVPN است. این به شما امکان می دهد نمایش داده شدگان جستجوی رمزگذاری شده و صفر را انجام دهید. این می تواند شما را از بازاریابی ناخواسته ، سانسور دولتی سایتهایی مانند توییتر و یوتیوب و فیشینگ مخرب محافظت کند.

استفاده از سرورهای LiquidDNS آنها برای گشت و گذار در اینترنت شما نه تنها باعث افزایش حریم خصوصی شما بلکه به شما امکان می دهد به سرویس جدید بتا آنها دسترسی پیدا کنید که به شما امکان می دهد رسانه های جریان از ایالات متحده و انگلیس را از هر مکان سرور VPN خود مشاهده کنید بدون اینکه نیازی به این کار باشد. در یکی از آن کشورها به یک سرور وصل شوید.

ویژگی دیگری که سرویس LiquidVPN ارائه می دهد ، امکان انتخاب نوع اتصال IP مورد استفاده در اتصال تونل VPN است. انتخاب هایی که می توانید انجام دهید به شرح زیر است:

 • IP مشترک – توپولوژی عمومی که توسط بیشتر VPN ها استفاده می شود
  • این پیش فرض برای کلیه پروتکل های VPN است: OpenVPN، SSTP، L2TP، PPTP
  • اتصالات توسط فایروال آدرس آدرس شبکه (NAT) محافظت می شوند
  • برای دستگاههایی که فاقد فایروال مانند تلفن های هوشمند و تبلت ها هستند یا به نقاط داغ Wi-FI مانند رستوران محلی شما دسترسی دارند توصیه می شود
  • تا حدودی ناشناس بودن را فراهم می کند زیرا IP ها بین سایر کاربران LiquidVPN به اشتراک گذاشته می شوند
 • IP عمومی – در هر جلسه کاربر یک آدرس IP عمومی اختصاص داده شده پویا ارائه می دهد
  • آدرس ها پس از استفاده دوباره به استخر بر می گردند تا به کاربران دیگر واگذار شود
  • برای وبگردی روزانه ، بارگیری P2P ، بازی ، VOIP و سایر فعالیتهای عمومی توصیه می شود.
  • حفظ حریم خصوصی کمتر به دلیل اینکه می توان ترافیک را به IP بازگرداند و فقط شما در آن هستید
  • دسترسی بدون سانسور به اینترنت باز با همه درگاه ها اما پورت 25 باز است
 • تعدیل IP – IP عمومی برای دسترسی به یک سرویس اینترنتی با هر درخواست جدید تعدیل می شود … یعنی بارگذاری یک تصویر ، تغییر صفحه سایت ، کلیک روی پیوند ، یا موارد دیگر.
  • از IP های مشترک استفاده می کند
  • اتصال 20-40٪ کندتر از سایر اتصالات VPN به دلیل سربار اضافی است
  • بیشترین گمنامی را فراهم می کند زیرا ردیابی هر کسی تقریباً غیرممکن است
  • با تمام سایتهایی که ممکن است بخواهید از آنها بازدید کنید ، کار نخواهد کرد
 • آی پی اختصاصی – یک آدرس IP عمومی به تنهایی به شما اختصاص داده می شود و هرگز تغییر نمی کند
  • برای باز و بسته شدن پورت ها از طرف شما به تنظیمات اضافی نیاز دارد
  • هیچ گمنامی را فراهم نمی کند زیرا ترافیک را می توان مستقیماً به آدرس IP عمومی ردیابی کرد که فقط به آن دسترسی دارید
  • فقط در صورت نیاز به یک آدرس IP استفاده کنید که تغییری ایجاد نکند
  تونلر Anonabox و بررسی حرفه ای

