صنایع دستی سایه مخفیاز سال 1989 با معرفی Stealth Bomber و سایر وسایل نقلیه مشابه ، اصطلاح Stealth بخشی از فرهنگ شد. اگر آن را به عنوان بخشی از اصطلاح Stealth VPN دیده اید ، شاید تعجب کرده باشید که چه چیزی باعث تفاوت آن با VPN های معمولی می شود. در این پست ما یک تعریف ، هدف ، توضیحی در مورد نحوه کار آن و چندین کاربرد ارائه می دهیم. سپس می توانید تصمیم بگیرید که استفاده از Stealth VPN بهترین انتخاب برای نیازهای شماست یا خیر. بیایید با نگاهی به لیست ما از بهترین VPN های Stealth شروع کنیم.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 3.33 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 CyberGhost 2.75 دلار CyberGhost 112 کادر انتخاب کادر انتخاب
5 IPVanish 5.20 دلار IPVanish 76 کادر انتخاب کادر انتخاب

Stealth VPN چیست و چگونه کار می کند؟?

کلمه Stealth یک کلمه انگلیسی متوسط ​​است که به معنای سرقت است. اگر انتهای کلمه را خاموش کنید ، ریشه کاملاً واضح می شود. در دوران مدرن ، از آن برای توصیف چیزی استفاده می شود که دیده نمی شود. هنگامی که در زمینه یک Stealth VPN مورد استفاده قرار می گیرد ، این سرور یا پروتکل است که توانایی پنهان کردن ترافیک VPN را دارد و آن را مانند داده های رمزگذاری شده ساده به نظر می رساند. از آنجا که برخی از شرکت ها ، مدارس و دولت ها از آنچه که به عنوان بازرسی عمیق بسته ها شناخته می شود استفاده می کنند ، طراحی شده است که تقریبا نامرئی است. این امر می تواند مفید باشد اگر در یک کشور ، مدرسه یا مشاغل مستقر در فایروال باشید یا VPN را ممنوع کنید. اگر نیاز به استفاده از یکی دارید اما نمی خواهید شناسایی شود ، استفاده از Stealth VPN راهی برای کمک به تونل از طریق آن نوع فایروال ها است..

هنگامی که به سروری متصل می شوید که دچار انسداد (مخفیکاری) است ، ترافیک شما نقاب شده و ساخته می شود تا مانند ترافیک استاندارد HTTPS به نظر برسد. شاید در انتهای بسیاری از سایتهای محبوب ، به اضافه شدن S نیز توجه داشته باشید که ایمن است. به عنوان نمونه ، تایپ کردن در www.google.com به طور خودکار شما را به نسخه مطمئن سایت هدایت می کند. اگر قبلاً آن را ندیده اید ، دفعه بعد که آدرس وب را تایپ می کنید ، به نوار آدرس نگاهی بیندازید. از آنجا که اتصالات HTTPS برای همه چیز ایمن ضروری است ، حتی بدترین فایروال ها نمی توانند این نوع بسته ها را مسدود کنند.

چطور عمل انسداد انجام می شود?

وقتی از رمزگذاری استاندارد استفاده می کنید ، دو مؤلفه وجود دارد. شاید متوجه شده باشید که ساختار مشابهی با یک ایمیل به اشتراک می گذارد. مؤلفه اول هدر نامیده می شود. این بسته ها و اطلاعات مسیریابی را مشخص می کند. بعد ، بدنه یا بار خود را دارید. این قسمت رمزگذاری شده از بسته (یا پیام) است که توسط سرور VPN به مکان مناسب هدایت می شود. از آنجا که هدر شماره پورت و اطلاعات مربوط به نوع پیام رمزنگاری را درج می کند ، نمی توان دید که چرا این یک چیز بد است.

وقتی از انسداد استفاده می شود ، ابرداده از بین می رود. اکنون می توان به صورت ترافیکی استاندارد HTTPS به نظر رسید. این بسته اکنون لایه دوم رمزگذاری را دریافت می کند و درگاه به # 443 روشن می شود ، پورت عادی برای ترافیک HTTPS.

