اجازه دهید بررسی VPN نامحدود خود را شروع کنیم ، یک سرویس VPN که از طریق KeepSolid ارائه می شود با این نکته که می توان تقریباً در تمامی سیستم عامل های نرم افزاری برای کمک به شما در محافظت از حریم شخصی آنلاین خود استفاده کرد. این شامل ویندوز ، Mac OS X ، اندروید ، iOS ، تلفن ویندوز و لینوکس است. حتی برنامه های افزودنی برای Chrome و Firefox دارد و راهنماهایی برای استفاده از آن با سایر نرم افزارها و دستگاه ها دارد. سرویس VPN نامحدود برنامه های قیمت گذاری متعددی را برای تأمین انواع بودجه مشتری ارائه می دهد. این حتی شامل یک برنامه زمان پرداخت یک بار محدود ، یک بار محدود است. سرویس آنها به بیش از 300 سرور در 50+ مکان در سراسر جهان امکان دسترسی شما را خواهد داد. بنابراین ، VPN نامحدود به شما امکان می دهد با اطمینان از اینترنت تقریباً در هر جای دنیا گشت و گذار کنید و در عین حال به محافظت از حریم شخصی آنلاین خود نیز کمک کنید.

بررسی نامحدود VPN

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

VPN Unlimited شش سرویس قیمت گذاری مختلف را برای خدمات اصلی VPN ارائه می دهد. موارد زیر به شرح زیر است:

 • برنامه تعطیلات (برنامه 7 روزه) – 1.99 دلار در هر 7 روز؛
 • برنامه اقتصاد (برنامه ماهانه) – 4.99 دلار در ماه؛
 • برنامه استاندارد (برنامه 3 ماهه) – 3.00 دلار در ماه ، به عنوان $ 8.99 هر 3 ماه
 • برنامه حرفه ای (برنامه سالانه) – 2.08 دلار در ماه ، صورتحساب 24.99 دلار در سال؛
 • طرح حق بیمه (برنامه 3 ساله) – 1.94 دلار در ماه ، که هر 3 سال به عنوان 69.99 دلار صورت می گیرد.
 • برنامه بی نهایت (برنامه زمان محدود از نوامبر 2016) – 129.99 دلار به عنوان پرداخت یک بار.

قیمت گذاری نامحدود VPN

همانطور که شکل بالا نشان می دهد ، مشترکان VPN نامحدود تخفیف های بیشتری را در برنامه های بلند مدت دریافت می کنند. تمام برنامه ها شامل مزایای زیر است:

 • پهنای باند نامحدود – ترافیک سریع اینترنت نامحدود.
 • دسترسی به سرویس VPN نامحدود در چندین دستگاه – شما می توانید یک بار حداکثر 5 دستگاه را ثبت کنید.
 • دسترسی به سراسر جهان – بیش از 300 سرور در 50+ مکان.
 • محافظت از Wi-Fi عمومی – حفظ حریم خصوصی و امنیت در برابر هکرها در کانونهای محلی Wi-Fi عمومی.
 • دور زدن سانسور – از هر دو دولت و دیوارهای آتش محلی.
 • به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی پیدا کنید – تجربه مشاهده آنلاین خود را بهبود بخشید
 • دسترسی به VPN نامحدود تقریباً از هر دستگاه – این سرویس دارای نرم افزاری برای تلفن های Windows ، iPhone ، iPod و iPad و همچنین Mac OS X ، Windows و حتی Linux است..
 • تضمین بازگشت پول – اگر شما به طور کامل از خدمات آنها راضی نیستید ، به مدت 7 روز برگردانید.

