לוגו הרחבת Chromeממש כמו מנוע החיפוש של גוגל, כרום הוא הדפדפן הפופולרי ביותר בעולם. בין גרסאות שולחן העבודה לנייד יש לה נתח שוק של 63%. אחת האפשרויות שמשתמשים רבים נהנים מהן היא היכולת להשתמש בתוספים. למי שרוצה להגן על פרטיותו בזמן הגלישה באינטרנט מבלי להצפין את הנתונים עבור יישומים אחרים, שימוש בתוסף VPN מתאים מאוד. הבעיה היא שיש לא מעט הרחבות VPN. בגלל זה, זה יכול להיות קשה לבחור את האפשרות הטובה ביותר. לכן אנו נעזור לך לבחור את הבחירה הנכונה לצרכים שלך. זכור כי בשלב זה אינך יכול להוסיף תוספים לגרסת הנייד של Chrome. עם זאת, כל ה- VPN המפורטים להלן מציעים גם אפליקציות ל- Android ו- iOS.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים מבוקרים
אין יומני טלוויזיה בטלוויזיה
& ConsoleRouter
אפליקציה
1 ExpressVPN 6.67 דולר ExpressVPN 160 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
2 NordVPN 3.49 $ NordVPN 87 תיבת סימון
3 גישה פרטית לאינטרנט 3.33 דולר PIA 52
4 PureVPN 2.88 דולר בטוח יותר VPN 180 תיבת סימון
5 בטוח יותר VPN 3.29 דולר בטוח יותר VPN 34

בנוסף ל- VPN, אנו מציעים גם להתקין את התוסף WebRTC Leak Prevent. לא משנה באיזה VPN תבחרו, הרחבה זו חשובה. אם תחליט לא לקבל את התוסף WebRTC, תחשוף את כתובת ה- IP האמיתית שלך לכל אתר שאתה מבקר בו. כמובן, זה מביס את המטרה של שימוש בתוסף דפדפן VPN עבור Chrome. בין אם ברצונך להגן על פרטיות הגלישה שלך או לעקוף מגבלות גיאוגרפיות, סיומת VPN תעזור לך לעמוד ביעדים שלך. כעת נסתכל על כמה תוספי VPN המועדפים עלינו עבור Chrome.

1. סיומת VPN הטובה ביותר עבור Chrome: ExpressVPN

עמוד סיומת ExpressVPNבעוד שתוסף ExpressVPN ל- Chrome דומה, תצטרך להוריד קודם את האפליקציה. לפני שתוכל להשיג את התוסף לעבוד, ExpressVPN דורש ממך להתקין את לקוח ה- VPN שלהם. לאחר שתעשה זאת, אתה ניגש לחנות האינטרנט של Chrome או שאתה יכול להוריד את התוסף מהאתר שלהם. לאחר מכן, פשוט לחץ על הסמל בפינה. זכור שאתה מקבל רק אפשרות להשתמש בעשרה מיקומים אם אתה משתמש בתוסף הדפדפן, אך אתה יכול בקלות לשנות ביניהם ולגשת לכל השרתים מהאפליקציה המותאמת אישית שלהם..

שימוש ב- Chrome Chrome Expressvpn

בדרך כלל אתה רוצה מהירות טובה בעת שימוש ב- VPN. לכן רצינו להראות לכם את תוצאות מבחן הביצועים תוך שימוש בתוסף Chrome ExpressVPN. כפי שעולה מהתוצאות שלנו, המהירות הייתה הרבה יותר איטית כשחובר ל- VPN. ההבדל מייצג אובדן מהירות של כ- 60%. אף על פי כן, עדיין תוכלו להזרים קטעי וידאו באיכות גבוהה ללא כל חציצה.

  VPNs הטובים ביותר עבור Omegle

ExpressVPN Speedtest

שוב ערכנו בדיקת דליפת DNS כדי להבטיח שהרחבת הדפדפן לא מדליפה את מיקומנו האמיתי וגילינו ש- ExpressVPN עבר ללא בעיות.

ExpressVPN Leaktest

בעוד ExpressVPN נמכר בנקודת מחיר גבוהה יותר משאר השירותים ברשימה שלנו, הערך גבוה בהתחשב בגודל תכונות הרשת והשירות שלהם. אתה יכול להתחבר לשירות עם עד 3 מכשירים בו זמנית עם חשבון VPN יחיד בלבד 6.67 דולר לחודש עם 30 יום הכסף בחזרה.