چگونه یک VPN Stealth به شما کمک می کند?

اکنون که شما تصور می کنید Stealth VPN چه کاری انجام می دهد و چگونه کار می کنند ، ما در مورد محل استفاده از آنها صحبت خواهیم کرد. اگر در کشورهایی مانند چین ، ایران ، پاکستان ، امارات متحده عربی یا سایر کشورها بازدید می کنید یا کار می کنید ، استفاده از VPN مخفی بسیار مهم است. دلیل این امر این است که ، در اکثر موارد ، استفاده از VPN مورد هراس است (اگر نه یک جنایتی آشکار).

یکی دیگر از دلایل خوب شما ممکن است بخواهید VPN با سبک مخفی انتخاب کنید ، کمک به شما در یافتن دیوارهای فایروال است. اغلب اوقات ، شرکت ها ، مدارس ، دولت ها یا حتی برخی هتل ها دارای فایروال هستند که دسترسی کاربران را به محتوا مسدود می کند. در حالی که کار می کند و ممکن است در بسیاری از موارد بهره وری را افزایش دهد ، شما نباید از اینترنت رایگان و باز مسدود شوید. در مورد برخی هتل ها ، بلوک های فایروال می توانند مرور کامل وب را دشوار کنند.

آخرین منطقه بزرگ که VPN مخفی می تواند به معامله با مشکلات احتراق کمک کند. اگرچه این اتفاق نیفتد ، برخی از سرویس دهنده های اینترنتی و سرویس دهنده های تلفن همراه کاربرانی را که محتوای جریان را کاهش می دهند ، کند می کنند. فکر اصلی این است که اگر کاربر در زمینه جابجایی مشکل دارد ، دیگر نمی خواهد تلاش کند. اگر ترافیک شما دچار مشکل شود ، ارائه دهنده متوجه نمی شود که در حال جریان هستید. تمام آنچه آنها می بینند ، ترافیک رمزگذاری شده از طرف آنها است.

بهترین VPN Stealth چیست؟?

ما برای تعیین لیست خود از بهترین VPN های Stealth در معیارهای زیر متمرکز شده ایم:

  • امکان پنهان کردن ترافیک VPN به عنوان داده های رمزگذاری شده عادی
  • موفقیت در عدم شناسایی با بازرسی بسته های عمیق
  • استفاده از انسداد برای ایجاد VPN به عنوان ترافیک HTTPS معمولی
  • سطح بالایی رمزگذاری برای محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما
  • امکان دور زدن فشار از طریق سرویس دهنده های اینترنتی و سرویس های پخش جریانی

بدون تأخیر بیشتر ، در اینجا لیستی از بهترین خدمات VPN مخفی مشاهده می شود:

1. بهترین سرویس VPN Stealth: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ماه ثبت نام کنید و 3 ماه رایگان در VPN دارای رتبه 1 دریافت کنید

ExpressVPN بهترین راه حل برای کسانی در چین است. آنها از فنون و فنون مخفی استفاده می كنند تا به كشورهای محدود كننده (مانند چین) برای غلبه بر محدودیت های فایروال كمك كنند. نکته اصلی اتصال به سرورهای VPN آنها در هنگ کنگ است. از آنجا می توانید به وب سایت ها و برنامه هایی دسترسی داشته باشید که در غیر این صورت مسدود خواهند شد.

ExpressVPN دسترسی سریع VPN را با MediaStreamer جمع آوری می کند که به عنوان یک سرویس هوشمند DNS برای انسداد دسترسی به محتویات محدود جغرافیایی عمل می کند. سرویس VPN به رمزگذاری ارتباط شما و رفع انسداد رویدادهای زنده ورزشی کمک می کند. شما حتی لیستی از جدیدترین سرگرمی های زنده و رویدادهای ورزشی را در وب سایت آنها مشاهده خواهید کرد. قرار گرفتن در جزایر ویرجین بریتانیا ExpressVPN را در خارج از 5 کشور چشم و 14 کشور چشم قرار می دهد. آنها سیاستی را برای ورود به سیستم حفظ می كنند كه طی سالها از طریق درخواستهای حقوقی برجسته تأیید شده است.

