پاکستانپاکستان کشوری در خاورمیانه است و ششمین کشور پرجمعیت جهان است. این کشور اسلامی با هند و ایران و همچنین معدودی از کشور هم مرز است. مانند بسیاری از کشورهای در حال توسعه ، مناطقی که مدرنیزه شده اند و مناطق دیگر نیز در فقر قرار دارند. در تلاش برای مبارزه با شورشیان ، اداره ارتباطات پاکستان (PTA) اخیراً دستور تعطیل کردن سرویس های سازمانی بلک بری ، بویژه پیام های بلک بری و ایمیل را ارسال کرده است. سوال این است که ظاهراً تقریباً 660 GBPS از شبکه فیبر نوری کشور رصد و ذخیره می شود ، خط بین حریم شهروندان و امنیت ملی کجاست؟ این بهترین دلیل خوب برای استفاده از VPN خوب است.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 2.85 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 CyberGhost 2.75 دلار CyberGhost 80 کادر انتخاب کادر انتخاب
5 IPVanish $ 3.25 IPVanish 76 کادر انتخاب

از آنجا که سرویس های BlackBerry Enterprise رمزگذاری و در خارج از ساحل ذخیره می شوند ، مشکلی برای نظارت ایجاد می کنند. اگرچه بلک بری محدود با دستورات قانونی موافقت کرده است با PTA همکاری کند ، اما آنها اظهار می کنند که آنها هرگز دسترسی مستمر به سرورهای BES خود ارائه نداده اند. به همین دلیل ، دولت دستور خاموش کردن خدمات رمزگذاری شده آنها را برای همه کاربران تلفن همراه صادر کرده است. BlackBerry در پاکستان به طور موثری درست مانند یک تلفن همراه معمولی تبدیل می شود. شش روز قبل از این اعلامیه ، پاکستانی ها اظهار داشتند که قصد دارند نظارت بر ارتباطات الکترونیکی را افزایش دهند. اگر به پاکستان سفر کرده یا زندگی می کنید ، تمام ارتباطات شما باید با VPN انجام شود.

با توجه به افزایش نظارت ، اجازه دهید برخی از دلایل استفاده از VPN در پاکستان را مورد بحث قرار دهیم. واضح است که دولت رمزگذاری را دوست ندارد. با استفاده از VPN ، می توانید یک اتصال مطمئن به یک سرور ، احتمالاً در کشور دیگری ایجاد کنید. دولت این نوع ترافیک را رمزگذاری شده می داند ، اما نمی تواند مشخصات خاصی را مشاهده کند. در حالی که ما نیاز به حمایت از امنیت ملی را درک می کنیم ، پاکستان تقریباً در همه سطوح فساد گسترده ای دارد. فرصت های زیادی برای سوء استفاده از داده ها وجود دارد.

  بهترین VPN ها برای اوکلند

همانطور که اشاره کردیم ، سرویس های BlackBerry Enterprise مسدود شده اند ، اما مواردی مانند Voice over IP (VoIP) و Skype نیز وجود دارند. تصور کنید سفر به پاکستان سفر کرده اید و می خواهید با عزیزان کشور خود صحبت کنید. از آنجا که برنامه صوتی اسکایپ در آنجا مسدود شده است ، راه دسترسی به آن اتصال به یک VPN خواهد بود و می توانید به این محدودیت دسترسی پیدا کنید. همین امر را می توان با سرویس پریمیوم پریمیوم اینترنتی ، Netflix گفت. در حال حاضر هیچ شکلی از Netflix در هیچ کجای خاورمیانه وجود ندارد. به شرط اینکه اشتراک پولی داشته باشید ، به سادگی به یک VPN وصل می شوید و می توانید هر منطقه مورد نظر خود را مشاهده کنید. البته ، این امر همچنین به رفع انسداد وب سایت ها یا کانال هایی که ممکن است در آنجا مسدود شوند جغرافیایی است.

در حال حاضر ، مزایای استفاده از VPN در پاکستان باید نسبتاً روشن باشد ، اما ما دوباره به سراغ آنها خواهیم رفت. بهترین دلیل برای استفاده از VPN در آنجا برای امنیت است. حتی اگر بخواهیم نظارت مظلومانه دولت بر ترافیک اینترنت را از این معادله حذف کنیم ، هنوز تعداد زیادی از افراد دیگر وجود دارند که دوست دارند اطلاعات شخصی شما را بدست آورند. VPN ها به منظور محافظت از حریم خصوصی شما لایه ای از رمزگذاری را برای مرور وب شما ارائه می دهند.