از VPN نامحدود بازدید کنید

برنامه های افزودنی برنامه نامحدود VPN

علاوه بر خدمات اصلی آنها ، بررسی VPN نامحدود ما نشان داد که آنها برنامه های افزودنی برنامه زیر را نیز ارائه می دهند:

 • سرور شخصی – این به شما امکان دسترسی به سرور شخصی خود را در مکان های منتخب در سراسر جهان می دهد که می تواند برای معاملات تجاری آنلاین ایمن یا بازی های بدون تاخیر استفاده شود. برنامه ها شامل:
  • ماهانه – 14.99 دلار در ماه؛
  • سالانه – 12.50 دلار در ماه ، صورتحساب سالانه؛
  • طول عمر – 499.99 دلار پرداخت هر بار.
 • آدرس IP شخصی – این به شما امکان می دهد تا به یک آدرس IP تمیز و غیر اشتراکی دسترسی داشته باشید که می تواند برخی از مزایای سرور شخصی را با قیمت کمتری ارائه دهد. برنامه ها شامل:
  • ماهانه – 9.99 / ماه؛
  • سالانه – $ 8.33 / ماه ، صورتحساب سالانه.
 • دستگاه های اضافی – این به شما امکان می دهد تا دستگاه های همزمان بیشتری را به برنامه اصلی خود اضافه کنید. بسته به نیاز خود می توانید برنامه های ماهانه یا سالانه را به شرح زیر خریداری کنید:
  • ماهانه – یک دستگاه ، 0.99 دلار در ماه؛ پنج دستگاه ، 4.99 دلار در ماه؛ یا ده دستگاه ، 9.99 دلار در ماه.
  • سالانه – یک دستگاه ، 0.25 دلار در ماه؛ پنج دستگاه ، 1.25 دلار در ماه؛ یا ده دستگاه ، 2.50 دلار در ماه.

به طور مشابه با برنامه های اولیه VPN ، در برنامه های افزودنی برنامه بلند مدت تخفیف های بیشتری ارائه می شود.

پیشنهادات محصول اضافی

علاوه بر اینها ، بررسی VPN نامحدود ما نشان داد که شرکت مادر آنها ، KeepSolid ، خانواده ای از محصولات را در اختیار شما قرار می دهد که شامل محافظ Wi-Fi Hotspot ، ابزارهای شبکه ، انتقال عکس Wi-Fi ، مرورگر خصوصی و چک لیست می شود. مرورگر خصوصی را می توان به صورت رایگان بارگیری کرد و از VPN Unlimited برای کمک به افزایش حریم شخصی آنلاین خود استفاده کرد. To Do Checklist یک مدیر وظیفه است که به شما امکان می دهد با اطمینان از وظایف خود با دیگران از طریق اتصال تونل رمزگذاری شده کارهای خود را با دیگران به اشتراک بگذارید. با استفاده از برنامه های زیر می توانید با VPN نامحدود در یک مجموعه قرار دهید:

 • حرفه ایل (طرح سالانه) – 2.83 دلار در ماه ، هر سال مبلغ 33،99 دلار صورتحساب.
 • حق بیمه (برنامه 3 ساله) – 1.99 دلار در ماه ، صورتحساب 69،99 دلار یک بار.
  بررسی مجدد VPN Hoxx - از این یکی خودداری کنید

توصیه می کنیم در صورت عضویت در حق بیمه آنها (برنامه 3 ساله) که مجموعه بسته نرم افزاری را خریداری می کنید ، زیرا همان قیمت سرویس VPN Unlimited است ، بنابراین اساساً مدیر وظیفه انجام کار چک را به صورت رایگان دریافت خواهید کرد. پیوندهای کسب اطلاعات بیشتر در مورد همه این محصولات را می توان در وب سایت VPN Unlimited مشاهده کرد.

KeepSolid روشهای مختلفی برای خرید اشتراک VPN نامحدود از جمله بیت کوین ، پی پال ، آمازون و کارتهای اعتباری (Visa / MasterCard) ارائه می دهد. پرداخت با استفاده از پی پال باعث می شود بتوانید کلیه پرداخت های آنلاین خود را در یک مکان مرکزی حفظ کنید. پرداخت بیت کوین به شما امکان می دهد ناشناس تر بمانید.

