Zoho یک شرکت خصوصی با دفاتر در ایالات متحده ، هند ، چین ، ژاپن و سنگاپور است. آنها بیش از 2500 عضو تیم بر روی ابزارهای بهره وری کار دارند. مدیر رمز عبور Zoho Vault در سال 2013 بعنوان ابزاری برای کمک به ایمن نگه داشتن گذرواژه ها معرفی شد. این نرم افزار به سمت مشاغل ارایه شده است اما نسخه شخصی را نیز بصورت رایگان ارائه می دهد. مانند سایر محصولات Zoho ، Zoho Vault برای استفاده آسان است و حداقل درهم و برهم اضافی را در رابط کاربری نشان می دهد.

نقد و بررسی Zault Vault

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه

Zoho Vault برای اداره گروه های بزرگی از کاربران طراحی شده است. آنها برنامه هایی از کاربری شخصی گرفته تا شرکت های بزرگ برای تیم های مختلف ارائه می دهند. این سرویس برای هر کاربر در هر ماه قیمت گذاری می شود. به عنوان مثال اگر شما یک تیم از 5 کارمند دارید که مایل به استفاده از Zoho Vault هستند ، هزینه برنامه حرفه ای 20 دلار در ماه خواهد بود. بد نیست با توجه به اینکه شما توانایی مدیریت مرکزی کاربران را دارید ، بد نیست. توجه داشته باشید که Zoho برای برنامه های حرفه ای و سازمانی خود به حداکثر 5 کاربر نیاز دارد.

قیمت گذاری خرک Zoho

مدیر رمز عبور Zoho Vault از 0 دلار برای استفاده شخصی تا 7 دلار در هر کاربر در ماه برای دسترسی به تمام ویژگی های شرکت خود استفاده می کند. پیشنهاد می کنم برای مشاهده همه تفاوت های بین سطح حساب ، به صفحه قیمت گذاری سایت آنها مراجعه کنید. حرفه ای محبوب ترین برنامه آنهاست و هر کاربر در هر ماه 4 دلار هزینه دارد. همه اعضا با یک آزمایش رایگان در سطح خدمات Enterprise شروع می شوند تا بتوانید احساس خوبی را برای همه ویژگی های Vault Zoho بدست آورید. به مشتریان سالانه 10٪ تخفیف ارائه می شود.

حساب های رایگان در مقابل پرداخت شده

Zoho Vault برای استفاده شخصی رایگان است. این نرم افزار دارای همه مواردی است که شما برای ایجاد رمزهای عبور قوی و ذخیره ایمن آنها نیاز دارید. می توانید تعداد نامحدودی از گذرواژه‌ها و یادداشت ها را به صورت رایگان ذخیره کنید. از طریق لپ تاپ ، تلفن یا رایانه لوحی خود به کلمه عبور خود دسترسی پیدا کنید. برای وارد کردن خودکار به وب سایت های مورد علاقه خود از نرم افزار استفاده کنید. برای اطمینان از قوی بودن کلمه عبور می توانید از مولد رمز عبور استفاده کنید. از آنجا می توانید خط مشی رمز عبور را تنظیم کرده و دسترسی به رمز عبور خود را ردیابی کنید. نسخه رایگان شامل دسترسی آفلاین و امکان واردات / صادرات کلمه عبور شما است. سرانجام بسیار خوشحالیم که مشاهده کردیم که نسخه رایگان از تأیید هویت دو عاملی پشتیبانی می کند.

برنامه های حق بیمه Zoho Vault شامل سه سطح خدمات:

 • استاندارد (تیم های کوچک)
 • حرفه ای (تیم های متوسط)
 • شرکت (تیم های بزرگ)

هر سه برنامه در بالای ویژگی های حساب رایگان ساخته شده اند. در اینجا برخی از ویژگی های اضافی ارائه شده با هر طرح حق بیمه ارائه شده است.

ویژگی های استاندارد حساب:

 • کلیه ویژگی های رایگان به علاوه به اشتراک گذاری رمز عبور ایمن ، تهیه و مدیریت کاربر ، امکان انتقال مالکیت گذرواژها ، مدیریت متمرکز ، هشدار برای انقضاء رمز عبور ، تهیه نسخه پشتیبان از داده ها ، امکان محدود کردن دسترسی بر اساس آدرس IP و پشتیبانی فنی اولویت دار.

ویژگی های حساب کاربری حرفه ای:

 • ویژگی های استاندارد به علاوه امکان ایجاد و مدیریت گروه های کاربر ، اشتراک گذاری گروه های رمز عبور با گروه های کاربر و گزارش های سفارشی در مورد دسترسی کاربر.

ویژگی های حساب کاربری:

 • ویژگی های حرفه ای به همراه ادغام با فهرست فعال ، کنترل دسترسی رمز عبور. و اعلان سفارشی در مورد وقایع رمز عبور.

