יפןיפן היא מדינת אי המורכבת מכמעט 7,000 איים שונים באוקיאנוס השקט. למרות שהיא מורכבת מאיים, המדינה היא אחת המדינות המתקדמות ביותר מבחינה טכנולוגית בעולם. טקסטים סיניים מזכירים את יפן מהמאה הראשונה, A.D. המדינה ידועה גם בתפיסת ציבור של כבוד, כמו גם ב”סרטים מצוירים “שלהם המכונים מאנגה או אנימה. אמנם ישנם כללים חדשים הנוגעים לאנטי-פירטיות, אך ישנם גם חוקים בנושא “שימור” של נתונים הקיימים. עם זאת, תוכלו לעזור לשמור על בטיחות הנתונים שלכם באמצעות VPN.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1 ExpressVPN 6.67 דולר ExpressVPN 160 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
2 NordVPN 3.49 $ NordVPN 87 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
3 גישה פרטית לאינטרנט 2.85 דולר PIA 49 תיבת סימון תיבת סימון
4 CyberGhost 2.75 דולר CyberGhost 80 תיבת סימון תיבת סימון
5 IPVanish 3.25 דולר IPVanish 76 תיבת סימון

יפן העבירה כמה כללים חדשים בנושא פירטיות מקוונת עם עד 10 שנות מאסר וכלל עד 10 מיליון קנס (81,053 $) עבור המפרים הגדולים. ישנם 580 אתרים שמתמקדים בעיקר באנימה או במנגה. הבעיה היא שאיש מהם לא נמצא בגבולות יפן. למרות שישנן מדינות אחרות הגורמות לבעיות, אחת הבעיות הגדולות שעומדת בפני יפן היא סין. אמנם אומרים שהמגזר הלגיטימי כולו שווה כשלושה מיליארד דולר, אך המרכיב האמריקאי והסיני בלבד שווה כמעט פי שניים מזה. נראה כי בייג’ינג לא מעוניינת להפר את החוקים שלהם, למרות שהם חתמו על כל האמנות הגדולות בנושא.

בשורה התחתונה, בדומה לשאר המדינות שחוקקו חוקים קשים, לפעמים הן עושות את ההבדל לפרק זמן קטן, אך התוצאה הסופית היא שינוי מועט מאוד בשוק הפיראטיות המקוון. אפילו במדינות תומכות כמו ארה”ב, כמעט בלתי אפשרי לתפוס מפרים. למרות שהאנימה / המנגה הם גדולים בארצות הברית, במשך שנים רבות היפנים סירבו להודות בכך שיש שם בכלל פוטנציאל. היפנים מרגישים שהם עשויים להגיש טוב יותר על ידי ניסיון בחלופות אחרות.

ביפן יש גם מה שהם מכנים מדיניות “שימור” נתונים. מדיניות זו דומה למדיניות ארה”ב אך קובעת כי נתונים שנשמרו עשויים להישמר עד שנתיים. במילים אחרות, כל מה שתעשו עשוי להיות במעקב. זו סיבה מצוינת לשימוש ב- VPN. לא משנה באיזה נימוק משתמשים ל”שימור “, העובדה היא שעדיין נעשית. בין אם אתם נוסעים ליפן או שעברתם לשם לאחרונה, תוכלו להגן על פרטיותכם באמצעות VPN.

אם כבר מדברים על היותך ביפן, מה אם אתה במקרה שם ורוצה לצפות באחד מערוצי הסטרימינג כמו נטפליקס? שירות הזרמת הפרימיום לא יהיה זמין שם עד סתיו 2015. גם אם תחליט לחכות כל כך הרבה זמן, אין זה מפתיע שמספר הכותרות אליהם תהיה לך גישה יתגמד על ידי תוכן זמין בארה”ב. עם VPN שמספק לך כמובן מנוי בתשלום, אתה לא צריך לחכות ויכולת להזרים כמה שאתה רוצה. כאשר הוא סוף סוף יושק שם, שמירה על המנוי שלך ל- VPN לא תהיה רעיון רע גם בגלל האזורים השונים שאליהם אתה יכול לגשת.