دوره آزمایشی بدون خطر

VPN Unlimited یک آزمایش آزمایشی 7 روزه را ارائه می دهد که هنگام ثبت نام در یکی از برنامه های پرداخت شده آنها ، فعال می شود. این ترجمه به ضمانت برگشت 7 روزه پول تبدیل می شود. اگر از خدمات آنها راضی نیستید و آن را در هفت روز اول استفاده فسخ می کنید ، بازپرداخت کامل قیمت خرید شما را به شما می دهند. روشی که برای تحویل بازپرداخت شما استفاده می شود به روشی که برای خرید اصلی خود استفاده کرده اید بستگی دارد. اطلاعات بیشتر در مورد این را می توانید در TOS آنها پیدا کنید.

از VPN نامحدود بازدید کنید

مکان های نامحدود شبکه و سرور VPN نامحدود

VPN نامحدود دسترسی به بیش از 300 سرور در بیش از 50 مکان را فراهم می کند. اینها در بیش از 40 کشور جهان پخش شده است. آنها مکانهای مختلفی در بسیاری از کشورهای کلیدی مانند استرالیا ، کانادا ، هند ، روسیه ، ایالات متحده و انگلستان دارند. لیست کاملی از مناطق و کشورهایی که VPN نامحدود دارای سرورهایی است به شرح زیر است:

 • آمریکای شمالی
  • کانادا ، مکزیک ، پاناما ، ایالات متحده
 • آمریکای جنوبی
  • برزیل ، شیلی
 • اروپا
  • اتریش ، بلغارستان ، جمهوری چک ، دانمارک ، فنلاند ، فرانسه ، آلمان ، ایسلند ، ایرلند ، جزایر من ، ایتالیا ، لیتوانی ، لوکزامبورگ ، هلند ، نروژ ، لهستان ، رومانی ، روسیه ، اسپانیا ، سوئد ، سوئیس ، سوئیس ، اوکراین ، متحده پادشاهی,
 • آسیا ، آفریقا و اقیانوس آرام
  • استرالیا ، هنگ کنگ ، هند ، اسرائیل ، ژاپن ، مالزی ، کره جنوبی ، سنگاپور ، آفریقای جنوبی ، تایلند ، ترکیه

حریم خصوصی و امنیت

بررسی VPN نامحدود ما نشان داد که آنها هیچ یک از ترافیک وب خاص کاربران خود را وارد نمی کنند. این بدان معناست که آنها هیچگونه جستجوی خاصی در سایت یا سایتهایی که در سرویس VPN خود بازدید می کنند ، انجام نمی دهند. با این حال آنها برخی از داده های متا را که در قسمت زیر از صفحه خصوصی آنها نشان داده شده است ، پیگیری می کنند.

شرکت KeepSolid هیچ فعالیتی در هنگام استفاده از هر یک از سرویس های VPN خود جمع نمی کند ، به جز مقدار کل ترافیک وب برای هر جلسه و تاریخ جلسه ، برای نمایش آنها در کابینت وب کاربر و درون برنامه های مشتری VPN. شرکت KeepSolid همچنین اطلاعات رمزگذاری شده در مورد میزان دستگاههای متصل را برای هر حساب ذخیره می کند ، زیرا حداکثر مقدار مجاز محدود است. این اطلاعات را می توان در دفتر کاربر ارزیابی کرد ، جایی که هر کاربر می تواند دستگاه های خود را از حساب خود حذف کند.

VPN Unlimited همچنین دارای Canary Wuarant است که آنها در آنجا که وضعیت فعلی خود را به روز می کنند ، آنها را گزارش شفافیت می نامند. این گزارش درخواست های دولت را برای افشای درخواست های اطلاعات به صورت ماهانه به روز می کند. از تاریخ 1 سپتامبر 2016 ، هیچ درخواستی از کاربران VPN نامحدود اطلاعات کاربران رخ نداده است.

