עסקים

חברות תמיד מחפשות יתרון תחרותי. אם יש לך עסק מקוון או שאתה עובד במשרד, האינטרנט עשוי להיות חלק גדול מהיום. חברות רבות נותנות לעובדיהן אפשרות לעבוד בבית. על ידי בחינת אפשרות זו, המעסיק והעובד נהנים שניהם. עבור עסקים, זה חוסך עלויות ומבטל בעיות שטח כדי שיוכלו להעסיק אנשים נוספים. עבור עובדים, עבודה מהבית חוסכת זמן לעבודה בנסיעות והוצאות רכב. בין אם אתה עובד בבית או במשרד קטן, אנו ממליצים בחום VPN. בואו נראה את רשימת ה- VPN הטובים ביותר לעסקים.

RankVPN ServicePriceVisitServer
מיקומים
1 Encrypt.me 7.99 $ Encrypt.me 48
2 Perimeter81 8.00 $ היקף 81 40
3 NordVPN 11.95 דולר NordVPN 87
4 VyprVPN 12.95 $ VyprVPN 73
5 מנהרת דוב 9.99 $ מנהרת דוב 20

לא משנה איך אתה עושה עסקים, סביר להניח שתצטרך להתמודד עם נתונים רגישים מעת לעת. זה יכול להיות כרוך בדוא”ל עובדים, רישומי תשלומי לקוחות, מידע המאפשר זיהוי אישי, מידע בריאות פרטי או פריטים אחרים. ככל שיותר חברות מתקדמות לעבר מודל זה, האבטחה וההגנה של מידע זה הופך להיות מכריע. מבלי שההגנות הללו קיימות, ייתכן שהחברה מפרה את החוק ויכולים להיות קנסים, ממש כאילו העובד היה במשרד..

ישנם כמה תרחישים שעלולים לגרום לאסון עבור החברה או העובד, במיוחד אם יירט המידע. במקרה כזה, שימוש ב- VPN יאפשר לעובד ליצור חיבור מאובטח לשרתים בעבודה, ונותן להם גישה מלאה לנתונים ההם. מכמה סיבות הכוללות אבטחה, עסקים מסוימים החלו להשתמש בשירותי Voice over IP (VoIP). ניתן להגן גם על תנועת ה- VoIP על ידי ניתוב שיחות דרך VPN.

חברות במדינות מסוימות משתמשות גם ב- VPN כדי לעקוף תוכן מוגבל, כמו שקורה בסין. “חומת האש הגדולה של סין” היא אגדית לכמות המידע שהיא חוסמת מאזרחים ממוצעים. עם זאת, הממשלה מאפשרת לעסקים להשתמש ב- VPNs לצורך פעילותם רוב הזמן. ללא ויתור מסוג זה, העסקים בסין היו נעצרים.

נסיעות הן סיבה טובה נוספת להשתמש ב- VPN. בין אם אתם הולכים לכנס בעיר אחרת או מפגש עסקי במדינה אחרת, תוכלו לראות כיצד VPN יהיה כלי חשוב. אם אתם נוסעים למדינה מגבילה זה יעזור לכם לבטל את חסימת הגישה לאינטרנט. בנוסף, יתכן שתצטרך לקבל גישה לנתונים שעשויים להיות מוחזקים בשרתי החברה שלך. לעתים קרובות, נתונים עשויים להיות רגישים מכדי לשמור במחשב הנייד. מידע כזה יהיה מקובל לגישה, אך אם הוא היה מאוחסן באופן מקומי, היית מאבד אותו אם המחשב שלך נגנב. כעת נבחן כמה מהאפשרויות הטובות ביותר לשימוש למטרה זו.

1. VPN הטוב ביותר לעסקים: Encrypt.Me

Encrypt.Me

כשמדובר בפתרונות עסקיים קטנים, אינך יכול להשתבש עם שירות Encrypt.Me. הסיבה לכך היא שיכולים להיות לך בין 2 ליותר מ -250 בחשבונך, בהתאם לצרכים שלך. אתה יכול ליצור צוות ספציפי ולנהל את אותו צוות מקונסולה מרכזית. הוא תוכנן במיוחד לשימוש בקהילה העסקית. כמובן שככל שיש יותר אנשים בצוות שלך, המחיר ליחידה יורד.

  VPNs הטובים ביותר לקוסטה ריקה

בכל הנוגע למיקומים, Encrypt.Me מכיל כמעט 50 מיקומי שרת במדינות שונות. רבים מהמיקומים נמצאים בארה”ב. זה אומר שאם אתה בארצות הברית, יש לך הרבה אפשרויות טובות. הפרטיות והביטחון שלהם הופכים אותם לאחת הבחירות המובילות שלנו לשימוש עבור עסקים.

אנו ממליצים שתבדוק אפשרות זו לכל צרכי העסק הקטן שלך.

בקר ב Encrypt.me

2. ה- VPN הטוב ביותר לעסקים: היקף 81

Perimeter81

היקף 81 הוא פיתרון נהדר למשתמשים עסקיים. אתה יכול להשתמש בו במספר מכשירים עם מינימום של 3 חברי צוות. מכיוון שמדובר בפתרון עסקי, הוא תוכנן במיוחד לאווירה העסקית. זה אומר שאתה יכול להגן באופן מאובטח על כל מידע רגיש שאתה צריך להעביר בין מיקומים, המכונה העסקית שלך, משאבים פנימיים ומבוססים בענן, שרתי הבמה ועוד, הכל נועדו להגן על נכסי העסק.