همانطور که مشاهده می کنید ، اکثر ویژگی های حق بیمه به کاربران تجاری اختصاص داده شده است. همه چیز از مشاغل کوچک گرفته تا سازمانهای بزرگ. Zoho با ارائه خدمات روز افزون در طی سالها ، خدمات بزرگی را در ارائه خدمات به شرکتها در هر اندازه انجام داده است و Zoho Vault این سنت را ادامه می دهد.

از Zault Vault دیدن کنید

رمزهای عبور قوی ایجاد کنید

Zoho Vault به شما اجازه می دهد سیاست های رمز عبور را تنظیم کنید تا اطمینان حاصل شود که کلمه عبور های تولید شده تا حد امکان ایمن هستند. بیایید نگاهی به صفحه خط مشی گذرواژه بیندازیم:

خط مشی رمز عبور Zoho Vault

شما هنگام تنظیم خط مشی های رمز عبور گزینه های مختلفی دارید. حداقل و حداکثر طول را برای گذرواژه‌ها تنظیم کنید ، انتخاب کنید که آیا هر رمزعبور را با یک حرف شروع کنید یا نه. می توانید برنامه را تنظیم کنید تا از حروف کوچک ، اعداد و کاراکترهای خاص استفاده کند. می توانید تعداد کاراکترهای خاص را برای استفاده در هر رمز عبور تعیین کنید و شخصیت های خاصی را که نمی خواهید استفاده کنید تنظیم کنید.

من رویکرد تنظیم خط مشی رمز عبور را دوست دارم. شما در بعضی از سایتها قرار خواهید گرفت که پیچیدگی رمزهای عبور را محدود می کند. در حالی که من پیشنهاد می کنم هر زمان ممکن از آنها اجتناب کنید ، مواقعی وجود خواهد داشت که چاره ای جز استفاده از آنها ندارید. در این حالت خوب است که چندین خط مشی رمز عبور برای پاسخگویی به نیازهای ایجاد گذرواژه برای طیف گسترده ای از موقعیت ها خوب باشد.

گذرواژه‌ها را پیدا و سازماندهی کنید

یک تفاوت عمده بین Zoho Vault و سایر مدیران رمز عبور با Vault است که شما از طریق اینترنت متصل می شوید. این امکان را برای شما فراهم می کند که یک فایل HTML رمزگذاری شده را برای دسترسی آفلاین بارگیری کنید ، اما این ابزار واقعاً به منظور استفاده آنلاین است. از آنجا که شروع به استفاده از Vault می کنم ، توصیه می کنم حساب های خود را به صورت دسته بندی کنید.

گذرواژه‌ها را سازماندهی کنید

همانطور که مشاهده می کنید Vault یک ساختار درخت زیبا را برای استفاده در هنگام ساماندهی حساب های خود به شما می دهد. این باعث می شود آن دسته از ما که سایتهای زیادی در اختیار دارند ، آسانتر کنیم. صحبت از داشتن تعداد زیادی حساب ، Vault بسیار آسان برای حرکت است. می توانید از طریق پرونده های داده خود جستجو کنید تا حسابی را که به دنبال آن هستید پیدا کنید و سپس به صورت خودکار وارد سایت شوید.

رمزهای عبور را پیدا کنید

از Zault Vault دیدن کنید

دسترسی به رمزهای عبور را کنترل کنید

همانطور که قبلاً ذکر کردم Zoho Vault در مشاغل با ابعاد مختلف هدف قرار می گیرد. برای افرادی که از این سرویس در یک محیط شرکت استفاده می کنند مهم است که بتوانند کنترل کنند که کاربران به رمزهای عبور دسترسی دارند. سازمانها همچنین به توانایی لازم برای دسترسی سریع در صورت لزوم دسترسی دارند. Zoho Vault به شرکت ها انعطاف پذیری لازم برای مدیریت گروه های کاربران را می دهد. این موضوعی است که بیشتر مدیران رمز عبور از آن فاقد آن هستند.

کنترل دسترسی

مدیران در Zoho Vault کنترل کاربران را دارند. همانطور که در بالا مشاهده می کنید ، دسترسی کوین به Vault به سرعت قابل حذف است. همچنین می توانید به سرعت کاربران را اضافه کنید و کنترل کنید که آیا هر کدام از احراز هویت دو عاملی (TFA) برای دسترسی استفاده می کنند یا خیر.

برنامه های موبایل برای iOS و Android

در کنار دسترسی به Vault از دسک تاپ شما ، اعضای می توانند برنامه های تلفن همراه خود را برای iOS یا Android بارگیری کنند. می توانید از آنها برای بازیابی رمزهای عبور و سایر داده های مخفی استفاده کنید. همچنین رمزهای عبور را برای استفاده آفلاین نیز پایین می آورد. در اینجا نگاهی به برنامه iOS برای iPhone و iPad می اندازیم. به iOS 7.0 یا بالاتر نیاز دارد.