VPN Unlimited از پروتکل OpenVPN با درگاه های UDP در اندروید و ویندوز و سیستم عامل های لینوکس استفاده می کند که از الگوریتم AES-256 با احراز هویت SHA-1 استفاده می کند. صورت دستی اولیه از طریق RSA-1024 انجام می شود. سیستم عامل های Mac OS X و iOS از IKEv1 با رمزگذاری استفاده شده توسط داخلی IPsec با استفاده از یک الگوریتم قوی AES-CBC-128 استفاده می کنند.

علاوه بر این ، VPN Unlimited یک لایه اضافی از رمزگذاری و انسداد داده ها برای محیط های محدود ارائه می دهد. آنها این گزینه را KeepSolid Wise می نامند. این یک برنامه افزودنی پروتکل است که به کاربران کمک می کند تا با مخفی کاری توسط دیوارهای آتش فاسد شوند. این امر باعث می شود اتصال VPN شما از شناسایی و ضربات احتمالی ISP جلوگیری کند. این کار با ارسال ترافیک VPN از طریق درگاه استاندارد HTTPS TCP 443 انجام می شود. این دستگاه برای iOS 9 یا بالاتر ، دستگاه های Android ، Windows و Linux موجود است و برای مشتریانی که در چین ، امارات ، عربستان سعودی ، روسیه ، اندونزی ، هند ، ترکیه ، سوریه یا ایران زندگی می کنند و یا بازدید می کنند ، توصیه می شود..

از VPN نامحدود بازدید کنید

پشتیبانی نامحدود VPN

VPN Unlimited برای هرگونه مشکلی که دارید ممکن است پشتیبانی بلیط الکترونیکی 24/7 را ارائه دهد. در بیشتر بلیط های پشتیبانی در چند ساعت پاسخ داده می شود. فرم پشتیبانی آنها بسیار اساسی است. این امکان را به شما می دهد تا نام ، آدرس ایمیل ، توضیحات مسئله خود را وارد کنید و هر نوع مواد پشتیبانی را به آن وصل کنید. آنها همچنین یک پایگاه داده پرسش و پاسخ را حفظ می کنند که می توانید فهرست کنید تا ببینید مشکل شما قبلاً حل شده است یا خیر. سرانجام ، آنها برخی از کتابچه های راهنمای نصب و کاربری عالی برای خدمات VPN خود برای انواع سیستم عامل های مختلف دارند.

  دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) VPN Review 2023

تست دستی از VPN نامحدود

سرویس VPN Unlimited از iOS ، Android ، Mac OS X ، Windows ، Linux ، Windows Phone و Apple TV پشتیبانی می کند. حتی دارای افزونه های مرورگر برای Firefox و Chrome است. در این بخش نگاهی دقیق تر به برخی از این موارد خواهیم داشت.

اتصال با استفاده از Windows Client

مشتری مستقل VPN نامحدود از Wndows XP SP3 و بالاتر پشتیبانی می کند. می توان آن را از صفحه بارگیری وب سایت VPN نامحدود نصب کرد. از این صفحه “Windows” را انتخاب کرده و سپس بر روی دکمه “Stand Alone” در صفحه نتیجه کلیک کنید تا پرونده نصب مشتری روی دستگاه شما بارگیری شود. برای تکمیل مراحل نصب ، این پرونده را به عنوان سرپرست اجرا کنید.

پس از نصب مشتری روی رایانه ، این پنجره را مشاهده خواهید کرد. این داشبورد اصلی مشتری VPN است. منوی سمت چپ در این پنجره به شما امکان می دهد موارد زیر را انجام دهید:

 • لیستی از سخت افزارهایی را که می توانید به آنها وصل شوید نمایش دهید.
 • به تنظیمات شبکه حساب خود نگاه کنید.
 • دسترسی به رسانه های اجتماعی و پشتیبانی از سرویس نامحدود VPN.
 • اشتراک فعلی خود را بررسی کرده و آن را تمدید یا تغییر دهید.