בקר ב- ExpressVPN

2. תוסף ה- VPN הטוב ביותר עבור Chrome: NordVPN

דף הרחבה של NordVPNקל לבצע את התקנת התוסף NordVPN עבור Chrome. בדיוק כמו האחרים, אתה יכול לגשת אליו על ידי מעבר לחנות האינטרנט של Chrome. כשתהיה מוכן, לחץ על הכפתור שעליו כתוב “הוסף ל- Chrome” ואז “הוסף סיומת”. ברגע שהוא מתקין, סגור את Chrome ופתח מחדש את דפדפן האינטרנט. כעת אתה אמור לראות את סמל NordVPN בחלקו העליון. אם תלחץ עליו תראה את המסוף. מכאן, יש לך אפשרות לחבר או לשנות את המיקום באופן אוטומטי.

שימוש בתוסף Chrome של NordVPN

מהירויות טובות חשובות אם אתה מתכוון להשתמש ב- NordVPN כדי לבטל חסימה של שירותים כמו Netflix או BBC iPlayer. בתמונה למטה, אתה רואה את תוצאות בדיקת המהירות שלנו בזמן השימוש בתוסף Chrome NordVPN. אלה מספרים נהדרים עבור כל גלישה שאתה מתכנן לבצע ויש רק ירידה קלה במהירות.

מבחן מהירות NordVPN

בדיקת דליפת ה- DNS חשובה גם בעת שימוש ב- VPN. התמונה למטה מראה כי NordVPN עבר את המבחן.

מבחן דליפת NordVPN

רוצה לגשת לשירותי סטרימינג כמו Netflix, Amazon Prime Video או Hulu מכל מקום בעולם? אם כן, NordVPN היא בחירה מצוינת. הם אחד משירותי ה- VPN היחידים שעדיין יכולים לבטל את חסימת Netflix. אתה יכול להירשם ל- VPN ללא הגבלה בלבד 2.75 דולר לחודש עם 30 יום הכסף בחזרה.

בקר ב- NordVPN

3. תוסף ה- VPN הטוב ביותר עבור Chrome: PIA

דף תוסף גישה לאינטרנט פרטיכפי שתוכלו לראות בתמונה למעלה, תוכלו למצוא בקלות את התוסף PIA Chrome על ידי מעבר לחנות האינטרנט של Chrome. כשתהיה מוכן, לחץ על הכפתור שעליו כתוב “הוסף ל- Chrome” ואז “הוסף סיומת”. ברגע שהוא מתקין, סגור את Chrome ונפתח מחדש. בתמונה הראשונה למטה, חץ מצביע על סמל ה- PIA האדום. כאשר אתה לוחץ עליו לראשונה, עליך להזין את פרטי הכניסה שלך. לאחר מכן, החץ הירוק מראה היכן ניתן לשנות את מיקום השרת. כפי שאתה רואה על ידי החץ האדום בתמונה השנייה, הסמל יהפוך לירוק פעם אחת כשאתה מעביר את המחוון משמאל לימין. הוא יציג גם את דגל המדינה אליה בחרת להתחבר. כפי שאתה יכול לראות התחברנו לשרת באטלנטה אז הייתה לנו כתובת IP בארצות הברית. זה יעזור לבטל את חסימת שירותי הזרמת הפופולריות עבור אלה מחוץ למדינה.

  VPNs הטובים ביותר עבור Nintendo Switch

הרחבת דפדפן PIA

מהירות חשובה תמיד בעת שימוש ב- VPN. לכן רצינו להראות לכם את תוצאות בדיקת המהירות תוך שימוש בתוסף PIA Chrome. כפי שתוכלו לראות בתמונה למטה, המהירות שלנו הייתה דומה מאוד עם VPN וללאו. חיבור ה- VPN ייצג אובדן מהירות של 8% בערך. אלה הם מספרים נהדרים עבור כל גלישה שאתה מתכנן לבצע.

מבחן PIA הארכת מהירות

בדיקה נוספת שאנחנו אוהבים לבצע היא בדיקת הדליפה. כפי שניתן לראות בתמונה למטה, סיומת הדפדפן PIA עוברת את המבחן.

מבחן דליפת הארכת PIA
אתה יכול לצפות לרבות מאותן תכונות שהיית בדרך כלל רואה עם PIA. בנוסף לתוספי Chrome ו- Firefox, תוכלו להוריד גם אפליקציות VPN מותאמות אישית עבור Windows, Mac, iOS ו- Android. האפליקציות מציעות רמות שונות של הגנת פרטיות בהתאם לצרכים שלך. גישה לאינטרנט פרטי מציע בחביבות קוראינו VPN ללא הגבלה בלבד $ 2.50 לחודש יחד עם ערבות להחזר כספי של 7 יום.

בקר בגישה לאינטרנט פרטי

4. תוסף ה- VPN הטוב ביותר עבור Chrome: PureVPN

דף סיומת PureVPN

למרבה המזל יהיה לכם זמן קל להתקין את התוסף PureVPN Chrome. כל שעליך לעשות הוא ללכת לחנות האינטרנט של Chrome. כשתהיה מוכן, לחץ על הכפתור שעליו כתוב “הוסף ל- Chrome” ואז “הוסף סיומת”. בסיום, סגור את Chrome ופתח מחדש. תראה את סמל PureVPN בחלקו העליון. לאחר לחיצה עליו הזן את האישורים ולחץ על כפתור התחבר. כדי להתנתק, לחץ שוב.

