מחשבL2TP / IPsec הוא פרוטוקול מנהור המשמש את ספקי ה- VPN כדי להציע קידוד. למרות שזו שיטה מאוד מאובטחת, בדרך כלל זה לא הפרוטוקול המועדף לשימוש אם OpenVPN זמין. עם זאת, כמעט כל דבר שקשור לאינטרנט יכול לשמש אותו באופן נרחב, אך עשוי להיחסם בקלות מכיוון שהוא חייב להשתמש ביציאת UDP. מכיוון שהיא מובנית, היא אינה דורשת תוכנה של צד שלישי בהכרח. בהשוואה, OpenVPN עשוי להשתמש ביציאות UDP או TCP, אך אין לה פלטפורמה מקורית.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1 ExpressVPN 6.67 דולר ExpressVPN 160 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
2 NordVPN 3.49 $ NordVPN 87 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
3 גישה פרטית לאינטרנט 2.85 דולר PIA 49 תיבת סימון תיבת סימון
4 CyberGhost 2.75 דולר CyberGhost 80 תיבת סימון תיבת סימון
5 IPVanish 3.25 דולר IPVanish 76 תיבת סימון

השם מייצג 2 פרוטוקולים שפועלים בשילוב זה עם זה, פרוטוקול מנהרה של שכבה 2 ו- IPsecure. הסיבה לכך היא של- L2TP אין שום קידוד מטבעו, אך הוא מעביר את הנתונים דרך חלק ה- IPsec כדי לספק אבטחה. היא הוצעה במקור בשנת 1999 על ידי חברת האינטרנט, והיא תוכננה להיות קודמתם של 2 פרוטוקולים ישנים יותר, אלו הם PPTP של מיקרוסופט ו- L2F של סיסקו מערכות. מאז היו כמה גרסאות, כולל זו האחרונה בשם L2TPv3. הגרסה שפותחה בשנת 2005 הציעה אבטחה מוגברת ויכולת העברת נתונים באמצעות Ethernet. במילים אחרות, היא סיפקה את אבני הבניין המשמשות בתקני הצפנה כיום.

כפי שציינו, ניתן להשתמש בפרוטוקול L2TP ללא תוכנת צד שלישי. עם זאת ההתקנה עשויה להיות מעט מסובכת אם אינך יודע בדיוק מה אתה עושה. עם זאת, יש לנו מספר המלצות אם אתה מפעיל מכשיר שהוא קצת יותר ישן. עד לאחרונה, מערכות הפעלה סלולריות לא תמכו בפרוטוקול OpenVPN, אך הבחירות שלנו ברשימה שלעיל תומכות ב- OpenVPN כמו גם ב- L2TP. ההתקנה וההפעלה הם קלים עם התוכנה שלהם, כך שברגע שאתה מתקין אתה בדרך.

בואו נסתכל מדוע תרצה להשתמש ב- VPN. כמובן שהסיבה הראשונה היא לביטחון. בין אם תחליט להשתמש ב- L2TP / IPsec או OpenVPN, השימוש באחד כזה יספק לך שכבת הגנה. ישנם פרוטוקולים סטנדרטיים אחרים, אך בשלב זה, שני אלה הם המאובטחים ביותר. אפילו במכשיר ישן אתה לא רוצה להשאיר את עצמך ללא הגנה, כך ששימוש ב- VPN פשוט הגיוני. הדבר האחרון שאתה צריך הוא לסכן את הנתונים הרגישים שלך מכיוון שלא השתמשת ב- VPN.

הסיבה הבאה להשתמש ב- VPN היא בגלל פוטנציאל ביטול החסימה שלה. למרות L2TP / IPsec עשוי להיות חסום במקרים מסוימים, ייתכן שהוא לא ייחסם באחרים. VPN יעזור לך להתמצא במגבלות גיאוגרפיות. זוהי טכנולוגיה שקובעת היכן אתה נמצא על סמך כתובת ה- IP שלך, ואם אתה לא נמצא באזור הממוקד, היית מוגבל מצפייה באתר זה. כדוגמה, אם אתה אזרח בריטניה ואתה נוסע לחו”ל, צפייה בטלוויזיה מוכרת לך באופן מקוון תביא הודעה לפיה היא לא זמינה באזור שלך. על ידי בחירת שרת בבריטניה, הטכנולוגיה חושבת שאתה שם, ותוכל להציג כל תוכן, ממש כאילו היית. ניתן לומר את אותו דבר לכל מי שמתגורר מחוץ לבריטניה, או כל מדינה אחרת שרצית להתחבר אליה.

