صفر سیاهههادر جامعه امروز داشتن حریم شخصی مهم است. یکی از راههای انجام این کار با اتصال به VPN است. این گفته ، اغلب سخت است که بدانید از کدام یک استفاده کنید. تقریباً هر یک از آنها تبلیغ می کنند که سیاهههای مربوط را حفظ نمی کنند. در اینجا ، ما به بررسی دقیق تر ادعای “ورود صفر VPN” خواهیم پرداخت و به شما نشان می دهیم که در واقع نیاز به ورود به سیستم وجود دارد. بگذارید با اصول اولیه شروع کنیم. با این حال ، برخی از VPN ها از جمله ExpressVPN و ادعاهای بدون گزارش خود را با موفقیت توسط شرکت های امنیتی شخص ثالث مورد بازرسی قرار داده اند.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 2.85 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 CyberGhost 2.75 دلار CyberGhost 80 کادر انتخاب کادر انتخاب
5 IPVanish $ 3.25 IPVanish 76 کادر انتخاب

حتی به همان شکلی که بعضی ها می خواهند باشند ، این عقیده که هر شرکت VPN واقعاً «ورود صفر» است کمی سوء استفاده است. برای اینکه بتوانید تجارت و استفاده را ردیابی کنید ، حتی اگر فقط از منظر جمع باشد ، برای ارائه دهنده VPN بسیار حیاتی است. از آنجا که شما باید اعتبار خود را وارد کنید ، در واقع یک ورود به سیستم است که توسط شرکت نگهداری می شود. از طرف دیگر ، شرکت هایی وجود دارند که خودشان بدون هیچگونه اطلاعاتی تبلیغ می کنند اما در واقع اطلاعات کمی بیشتری را در خود نگه می دارند.

درباره ZP Log VPNs

3 نوع خط مشی ورود به سیستم وجود دارد که از VPN استفاده می کنند. این موارد شامل سیاهههای مربوط به فعالیتها ، سیاهههای مربوط به اتصال یا هیچ یک نیست. حتی اگر آنها یکی را حفظ نکنند ، در واقع ارائه دهنده آنها را نگه می دارد اما وقتی دیگر لازم نباشد آنها را حذف می کند.

البته ، شما می خواهید به دور از شرکت های رایگان VPN ، به خصوص اگر آنها خود را به عنوان بدون ورود به سیستم تبلیغ کنند. آنها قطعاً سیاهههای مربوط به مرور شما و همچنین سیاهههای مربوط به اتصال را نگه می دارند و آنها را به شخص ثالث می فروشند. مهمتر از آن ، شما معمولاً چیزهای بیشتری را نسبت به آنچه معامله می کنید ، هدیه می کنید. این شامل آدرس IP ، زمان اتصال و ابرداده است.

برخی از ارائه دهندگان فقط داده های مربوط به اتصال ، تاریخ و زمان و IP معتبر شما را جمع می کنند. گفته می شود که برای کمک به ارائه دهنده در بهینه سازی شبکه استفاده می شود. ما پیشنهاد می کنیم سیاست کلی شرکت را در این باره مطالعه کنید. شما می خواهید مطمئن شوید که استفاده از آنها از “داده اتصال” به طور واضح تعریف شده است.

خدمات واقعی بدون ورود به سیستم تقریباً غیرممکن است. با این حال ، این مانع از شرکت ها نمی شود که این ادعا را انجام دهند. از آنجا که ارائه دهندگان VPN تعداد اتصالات همزمان را محدود می کنند ، اجرای آن بدون سیاهههای مربوط می تواند چالش برانگیز باشد. بنابراین ، آن شرکت ها در واقع نگارخانه های موقت را نگه می دارند و داده های محدودی را حذف می کنند که حذف شده و برای استفاده های بعدی ذخیره نمی شوند. بنابراین ، آنچه شما نیاز دارید این است که بررسی کنید تا مطمئن شوید که تمام چاپ های خوب را برای ارائه دهنده بررسی کرده و اطمینان حاصل کنید که در یکی از دولت های اصلی وجود ندارد. اگر این شرکت در مکانی مانند پاناما یا جزایر کیمن مستقر باشد ، این مواردی هستند که شما باید به دنبال آنها باشید.

  بهترین VPN برای موتورولا و هایپر

بیایید نگاهی به بهترین VPN های ورود صفر بیندازیم.