آخرین ویژگی سرویس LiquidVPN ، امنیت عالی است که توسط رمزگذاری آن ارائه می شود. این سرویس از پروتکل های OpenVPN (UDP / TCP) ، SSTP ، L2TP / IPsec و PPTP پشتیبانی می کند. پروتکل PPTP که از MPPE 128 بیتی استفاده می کند دارای کمترین رمزگذاری است و معمولاً فقط درصورتی مفید است که سرعت هدف شما باشد و امنیت نیست و یا پروتکل دیگری برای دستگاه شما در دسترس نیست. LiquidVPN از رمزگذاری AES برای SSTP خود استفاده می کند که بیشتر برای ویندوز است و می تواند در اکثر فایروال ها پانچ شود. پروتکل L2TP / IPsec آنها از رمزگذاری AES 256 بیتی استفاده می کند و برای دستگاه های تلفن همراه که در پشتیبانی از آن ساخته شده ، مناسب است. سرانجام اجرای رمزگذاری OpenVPN از CBC 256 بیتی AES با کلید RSA 4096 بیتی و Camellia-256-CBC در دسترس در دسترس است. این بدان معنی است که شما می توانید یک اتصال VPN پیدا کنید که متناسب با نیازهای امنیتی شما باشد.

از LiquidVPN بازدید کنید

مکان و محل سرور LiquidVPN

شبکه LiquidVPN شامل دسترسی به 44 سرور در 16 شهر پراکنده در 9 کشور مختلف با دسترسی به بیش از 2000 آدرس IP عمومی.

کشورهاCitiesProtocolsLog خط مشی
9 16 OpenVPN TCP / UDP، SSTP، L2TP / IPsec، PPTP بدون گزارش

لیست کشورها و شهرهایی که LiquidVPN دارای سرورهای VPN است در لیست کوتاه قرار دارد و موارد زیر را شامل می شود:

 • کانادا – تورنتو ، ON
 • آلمان – فرانکفورت
 • هلند – آلبلاسرام؛ آمستردام؛ روتردام
 • رومیآ بخارست
 • سنگاپور – سنگاپور
 • سوئد – استکهلم
 • سوئیس – زوریخ
 • انگلستان – منچستر
 • ایالات متحده – شیکاگو ، IL؛ کانزاس سیتی ، MO؛ لس آنجلس ، کالیفرنیا؛ Manassas ، VA؛ میامی ، فلوریدا؛ Piscataway ، NJ

اگرچه ممکن است LiquidVPN تعداد سرورهایی را که برخی از ارائه دهندگان VPN انجام می دهند نداشته باشد ، اما سعی می کنند آن را در کیفیت و قرار گیری استراتژیک سرورها در شبکه خود جبران کنند. هر سرور در شبکه خود دارای پورت اختصاصی 1 گیگابیت بر ثانیه است تا یکی از سریعترین اتصالات ممکن به اینترنت را در اختیار شما قرار دهد. همه مکان های شبکه خود دارای سرورهایی هستند که از آدرس دهی IP مشترک پشتیبانی می کنند. آنها سرورهایی در همه مکان ها دارند که کلیه پروتکل های VPN را پشتیبانی می کنند: OpenVPN ، SSTP ، L2TP / IPsec و PPTP. در حال حاضر آنها نرم افزار مشتری برای ویندوز و Mac OS X دارند. آنها همچنین بتا دارای یک برنامه اندرویدی هستند. آنها در پایگاه دانش خود راهنماهایی برای کمک به مشترکین به صورت دستی خدمات خود را با استفاده از تمام پروتکل های پشتیبانی شده در روترهای Windows ، Mac OS ، Linux ، iOS ، Android ، DD-WRT و سایر دستگاه ها نصب می کنند. علاوه بر این نیازهای اساسی ، شبکه LiquidVPN سرورهایی ارائه می دهد که از DDoS محافظت شده تا 20 گیگابیت در ثانیه ، سرورهای بهینه شده برای P2P و سرورهایی با پورت 10 گیگابیت در ثانیه برای بهبود عملکرد شبکه خود استفاده می کنند..