  VPNs הטובים ביותר לדנמרק

לבסוף, אם אתה עובד ממקום שאינו נמצא בו המשרד, יהיה עליך להשתמש ב- VPN. מסמכים ותוכניות מסוימים עשויים להציג או להשתמש בהם רק בשרתי החברה. לא תהיה לך גישה לפריטים אלה ללא שימוש ב- VPN, מכיוון שמאפשרים לך להתחבר מרחוק דורשים אותם.

אתה אמור להיות מסוגל לראות את היתרונות הנלווים לשימוש בפרוטוקול L2TP / IPsec, כמו גם VPNs באופן כללי. לא משנה אם אתה צריך להגן על פרטיותך במכשיר ישן, או אם אתה רוצה לבטל את החסימה של תוכן, VPN יסייע לך לעמוד ביעדים שלך. כשחוזרים לספקים שהזכרנו, כולם בעלי מוניטין טוב, והם ידועים במרחב הפרטיות. בחרנו בהם בהתבסס על הקריטריונים של אבטחה, מחיר, קלות שימוש, מהירות ומיקומי שרת. אנו סמוכים ובטוחים כי תצליחי עם מי מהטבלה. אם אתה משתמש במכשיר ישן יותר או במכשיר חדש יותר, אסור לך להשתמש בהם בלי להשתמש ב- VPN.

בואו נסתכל יותר לעומק על ה- VPNs הטובים ביותר לשימוש עם DraftKings.

1. VPN הטוב ביותר עבור L2TP / IPSec: ExpressVPN

ExpressVPN

הירשם למשך 12 חודשים וקבל 3 חודשים בחינם ב- VPN המדורג מספר 1 שלנו

ExpressVPN מאגד גישה מהירה ל- VPN עם MediaStreamer המשמש כשירות DNS חכם לביטול חסימת הגישה לתוכן מוגבל גיאוגרפי. שירות ה- VPN יסייע בהצפנת החיבור שלך וביטול חסימה של אירועי ספורט חיים. תוכלו אפילו למצוא רשימה של האירועים הבידוריים והספורטיים האחרונים בשידור חי באתר האינטרנט שלהם. השהות באיי הבתולה הבריטיים מציבה את ExpressVPN מחוץ לחמש העיניים וארבע העיניים. הם מקפידים על מדיניות ללא יומן שאומתה באמצעות בקשות משפטיות בעלות פרופיל גבוה לאורך השנים.

ExpressVPN מנהל רשת VPN גדולה מאוד. מעבר לארצות הברית, רשת ExpressVPN מתהדרת באלפי שרתים במיקומי מפתח המסייעים בהגנה על פרטיות המשתמש. אתה יכול להתחבר לרשת ה- VPN שלהם כדי להגן על הפרטיות שלך, לבטל את חסימת הצנזורה ולצפות בשירותי הזרימה המועדפים עליך מכל מקום.

היתרון הגדול ביותר בשימוש ב- ExpressVPN הוא התמיכה שלהם במגוון רחב של מכשירים. ExpressVPN מציע תוכנת VPN מותאמת אישית עבור חלונות, מק, iOS ואנדרואיד. חבר את שולחן העבודה והנייד שלך בו זמנית עם עד 3 חיבורים בו זמנית. אתה יכול גם להתקין את תוסף האינטרנט ExpressVPN עבור Chrome או Firefox. רוצה להגן על כל הרשת הביתית שלך באמצעות חשבון VPN יחיד? אם כן אתה יכול להשתמש באפליקציית הנתב ExpressVPN כדי להגדיר אותה. תכונת MediaStreamer מוסיפה תמיכה ב- DNS חכמה למכשירים כמו קונסולות משחק (PS4, Xbox One, Nintendo Switch וכו ‘), תיבות מדיה (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV וכו’) וטלוויזיות חכמות..

