حریم خصوصیدر بین همه پروکسی ها ، پروکسی Socks5 متناسب ترین جامعه است. دلیل این امر این است که تقریباً می تواند هر نوع داده ای را که به آن نیاز دارید داشته باشید. اگر با پروکسی Socks5 آشنا نیستید ، روشی بدون رمزگذاری است که ضمن استفاده از شبکه های P2P ، آدرس IP خود را مخفی کنید. آن را با هر یک از VPN های ما ترکیب کنید تا رمزگذاری شود. Socks5 همچنین می تواند برای تغییر آدرس IP مرورگر خود به منظور حفظ حریم خصوصی و محدودیت های جغرافیایی استفاده شود. شرکت های مختلف زیادی وجود دارد که آنها را ارائه می دهند ، اما می توان سخت دانست که کدام یک بهترین گزینه است یا تفاوت بین آنها. در اینجا به بهترین خدمات پروکسی Socks5 ارائه شده توسط ارائه دهندگان معتبر VPN می پردازیم.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
LocationsSocks5
ProxyNo
LogsSmart
DNS
1 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 دسترسی به اینترنت خصوصی 3.33 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب
3 CyberGhost 2.75 دلار PIA 80 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 IPVanish 5.20 دلار IPVanish 76 کادر انتخاب کادر انتخاب
5 تورگارد $ 4.99 تورگارد 68 کادر انتخاب کادر انتخاب

سرویس های پروکسی رایگان در مقابل پرداخت Socks5

اگرچه ممکن است شما وسوسه شوید که یکی از سرویس های پروکسی “رایگان” را چک کنید ، اما قطعاً اختلاف نسبی بین نسخه های رایگان و پولی وجود دارد. بیایید نگاهی به برخی از تفاوت ها بیندازیم.

جوراب FunctionPaid 5 جوراب پروکسی رایگان
سرعت سرعت خوب – ارزش بارگیری موارد را دارد. خیلی کند انتظار دارید Kbps یا Mbps نباشد.
حریم خصوصی امنیت بالا در شبکه ، بیشتر گزارش های فعالیت را حفظ نمی کنند. کمترین احتمال حداقل امنیت (در صورت وجود). می تواند شما را در مقابل حملات باز کند.
قابلیت اطمینان تقریباً همیشه متصل است. کمتر از نرخ اتصال 20٪ است.
سیاههها اکثر آنها هیچ سابقه اتصال ندارند. انتظار دارید که سیاههها نگهداری شوند تا از این اطلاعات استفاده شود.

همانطور که از نتایج می بینید ، با استفاده از یک نسخه رایگان نسبت به نسخه پرداخت شده ، ریسک بزرگی می کنید. خوشبختانه ، چندین سرویس VPN وجود دارد که شامل پروکسی Socks5 با سرویس آنها است. اغلب اوقات ، قیمت VPN کمتر از آن چیزی است که شما می توانید برای یک پروکسی حق بیمه آزاد Socks5 بپردازید.

مزایای استفاده از VPN از طریق پروکسی

حتی اگر استفاده از پروکسی برای ایمنی چیز خوبی است ، VPN بهتر است. نه تنها از تغییر IP استفاده می کنید بلکه اتصال شما نیز رمزگذاری می شود. VPN به جای اینکه تنها بتواند از یک برنامه همزمان استفاده کند ، می تواند کل اتصال اینترنتی شما را تضمین کند. در مرحله بعدی ، ما به بهترین سرویس های VPN که شامل یک پروکسی جوراب 5 است ، می پردازیم.

بهترین VPN با Socks5 Proxy چیست؟?