שימוש בתוסף Chrome PureVPN

אם אתה רוצה לבדוק את מהירות התוסף הזה, זה לא קשה. כפי שאתה רואה בתוצאות שלנו, המספרים בזמן השימוש בתוסף שלהם היו גבוהים מהרגיל. בדקנו את התוסף באמצעות בדיקות וזמנים שונים וקיבלנו את אותה התוצאה. לכן, אנו יכולים רק להסיק כי הם דוחסים נתונים לקבלת תוצאות מהירות יותר.

מבחן מהירות PureVPN

המבחן הבא הוא מבחן הדליפה. שלא כמו התוספים האחרים שהזכרנו, נראה כי לאחת זו יש בעיה עם דליפה. תמונת בדיקת הדליפה למטה מציגה כתובת אינטרנט אחת, אך היא שונה מכתובת ה- SSL. עם זאת, דוח אחר אומר שיש יותר מ- 7 דליפות בקשת http.

  VPNs הטובים ביותר עבור הזרמת משחקי xCloud של מיקרוסופט

PureVPN Leaktest

בעוד זה מהיר, הדליפות מלחיצות אותנו. עם זאת, PureVPN מצליח די בקטגוריית התמחור, אך נראה כי סיומת Chrome שלהם אינה עומדת בדיוק במה שהיינו מצפים. הם צמצמו את התמחור בלמעלה מ- 50% ככל שהשירות ממשיך לצמוח. אתה יכול להירשם ל- VPN ללא הגבלה ולגשת לכל מיקומי השרת שלהם מסתם 4.16 דולר לחודש בעת ההרשמה לשנת גישה ל- VPN.

בקר ב- PureVPN

5.תוסף ה- VPN הטוב ביותר עבור Chrome: SaferVPN

דף תוסף SaferVPN

כמו רוב התוספים המפורטים כאן, קבלת התוסף Chrome SaferVPN היא קלה. כל שעליך לעשות הוא לגשת אליו על ידי מעבר לחנות האינטרנט של Chrome. כשתהיה מוכן, לחץ על הכפתור שעליו כתוב “הוסף ל- Chrome” ואז “הוסף סיומת”. בסיום, סגור את Chrome ופתח מחדש. כעת, אתה אמור לראות את סמל SaferVPN בפינה העליונה. לחץ עליו והזן את האישורים שלך. לאחר מכן בחר את האזור שלך והעביר את המחוון ימינה כדי להתחבר.

שימוש בטוח יותר ב- VPN

המהירות חשובה לשימוש ב- VPN, בין אם אתה בוחן גרסת דפדפן או גרסה עצמאית. בתמונות למטה תוכלו לראות את התוצאות שלנו. מבחן מהירות זה מראה שחיבור הדפדפן מהיר יותר מהרגיל. זה מצביע על כך שהשירות עשוי לדחוס נתונים כדי לקבל מהירויות גבוהות יותר.

מבחן מהירות SaferVPN

מבחן נוסף שביצענו הוא מבחן הדליפה. אם השירות דולף, אתה מביס את מטרת השימוש ב- VPN מלכתחילה. כפי שאתה יכול לראות כאן, SaferVPN דולף מאוד. זה לא דבר טוב לראות אם אתה מחפש להגן על פרטיותך.

Leaktest בטוח יותר ב- VPN

SaferVPN מספק ערך טוב, ממשק יפה ורשת בגודל הגון. אתה יכול להתחבר לתוסף Chrome ועוד עם חשבון VPN יחיד בלבד 3.49 דולר לחודש עם מנוי לשנתיים. עם זאת, ההדלפות מונעות מאיתנו להמליץ ​​על סיומת Chrome למי שזקוק להגנת הפרטיות.

בקר ב- SaferVPN

לבסוף, נראה לך כיצד להתקין ולהגדיר את התוסף WebRTC שהזכרנו קודם. שוב, בהחלט תרצה להוסיף את זה ל- Chrome בין אם אתה משתמש בתוסף VPN או לא. חזור לחנות האינטרנט של Chrome וחפש מניעת דליפת WebRTC.

דף מניעת דליפה של WebRTC
לאחר הוספה, ברצונך לעבור לקטע “הגדרות” עבור התוסף ולבחור באפשרות שאומרת “השבת UDP ללא כוח (כוח פרוקסי)”. אתה רוצה גם לאפשר “מצב גלישה בסתר”. סגור את Chrome ופתח מחדש. כעת אתה מגן על עצמך מפני דליפות WebRTC. אם אתה מתכנן לבדוק את זה, אנו ממליצים להשתמש ב- doileak.com אתר אינטרנט.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me