  VPNs הטובים ביותר ללונדון

קופון ExpressVPNחסוך 49% וקבל 3 חודשים חינם עם 12 חודשים של ה- VPN המדורג מספר 1 שלנו

ExpressVPN ביצע טוב מאוד במבחני המהירות שלנו. הם בחירה מצוינת לפרטיות ולבטל חסימת מגבלות גיאוגרפיות. תמיכת לקוחות זמינה 24 שעות ביממה כדי לספק עזרה ולענות על כל שאלה. ליהנות מ- VPN הטוב ביותר עבור פחות בביטחון שכן ExpressVPN מציע ערבות להחזר כספי של 30 יום.

בקר ב- ExpressVPN

2. ה- VPN הטוב ביותר עבור L2TP / IPSec: NordVPN

NordVPN

הירשם ל- 36 חודשים תמורת $ 3.49 בלבד לחודש (70% הנחה)

NordVPN מבוסס בפנמה, אשר חלק מהמשתמשים מעדיפים להשתמש בחברת VPN שבסיסה נמצא בארצות הברית. אתה תגלה של- NordVPN יש נוכחות חזקה בארה”ב עם שרתים הממוקמים ברחבי הארץ. לחברים גישה מלאה לרשת שלהם בארה”ב ומחוצה לה במחיר טוב מאוד.

תגלו של- NordVPN יש אולי את תערובת השירותים הטובה ביותר במחיר אם תירשמו לחשבון לפרק זמן ארוך יותר. לכל המשתמשים יש גישה מלאה לרשת ולתוכנה המותאמת אישית שלהם. אתה יכול להתחבר באמצעות לקוח VPN עבור Windows או Mac. יש להם גם אפליקציה סלולרית קלה לשימוש למכשירי אנדרואיד ו- iOS (iPhone, iPad). אתה יכול להשתמש בתוסף הדפדפן NordVPN עבור Chrome, Firefox או Safari. NordVPN מציע כמה תכונות פרטיות מתקדמות כמו שרתי VPN כפולים, שרתי P2P ו- IP ייעודי שבאמת עוזר לשירות להתבלט..

רוצה לגשת לשירותי סטרימינג כמו Netflix, Amazon Prime Video או BBC iPlayer מכל מקום בעולם? אם כן, NordVPN היא בחירה מצוינת. הם אחד משירותי ה- VPN היחידים שעדיין יכולים לבטל את חסימת Netflix. אתה יכול להירשם לשירות VPN ו- SmartDNS ללא הגבלה עם התחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום.

בקר ב- NordVPN

3. ה- VPN הטוב ביותר עבור L2TP / IPSec: PIA

גישה פרטית לאינטרנט

הירשם למשך 12 חודשים תמורת 3.33 $ לחודש בלבד (72% הנחה)

גישה לאינטרנט פרטי (PIA) מעניקה למשתמשים מספר אפשרויות שונות. שלא כמו בעבר, אינך צריך עוד להגדיר פרופיל עבור כל שרת VPN. כעת תוכלו להתחבר לכל אחד ממיקומי השרת שלהם ב 29 מדינות. צוות ה- PIA ארגן את השרתים שלהם לפי אזור, מדינה ועיר. תמצא שהמהירות תהיה מהירה רוב הזמן.

ישנם המון משתמשי סיקור שאוהבים גישה פרטית לאינטרנט. השירות כולל תכונה שתמנע מהתקשורת של המערכת שלך אם החיבור לשירות שלהם ייפול. כלומר אם גישת ה- VPN המוצפנת שלך תישמט מכל סיבה שהיא תשמור עליכם.

PIA מציעה לקוח Windows ואפליקציות אחרות הפשוטות וקלות לשימוש. עם זאת, לא תרצו לזלזל בזה. PIA מציעה רמות שונות של הגנת פרטיות בהתאם לצרכים שלך. אתה יכול לשלוט ברמות ההצפנה כדי לעזור לך למצוא את האיזון הנכון בין פרטיות למהירות.