از LiquidVPN بازدید کنید

حریم خصوصی و امنیت

اگرچه LiquidVPN در ایالات متحده مستقر است ، اما این موارد دقیق است بدون ورود سیاست حفظ حریم خصوصی. آنها هیچ گونه داده استفاده را از کاربران VPN خود وارد نمی کنند. آنها فقط اطلاعات لازم جهت بهره برداری از خدمات خود را نگه می دارند. به قول خودشان:

LiquidVPN تصمیم می گیرد قبل از اینکه نقض حریم خصوصی شما رخ دهد ، داوطلبانه بخشی از شبکه یا شبکه خود را به طور داوطلبانه تعطیل کنید و به یک حوزه دیگر منتقل شوید یا کاملاً ببندید. ما درخواست های اطلاعاتی راجع به کاربران و شبکه LiquidVPN به طور عمومی اعلام خواهیم کرد. ما یک قایق قاری هفتگی را فراهم می کنیم که تضمین می کند هر درخواست اطلاعات دریافتی در دسترس عموم قرار گرفته است.

LiquidVPN هیچ گزارش جلسه ای را حفظ نمی کند. وب سایت هایی که بازدید می کنید و نوع داده ای که می فرستید / دریافت می کنید ، کار شما است. ما از این نوع ترافیک نظارت نمی کنیم. داده های جلسه هرگز ذخیره و ضبط نمی شوند ، داده های اینترنت و حریم استفاده شما دغدغه مهم ما است.

سیاست حفظ حریم خصوصی آنها و همچنین روش شفاف برخورداری از درخواست اطلاعات با ارسال عمومی آنها و هرگونه اقدامی صورت گرفته ، گواهی بر ارادت آنها به حریم خصوصی شما است. همچنین آنها پرداخت هایی را با استفاده از بیت کوین قبول می کنند تا در حین استفاده از خدمات از آنها حتی در حفظ حریم خصوصی و ناشناس بودن خود حتی بیشتر محافظت کنند.

LiquidVPN همچنین امنیت ترافیک اینترنت و عادتهای مرور شما را فراهم کرده است. آنها از پروتکل های VPN زیر شامل OpenVPN (TCP / UDP) ، SSTP ، L2TP / IPsec و PPTP پشتیبانی می کنند. این می تواند به شما کمک کند تا کلیه ترافیک آنلاین خود را رمزگذاری کرده و از چشم کنجکاو در امان باشید. مشتریان LiquidVPN از پروتکل OpenVPN با CBC 256 بیتی AES با کلید RSA 4096 بیتی یا رمزگذاری Camellia-256-CBC استفاده می کنند که برخی از بهترین محافظت در برابر رمزنگاری موجود در صنعت را به شما ارائه می دهند..

OpenVPN امن ترین پروتکل های VPN است. این پروتکل بسیار متنوع است که هم اکنون پشتیبانی بیشتر دستگاه ها را دارد. L2TP / IPsec یک انتخاب عالی برای دستگاه های تلفن همراه مانند iOS است زیرا بومی ترین آن را پشتیبانی می کنند و پیکربندی آن را آسان می کند اگرچه می تواند کمی کندتر از برخی پروتکل های دیگر باشد. اجرای L2TP / IPsec آنها از بیت AES-256 استفاده می کند. آنها همچنین از SSTP پشتیبانی می کنند که عمدتا برای ویندوز است و به شما امکان می دهد بیشتر فایروال ها را تراز کنید. از جمله پشتیبانی از پروتکل PPTP که دارای پشتیبانی گسترده از سکوی می باشد ، تنظیم آن آسان است و سریع به دلیل رمزگذاری سطح پایین آن ، به آنها اجازه می دهد تا حتی از دستگاههای بیشتری پشتیبانی کنند. این یک انتخاب محبوب برای رسانه های جریان در جایی است که امنیت بزرگترین نگرانی شما نیست.

ارائه پشتیبانی از چهار توپولوژی مختلف تونل OpenVPN به شما امکان می دهد ترافیک آنلاین خود را تأمین کنید و برای خود تصمیم بگیرید که در هنگام گشت و گذار در اینترنت چگونه ناشناس می خواهید باشید. استفاده از IP های تعدیل شده می تواند عادات اینترنت شما را عملاً غیرقابل ردیابی کند. LiquidVPN راهنماهایی برای کمک به نصب آن در انواع مختلف دستگاه ها با استفاده از تمام پروتکل هایی که پشتیبانی می کنند. آنها حتی راهنمایی هایی را برای پیکربندی سرویس خود با روترهای DD-WRT ارائه می دهند. آنها حتی راهنمایی برای استفاده از خدمات خود با نرم افزار PFSense دارند.