ExpressVPN یک شبکه VPN بسیار بزرگ را مدیریت می کند. فراتر از ایالات متحده ، شبکه ExpressVPN هزاران سرور در مکانهای کلیدی دارد تا به محافظت از حریم شخصی کاربران خود کمک کند. شما می توانید از شبکه آنها برای محافظت از حریم خصوصی ، رفع انسداد سانسور و تماشای خدمات جریان دلخواه خود از هرجایی استفاده کنید.

برنامه ExpressVPN به شما امکان می دهد مکان سرور را به پایین شهر انتخاب کنید اما نمی توانید سرور خاصی را انتخاب کنید. در عوض ، مشتری یک سرور را در مکان انتخابی شما انتخاب می کند. همچنین باید بدانید که برخی از شهرها روی برگه پیشنهادی داخل مشتری نشان داده نمی شوند. برای یافتن یکی از آنها در ایالات متحده ، کافیست برگه “همه” را انتخاب کنید ، قاره آمریکا را باز کنید و سپس ایالات متحده را باز کنید. در این مرحله می توانید سرورها را در آنجا انتخاب کنید.

شاید بزرگترین مزیت استفاده از ExpressVPN پشتیبانی از آنها برای طیف گسترده ای از دستگاه ها باشد. ExpressVPN نرم افزار اختصاصی VPN را برای Windows ، Mac ، iOS و Android ارائه می دهد. به طور همزمان از حداکثر 3 اتصال همزمان از دسک تاپ و موبایل خود متصل شوید. همچنین می توانید پسوند وب ExpressVPN را برای Chrome یا Firefox نصب کنید. آیا می خواهید از یک شبکه خانگی خود با یک حساب VPN استفاده کنید؟ در این صورت می توانید از برنامه روتر ExpressVPN استفاده کنید تا همه راه‌اندازی شود. ویژگی MediaStreamer پشتیبانی هوشمند DNS را به کنسول های بازی (PS4 ، Xbox One ، Nintendo Switch و غیره) ، جعبه های رسانه ای (Apple TV ، Roku ، Nvidia Shield TV و غیره) و تلویزیون های هوشمند اضافه می کند..

کوپن ExpressVPNبا 12 ماه اعتبار شماره 1 VPN ما 49٪ صرفه جویی کنید و 3 ماه رایگان دریافت کنید

ExpressVPN در تست های سرعت ما بسیار خوب عمل کرد. آنها یک انتخاب عالی برای حفظ حریم خصوصی و رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی هستند. پشتیبانی مشتری برای ارائه کمک و پاسخ به هرگونه سؤال 24/7 در دسترس است. با بهترین اطمینان از بهترین VPN با اعتماد به نفس همراه باشید زیرا ExpressVPN 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

از ExpressVPN بازدید کنید

2. بهترین سرویس VPN Stealth: NordVPN

NordVPN

برای 36 ماه فقط با 3.49 دلار در ماه ثبت نام کنید (70٪ تخفیف)

NordVPN در پاناما مستقر است که برخی از کاربران ترجیح می دهند از یک شرکت VPN که در واقع مقر آن در ایالات متحده است استفاده کنند. خواهید فهمید که NordVPN دارای سرورهایی در سرتاسر کشور است. اعضا با قیمتی بسیار مناسب به شبکه خود در ایالات متحده و خارج از کشور دسترسی کامل دارند.