1. بهترین VPN های صفر ورود: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ماه ثبت نام کنید و 3 ماه رایگان در VPN دارای رتبه 1 دریافت کنید

ExpressVPN دسترسی سریع VPN را با MediaStreamer جمع آوری می کند که به عنوان یک سرویس هوشمند DNS برای انسداد دسترسی به محتویات محدود جغرافیایی عمل می کند. سرویس VPN به رمزگذاری ارتباط شما و رفع انسداد رویدادهای زنده ورزشی کمک می کند. شما حتی لیستی از جدیدترین سرگرمی های زنده و رویدادهای ورزشی را در وب سایت آنها مشاهده خواهید کرد. قرار گرفتن در جزایر ویرجین بریتانیا ExpressVPN را در خارج از 5 کشور چشم و 14 کشور چشم قرار می دهد. آنها سیاستی را برای ورود به سیستم حفظ می كنند كه طی سالها از طریق درخواستهای حقوقی برجسته تأیید شده است.

ExpressVPN یک شبکه VPN بسیار بزرگ را مدیریت می کند. فراتر از ایالات متحده ، شبکه ExpressVPN هزاران سرور در مکانهای کلیدی دارد تا به محافظت از حریم شخصی کاربران خود کمک کند. شما می توانید از شبکه آنها برای محافظت از حریم خصوصی ، رفع انسداد سانسور و تماشای خدمات جریان دلخواه خود از هرجایی استفاده کنید.

برنامه ExpressVPN به شما امکان می دهد مکان سرور را به پایین شهر انتخاب کنید اما نمی توانید سرور خاصی را انتخاب کنید. در عوض ، مشتری یک سرور را در مکان انتخابی شما انتخاب می کند. می خواهید برگه “همه” را انتخاب کنید ، منطقه مورد نظر خود و سپس کشور را باز کنید. در این مرحله می توانید یک سرور را در شهر مورد نظر خود انتخاب کنید.

شاید بزرگترین مزیت استفاده از ExpressVPN پشتیبانی از آنها برای طیف گسترده ای از دستگاه ها باشد. ExpressVPN نرم افزار اختصاصی VPN را برای Windows ، Mac ، iOS و Android ارائه می دهد. به طور همزمان از حداکثر 3 اتصال همزمان از دسک تاپ و موبایل خود متصل شوید. همچنین می توانید پسوند وب ExpressVPN را برای Chrome یا Firefox نصب کنید. آیا می خواهید از یک شبکه خانگی خود با یک حساب VPN استفاده کنید؟ در این صورت می توانید از برنامه روتر ExpressVPN استفاده کنید تا همه راه‌اندازی شود. ویژگی MediaStreamer پشتیبانی هوشمند DNS را به دستگاههایی مانند کنسول های بازی (PS4 ، Xbox One ، Nintendo Switch و غیره) ، جعبه های رسانه ای (Apple TV ، Roku ، Nvidia Shield TV و غیره) و تلویزیون های هوشمند اضافه می کند..

کوپن ExpressVPNبا 12 ماه اعتبار شماره 1 VPN ما 49٪ صرفه جویی کنید و 3 ماه رایگان دریافت کنید

ExpressVPN در تست های سرعت ما بسیار خوب عمل کرد. آنها یک انتخاب عالی برای حفظ حریم خصوصی و رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی هستند. پشتیبانی مشتری برای ارائه کمک و پاسخ به هرگونه سؤال 24/7 در دسترس است. بهترین اطمینان از VPN را با اعتماد به نفس کمتر تجربه کنید زیرا ExpressVPN 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

از ExpressVPN بازدید کنید

2. بهترین صفر ورود به سیستم VPN: NordVPN

NordVPN

برای 36 ماه فقط با 3.49 دلار در ماه ثبت نام کنید (70٪ تخفیف)

NordVPN در پاناما مستقر است که برخی از کاربران ترجیح می دهند از یک شرکت VPN که در واقع مقر آن در ایالات متحده است استفاده کنند. خواهید فهمید که NordVPN دارای سرورهایی در سرتاسر کشور است. اعضا با قیمتی بسیار مناسب به شبکه خود در ایالات متحده و خارج از کشور دسترسی کامل دارند.

