اکوادوراکوادور یک کشور ساحلی کوچک است که در قسمت شمال غربی آمریکای جنوبی واقع شده است. این جمعیت برآورد شده فعلی 16.5 میلیون نفر از ساکنان. این کشور با فرصت های شغلی ، تنوع آب و هوا ، تاریخچه ، غذای عالی و… بازدید کنندگان را به خود جلب می کند. اگر به دلایل تفریحی یا شغلی قصد بازدید از اکوادور را دارید ، می خواهید از دسترسی گسترده WiFi استفاده کنید. با این حال ، شما همچنین باید مطمئن شوید که به یک VPN وصل می شوید. ما به شما خواهیم گفت که چرا به زودی مهم است. ابتدا به بهترین VPN های اکوادور نگاهی بیندازید.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1 HMA Pro VPN $ 4.29 HideMyAss 280
2 PureVPN 2.88 دلار SaferVPN 180 کادر انتخاب کادر انتخاب
3 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب

هنگام خواندن گزارش از Freedomhouse.org ، می آموزید که نظارت دولتی بر اینترنت در اکوادور رایج است. این اولین دلیل استفاده از VPN در حالی است که در کشور وجود دارد. رهبری نمی ترسد شهروندان خود را به خاطر چیزهایی که می گوید نظارت و زندانی کند. با اتصال به VPN ، یک اتصال امن و رمزگذاری شده را به یک سرور ایجاد می کنید. این امر باعث می شود تا اطلاعات و ارقام شما برای دولت و یا فضای مجازی بسیار دشوار شود.

در همین راستا ، دولت اکوادور نمی ترسد دسترسی به وب سایت های مختلف را محدود کند ، به خصوص اگر سیاسی باشد. البته ، آنها انواع دیگر را نیز مسدود می کنند. وقتی سرور VPN را در کشور دیگری وصل می کنید ، می توانید محدودیت هایی را که توسط دولت اعمال شده است بدست آورید. به این ترتیب ، شما می توانید به راحتی مانند فهرست معمول فهرست کنید.

بهترین VPN برای اکوادور چیست؟?

کافه های اینترنتی در کشور بزرگ هستند. و استفاده از اینترنت در چند سال گذشته قارچ خورده است. با این حال ، عامل اصلی ما هنگام جستجوی بهترین گزینه ها برای کشور ، امنیت است. به دلیل نظارت و مسدود شدن وب سایت های مختلف ، تصمیم گرفتیم از فاکتورهای زیر استفاده کنیم. این عوامل عبارتند از:

  • رمزگذاری با کالیبر بالا ، درجه نظامی برای محافظت عالی
  • ارائه دهندگان با خط مشی بدون گزارش
  • شبکه بزرگی از سرورها برای از بین بردن قطع ارتباطات
  • امکان دستیابی به سانسور توسط دولت اعمال می شود
  • سرورهای سریع که در اکوادور عملکرد خوبی دارند
  • ارائه دهندگان پشتیبانی چند پلتفرمی برای دستگاه های تلفن همراه از جمله Amazon Firestick
  بهترین VPN ها برای Craigslist

اکنون که این عوامل را تعیین کردیم ، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به ارائه دهندگان بیندازیم.

1. بهترین VPN برای اکوادور: HMA

HMA VPN

ثبت نام برای 36 ماه فقط با 2.99 دلار در ماه (75٪ تخفیف)

HideMyAss در سال 2005 زنده شد كه جك كاتور ، دانش آموز 16 ساله در انگلستان ، تصمیم گرفت كه او می خواهد خدمتی ایجاد كند تا به مردم كمك كند تا از سانسور خودداری كنند. به طور خاص ، جک قادر به دسترسی به سایت های رسانه های اجتماعی و بازی های آنلاین نبود زیرا آنها در شبکه مدرسه مسدود شده اند. HMA در ماه اول صدها هزار کاربر اضافه کرد و از آن زمان با بیش از 350 مکان سرور به یکی از بزرگترین خدمات VPN در جهان تبدیل شده است. Privax ، شرکت مادر HMA Pro VPN ، در سال 2015 به تیم AVG پیوست.

