סקירת ה- SwitchVPN שלנו מתחילה בכך שהיא מציינת שהם נמצאים במרחב ה- VPN מאז 2010. הם היו במקור במטה בהודו, אך בגלל ההתרחבות הסבירה של מדיניות שמירת נתונים לא נאותה, הם העבירו את המטה שלהם לארצות הברית בשנת 2016. השירות הנוכחי שלהם מציע גישה ל -35 מיקומים ברחבי העולם באמצעות רשת של 145+ שרתי מהירות גבוהה (רב-ג’יגה-ביט). הם פיתחו תוכנה בהתאמה אישית עבור התקני Windows, Mac OS X, iOS ו- Android. זה מקל על כולם להתחבר לרשת ה- VPN שלהם. SwitchVPN שיפרה את אבטחת הרשת שלהם לאורך השנים וכעת משתמשים בכמה מהפרוטוקולים הטובים ביותר בתעשייה. ניצול הרשת שלהם יעזור לכם לאבטח את כל התעבורה באינטרנט מעיניים סקרניות, להתגבר על צנזורה ולשפר את החוויה המקוונת הכוללת שלכם..

סקירה של SwitchVPN

תמחור SwitchVPN

SwitchVPN פשט גם את תמחור השירות שלהם לאורך השנים. הם מציעים כרגע רק חבילת VPN אחת. זה כולל את כל התכונות שהשירות שלהם מספק. השירות משווק בשתי תוכניות טווח. תנאים אלה הם חודש ושנים עשר חודשים. התוכנית החודשית יכולה להיות 9.99 $ לחודש. עם זאת, אם ברצונך להשיג את העסקה הטובה ביותר עבור כספך, אתה יכול לחסוך 33% הנחה על התוכנית החודשית שלהם על ידי הרשמה לתכנית 12 חודשים. המשמעות היא שתוכלו לקבל את השירות המלא שלהם רק מ- 6.66 $ לחודש.

תמחור SwitchVPNאתה יכול לשלם עבור SwitchVPN באמצעות כרטיס אשראי. הקלפים שהם למעט הם ויזה, מאסטרקארד, אמריקן אקספרס וגילוי. אם אתה מסוג האנשים שאוהבים לשמור על כל התשלומים המקוונים שלו בריכוז במיקום אחד, הם מקבלים את PayPal. לבסוף, אם תרצה לנסות להגדיל את האנונימיות שלך באינטרנט, הם גם מקבלים תשלומים באמצעות ביטקוין.

תכונות שירות SwitchVPN

שירות SwitchVPN כולל את התכונות הבאות:

 • גישה בלתי מוגבלת – לשירות אין מגבלות על השימוש ברוחב הפס.
 • הצפנה מעולה – הם מספקים הצפנת נתונים של 256 ביט עבור רוב הפרוטוקולים.
 • חבר עד 5 מכשירים – אתה יכול להשתמש ב- SwitchVPN בכל מספר מכשירים ולחבר עד 5 מכשירים בו-זמנית.
 • מהירויות ג’יגה-בייט – שרתים מספקים למשתמשים חיבורי ג’יגה-ביט.
 • לא נשמרים יומנים – SwitchVPN אינו שומר יומני שימוש בשירות VPN שלך.
 • הגנת Wi-Fi – זה מצפין את כל התעבורה באינטרנט כדי לשמור עליה מפני צדדים שלישיים לא מוזמנים.
 • התגבר על צנזורה מקוונת – השירות שלהם יכול לעזור לך לגשת לאתרים המועדפים עליך כמו YouTube, Facebook, ואתרי מדיה חברתית אחרים.
 • תמיכה בטורנטים ו P2P – P2P לא נאסר על אף אחד מהשרתים שלהם ומותאם למעט מהם.
 • סטרימינג משופר – הזרם תכניות טלוויזיה וסרטים מכל מקום עם פחות מגבלות.
 • לשמור על סיסמאות מקוונות – הצפנה מונעת מהאקרים לגנוב את הסיסמאות שלך.
 • אינטרנט פתוח יותר – SwitchVPN מעניק לך חווית אינטרנט פחות מגבילה.

לשירות שלהם יש גם תוכנה מותאמת אישית שתקל עליך להתחבר לכל המכשירים שלך. לכן אתה יכול לגשת אליו כמעט מכל מקום דרך רשת Wi-Fi או רשתות סלולריות.