VPN ویندوز نامحدود

قسمت بالای این پنجره دارای سوئیچ جابجایی (روشن یا خاموش) برای اتصال یا قطع سرویس VPN است ، وضعیت فعلی اتصال و آدرس های IP کاربردی (IP واقعی و IP مجازی) وابسته را نشان می دهد اگر به یک VPN وصل باشید. سرور انتخاب “سرورها” از فهرست سمت چپ در پنجره زیر نتیجه می گیرد.

سرورهای نامحدود VPN

از پنجره فوق می توانید سرور VPN مورد نظر خود را انتخاب کرده و با استفاده از دکمه ضامن به آن متصل شوید. از طرف دیگر ، فقط می توانید بر روی یک مکان سرور VPN دو بار کلیک کنید تا اتصال برقرار شود. اگر “بهینه” را انتخاب کنید ، مشتری شما را به نزدیکترین / سریعترین سرور به مکان فعلی شما متصل می کند. آنها همچنین یک تنظیم برای اتصال شما به یک سرور برای پخش محتوای رسانه آنلاین مورد علاقه خود هستند. همچنین از آنجا که همه سرورها را نمی توان برای P2P استفاده کرد ، این پنجره مواردی را نشان می دهد که می توانند با نشان دادن کلمه torrents با یک خط از طریق آن در کنار سرورهایی که نمی توانند.

انتخاب “حساب” از فهرست سمت چپ در پنجره زیر انجام می شود که به شما امکان می دهد تنظیمات شبکه حساب خود را تغییر دهید. این پنجره به شما امکان می دهد تنظیمات زیر را روشن یا خاموش تنظیم کنید:

 • حکیم KeepSolid – این حالت مخفیکاری است که برای جلوگیری از فایروال های نهادی مانند فایروال بزرگ چین و دور زدن سانسور در بسیاری از کشورها مفید است..
 • نشت DNS را متوقف کنید – این سؤالهای جستجوی اینترنت را از طریق مشتری DNS داخلی نامحدود VPN هدایت می کند.
 • اتصال تعمیر – این می تواند برای رفع مشکلات اتصال مشتری استفاده شود.

تنظیمات شبکه نامحدود ویندوز VPNهمانطور که این تصاویر نشان می دهند ، مشتری VPN Unlimited برای ویندوز بسیار ساده است. برای انتخاب تنظیمات شبکه ، محل سرور مورد نظر خود و سپس اتصال به سرویس VPN ، فقط چند کلیک لازم است. قطع ارتباط حتی ساده تر است. فقط اتصال را تغییر دهید. سپس می توانید سرور دیگری برای اتصال به آن انتخاب کنید.

از VPN نامحدود بازدید کنید

اتصال با استفاده از برنامه Android

برنامه VPN Unlimited با Android 4.0 و بالاتر سازگار است. می توان آن را از طریق صفحه “بارگیری” وب سایت خود با انتخاب “Android” نصب کرد. با کلیک روی “بارگیری از Google Play” برای بارگیری برنامه به آنجا می روید. پس از نصب بر روی دستگاه Android خود ، باید با استفاده از نام کاربری و رمز ورود خود وارد سیستم شوید. بعد از کلمات کلیدی ، صفحه اصلی اتصال برنامه مانند صفحه نمایش زیر را خواهید دید. این تصویر صفحه نمایش را در حالت افقی نشان می دهد با منو گسترش یافته در حالی که به یک سرور VPN در هند-دهلی وصل شده است.

همانطور که در این تصویر مشاهده می کنید ، صفحه اصلی نقشه مکانهای سرور است. بهره برداری در یکی از این مکان ها همانطور که نشان داده شده است ، آن را گسترش می دهد. بهره برداری روی سوئیچ در کنار مکان در این جعبه گسترش فرآیند اتصال را آغاز می کند. در صورت انتخاب سرور VPN ، می توانید با استفاده از ضامن در پایین صفحه نیز متصل شوید. در بالای صفحه مکان و آدرس IP مجازی شما نیز نشان داده می شود.