درصورتی که برای مدت زمان طولانی تر در یک حساب کاربری عضو شوید ، می فهمید که NordVPN بهترین خدمات برای قیمت را دارد. همه کاربران دسترسی کامل به نرم افزار شبکه و نرم افزار خود دارند. می توانید با استفاده از سرویس دهنده VPN برای ویندوز یا مک متصل شوید. آنها همچنین دارای یک برنامه آسان برای استفاده موبایل برای دستگاه های Android و iOS (iPhone ، iPad) هستند. می توانید از افزونه مرورگر NordVPN برای Chrome ، Firefox یا Safari استفاده کنید. NordVPN برخی از خصوصیات پیشرفته حفظ حریم خصوصی مانند دو سرور VPN ، P2P و IP اختصاصی را ارائه می دهد که در واقع به شما کمک می کند تا این سرویس را برجسته کنید.

آیا می خواهید به خدمات جریان مانند Netflix ، Amazon Prime Video یا iPlayer بی بی سی از هر جای دنیا دسترسی داشته باشید؟ اگر چنین باشد NordVPN یک انتخاب عالی است. آنها تنها یك سرویس VPN هستند كه هنوز می توانند Netflix را مسدود كنند. با ضمانت 30 روزه برگشت پول می توانید برای خدمات نامحدود VPN و SmartDNS ثبت نام کنید.

از NordVPN بازدید کنید

3. بهترین سرویس VPN Stealth: PIA

دسترسی به اینترنت خصوصی

برای 12 ماه فقط با 3.33 دلار در ماه ثبت نام کنید (72٪ تخفیف)

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) گزینه های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد. بر خلاف گذشته ، دیگر نیازی به تنظیم پروفایل برای هر سرور VPN نیست. اکنون می توانید به هر یک از مکانهای سرور آنها در 29 کشور وصل شوید. تیم PIA سرورهای خود را بر اساس منطقه ، کشور و شهر ترتیب داده است. سرعت بیشتری را در بیشتر مواقع خواهید یافت.

بسیاری از کاربران تورنت که عاشق دسترسی به اینترنت خصوصی هستند وجود دارد. این سرویس شامل ویژگی هایی است که در صورت قطع شدن اتصال به سرویس آنها ، سیستم شما از برقراری ارتباط جلوگیری می کند. به این معنا که اگر دسترسی VPN رمزگذاری شده شما به هر دلیلی کاهش یابد باعث می شود امنیت شما حفظ شود.

PIA یک سرویس دهنده Windows و سایر برنامه های کاربردی ساده و آسان ارائه می دهد. با این حال ، شما نمی خواهید آن را دست کم بگیرید. PIA بسته به نیاز شما سطوح مختلف حفاظت از حریم خصوصی را ارائه می دهد. می توانید سطح رمزگذاری را کنترل کنید تا به شما در یافتن تعادل مناسب بین حریم خصوصی و سرعت کمک کند.

تیم PIA وقتی به سرویس گیرنده ویندوز خود می آید سوئیچ قتل اینترنتی را در بر می گیرد. سوئیچ kill باعث اتصال اینترنت شما در هر زمان VPN خراب می شود. برای کسانی که مایل به اطمینان از ناشناس بودن هستند ، واقعاً می تواند مفید باشد. دسترسی به اینترنت خصوصی 30 روز ضمانت برگشت پول به اعضا ارائه می دهد.

از دسترسی به اینترنت خصوصی بازدید کنید

4. بهترین سرویس VPN Stealth: CyberGhost

CyberGhost

ثبت نام برای 36 ماه فقط با 2.75 دلار در ماه (79٪ تخفیف)

CyberGhost در سال 2001 توسط 7 عضو تیم جوان مشتاق در بخارست ، رومانی تأسیس شد. از آن زمان این شرکت به یکی از بزرگترین خدمات VPN در جهان تبدیل شده است. تیم 50 نفره عضو بیشتر روی محافظت از حریم خصوصی کاربران تمرکز دارد. رابرت ناپ ، بنیانگذار و مدیرعامل ، همچنان هدایت این تیم را حتی پس از پیوستن به گروه Crossrider در سال 2023 ادامه می دهد. از آن زمان شبکه CyberGhost کاملاً گسترش یافته است.