از LiquidVPN بازدید کنید

تست دستی

ما بررسی LiquidVPN ما را با استفاده از تست نرم افزار مشتری انجام می دهیم تا ببینیم چقدر راحت تنظیم و استفاده و همچنین عملکرد کلی آن را آزمایش می کنیم. می خواهم با گفتن اینکه LiquidVPN در تست سرعت ما عملکرد خوبی داشته است ، شروع کنم. LiquidVPN دارای نرم افزار مشتری سفارشی برای Windows و Mac و یک برنامه بتا تازه منتشر شده برای دستگاه های Android است. آنها راهنمایی های مرحله به مرحله برای پیکربندی سرویس خود با پروتکل های مختلف در دستگاه های دیگر مانند iOS ، Android و سایر دستگاه های تلفن همراه ارائه می دهند. آنها همچنین راهنمایی هایی برای استفاده از خدمات خود با روترهای Linux و DD-WRT دارند.

  نقد و بررسی VPN حریم خصوصی نورتون

اتصال از ویندوز

LiquidVPN دارای یک سرویس گیرنده سفارشی برای ویندوز است که به شما امکان می دهد با استفاده از پروتکل OpenVPN به هر سرور در شبکه خود متصل شوید. می توانید مشتری را از وب سایت آنها بارگیری کنید. در هنگام نصب مشتری چندین صفحه تنظیم را مشاهده می کنید. اولین امکان ایجاد یک آیکون دسک تاپ برای LiquidVPN را فراهم می کند و پس از اتمام نصب ، مشتری را اجرا می کنید. دوم درایور OpenVPN TAP را برای ویندوز نصب می کنید.

انتخاب LiquidVPN

اگر انتخاب کردید که مشتری را پس از اتمام نصب ، تصویری شبیه به عکس اول در تصویر بالا مشاهده کنید. این صفحه اصلی اتصال برای مشتری است. درست در سمت راست دکمه اتصال قرمز دکمه ای با آیکون مکان GPS آندروید روی آن قرار دارد. با کلیک بر روی این دکمه ، تصویری مشابه با وسط بالا نمایش داده می شود. این صفحه انتخاب سرور است که به شما امکان می دهد کدام سرور را که می خواهید به آن وصل شوید انتخاب کنید. این صفحه نمایش به دو ناحیه تقسیم می شود. منطقه اول این صفحه به شما امکان می دهد معیارهایی را برای انتخاب سرور خود انتخاب کنید که شامل موارد زیر است:

 • منطقه – به شما امکان می دهد همه سرورها را در یک منطقه خاص مشاهده کنید
  • گزینه ها عبارتند از: همه ، اتحادیه اروپا ، آمریکای شمالی ، آسیا ، اروپای شرقی
 • پروتکل – به شما امکان می دهد پروتکل مورد استفاده برای اتصال خود را انتخاب کنید
  • گزینه ها عبارتند از: OpenVPN ، L2TP / IPsec ، SSTP ، PPTP
 • توپولوژی – به شما امکان می دهد نوع اتصال IP خود را انتخاب کنید که به شما امکان می دهد درجه ناشناس بودن خود را کنترل کنید
  • گزینه ها شامل Shared ، Public ، Moulating ، Dedicated است
 • موارد دلخواه – به شما امکان می دهد فقط سرورهای مورد علاقه ذخیره شده را نشان دهید

بخش دوم صفحه انتخاب سرور سرورهایی را نشان می دهد که با معیارهای انتخاب شده مطابقت دارند. با کلیک بر روی پیکان های دایره در سمت راست پینگ ، آخرین زمان تاخیر (پینگ) برای خراب های انتخاب شده در میلی ثانیه را نشان می دهد. با کلیک بر روی ستاره قرمز روی سرور خاص ، آن سرور به عنوان مورد علاقه انتخاب می شود. تصویر سوم بالا موارد دلخواهی را که انتخاب کرده ایم نشان می دهد. با کلیک روی سرور فلوریدا ایالات متحده به نام Leesin آن را انتخاب می کنید.