  بهترین VPN ها با آدرس های اختصاصی IP / IP استاتیک

درصورتی که برای مدت زمان طولانی تر در یک حساب کاربری عضو شوید ، می فهمید که NordVPN بهترین خدمات برای قیمت را دارد. همه کاربران دسترسی کامل به نرم افزار شبکه و نرم افزار خود دارند. می توانید با استفاده از سرویس دهنده VPN برای ویندوز یا مک متصل شوید. آنها همچنین دارای یک برنامه آسان برای استفاده موبایل برای دستگاه های Android و iOS (iPhone ، iPad) هستند. می توانید از افزونه مرورگر NordVPN برای Chrome ، Firefox یا Safari استفاده کنید. NordVPN برخی از خصوصیات پیشرفته حفظ حریم خصوصی مانند دو سرور VPN ، P2P و IP اختصاصی را ارائه می دهد که در واقع به شما کمک می کند تا این سرویس را برجسته کنید..

آیا می خواهید به خدمات جریان مانند Netflix ، Amazon Prime Video یا iPlayer بی بی سی از هر جای دنیا دسترسی داشته باشید؟ اگر چنین باشد NordVPN یک انتخاب عالی است. آنها تنها یك سرویس VPN هستند كه هنوز می توانند Netflix را مسدود كنند. شما می توانید فقط با 3.49 دلار در ماه با عضویت 3 ساله برای خدمات نامحدود VPN و SmartDNS ثبت نام کنید.

از NordVPN بازدید کنید

3. بهترین صفر ورود به سیستم VPN: CyberGhost

CyberGhost

ثبت نام برای 36 ماه فقط با 2.75 دلار در ماه (79٪ تخفیف)

CyberGhost در سال 2001 توسط 7 عضو تیم جوان مشتاق در بخارست ، رومانی تأسیس شد. از آن زمان این شرکت به یکی از بزرگترین خدمات VPN در جهان تبدیل شده است. تیم 50 نفره عضو بیشتر روی محافظت از حریم خصوصی کاربران تمرکز دارد. رابرت ناپ ، بنیانگذار و مدیرعامل ، همچنان هدایت این تیم را حتی پس از پیوستن به گروه Crossrider در سال 2023 ادامه می دهد. از آن زمان شبکه CyberGhost کاملاً گسترش یافته است.

CyberGhost ترکیبی خوب از مکان های سرور ، رمزگذاری قوی و امکان انسداد سرویس های جریان محبوب مانند Netflix ، YouTube Red و Amazon Prime را ارائه می دهد. برخی از کانالها حتی به شما اجازه می دهند محدودیت های جغرافیایی را برای چندین منطقه از حالت مسدود کنید. به عنوان مثال ، می توانید به محتوای ویدیوی Amazon Prime در ایالات متحده ، آلمان یا انگلیس دسترسی پیدا کنید. سرویس گیرنده ویندوز همچنین به شما امکان گشت و گذار ناشناس ، محافظت از WiFi ، تورنت ناشناس ، رفع انسداد وب سایت های اصلی (Google ، Facebook Instagram و غیره) را داده و سرور را انتخاب می کند.

مشتری CyberGhost VPN یکی از موارد مورد علاقه ما است. استفاده از آن بسیار آسان است و شامل چندین ویژگی پیشرفته برای کمک به حفظ حریم خصوصی آنلاین شما است. آنها یک تیم توسعه در آلمان دارند که به طور مداوم ویژگی هایی را به برنامه های مشتری و موبایل اضافه می کند. شما می توانید فقط با 2.75 دلار در ماه در طول تبلیغات فعلی ، دسترسی کامل به شبکه CyberGhost را ثبت کنید.

از CyberGhost بازدید کنید

4. بهترین صفر ورود به سیستم VPN: Surfshark

سورفشارک

ثبت نام در 24 ماه فقط با 1.99 دلار در ماه (83٪ تخفیف)

Surfshark سرویس VPN خود را در سال 2023 راه اندازی کرد. از آن زمان ، این شرکت کاملاً در جامعه شکوفایی ایجاد کرده است. این تیم به رشد خود ادامه می دهد و مکان های سرور را به شبکه پر سرعت خود اضافه می کند. آنها به حریم خصوصی و ارزش توجه کرده اند. این سرویس شامل ویژگی های اضافی مانند CleanWeb (بلوک تبلیغات و بدافزار) ، Whitelister (تونل سازی اسپلیت) ، MultiHop double VPN ، kill switch ، DNS خصوصی و محافظت در برابر نشت.