ما برای تعیین بهترین VPN ها با خدمات پروکسی Socks5 روی معیارهای زیر متمرکز شده ایم:

  • VPN مجبور است سرویس پروکسی رایگان Socks5 را به اعضا ارائه دهد
  • سوئیچ VPN kill برای محافظت از آدرس IP شما
  • تست های سرعت روی سرورهای VPN در مکانهای دوستانه تورنت انجام می شود
  • قابلیت اطمینان شبکه VPN برای مدت زمان اتصال طولانی
  • سطوح رمزگذاری قوی برای محافظت از حریم خصوصی بهتر است
  • ما فقط VPN هایی را انتخاب کردیم که گزارش های استفاده را حفظ نمی کنند
  بهترین VPN ها برای آرژانتین

بدون تأخیر بیشتر ، در اینجا لیستی از بهترین خدمات VPN که از پروکسی Socks5 پشتیبانی می کنند ، آمده است:

1. بهترین سرویس پروکسی Socks5: NordVPN

NordVPN

برای 36 ماه فقط با 3.49 دلار در ماه ثبت نام کنید (70٪ تخفیف)

NordVPN انتخاب برتر ما از VPN است که اتصالات پروکسی Socks5 را ارائه می دهد. NordVPN در پاناما مستقر است که برخی از کاربران ترجیح می دهند از یک شرکت VPN که در واقع مقر آن در ایالات متحده است استفاده کنند. خواهید فهمید که NordVPN دارای سرورهایی در سرتاسر کشور است. اعضا با قیمتی بسیار مناسب به شبکه خود در ایالات متحده ، اروپا و فراتر از آن دسترسی دارند.

در صورتی که در یک حساب طولانی مدت مشترک شوید ، متوجه خواهید شد که NordVPN بهترین خدمات برای قیمت را دارد. همه کاربران دسترسی کامل به نرم افزار شبکه و نرم افزار خود دارند. می توانید با استفاده از سرویس دهنده VPN برای ویندوز یا مک متصل شوید. آنها همچنین دارای یک برنامه آسان برای استفاده موبایل برای دستگاه های Android و iOS (iPhone ، iPad) هستند.

تست سرعت NordVPN

آیا می خواهید به خدمات جریان مانند Netflix ، Amazon Prime Video یا iPlayer بی بی سی از هر جای دنیا دسترسی داشته باشید؟ اگر چنین باشد NordVPN یک انتخاب عالی است. آنها تنها یك سرویس VPN هستند كه هنوز می توانند Netflix را مسدود كنند. با ضمانت 30 روزه برگشت پول می توانید برای خدمات نامحدود VPN و SmartDNS ثبت نام کنید.

از NordVPN بازدید کنید

2. بهترین سرویس پروکسی Socks5: PIA

دسترسی به اینترنت خصوصی

برای 12 ماه فقط با 3.33 دلار در ماه ثبت نام کنید (72٪ تخفیف)

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) یکی از ارائه دهنده های مورد علاقه در جامعه P2P / torrenting است. به دلیل داشتن ویژگی پروکسی Socks5 برای پروتکل های PPTP / L2TP به خوبی شناخته شده است. آنها سرورهایی در 50+ کشور دارند ، بنابراین می توانید به سرعت و به راحتی به یکی از دستگاه های مورد نظر خود متصل شوید. مکانهای سرور به ترتیب کشور با ترتیب حروف الفبا ذکر شده اند. قبل از اتصال به یک سرور ، اطمینان حاصل کنید که اگر می خواهید از آن استفاده کنید ، گزینه پروکسی Socks5 را انتخاب کنید. گفته می شود ، اغلب اوقات پروتکل OpenVPN ایمن تر و سریع تر است.

تست سرعت PIA

نحوه دسترسی به دسترسی به اینترنت خصوصی بسیار ساده است. استفاده از همه نرم افزارهای آنها ساده است. اگر قصد دارید از مک یا ویندوز متصل شوید ، توصیه می کنیم از ویژگی سوئیچ kill VPN ارائه شده توسط PIA استفاده کنید. آنها همچنین دارای حفاظت نشتی DNS ، محافظت در برابر نشت IPv6 و ویژگی های ارسال پورت در سرویس گیرنده دسکتاپ هستند. در حالی که برنامه های تلفن همراه ویژگی های پیشرفته را شامل نمی شوند ، می توانید به راحتی به هر سرور وصل شوید و اتصال خود را رمزگذاری کنید. به یاد داشته باشید که هر زمان که از شبکه Wi-Fi استفاده می کنید برای محافظت در برابر سرقت داده ها به PIA متصل شوید و کادر موردعلاقه Socks5 را در صورت انجام هرگونه فعالیت مضراب ، بررسی کنید. آنها استفاده را محدود نمی کنند ، بنابراین می توانید VPN را در هر زمان که بخواهید برای محافظت از حریم خصوصی حفظ کنید ، ترک کنید.