اتصال LiquidVPN

این نتیجه مانند تصویری از تصویر بالا در سمت چپ در تصویر بالا است. همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید ، سرور انتخاب شده فلوریدا ، ایالات متحده [Leesin] در دکمه اتصال در زیر کلمه اتصال ظاهر می شود. با کلیک بر روی این دکمه فرآیند اتصال آغاز می شود که نتیجه آن در عکس میانی بالا است و دکمه اتصال قرمز به سمت اتصال زرد تغییر می یابد. اگر این اولین بار است که به سرویس وصل می شوید ، پنجره ای که به شما امکان می دهد نام کاربری و رمز عبور خود را وارد کرده و ذخیره کنید. این کار قبل از شروع مراحل اتصال باید تکمیل شود. تصویر در سمت راست اتصال کامل را نشان می دهد. اکنون که نحوه انتخاب و اتصال به یک سرور با استفاده از نرم افزار مشتری را بررسی کرده ایم ، اجازه دهید نگاهی به قسمت های صفحه اتصال بیندازیم. با بررسی این قسمت ها در تصویر اتصال اتصال کامل در بالا ، مؤلفه های زیر را می بینیم:

 • دکمه قطع ارتباط – با کلیک بر روی این ، ما را از سرور انتخابی جدا می کند
 • نماد انتخاب سرور – هنگامی که از سرور انتخابی خود جدا شد ، دوباره ظاهر می شود
 • نمودار نوار داده منتقل شد – سرعت بارگیری و بارگیری (Mbps) اتصال و نمودار بار را در طول جلسه نشان می دهد
 • وضعیت فعلی – قطع یا وصل شوید
 • دکمه قفل مایع را فعال / غیرفعال کنید – نسخه ویندوز از قفل مایع با استفاده از API ویندوز Filtering Platform برای ایجاد قوانینی برای قطع کامل دستگاه شما از اینترنت و سپس سوراخی برای اتصال به سرورهای LiquidVPN و ایجاد یک تونل رمزگذاری شده بین دو مکان ایجاد می کند. این گزینه سوئیچ نهایی کشتار را فراهم می کند زیرا هرگونه تلاش (بدافزار ، نشت WebRTC ، نشت DNS و غیره) برای دور زدن تونل رمزگذاری شده به سادگی از بین می رود ، مگر اینکه به شما اجازه دور زدن فایروال را از طریق منوی تنظیمات داده باشید..
 • اطلاعات
  • آدرس IP فعلی – آدرس IP اختصاص داده شده توسط سروری که در حال حاضر به آن متصل هستید
  • زمان سنج برای جلسه فعلی – زمان در ثانیه از زمان شروع جلسه
  • توپولوژی فعلی و رمزگذاری در اتصال فعلی مورد استفاده قرار می گیرند – به اشتراک گذاشته ، OpenVPN-256 بیتی

از LiquidVPN بازدید کنید

با کلیک روی قطع اتصال در تصویر سوم بالا ، شما را به سمت درخشش در صفحه نمایش قطع شده در بالا سمت چپ برگرداند. از اینجا می توانید همانطور که قبلاً نشان داده ایم ، با کلیک کردن بر روی نماد انتخاب سرور ، سرور دیگری را انتخاب کنید. در غیر این صورت ، می توانید بر روی چرخ دنده در منوی بالای سمت چپ کلیک کرده و تنظیمات را انتخاب کنید. با این کار منوی تنظیمات به شما امکان می دهد تا نحوه عملکرد VPN را تغییر دهید. دارای سه زبانه (از چپ به راست): قفل عمومی ، پیشرفته و مایع. برگه تنظیمات عمومی دارای دو بخش است. احراز هویت و گزینه ها. پر کردن نام کاربری و رمز عبور در اینجا آن را برای تغییرات سرورهای بعدی ذخیره می کند. گزینه های موجود در برگه تنظیمات عمومی شامل موارد زیر است:

 • به طور خودکار هنگام قطع ارتباط وصل شوید
 • هنگام شروع LiquidVPN ، به طور خودکار ارتباط برقرار کنید
 • LiquidVPN را در هنگام راه اندازی سیستم راه اندازی کنید
 • پس از اتصال ، سینی را به حداقل برسانید
 • در هنگام شروع به روزرسانی های برنامه را بررسی کنید
 • غیرفعال کردن IPv6

تنظیمات مشتری LiquidVPN

برگه دوم در فهرست تنظیمات برگه پیشرفته است (تصویر میانی در بالا نشان داده شده است). برگه پیشرفته دارای دو بخش است. اولین مورد بخش openVPN است که شامل دو گزینه زیر است:

 • پروتکل OpenVPN – به شما امکان می دهد پروتکل را از UDP به TCP تغییر دهید
  • UDP – پروتکل داده کاربر کاربر پیش فرض و سریعترین پروتکل است
   • بررسی خطای برابری اختیاری است.
   • این تضمین نمی کند که تمام بسته ها تحویل داده شوند یا ترتیب ورود آنها به آنجا باشد.
  • TCP – پروتکل کنترل حمل و نقل (کندتر از پروتکل TCP)
   • این تضمین می کند که داده ها تحویل داده می شوند و به ترتیبی که ارسال شده است ، دریافت می شوند.
   • TCP در مواردی که می خواهید از ترافیک HTTPS تقلید کنید ، مفید است.
 • بندر – به شما امکان می دهد پورت های مختلفی را برای ترافیک خود انتخاب کنید
  • گزینه های بندر: اتوماتیک (برای شما انتخاب شده است) ، 53 ، 118 ، 123 ، 443 ، 921 ، 1194 ، 9201
   • در صورت بروز مشکل در ارتباط ، ممکن است تغییر درگاه ها کمک کند
   • انتخاب پروتکل TCP و پورت 443 به شما امکان می دهد تا ترافیک HTTPS را شبیه سازی کنید
  VPNs הטובים ביותר עבור איידהו

بخش دوم در برگه پیشرفته به شما امکان می دهد Domain Name Server (DNS) خود را به صورت دستی تنظیم کنید. اگر قصد استفاده از خدمات LiquidDNS ارائه شده توسط LiquidVPN را دارید ، باید این کار را به صورت خودکار رها کنید. شما فقط باید این کار را تغییر دهید اگر فهمید که چه کاری انجام می دهید زیرا می تواند در صورت وارد کردن اشتباه اشتباه ، دسترسی شما به اینترنت را متوقف کند.

آخرین تصویر بالا به شما امکان می دهد تعیین کنید که هنگام فعال شدن قفل مایع ، چه ترافیکی مجاز است. آنها یک کادر تأیید است که به ترافیک شبکه محلی (LAN) اجازه می دهد و مکانی برای اضافه کردن یا حذف آدرس های IP است که می تواند هنگام فعال کردن قفل مایع اجرا شود..

از LiquidVPN بازدید کنید

با Mac Client ارتباط برقرار کنید

درست مانند نرم افزارهای سفارشی ویندوز ، سرویس گیرنده LiquidVPN برای مک را می توان از وب سایت آنها بارگیری کرد. سرویس گیرنده Mac آنها ویژگی های مشابه Windows One را دارد. بارگیری و نصب آن بسیار آسان است. این به معنای اجرای در سیستم عامل Mac OS X 10.7 و بالاتر است. آنها بارگیری و نصب سرویس دهنده Mac خود را با یک کلیک آسان می کنند. این همان ویژگی قفل مایع برای خاموش کردن VPN شماست که از قوانین جهانی PF پذیرفته شده در سیستم عامل X بالای Lion استفاده می کند. این بسیاری از ویژگی های مشابه مشتری Windows خود را دارد. علاوه بر مشتری VPN سفارشی ، LiquidVPN راهنماهایی برای پیکربندی دستی Mac OS X برای Tunnelblick ، ​​PPTP و L2TP دارد.