  بهترین VPN برای مک

با داشتن شبکه گسترده ای از سرورها در سرتاسر جهان ، رمزگذاری قوی و امکان رفع انسداد سرویس های پخش رایج مانند Netflix ، YouTube Premium و Amazon Prime ، فرصت های بسیاری برای لذت بردن از خدمات وجود دارد. می توانید به Prime Prime Video در مناطق مختلفی از جمله ایالات متحده ، آلمان و انگلیس دسترسی پیدا کنید. سرویس گیرنده ویندوز این امکان را به شما می دهد تا به مکان های سرور فیزیکی ، سرورهای مجازی (بهترین گزینه برای رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی) ، سرورهایی که از استفاده P2P پشتیبانی می کنند ، و سرورهای MultiHop استفاده کنید..

از نظر ارزش و ویژگی ها ، Surfshark گزینه ای عالی برای کسانی است که می خواهند از حریم خصوصی خود محافظت کرده و محدودیت ها را از حالت انسداد خارج کنند. همه برنامه های VPN آنها با رابط کاربری مشابه طراحی شده اند و قابل استفاده هستند. شما می توانید برای یک حساب VPN نامحدود فقط با 1.99 دلار در ماه با اشتراک 2 ساله ثبت نام کنید.

از Surfshark دیدن کنید

5. بهترین صفر ورود به سیستم VPN: PIA

دسترسی به اینترنت خصوصی

برای 12 ماه فقط با 3.33 دلار در ماه ثبت نام کنید (67٪ تخفیف)

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) گزینه های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد. بر خلاف گذشته ، دیگر نیازی به تنظیم پروفایل برای هر سرور VPN ندارید. اکنون می توانید به 33 مکان سرور آنها متصل شوید. تیم PIA سرورهای خود را بر اساس منطقه ، کشور و شهر ترتیب داده است. سرعت بیشتری را در بیشتر مواقع خواهید یافت.

بسیاری از کاربران تورنت که عاشق دسترسی به اینترنت خصوصی هستند وجود دارد. این سرویس شامل ویژگی هایی است که در صورت قطع شدن اتصال به سرویس آنها ، سیستم شما از برقراری ارتباط جلوگیری می کند. به این معنا که اگر دسترسی VPN رمزگذاری شده شما به هر دلیلی کاهش یابد باعث می شود امنیت شما حفظ شود.

PIA یک سرویس دهنده Windows و سایر برنامه های کاربردی ساده و آسان ارائه می دهد. با این حال ، شما نمی خواهید آن را دست کم بگیرید. PIA بسته به نیاز شما سطوح مختلف حفاظت از حریم خصوصی را ارائه می دهد. می توانید سطح رمزگذاری را کنترل کنید تا به شما در یافتن تعادل مناسب بین حریم خصوصی و سرعت کمک کند.

تیم PIA وقتی به سرویس گیرنده ویندوز خود می آید سوئیچ قتل اینترنتی را در بر می گیرد. سوئیچ kill باعث اتصال اینترنت شما در هر زمان VPN خراب می شود. برای کسانی که مایل به اطمینان از ناشناس بودن هستند ، واقعاً می تواند مفید باشد. دسترسی به اینترنت خصوصی VPN را از 3.33 دلار در ماه به همراه 7 روز ضمانت برگشت پول ارائه می دهد.

از دسترسی به اینترنت خصوصی بازدید کنید

نکته اصلی این است که شما باید با شرکتهایی که خط مشی صفر ارائه می دهند به چاپ خوب نگاه کنید. حتی اگر گزینه های بسیار خوبی در بالا وجود دارد ، می توانید به راحتی به ما نگاه کنید 10 VPN برتر لیست کنید تا نگاه دقیق تری داشته باشید در حالی که همه آنها به خوبی کار خواهند کرد ، مواردی که در بالا به آنها اشاره کردیم بهترین گزینه های صفر سیاههها هستند. به این ترتیب ، با حفظ امنیت خود می توانید از خود محافظت کنید. با استفاده از راهنمای ما می توانید تصمیم مناسبی برای متناسب سازی نیازهای خود بگیرید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me