تست سرعت HMA اکوادور

برای کسانی که می خواهند یک ارائه دهنده VPN با بیشترین مکان سرور پیدا کنند ، HideMyAss بهترین انتخاب شماست. فقط بخاطر داشته باشید که HMA فعالیتهای کاربر را ثبت می کند و این نگرانی برخی کاربران VPN است. HMA میزبان برخی از سرورهای VPN در اکوادور ، به طور خاص در کویتو است. برای اتصال به یک سرور در آنجا ، می خواهید به “حالت موقعیت مکانی” بروید و “شروع تغییر مکان” را برای شروع انتخاب کنید. سپس بر روی زبانه “شهرها” کلیک کرده و کویتو را جستجو کنید. ما برای آزمایش به یک سرور در آنجا متصل شدیم و سرعت را 120.44 مگابیت بر ثانیه دانستیم.

در سال 2016 HMA و چند ارائه دهنده پیشرو دیگر VPN راه را در ساده سازی نرم افزار مشتری سفارشی خود پیش بردند. نتیجه ، مجموعه کاملی از برنامه های سفارشی است که اتصال هر کاربر را به شبکه HMA آسان کرده و اتصال شما را رمزگذاری می کند. این نرم افزارها برای Windows ، Mac ، Android و iOS در دسترس هستند. همچنین می توانید از طریق روتر خود به HMA متصل شوید. HMA دسترسی به VPN نامحدود را فقط از 4.99 دلار در ماه ارائه می دهد و 30 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک را به همه کاربران جدید ارائه می دهد.

مشاهده پنهان کردن الاغ من

2. بهترین VPN برای اکوادور: PureVPN

PureVPN

ثبت نام در 24 ماه فقط با 2.88 دلار در ماه (74٪ تخفیف)

PureVPN از سال 2007 مشغول فعالیت بوده و آنها را به یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان VPN در بازار تبدیل کرده است. شروع اولیه به آنها در گسترش و نوآوری کمک کرده است. PureVPN یکی از بهترین مشتری های VPN موجود در بازار را دارد. آنها همچنین برای iOS و Android برنامه های رایگان دارند.

  بهترین VPN برای Siracuse

نوآوری منطقه ای است که به PureVPN کمک می کند تا از این بسته جدا شود. آنها همچنان به اضافه کردن ویژگی ها و افزودنی های جدید به سرویس ادامه می دهند. می توانید برای کمک به سرعت بخشیدن به عملکرد خود ، فایروال NAT ، یک آدرس IP اختصاصی ، مرورگر StealthVPN و گزینه ویژه ای به نام streaming streaming را اضافه کنید..

تست سرعت PureVPN اکوادور

از آنجا که ما می خواستیم سرور را در کویتو ، اکوادور تست کنیم ، مشتری Windows را باز کردیم و روی گزینه “Country Selection Tool” کلیک کردیم. از آنجا می توانید هر کشوری را گسترش داده و با استفاده از برگه “مرور همه سرورها” سرور خاصی را انتخاب کنید. شبکه PureVPN دارای چندین سرور است که در اکوادور قرار دارند. ما به یکی از آنها وصل شدیم و عملکرد را آزمایش کردیم. همانطور که مشاهده می کنید سرعت بارگیری ما 37.16 Mbps بوده است.

PureVPN در بخش قیمت گذاری واقعاً خوب عمل می کند. آنها همچنان که خدمات به رشد خود ادامه می دهند ، بیش از 50 درصد قیمت را کاهش داده اند. شما می توانید VPN نامحدود ثبت نام کنید و فقط با 4.99 دلار در ماه به همه مکان های سرور آنها دسترسی پیدا کنید. برنامه سالانه یک ارزش عالی است.

از PureVPN بازدید کنید

3. بهترین VPN برای اکوادور: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ماه ثبت نام کنید و 3 ماه رایگان در VPN دارای رتبه 1 دریافت کنید

ExpressVPN دسترسی سریع VPN را با MediaStreamer جمع آوری می کند که به عنوان یک سرویس هوشمند DNS برای انسداد دسترسی به محتویات محدود جغرافیایی عمل می کند. سرویس VPN به رمزگذاری ارتباط شما و رفع انسداد رویدادهای زنده ورزشی کمک می کند. شما حتی لیستی از جدیدترین سرگرمی های زنده و رویدادهای ورزشی را در وب سایت آنها مشاهده خواهید کرد. قرار گرفتن در جزایر ویرجین بریتانیا ExpressVPN را در خارج از 5 کشور چشم و 14 کشور چشم قرار می دهد. آنها سیاستی را برای ورود به سیستم حفظ می كنند كه طی سالها از طریق درخواستهای حقوقی برجسته تأیید شده است.