  بهترین VPN هایی که پرداخت های iDEAL را می پذیرند

تیم PIA وقتی به سرویس گیرنده ویندوز خود می آید سوئیچ قتل اینترنتی را در بر می گیرد. سوئیچ kill باعث اتصال اینترنت شما در هر زمان VPN خراب می شود. برای کسانی که مایل به اطمینان از ناشناس بودن هستند ، واقعاً می تواند مفید باشد. دسترسی به اینترنت خصوصی 30 روز ضمانت برگشت پول به اعضا ارائه می دهد.

از دسترسی به اینترنت خصوصی بازدید کنید

3. بهترین سرویس پروکسی Socks5: CyberGhost

CyberGhost

ثبت نام برای 36 ماه فقط با 2.75 دلار در ماه (79٪ تخفیف)

CyberGhost در سال 2001 توسط 7 عضو تیم جوان مشتاق در بخارست ، رومانی تأسیس شد. از آن زمان این شرکت به یکی از بزرگترین خدمات VPN در جهان تبدیل شده است. تیم 50 نفره عضو بیشتر روی محافظت از حریم خصوصی کاربران تمرکز دارد. رابرت ناپ ، بنیانگذار و مدیرعامل ، همچنان هدایت این تیم را حتی پس از پیوستن به گروه Crossrider در سال 2023 ادامه می دهد. از آن زمان شبکه CyberGhost کاملاً گسترش یافته است.

CyberGhost با پشتیبانی از اتصالات پروکسی Socks5 ترکیبی خوب از مکانهای سرور ، رمزگذاری قوی و امکان تورنت ناشناس را ارائه می دهد. سرویس های جریان محبوب محبوب مانند Netflix ، YouTube Red و Amazon Prime را از حالت قفل خارج کنید. برخی از کانالها حتی به شما اجازه می دهند محدودیت های جغرافیایی را برای چندین منطقه از حالت مسدود کنید. به عنوان مثال ، می توانید به محتوای ویدیوی Amazon Prime در ایالات متحده ، آلمان یا انگلیس دسترسی پیدا کنید. سرویس گیرنده ویندوز همچنین به شما امکان می دهد گشت و گذار به صورت ناشناس ، محافظت از Wi-Fi ، رفع انسداد وب سایت های اصلی (Google ، Facebook Instagram و غیره) داشته باشید و سرور را انتخاب کنید.

تست سرعت CyberGhost

مشتری CyberGhost VPN یکی از موارد مورد علاقه ما است. استفاده از آن بسیار آسان است و شامل چندین ویژگی پیشرفته برای کمک به حفظ حریم خصوصی آنلاین شما است. آنها یک تیم توسعه در آلمان دارند که به طور مداوم ویژگی هایی را به برنامه های مشتری و موبایل اضافه می کند. شما می توانید برای دسترسی کامل به شبکه CyberGhost با ضمانت برگشت پول 45 روزه ثبت نام کنید.

از CyberGhost بازدید کنید

4. بهترین سرویس پروکسی Socks5: IPVanish

IPVanish

برای 12 ماه فقط با 4.87 دلار در ماه ثبت نام کنید (60٪ تخفیف)

ما می توانیم از تجربه به شما بگوییم که بسیار پایدار است و سرعت بسیار خوبی را ارائه می دهد. این باعث می شود که برای هر فعالیتی که می خواهید در آن شرکت کنید انتخاب خوبی باشد. همچنین خواهید دید که IPVanish مکانهای سرور زیادی در سراسر جهان دارد. آنها بیش از هر سرویس VPN هستند. این باعث می شود که آنها به صورت روزانه به VPN ما مراجعه کنند.