עם למעלה מ- 700 שרתים ביותר מ -35 מיקומים, קל לראות כי ל- Perimeter 81 יש רשת עצומה שהיא מנהלת. החברה נקטה בגישה שונה לרוב ה- VPN האישי המציע חשבונות עסקיים. מה שתמצאו בדרך כלל זה שספקי ה- VPN מאפשרים לכם לרכוש חשבונות מרובים במחיר מוזל. זה רחוק ככל שהם הולכים. היקף 81 עבר הרבה מעבר לזה על ידי יצירת לוח מחוונים מרכזי שמנהל החברה שלך יכול להשתמש בו לניהול חשבונות VPN. הם מציעים גם אימות רב-גורמי. זה הופך את היקף 81 לאחת הבחירות המובילות שלנו לעסקים קטנים ובינוניים.

אני ממליץ לך ליצור קשר עם הצוות בגובה 81 כדי לקבל הדגמה של המוצר שלהם. תוכלו להתרשם מהמאמץ ומההתחשבות שהשקיעו בשירות ה- VPN. אנו מצפים לראות אותם צומחים ככל שיותר עסקים ימצאו את הצורך בפתרון רשת מאובטחת כשירות.

3. ה- VPN הטוב ביותר לעסקים: NordVPN

NordVPNNordVPN מבוסס בפנמה, אשר חלק מהמשתמשים מעדיפים להשתמש בחברת VPN שבסיסה נמצא בארצות הברית. אתה תגלה של- NordVPN יש נוכחות חזקה בארה”ב עם שרתים הממוקמים ברחבי הארץ. לחברים גישה מלאה לפתרונות הרשת והעסק שלהם בארה”ב ומחוצה לה במחיר טוב מאוד.

  VPNs הטובים ביותר למוזיקת ​​QQ

אתה תגלה של- NordVPN יש אולי את תערובת השירותים הטובה ביותר במחיר אם אתה רוצה לקבל מנוי למשך זמן ארוך יותר. לכל המשתמשים יש גישה מלאה לרשת ולתוכנה המותאמת אישית שלהם. אתה יכול להתחבר באמצעות לקוח VPN עבור Windows או Mac. יש להם גם אפליקציה ניידת לשימוש קל גם למכשירי אנדרואיד וגם ל- iOS (iPhone, iPad). פירוש הדבר שקל לעשות שימוש עסקי.

בין אם ברצונך להגן על פרטיותך או להשיג גישה לתכנים מוגבלים מכל מקום בעולם, NordVPN הוא בחירה מצוינת. אתה יכול להירשם לשירות VPN ו- SmartDNS ללא הגבלה בלבד 2.75 דולר לחודש עם חברות למשך 3 שנים.

בקר ב- NordVPN

4. ה- VPN הטוב ביותר לעסקים: VyprVPN

VyprVPN

צוות VyprVPN מבוסס מחוץ לאוסטין, טקסס, ובעל היסטוריה ארוכה של לחימה למען פרטיות האינטרנט. הם מארחים פאנל פרטיות שנתי ב- SXSW מזה מספר שנים ואף בילו בוושינגטון הבירה בשדולה לרפורמות בפרטיות. תמצא ששירות ה- VPN יתאים לערכים שלהם.

תבחין בכמה תכונות שנוספו עם VyprVPN תלוי באיזה חשבון תבחר. תוכנית VyprVPN Premium כוללת 5 חיבורים בו זמנית, VyprVPN Cloud ופרוטוקול זיקית. תכונת הענן של VyprVPN מאפשרת לך לשלוט בשרת VPN משלך בענן ואילו פרוטוקול זיקית מסייע למשתמשים במדינות כמו סין לעקוף צנזורה ממשלתית.

VyprVPN אדיב להציע למבקרים שלנו הנחה של 25%. הקופון נערם מעל הנחות הטווח הרגילות. אתה יכול ליהנות מ- VPN ו- VyprVPN Cloud ללא הגבלה במחיר של $ 12.95 בלבד לחודש או 60 $ לשנה. החשבון השנתי מסתכם רק בצדק 5.00 דולר לחודש. אחריות להחזר הכסף למשך 3 ימים מכסה משתמשים חדשים.

בקר ב- VyprVPN

אני מקווה שעד היום הבנו לך את היתרונות של שימוש ב- VPN. בטבלה שלעיל, הגשנו כמה הצעות תוך שימוש בקריטריונים שלנו לקבלת האפשרויות העסקיות הטובות ביותר. הבחירה הראשונה והכוללת שלנו היא IPVanish. הסיבות העומדות מאחורי החלטה זו מבוססות על קלות שימוש, מיקומי שרת עולמיים, מספר שרתים, מהירות, רמות הצפנה ומחיר. הבחירה השנייה שלנו היא גישה פרטית לאינטרנט. השירות שלהם פשוט אך מציע גם מחיר טוב.

  VPNs הטובים ביותר עבור ספקטרום צ'רטר

בדיוק כמו שאר הספקים ברשימה שלנו, הם מציעים הנחות טובות לקוראים שלנו. אנו בטוחים כי תהיו מרוצים מכל אחת מהבחירות שבחמישייה הראשונה, אך אם אתם רוצים הצעות אחרות, אל תהססו לבדוק את האפשרויות האחרות שלנו שירותי VPN המובילים עמוד. בחרנו את השירותים הטובים ביותר לשימוש עסקי, כך שהם צריכים לדאוג לכם היטב. לא משנה איזו החלטה תקבלו, חפשו ספק עם רשת גדולה והצפנה טובה.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me