برنامه iOS Zault Vault

کاربران Zoho Vault همچنین می توانند برنامه موبایل خود را برای استفاده در دستگاه های Android بارگیری کنند. برنامه به Android نسخه 4.0 یا بالاتر نیاز دارد و به شما امکان دسترسی به همتای iOS را می دهد. می توانید از این برنامه در تلفن هوشمند یا رایانه لوحی Android خود استفاده کنید.

برنامه Android Zoho

همانطور که می بینید تیم Zoho برنامه های زیبایی را برای iOS و Android ایجاد کرده است. هر دو برنامه طی یک ماه از بررسی ما به روز شده بودند که نشان می دهد آنها به طور فعال ویژگی های جدیدی را برای مدیر رمز عبور محبوب ارائه می دهند.

از Zault Vault دیدن کنید

امنیت خرک Zoho

Zoho برای رمزگذاری داده های کاربر از AES-256 استفاده می کند. آنها چندین قدم دیگر را برای ایمن سازی داده های کاربران برداشته اند. برای مبتدیان از عبارت عبور شما (رمز عبور اصلی) به عنوان کلید رمزگذاری استفاده می شود. هیچ کس از جمله تیم Zoho رمز عبور استاد شما را نمی داند. این بدان معنی است که شما هرگز نمی خواهید آن را گم کنید یا فراموش کنید بلکه باعث می شود حساب شما امن تر شود.

Zoho یک قدم بیشتر در افزودن اقدامات امنیتی اضافی برای کاربران شرکتها می رود. می توانید اعلان ها را به گونهای تنظیم کنید که بدانید وقتی کاربر رمز عبور را به اشتراک می گذارد ، تغییر یا حذف می کند. این سیستم همچنین یک دنباله حسابرسی را در خود نگه می دارد ، بنابراین می توانید با گذشت زمان ، سابقه ای از تغییرات را مشاهده کنید.

پشتیبانی مشتری

پشتیبانی از Zoho Vault بسیار رو به جلو است. ما هیچ گزینه ای برای پشتیبانی مستقیم مشاهده نکردیم. شما می خواهید به تیم پشتیبانی آنها – پشتیبانی (در) zohovault.com – با هر گونه سؤال از طریق ایمیل ارسال کنید. اعضای پرداخت شده از حمایت اولویت برخوردار می شوند که فقط منصفانه به نظر می رسد. Zoho دارای یک سازمان بسیار بزرگ است بنابراین من انتظار پاسخ سریع برای درخواست های پشتیبانی را دارم.

Zoho Vault Review: نتیجه گیری

Zoho Vault یک مدیر رمز عبور خوب برای کسانی است که می خواهند راه حل مبتنی بر وب داشته باشند. راه حل در همه مشاغل متمرکز است. در حالی که می توانید از Vault برای گذرواژه‌های شخصی استفاده کنید ، این سرویس در هنگام محافظت و به اشتراک گذاشتن رمزهای عبور بین گروههای کاربران ، درخشش دارد. Vault هر آنچه را که یک شرکت نیاز دارد برای مدیریت مرکزی رمزهای عبور برای تیمهای کارمندان دارد. می توانید اطلاعات را بین کاربران به اشتراک بگذارید و هر وقت لازم باشد ، دسترسی را سریعاً حذف کنید. این ویژگی ها باعث می شود Vault به یکی از بهترین راه حل هایی که برای یک محیط شرکتی دیده ایم.

آنچه من بیشتر از این سرویس دوست داشتم:

 • مدیر رمز عبور مبتنی بر وب آسان است
 • برنامه های موبایل برای iOS و Android
 • داده ها با استفاده از رمزگذاری AES-256 تضمین شده اند
 • هیچ کس دیگری از جمله Zoho رمز ورود استاد شما را ندارد
 • پشتیبانی از احراز هویت دو عاملی
 • دنباله حسابرسی برای کاربران در یک محیط شرکت

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • وارد کردن داده ها از دیگر مدیران رمز عبور
 • روش های تأیید هویت دو عاملی دیگری را اضافه کنید
 • یک ویژگی را برای به روزرسانی خودکار گذرواژه‌ها اضافه کنید

من از عملکرد Zoho Vault راضی بودم. بیشتر مدیران رمزعبور که ما مرور می کنیم برای استفاده شخصی است. در حالی که Vault می تواند برای این منظور استفاده شود ، بیشتر به محیط شرکت ها محور است. خرک برای تیم های کوچک و بزرگ مناسب است. من واقعاً تواناییی را که زهو به شرکتها می دهد تا کاربران را به صورت متمرکز مدیریت کنند ، دوست دارم. می توانید گذرواژه ها را بین کاربران در یک گروه به اشتراک بگذارید و دسترسی اعضا را مدیریت کنید. توصیه می کنم ثبت نام کنید و به Vault امتحان کنید. شما با یک آزمایش رایگان از راه حل شرکت آنها شروع می کنید.

از Zault Vault دیدن کنید