  بهترین VPN برای KurtzPel

همراه با ردپای بزرگ در چندین کشور ، IPVanish میزبان سرورهای مختلف در هر قاره به غیر از قطب جنوب است. این شبکه به طور مداوم سریعترین VPN در آمریکای شمالی و اروپا در تست های سرعت ما بوده است. مکانهای مختلف سرور را در کشورهایی مانند ایالات متحده و انگلیس پیدا خواهید کرد. می توانید یک مکان یا یک سرور جداگانه را انتخاب کنید. ما مکان های سرور دوستانه تورنت را آزمایش کردیم و همانطور که می بینید عملکرد عالی بود.

آزمون سرعت IPVanish

هنگامی که ارزش IPVanish به دست می آید ، ضرب و شتم نیست. آنها دسترسی نامحدودی به شبکه VPN و نرم افزارهای سفارشی خود برای Windows، Mac، iOS، Android، Amazon Firestick و موارد دیگر ارائه می دهند. حتی می توانید روتر خود را تنظیم کنید تا از هر دستگاهی در شبکه محافظت کنید. سرویس VPN در بین کاربران Kodi کاملاً محبوب است. ضمانت برگشت 7 روزه پول تمام اعضای جدید را در بر می گیرد.

از IPVanish بازدید کنید

5. بهترین سرویس پروکسی Socks5: TorGuard

تورگارد

TorGuard در سال 2012 توسط اعضای تیم مستقر در نوویس ، ایالت غربی ایندیز آغاز شد. وقتی آن را با سایر سرویس ها مقایسه می کنید ، این سرویس VPN نسبتاً جدید است. با این حال ، آنها بیش از 1250 سرور در 42 کشور مختلف جهان دارند. مخاطب هدف آنها جامعه تورنت است ، اما برای هر کاری که می خواهید بصورت آنلاین انجام دهید ، بسیار مناسب خواهد بود. آنها هر دو پروکسی Socks5 و دسترسی VPN را ارائه می دهند.

TorGuard ترکیبی کاملی از مکان های سرور ، رمزگذاری قوی و امکان انسداد سرویس های جریان محبوب مانند Netflix ، YouTube Red و Amazon Prime و همچنین فعالیت های torrent دارد. اغلب اوقات ، شما می توانید به محتوای ویدیویی Amazon Prime در چندین مکان مختلف دسترسی پیدا کنید. هنگام استفاده از سرویس گیرنده ویندوز ، گزینه گشت و گذار ناشناس ، محافظت از WiFi ، تورنت ناشناس ، رفع انسداد وب سایت های اصلی (Google ، Facebook Instagram و غیره) ، انتخاب سرور و موارد دیگر.

تست سرعت TorGuard

سرویس TorGuard VPN مورد علاقه در انجمن اشتراک فایل است. همه چیز برای استفاده آسان و ساده است ، بنابراین می توانید به راحتی از حریم شخصی آنلاین خود محافظت کنید. همچنین اغلب ویژگی هایی که به نسخه های موبایل اضافه می شوند نیز وجود دارد. می توانید در طول تبلیغات فعلی ، دسترسی کامل به قیمت 4.99 دلار در ماه داشته باشید.

از TorGuard بازدید کنید

افکار نهایی در مورد بهترین سرویس های پروکسی Socks5

در پایان ، اگر قصد استفاده از هر نرم افزاری torrenting را دارید ، پروکسی Socks5 یک ضرورت است. البته برای سایر انواع نرم افزار نیز بسیار مناسب است. هنگامی که ارائه دهنده را انتخاب می کنید ، پیشنهاد می کنیم سرعت پروتکل های PPTP / L2TP + پروکسی Socks5 را آزمایش کنید و نحوه عملکرد آن را در رابطه با OpenVPN + Socks5 Proxy مشاهده کنید. تا زمانی که نیازهای شما را برآورده کند ، شما باید خوب باشید. امیدوارم که این راهنمای مفید را پیدا کرده باشید. اگر چنین است ، لطفاً آن را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند از این اطلاعات نیز استفاده کنند.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me