VPN نامحدود نرم افزار Adroid

با ضربه زدن روی نماد منو (میله های افقی سه گانه) در بالای صفحه ، به منوی گسترش یافته دسترسی پیدا می کنید. این نام حساب شما و زمان باقی مانده در اشتراک فعلی شما را دارد. سپس منوها برای موارد زیر وجود دارد:

 • مرکز اخبار – این صفحه به حساب های رسانه های اجتماعی پیوند دارد و نشان می دهد پیام های جدید ارسال شده اند یا خیر.
 • اطلاعات – صفحه نمایش حاوی پیوندهای پیگیری اجتماعی و پیوندهای مربوط به اطلاعات پشتیبانی مختلف را نمایش می دهد.
 • خریدها – این صفحه برنامه های VPN فعلی را نشان می دهد و به شما اجازه می دهد مدت زمان اشتراک یا اشتراک خود را گسترش دهید.
 • تنظیمات – این صفحه نمایش که در زیر نشان داده شده است به سه بخش تقسیم می شود:
  • شناسه حساب – این به شما امکان می دهد تا از برنامه خارج شوید ، اما باید دفعه بعد که آن را باز کنید ، استعفا دهید.
  • عمومی – در این بخش به شما امکان می دهد تا آمار VPN ، اتصالات ورود به سیستم و اشکال زدایی را بررسی کنید ، یک پروکسی تنظیم کنید ، نحوه اتصال مجدد برنامه و بازخرید کدها را انتخاب کنید..
  • امنیت – در این بخش به شما امکان می دهد تا برنامه را تنظیم کنید ، بنابراین برای شروع برنامه ، تغییر رمز ورود به حساب و تنظیم برنامه برای استفاده از حالت خفا ، همیشه لازم است یک رمزعبور لازم باشد.
  VPNs הטובים ביותר לפלורידה

دکمه های خرید گزینه های دیگر حساب و خروج از منو گسترش یافته است.

VPN نامحدود آندرویدمی بینید که برنامه Android VPN نامحدود به راحتی به عنوان سرویس دهنده Windows خود استفاده می کند. تفاوت اصلی در این است که صفحه اصلی اتصال پایه های نقشه به جای لیست سرور است. چند شیر آب بر روی نقشه و می توانید به هر سرور VPN در شبکه آنها وصل شوید. همچنین دارای چندین تنظیمات کاربر دیگر از جمله اتصالات حالت خفا است.

از VPN نامحدود بازدید کنید

تست سرعت نامحدود VPN

تست سرعت ما برای شبکه VPN نامحدود نشان داد که عملکرد خوب است. این کمی بالاتر از میانگین کسانی است که ما از نظر اختلاف سرعت آزمایش کرده ایم. همانطور که انتظار می رود ، به دلیل سربار رمزگذاری شده که با استفاده از سرویس VPN جذب می شود ، سرعت زیادی در سرعت کاهش می یابد. این از دست دادن به خوبی در خدمات قابل قبول برای سرویس VPN نامحدود بود.

تست سرعت نامحدود VPN

از تصاویر بالا مشاهده می کنید ، اتصال رمزگذاری شده سرعت بارگیری ISP پایه ما را از 29.15 Mb / s به 25.98 Mb / s کاهش می دهد. این افت حدود 10.8٪ از سرور در Manassas، VA است. این یک ضرر قابل قبول برای امنیت داده های ارائه شده با رمزگذاری تمام ترافیک اینترنت شما از طریق سرویس VPN نامحدود است.