ExpressVPN یک شبکه VPN بسیار بزرگ را مدیریت می کند. فراتر از ایالات متحده ، شبکه ExpressVPN هزاران سرور در مکانهای کلیدی دارد تا به محافظت از حریم شخصی کاربران خود کمک کند. شما می توانید از شبکه آنها برای محافظت از حریم خصوصی ، رفع انسداد سانسور و تماشای خدمات جریان دلخواه خود از هرجایی استفاده کنید.

تست سرعت ExpressVPN اکوادوربرنامه ExpressVPN به شما امکان می دهد مکان سرور را به پایین شهر انتخاب کنید اما نمی توانید سرور خاصی را انتخاب کنید. در عوض ، مشتری یک سرور را در مکان انتخابی شما انتخاب می کند. همچنین باید بدانید که برخی از شهرها روی برگه پیشنهادی داخل مشتری نشان داده نمی شوند. ممکن است این مسئله را با سرورهای اکوادور پیدا کنید. به سادگی تب “همه” را انتخاب کنید ، قاره آمریکا را باز کنید ، و سپس اکوادور را باز کنید. در این مرحله می توانید سرورها را در آنجا انتخاب کنید. هنگامی که ما یک سرور را در کویتو ، اکوادور آزمایش کردیم ، سرعت 16.13 Mbps بود.

  بهترین VPN برای اندروید 10

شاید بزرگترین مزیت استفاده از ExpressVPN پشتیبانی از آنها برای طیف گسترده ای از دستگاه ها باشد. ExpressVPN نرم افزار اختصاصی VPN را برای Windows ، Mac ، iOS و Android ارائه می دهد. به طور همزمان از حداکثر 3 اتصال همزمان از دسک تاپ و موبایل خود متصل شوید. همچنین می توانید پسوند وب ExpressVPN را برای Chrome یا Firefox نصب کنید. آیا می خواهید از یک شبکه خانگی خود با یک حساب VPN استفاده کنید؟ در این صورت می توانید از برنامه روتر ExpressVPN استفاده کنید تا همه راه‌اندازی شود. ویژگی MediaStreamer پشتیبانی هوشمند DNS را به دستگاههایی مانند کنسول های بازی (PS4 ، Xbox One ، Nintendo Switch و غیره) ، جعبه های رسانه ای (Apple TV ، Roku ، Nvidia Shield TV و غیره) و تلویزیون های هوشمند اضافه می کند..

کوپن ExpressVPNبا 12 ماه اعتبار شماره 1 VPN ما 49٪ صرفه جویی کنید و 3 ماه رایگان دریافت کنید

ExpressVPN در تست های سرعت ما بسیار خوب عمل کرد. آنها یک انتخاب عالی برای حفظ حریم خصوصی و رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی هستند. پشتیبانی مشتری برای ارائه کمک و پاسخ به هرگونه سؤال 24/7 در دسترس است. با بهترین اعتماد به نفس از بهترین VPN لذت ببرید زیرا ExpressVPN 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

از ExpressVPN بازدید کنید

و در آنجا شما در صورت بازدید از اکوادور بهترین گزینه ها را دارید. امیدوارم ، شما می توانید ببینید که چرا اتصال یک VPN در حالی که در کشور است ، از اهمیت ویژه ای برخوردار است. اگر مایل هستید نگاهی به گزینه های دیگر بیندازید ، می توانید ما را مشاهده کنید 10 لیست برتر VPN. در حالی که این موارد خوب هستند ، ما انتخاب خود را بر اساس بهترین گزینه های بهینه شده برای اکوادور انجام دادیم. مهم نیست که چه فعالیتهای اینترنتی را در حالی انجام می دهید که در آنجا فعالیت داشته باشید ، این عوامل مهم هستند. با استفاده از راهنمای خود ، ما می توانیم در انتخاب صحیح به شما کمک کنیم.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me