  VPNs הטובים ביותר עבור Google Play Pass

כשמדובר בלקוח Windows שלהם, צוות ה- PIA כלל מתג להרוג באינטרנט. מתג ההרג יהרוג את חיבור האינטרנט שלך בכל עת ש- VPN נכשל. זה באמת יכול להועיל למי שרוצה להבטיח אנונימיות. גישה פרטית לאינטרנט מציעה לחברים ערבות להחזר הכסף של 30 יום.

בקר בגישה לאינטרנט פרטי

4. ה- VPN הטוב ביותר עבור L2TP / IPSec: CyberGhost

CyberGhost

הירשם ל -36 חודשים תמורת 2.75 דולר בלבד לחודש (79% הנחה)

CyberGhost הוקמה בשנת 2001 על ידי 7 חברי צוות צעירים ונלהבים בבוקרשט, רומניה. מאז אותה תקופה החברה גדלה לאחד משירותי ה- VPN הגדולים בעולם. הצוות המונה 50+ חברים מתמקד בהגנה על פרטיות המשתמשים. רוברט קנאפ, מייסד ומנכ”ל משותף, ממשיך להוביל את הצוות גם לאחר שהצטרפו לקבוצת קרוסריידר בשנת 2023. מאז אותה תקופה רשת CyberGhost התרחבה לא מעט.

CyberGhost מציע שילוב נחמד של מיקומי שרתים, הצפנה חזקה ויכולת ביטול חסימה של שירותי סטרימינג פופולריים כמו Netflix, YouTube Red ו- Amazon Prime. חלק מהערוצים אף מאפשרים לך לבטל את חסימת ההגבלות הגיאוגרפיות עבור מספר אזורים. לדוגמה, אתה יכול לגשת לתוכן הווידיאו של Amazon Prime בארה”ב, גרמניה או בריטניה. לקוח חלונות מעניק לך גם אפשרות לגלוש בעילום שם, להגן על WiFi, סיקור אנונימי, לבטל חסימה של אתרים בסיסיים (גוגל, פייסבוק אינסטגרם וכו ‘), ולבחור שרת.

לקוח ה- VPN של CyberGhost הוא אחד המועדפים שלנו. זה קל מאוד לשימוש וכולל מספר תכונות מתקדמות המסייעות בהגנה על פרטיותך המקוונת. יש להם צוות פיתוח בגרמניה שמוסיף ללא הפסקה תכונות ללקוח ולאפליקציות הניידות. אתה יכול להירשם לגישה מלאה לרשת CyberGhost עם אחריות להחזר הכסף למשך 45 יום.

בקר ב- CyberGhost

5. ה- VPN הטוב ביותר עבור L2TP / IPSec: IPVanish

IPVanish

הירשם למשך 12 חודשים תמורת 5.20 $ בלבד לחודש (57% הנחה)

בארה”ב ישנם מספר שירותי VPN פופולריים, אך אינם מהירים יותר מ- IPVanish. אנו יודעים מניסיון אישי כי IPVanish יעבוד לא רע לא משנה באיזה אזור אתה נמצא. השרתים שלהם מהירים ולשירות ה- VPN יש יותר שרתים בארצות הברית מאשר לרוב ספקי ה- VPN..

יחד עם טביעת רגל גדולה בארצות הברית, IPVanish מארחת שרתים בכל יבשת שאינה אנטארקטיקה. רשת ה- VPN שלהם הייתה בעקביות המהירה ביותר בצפון אמריקה במבחני המהירות שלנו. תוכלו למצוא מספר שרתים במדינות כמו ארה”ב ובריטניה. אתה יכול לבחור מיקום או להיות ספציפי יותר על ידי בחירת שרת בודד. IPVanish מצוין למשחקים אך ניתן להכות ולהחמיץ בגלל ביטול החסימה של שירותי סטרימינג פופולריים.

כשמדובר בערך IPVanish קשה לנצח. הם מציעים גישה בלתי מוגבלת לרשת ה- VPN שלהם ולתוכנה המותאמת אישית עבור Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick ועוד. אתה יכול אפילו להגדיר את הנתב שלך כדי להגן על כל מכשיר ברשת שלך. שירות ה- VPN פופולרי למדי בקרב משתמשי קודי. ערבות להחזר כספי למשך 7 ימים מכסה את כל החברים החדשים.

בקר ב- IPVanish

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me