نتیجه گیری

VPN Unlimited خدماتی است که توسط KeepSolid Inc. ارائه شده است و به شما امکان می دهد با رمزگذاری تمام ترافیک اینترنت و تونل کردن آن به سرورهای اختصاصی VPN ، هم در خانه و هم در کانونهای محلی خود ایمن تر باشید. این امر باعث می شود که انگار ترافیک در جای دیگر سرچشمه گرفته است. بنابراین به محافظت از حریم خصوصی آنلاین خود کمک می کنید. شبکه آنها از بیش از 300 سرور در بیش از 50 مکان تشکیل شده است.

VPN Unlimited در ایالات متحده مستقر است. این سایت ها یا درخواست های خاصی را از مشتریان خود وارد نمی کند اما برخی از اطلاعات متا را برای نگهداری حساب ذخیره می کند. VPN Unlimited دارای نرم افزارهای سفارشی برای ویندوز ، Mac OS X ، اندروید ، iOS ، تلفن ویندوز و لینوکس است. اینها همچنین دارای پسوند برنامه برای مرورگرهای Firefox و Chrome هستند. نرم افزار آنها دارای حداقل تعداد تنظیمات است و استفاده از آنها بسیار آسان است. چند کلیک ساده از ماوس یا شیرهای بر روی صفحه دستگاه شما باعث می شود که به یک سرور VPN در شبکه آنها وصل شوید.

همه برنامه های آنها رمزگذاری خوبی را ارائه می دهند. ویندوز ، لینوکس و نرم افزار اندرویدی آنها از پروتکل OpenVPN AES-256 با احراز هویت SHA-1 استفاده می کنند. این تعادل از نظر سرعت ، امنیت و قابلیت اطمینان کلی به آنها می دهد. آنها برای کسانی که نیاز به دور زدن دیوارهای آتش و غلبه بر سانسور نهادی دارند ، حالت خفا دارند. برنامه های Mac OS X و iOS آنها از IKEv1 و IPsec داخلی برای رمزگذاری استفاده می کنند. آنها از یک الگوریتم AES-CBC-128 استفاده می کنند.

VPN Unlimited همچنین آموزش های دستی برای اتصال به خدمات آنها بر روی انواع سیستم عامل ها و سیستم عامل ها ارائه می دهد. پشتیبانی آنها با یک سرویس چت آنلاین آغاز می شود. آنها یک بانک اطلاعاتی متداول دارند. مشکلات مربوط به موارد بیشتر را می توان با سیستم بلیط الکترونیکی 24/7/365 خود مدیریت کرد.

آنچه ما بیشتر از این سرویس دوست داشتیم:

 • شبکه آنها از نظر جهانی متنوع است.
 • آنها برای Windows ، Mac OS X و Linux سرویس دهنده ارائه می دهند
 • آنها برنامه های تلفن همراه برای iOS ، Android و تلفن ویندوز دارند.
 • اختصاصی آدرس IP و سرور برای کسانی که به آنها احتیاج دارند.
 • VPN نامحدود هر سال گزارش شفافیت را منتشر می کند.

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • قدرت رمزگذاری برنامه های Mac OS X و iOS خود را افزایش دهید.
 • زمان پشتیبانی مشتری را کوتاه کنید.
 • یک سوییچ kill به نرم افزار دلخواه خود اضافه کنید.

VPN Unlimited دارای سرورهای شبکه در اکثر قاره های اصلی است. آنها سرورهایی در آفریقا ، آسیا ، اروپا ، اقیانوسیه ، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی دارند. اعضا به یک شبکه سریع VPN دسترسی دارند. آنها دارای 7 روز ضمانت برگشت پول هستند تا بتوانید خدمات آنها را برای خودتان آزمایش کنید. آنها را امتحان کنید و ببینید که چه فکر می کنید. اگر سرعت و آرامش را که از خدمات VPN آنها ارائه شده است دوست دارید ، می توانید فقط با 4.99 دلار در ماه برای دسترسی نامحدود ثبت نام کنید.

از VPN نامحدود بازدید کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me