اتصال از طریق iPhone یا iPad

LiquidVPN برنامه iOS ندارد اما همه دستگاه ها (iPhone ، iPad ، iPod Touch) را پشتیبانی می کند. iOS بطور محلی از L2TP / IPsec در VPN پشتیبانی می کند. LiquidVPN راهنماهایی برای پیکربندی دستگاههای iOS با استفاده از پروتکل های PPTP ، L2TP / IPsec و OpenVPN با خدمات خود دارد. در زیر یک راهنمای کلی برای نشان دادن چگونگی تنظیم L2TP / IPsec برای LiquidVPN ارائه شده است.

تنظیم دستی دستی L2TP / IPsec برای iOS:

 1. بر روی “تنظیمات“و سپس بر روی”عمومی“.
 2. به پایین بروید و ”VPN
 3. ضربه زدن “پیکربندی VPN را اضافه کنید
 4. انتخاب کنید L2TP
  1. وارد کنید شرح مانند اتصال LiquidVPN
  2. در “سرور“آدرس سرور یک سرور LiquidVPN را تایپ کنید. می توانید با ورود به قسمت مشتری وب سایت آنها ، آدرسهای سرور را پیدا کنید.
  3. وارد کن نام کاربری و کلمه عبور برای یادداشت VPN: این متفاوت از ورود به سایت شما است و توسط کارکنان LiquidVPN در ایمیل استقبال شما از شما ارائه شده است.
  4. شما می توانید دریافت کنید راز ارزش ورود به این زمینه را با ورود به منطقه مشتری خود وارد کنید.
  5. حتما “ارسال تمام ترافیک” فعال شده است.
  6. ضربه زدن “صرفه جویی“.
 5. تغییر دهید VPNبر“برای آزمایش اتصال خود

از LiquidVPN بازدید کنید

یک دستگاه Android وصل کنید

LiquidVPN یک برنامه بتا برای دستگاه های اندرویدی دارد که به تازگی منتشر شده است. این برنامه همین سهولت استفاده را برای کاربران اندرویدی که مشتری ویندوز در اختیار دارد فراهم می کند. در زیر تصویری آورده شده است که برخی از عکس های برنامه Android را نشان می دهد. صفحه اول تأیید اعتبار را در جایی که نام کاربری ، گذرواژه خود را دریافت کرده اید (در ایمیل استقبال شما دریافت می شود) نشان می دهد ، روی “مرا بخاطر بسپار” کلیک کنید و بعد را بزنید. این اعتبار شما را برای تغییر آسانتر سرور آینده ذخیره می کند. صفحه انتخاب در دو تصویر دیگر نشان داده شده است. به طور مشابه با سرویس دهنده Windows ، می توانید منطقه ، توپولوژی و پروتکل را برای اتصال انتخاب کنید. توجه کنید سرورهای مختلف برای دو پروتکل TCP و UPD در تصاویر زیر نشان داده شده است. همچنین می توانید به جدیدترین مقادیر پینگ نگاه کنید تا به شما در تعیین سریعترین سرور برای اتصال به شما کمک کند.

LiquidVPN برنامه Android

اگرچه برنامه LiquidVPN هنوز در بتا است ، اما به نظر می رسد مانند سایر مشتری های آنها و استفاده از خدمات آنها برای اتصال ، قطع و تغییر سرورها در شبکه خود را برای شما آسان خواهد کرد. اگر با مشتری Windows آنها آشنا باشید ، به راحتی قادر خواهید بود برنامه Android آنها را بشناسید و استفاده کنید.

از LiquidVPN بازدید کنید

تست سرعت LiquidVPN

LiquidVPN در تست سرعت ما به خوبی عمل کرد. سرعت سرور آنها در میامی ، FL بسیار عالی بود. شما باید از سرعت شبکه آنها برای اکثر برنامه ها بر اساس آزمایش ما خوشحال شوید. این آزمایش با استفاده از سرویس گیرنده LiquidVPN ویندوز با استفاده از پروتکل پیش فرض OpenVPN (UDP) که از رمزگذاری ABC 256 بیتی CBC برای رمزگذاری ترافیک اینترنت شما استفاده می شود ، انجام شد..