אם שכנענו אותך מהיתרונות המובהקים, השאלה הבאה שלך עשויה להיות לשאול כיצד עובד VPN. זה החלק הקל. לאחר שתבחר ספק, תרצה להוריד את התוכנה. לאחר שתעשה זאת, פשוט בחר מדינה להתחבר אליה ולחץ על כפתור החיבור. לחיצה על הכפתור תיצור חיבור פרטי ומוצפן לשרת. בכך תגן על פרטיותך. פשוט בחר את המדינה בה תרצה להשתמש, התחבר ותוכל לבטל את החסימה של תוכן שמוגבל על ידי חסימת גיאוגרפיה. אם רצית לצפות בנטפליקס בארה”ב, כל מה שאתה צריך לעשות זה להתחבר לשרת שם ולקבל גישה לדברים כאילו אתה נמצא פיזית בארה”ב. כך ניתן לומר גם לגבי כל אזור או אזור אחר שרציתם להתחבר אליו.

עכשיו כשאתה מבין איך עובד VPN, איך אתה ממיין את האפשרויות השונות? זו השאלה הקשה. כמו בכל דבר, האפשרויות שאתה מסתכל עליהן בבחירת שירות VPN טוב תלויות במה שאתה מחפש. יש לנו כמה מחשבות טובות ליפן. למרות שאפשרויות אלה משתמשות בהצפנה מאובטחת, השימוש בפרוטוקול OpenVPN יהיה הרעיון הטוב ביותר שלך בכל הזדמנות אפשרית. אם אתה מתכנן להשתמש באחד משירותי הסטרימינג הרבים, OpenVPN (UDP) הוא הטוב ביותר לסטרימינג. אם אתה מתכנן להתחבר ל- VPN עם רשת סלולרית, אתה יכול גם לבדוק פרוטוקולים אחרים כולל IKEv2 ו- L2TP לצורך אבטחה..

לשמירה על פרטיותך או ביטול חסימה של תוכן, אנו מציעים ExpressVPN. הם לא שומרים ביומנים ויש להם תכונה של מתג להרוג, ולכן וודא שפעילות האינטרנט שלך מאובטחת. אם אתה רוצה לנסות שירותי סטרימינג כמו Netflix או אחרים, ExpressVPN שוב הוא הבחירה הטובה ביותר. יש להם רשת גדולה, והם מציעים גם לקוח נייד, כך שתצטרך רק להתחבר, ותוכל להזרים מהשווקים עם המספר הגדול ביותר של כותרות. אין צורך לחכות לגרסה היפנית אם אינכם רוצים.

לשם ביטול חסימה של פשוט תוכן מוגבל גיאוגרפי, אנו מציעים ExpressVPN MediaStreamer. תכונת ה- DNS המרט שלהם תעזור לכם לבטל את חסימת הערוצים ללא תקורה של הצפנה. עם זאת, עם אחד מהירויות האינטרנט המהירות בעולם, (2 ג’יגה-סיביות) הצפנת תקורה תהיה האחרונה בדאגותי. האבטחה הנוספת שתקבל למעט הפחתת המהירות שעשויה להתרחש בהחלט שווה את זה.

אנא קפצו אל שלנו 10 שירותי ה- VPN המובילים בחר אם ברצונך אפשרויות שונות, אך אנו יודעים שאתה תשמח מהבחירות שאנו מציעים כאן. בחרנו ספקים אלה על פני אחרים על סמך אבטחה, מהירות, מחיר ומיקומים. חיפשנו גם שירותים עם רשת טובה של שרתי VPN שאולי תרצו להתחבר אליהם. ספקי VPN אמינים יבטיחו כי הנתונים שלך מאובטחים ויספקו רשתות מהירות להזרמת תוכן בחדות גבוהה ממדינות אחרות. אתה רוצה לבחור אחד שעושה את שניהם. אז, בין שעברת לגור ביפן ובין אם אתה מתכנן לבקר, דאג להגן על עצמך באמצעות VPN.