קופנהגןדנמרק היא מדינה קטנה יחסית השוכנת בצפון אירופה. זו גם אחת משלוש מדינות שנחשבות לסקנדינביות. דנמרק ידועה כמובילה בחסימת אתרים, והם היו המדינה האירופית הראשונה שחסמה את אתר הסיקור הפופולרי, מפרץ הפיראטים. אם אתה נמצא בדנמרק, התכונן לגל נוסף של חסימת באדיבות הקבוצה נגד פירטיות, Rettigheds Alliancen (Alliance Alliance). כלומר, כמובן, אלא אם כן אתה משתמש ב- VPN. להלן כמה VPNs הטובים ביותר לדנמרק.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1 ExpressVPN 6.67 דולר ExpressVPN 160 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
2 NordVPN 3.49 $ NordVPN 87 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
3 גישה פרטית לאינטרנט 2.85 דולר PIA 49 תיבת סימון תיבת סימון
4 CyberGhost 2.75 דולר CyberGhost 80 תיבת סימון תיבת סימון
5 IPVanish 3.25 דולר IPVanish 76 תיבת סימון

ברור שדנמרק הרימה שוב את הרף לחסימת אתרים. מוקדם יותר בשנת 2015, הם חסמו 12 אתרי שיתוף קבצים גדולים. המשמעות היא שכל ספקי שירותי האינטרנט בדנמרק נדרשים לחסום אותם. בימים האחרונים נעשו מספר מהלכים, תפיסת popcorntime.dk והתוספת לרשימה החסומה של 20 אתרים חדשים הם חלק מהם. בראיון עם TorrentFreak, ראש ארגון זכויות הברית, מריה פרדנסלונד, הצהירה כי הארגון שלה “אינו נוקט בגישה אכיפה בלבד. אנו רוצים להבין את התנהגות המשתמשים (וכן) להציע לאנשים אלטרנטיבות חוקיות, “אומר פרדנסלונד. ככל הנראה, הארגון סבור כי בהינתן אלטרנטיבה חוקית, מרבית האנשים יבחרו במסלול החוקי. לטענתם יש ראיות לכך שהבחירה הזו מתרחשת.

אז מה זה VPN? רשת פרטית וירטואלית (VPN) היא תוכנה היוצרת חיבור מאובטח לשרת, אולי במדינה אחרת, תלוי במטרה שלך. בואו נסתכל על כמה מהרעיונות העומדים מאחורי השימוש באחד. סיבה טובה להשתמש ב- VPN היא לבטל את חסימת הגישה לתוכן או לאתרים מוגבלים גיאוגרפיים. חסימה גיאוגרפית היא טכנולוגיה המזהה את מיקום המשתמש על בסיס כתובת IP. טכנולוגיה זו יוצרת “קיר” שישמור על אתרים חסומים או יכיל תוכן. על ידי בחירת שרת במדינה אחרת אתה יכול לעקוף את ההגבלות הללו. אם היית נוסע לחו”ל ורצית לראות תוכן מדנמרק, היית משתמש ב- VPN.

  VPNs הטובים ביותר לטלוויזיות חכמות של LG

סיבה טובה נוספת להשתמש ב- VPN היא לפרטיות. זה יצפין את הנתונים שלך ויספק שכבה נוספת של אבטחה. אף כי נראה כי ממשלת דנמרק לא מרגלת את אזרחיה, ישנם אנשים רבים אחרים שהיו מעוניינים בנתונים האישיים שלך. בין אם אתה תושב דנמרק, או תייר, היית חכם לשמור על המידע שלך על ידי שימוש ב- VPN. השאלה היא, עם הבחירות השונות בפרוטוקולים, באילו מהן עליכם להשתמש?

לא משנה באיזו חברה אתה הולך, יהיו להם פרוטוקולים שונים שתוכל להשתמש בהם. כל הבחירות שאנו מציעים כאן משתמשות בהצפנה מאובטחת, אך השימוש בגירסה של פרוטוקול OpenVPN תמיד יספק לך את האבטחה הטובה ביותר. אם המהירות היא המהות, תשתמש ב- OpenVPN (UDP). זוהי האפשרות הטובה ביותר עבור VoIP, Skype, משחקים מקוונים או אפילו שימוש בשירותי סטרימינג כמו Netflix, Hulu או Pandora. אם יש לך בעיות חיבור או בעיות בירידה בחיבור, הבחירה הטובה ביותר שלך תהיה OpenVPN (TCP). גרסת ה- TCP אינה מהירה כל כך, אך הנתונים עוברים בדיקת שגיאות. עבור הזרמה דרך רשת סלולרית, ישנם גם פרוטוקולים טובים אחרים, כולל L2TP ו- IKEv2 לאבטחה. כעת לאחר שעברנו על זה נעבור על החברות הטובות מסיבות ספציפיות.

אם ברצונך לבטל את חסימת התוכן או לאבטח את הנתונים שלך, אנו ממליצים על ExpressVP. הם לא שומרים על יומנים ויש להם תכונה של מתג להרוג, כך שהיא מבטיחה שאתה מוגן אם החיבור ייפול. לשימוש בשירותי סטרימינג כמו נטפליקס, ExpressVP שוב הוא הבחירה הטובה ביותר. מכיוון שהם מציעים לקוח נייד, ומנהלים רשת גדולה מאוד, תצטרך רק להתחבר, ותוכל ליהנות מזרם ממדינות עם ספריות התוכן הטובות ביותר. נכון לעכשיו בארה”ב יש את המבחר הגדול ביותר.

  VPNs הטובים ביותר עבור Viber

לגישה רק לתוכן מוגבל גיאוגרפי, האפשרות הטובה ביותר שלך היא ללכת עם ExpressVP או PIA. שני השירותים הללו מציעים הצפנת תנועה באינטרנט, אולם ExpressVP כוללת גם MediaStreamer SmartDNS עם ה- VPN שלהם, מה שעשוי לסייע בביטול חסימת הערוצים ללא הפסד מהיר של מהירות. כמובן, תלוי אם SmartDNS מבטל את החסימה של הערוץ הספציפי שברצונך לראות. לדנמרק מהירויות אינטרנט נפלאות, לכן אנו ממליצים להשתמש באפשרות המוצפנת. אנו לא ממליצים על אבטחת סחר במהירות. בעוד המהירות היא בעיה אם אתה מנסה להזרים במקרים מסוימים, כל עוד אינך רואה הבדל איכותי, שכבת ההצפנה הנוספת שווה כל מהירות שתאבד..

לאפשרויות נהדרות אחרות, תוכלו לבדוק את שלנו 10 שירותי ה- VPN המובילים. עם זאת, בחרנו בסך הכל הטוב ביותר, ולכן לא צריך להיות צורך בכך. השתמשנו בביטחון, במחיר ובמהירות כאמצעים לבחירות שלנו. בנוסף, בחרנו גם את החברות עם מספר גדול של שרתי רשת שאולי תרצו להתחבר אליהם לצורך הצפייה הטובה ביותר. מה שאתה רוצה לחפש אצל ספק VPN אמין הוא כזה שיבטיח את פרטיותך ויהיה לך רשתות מהירות להזרמת תוכן בחדות גבוהה ממדינות אחרות.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me