تست سرعت LiquidVPN

همانطور که می بینید بین اتصال مستقیم به ISP ما و اتصال به سرور در میامی ، FL اختلاف 12.9٪ وجود دارد. همانطور که انتظار می رود ، در سرعت اتصال از بین رفته اند ، اما برای امنیت اضافی ارائه شده توسط این سطح رمزگذاری ، ارزش آن را دارند. با سرعتی بیش از 48 مگابیت بر ثانیه ، شما باید از عملکرد سرویس LiquidVPN برای تمام نیازهای اینترنت خود راضی باشید.

بررسی LiquidVPN: نتیجه گیری

اگرچه LiquidVPN تنها مدت کوتاهی در حدود 2 سال در فضای حفظ حریم خصوصی بوده است ، اما با توجه به مشتریان خود شهرت خوبی را برای خدمتی که ارائه می دهد ایجاد کرده است. شبکه آنها یکی از بزرگترین آنها نیست ، اما کمبود آن در کیفیت کم است. همه سرورهای آنها حداقل 1 پورت Gbps دارند که برخی دارای 10Gbps هستند ، در برخی از سرورهای خود از 20Gbps DDoS محافظت می کنند و بیشتر سرورهای آنها برای ترافیک P2P بهینه شده اند. آنها دارای 44 سرور در 16 شهر هستند که در 9 کشور مختلف با دسترسی به بیش از 2000 آدرس IP عمومی پخش شده اند. عدم خط مشی ورود به سیستم ، روش شفاف رسیدگی به درخواست اطلاعات و پشتیبانی آنها از پرداخت با استفاده از رمزنگاری ارز بیت کوین نشان می دهد که آنها اعضای خود را جدی می گیرند.

LiquidVPN از پروتکل های OpenVPN (TCP / UDP) ، L2TP / IPsec ، SSTP و PPTP پشتیبانی می کند که باعث می شود سرویس آنها با دستگاه های تلفن همراه و حتی برخی روترها سازگار باشد. آنها نرم افزار مشتری سفارشی برای Windows و Mac OS X و یک برنامه بتا برای دستگاه های Android دارند. راهنماهای نصب گام به گام برای کمک به کاربران خود پیکربندی سرویس خود با پروتکل های مختلف در روترهای Windows ، Mac OS ، Linux ، iOS ، Android ، DD-WRT و سایر دستگاه ها.

آنچه من بیشتر از این سرویس دوست داشتم:

 • نرم افزارهای سفارشی برای ویندوز و مک
 • برنامه جدید بتا برای Android
 • خط مشی بدون ورود به سیستم
 • تعدیل توپولوژی IP برای ناشناس تر شدن شما
 • روش های ناشناس تر برای پرداخت مانند بیت کوین
 • آزمایش با رمزگذاری غیر NIST با استفاده از Camellia-256-CBC روی چند سرویس دهنده

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • برنامه برای دستگاه های iOS
 • ضمانت واضح تر با استفاده بیش از حد تعریف شده است
 • ناوبری بهتر وب سایت

شما می توانید از خدمات LiquidVPN استفاده کنید تا شما را به طور روزانه از گشت و گذار ، بانکداری آنلاین خود لذت ببرید ، از رسانه جریانی دلخواه خود لذت ببرید ، ترافیک خود را هنگام استفاده از شبکه های عمومی Wi-Fi ایمن نگه دارید و یا بر سانسور دولت محلی خود غلبه کنید. این باید برای تمام نیازهای شما در اینترنت مناسب باشد. خدمات خود را برای درایو تست انجام دهید و خودتان را ببینید. آنها ضمانت برگشت 7 روزه پول را ارائه می دهند. این کار به شما زمان می دهد تا خدمات آنها را بررسی کنید و ببینید که آیا این نیاز شما را دارد یا خیر. اگر از VPN آنها لذت می برید ، می توانید برای دسترسی نامحدود با چهار اتصال فقط از 5.75 دلار در ماه ثبت نام کنید.

از LiquidVPN بازدید کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me