CyberGhost ترکیبی خوب از مکان های سرور ، رمزگذاری قوی و امکان انسداد سرویس های جریان محبوب مانند Netflix ، YouTube Red و Amazon Prime را ارائه می دهد. برخی از کانالها حتی به شما اجازه می دهند محدودیت های جغرافیایی را برای چندین منطقه از حالت مسدود کنید. به عنوان مثال ، می توانید به محتوای ویدیوی Amazon Prime در ایالات متحده ، آلمان یا انگلیس دسترسی پیدا کنید. سرویس گیرنده ویندوز همچنین به شما امکان گشت و گذار ناشناس ، محافظت از WiFi ، تورنت ناشناس ، رفع انسداد وب سایت های اصلی (Google ، Facebook Instagram و غیره) را داده و سرور را انتخاب می کند.

مشتری CyberGhost VPN یکی از موارد مورد علاقه ما است. استفاده از آن بسیار آسان است و شامل چندین ویژگی پیشرفته برای کمک به حفظ حریم خصوصی آنلاین شما است. آنها یک تیم توسعه در آلمان دارند که به طور مداوم ویژگی هایی را به برنامه های مشتری و موبایل اضافه می کند. شما می توانید برای دسترسی کامل به شبکه CyberGhost با ضمانت برگشت پول 45 روزه ثبت نام کنید.

از CyberGhost بازدید کنید

5. بهترین سرویس VPN Stealth: IPVanish

IPVanish

برای 12 ماه فقط 5.20 دلار در ماه ثبت نام کنید (57٪ تخفیف)

ایالات متحده آمریکا دارای چندین سرویس محبوب محبوب VPN است ، اما هیچ یک سریعتر از IPVanish نیست. ما از تجربه شخصی می دانیم که IPVanish فارغ از اینکه در کدام کشور از کشور واقع شوید ، بسیار خوب کار خواهد کرد. سرورهای آنها سریع هستند و سرویس VPN دارای مکان های سرور بیشتری در ایالات متحده از بیشتر ارائه دهندگان VPN است..

همراه با ردپای بزرگ در ایالات متحده ، IPVanish میزبان سرورهایی در هر قاره به غیر از قطب جنوب است. شبکه VPN آنها در تست های سرعت ما سریعترین سرعت در آمریکای شمالی بوده است. مکانهای مختلف سرور را در کشورهایی مانند ایالات متحده و انگلیس پیدا خواهید کرد. با انتخاب یک سرور جداگانه می توانید یک مکان را انتخاب کرده یا خاص تر شوید. IPVanish برای بازی بسیار عالی است اما می تواند برای رفع انسداد سرویس های پخش محبوب مورد استفاده قرار بگیرد.

هنگامی که ارزش IPVanish به دست می آید ، ضرب و شتم نیست. آنها دسترسی نامحدودی به شبکه VPN و نرم افزارهای سفارشی خود برای Windows، Mac، iOS، Android، Amazon Firestick و موارد دیگر ارائه می دهند. حتی می توانید روتر خود را تنظیم کنید تا از هر دستگاهی در شبکه محافظت کنید. سرویس VPN در بین کاربران Kodi کاملاً محبوب است. ضمانت برگشت 7 روزه پول تمام اعضای جدید را در بر می گیرد.

از IPVanish بازدید کنید

افکار نهایی در مورد استفاده از VPN مخفی

در پایان ، امیدواریم که ما به برخی از سوالات شما پاسخ داده ایم و شما را در مورد دلایل استفاده از VPN مخفی آموزش داده ایم. همانطور که مشاهده می کنید ، قطعاً دلایل خوبی برای این کار وجود دارد. اگر شما جزء دسته هایی هستید که قبلاً به آنها اشاره کردیم یا فقط می خواهید حریم خصوصی دیگری داشته باشید ، این چیزی نیست که شما باید بدون آن باشید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me