دلیل دوم عدم انسداد دسترسی به محتوای مسدود شده یا سایتها است. همانطور که می بینید ، دولت در حال دسترسی به برخی وب سایت ها و برنامه های خاص در داخل پاکستان است. شرکت ها همچنین می توانند محتوا را در صورتی که در خارج از یک منطقه هدفمند قرار دارید ، بر اساس IP ، مسدود کنند. VPN به شما کمک می کند تا به هر دو سناریو دسترسی پیدا کنید. کدام ارائه دهنده را باید انتخاب کنید?

  بهترین VPN برای ایران

ما توصیه های خوبی برای پاکستان در مورد گزینه های انتخاب شده داریم. اگرچه همه گزینه های ما از رمزگذاری ایمن استفاده می کنند ، استفاده از پروتکل OpenVPN همیشه بهترین گزینه در هر زمان ممکن است. اگر سرعت از ذات باشد ، می توانید از OpenVPN (UDP) استفاده کنید. این بهترین گزینه برای Skype ، VoIP ، بازی های آنلاین یا حتی استفاده از سرویس های جریان مانند Netflix است. اگر در ارتباط با افت ارتباط ، مشکلی در ارتباط هستید و باید گزینه مورد علاقه شما OpenVPN (TCP) باشد. دومی ممکن است اتصال را تا حدودی کند کند ، اما داده ها با بررسی خطا انجام می شوند. برای پخش یا اتصال به یک VPN با استفاده از شبکه تلفن همراه ، می توانید برای حفظ حریم خصوصی به پروتکل های دیگری از جمله L2TP و IKEv2 نیز نگاه کنید..

اگر می خواهید محتوا را از حالت انسداد خارج کنید یا داده های خود را ایمن کنید ، ExpressVPN را توصیه می کنیم. آنها سیاهههای مربوط را حفظ نمی کنند و ویژگی سوئیچ kill را ندارند ، بنابراین این اطمینان را می دهد که فعالیت وب شما ایمن است. اگر می خواهید دست خود را در جریان Netflix امتحان کنید ، دوباره ExpressVPN بهترین انتخاب است. آنها دارای یک شبکه بزرگ هستند و همچنین یک سرویس دهنده موبایل را نیز ارائه می دهند ، بنابراین شما فقط نیاز به اتصال دارید و می توانید از کشورهایی که دارای بیشترین کتابخانه های محتوا هستند ، جریان پیدا کنید. اکنون ایالات متحده بزرگترین کشور را دارد.

  بهترین VPN ها برای HBO NOW

اگر فقط می خواهید به محتوای محدود جغرافیایی دسترسی داشته باشید ، می خواهید ExpressVPN MediaStreamer را انتخاب کنید. سرویس هوشمند DNS آنها در کانال های باز کردن قفل بدون از دست دادن سرعت کمی کمک خواهد کرد. از آنجا که همه شهرهای بزرگ پاکستان سرعت باند پهن از 1-50 Mbps را ارائه می دهند ، پیشنهاد می کنیم با گزینه رمزگذاری شده بروید. ما امنیت تجارت را برای سرعت توصیه نمی کنیم. در حالی که اگر در بعضی موارد سعی کنید جریان داشته باشید سرعت مشکل دارد ، از آنجا که فقط به سرعت 800 مگابیت در ثانیه نیاز دارید ، نباید تخریب کیفیت ایجاد شود. لایه اضافی رمزگذاری ارزش از دست دادن سرعت را دارد.

به منظور شفافیت ، لطفاً به ما توجه كنید 10 سرویس برتر VPN اگر می خواهید گزینه های دیگر. گزینه هایی که در این پست به آنها اشاره می کنیم بهترین موارد کلی هستند ، بنابراین احتمالاً نیازی نخواهید داشت. ما در انتخاب خود از امنیت ، سرعت و قیمت به عنوان معیار استفاده کردیم. بعلاوه ، ما آنهایی را که تعداد زیادی از سرورهای شبکه را انتخاب کرده اید انتخاب کردیم که ممکن است بخواهید به آنها متصل شوید. ارائه دهندگان معتبر VPN حریم خصوصی شما را تضمین می کنند و دارای شبکه های سریع برای پخش محتوای با کیفیت بالا از کشورهای دیگر هستند. انتخاب های ما هر دو را انجام می دهد.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me