שירות חינם של SwitchVPN והצעות מיוחדות

SwitchVPN מציע כעת ניסיון חינם למשך 3 ימים. זו הצעה לזמן מוגבל וייתכן שלא תהיה זמינה במועד מאוחר יותר. אתה יכול לבדוק את הזמינות שלו דרך הצ’אט באתר שלהם או לשלוח דוא”ל לצוות התמיכה שלהם. ניסיון חינם זה מחייב רק להזין את כתובת הדוא”ל שלך וליצור סיסמא עבור חשבונך.

ניסיון של SwitchVPN למשך 3 ימים

לאחר מכן SwitchVPN ישלח לך דוא”ל אימות. לאחר שתאמת את חשבונך, תוכל להשתמש בו כדי להיכנס לפורטל הלקוחות שלהם כדי לקבל את שם המשתמש והסיסמה שלך. אתה יכול גם לשנות את המידע שלך כאן.

פורטל הלקוחות של SwitchVPNזה גם המקום בו אתה שולט במנוי שלך. אתה יכול לכבות את החידוש האוטומטי מכאן. זה גם המקום בו אתה מבטל את המנוי שלך אם תחליט ששירות SwitchVPN אינו מתאים לך. בחירת כפתור “מדריך ההתקנה” תפתח דף מדריכים שתוכלו להשתמש בו להתקנת תוכנת SwitchVPN בהתקן..

בנוסף לכל אלה, הם מציעים לכל המשתמשים החדשים ערבות להחזר הכסף של 30 יום. זהו ערובה ללא שאלות שנשאלו. כדי לטעון זאת, פשוט בטל את המנוי תוך 30 יום מרגע הרכישה. לאחר מכן, צור קשר עם תמיכת הלקוחות של SwitchVPN (דרך צ’אט או דוא”ל באתר) ובקש את ההחזר שלך. אתה יכול לכלול אופציונלי את סיבת הביטול שלך.

בקר ב- SwitchVPN

SwitchVPN מיקומי רשת ושרת

שירות SwitchVPN צמח עם השנים. יש להם רשת בגודל בינוני עכשיו. זה בנוי על רשת של 145+ שרתי מהירות גבוהה יותר (gigabit) ב -35 מיקומים ברחבי העולם. משמעות הדבר היא שאתה יכול לגשת לרשת ה- VPN שלהם כמעט מכל מקום בעולם. יש להם שרתים בצפון אמריקה ובדרום, אירופה, אסיה ואוקיאניה. הרשת שלהם כוללת את המיקומים הבאים:

 • אסיה: הונג קונג, יפן, מלזיה, סינגפור
 • אירופה: בלגיה, צ’כיה, דנמרק, פינלנד, צרפת, גרמניה, אירלנד, איטליה, לוקסמבורג, הולנד, נורבגיה, רוסיה, ספרד, שוודיה, שוויץ, בריטניה (לונדון, מיידנהד, גוספורט)
 • צפון אמריקה
  • קנדה – טורונטו
  • ארצות הברית של אמריקה – אטלנטה, שיקגו, דאלאס, לוס אנג’לס, מיאמי, ניו ג’רזי, ניו יורק, פיניקס, וושינגטון, די.סי.
 • אוקיאניה: אוסטרליה
 • דרום אמריקה: ברזיל

רשת SwitchVPN משתמשת בכתובות IP משותפות כדי לסייע באנונימיות של תנועת משתמשים. המשמעות היא שמשתמשים מרובים מקבלים את אותה כתובת IP. מסמכי ה- IP שלהם מסתובבים מדי פעם כדי להקשות על חסימתם.

אבטחת רשת SwitchVPN

שירות SwitchVPN מתייחס ברצינות לאבטחת התעבורה המקוונת שלך. התוכנה המותאמת אישית שלהם מספקת למשתמשים גישה לכמה מהפרוטוקולים הטובים ביותר בענף. באופן ספציפי, הם משתמשים בפרוטוקולים והאלגוריתמים הבאים:

 • OpenVPN – קידוד מקסימלי AES-256-CBC, הרשאה SHA512 PFS (Secrets Secure Perfect) נתמך.
 • L2TP / IPSec – קידוד AES-256-CBC עם תמיכה PFS.
 • iKev2 – קידוד AES 256 סיביות.
 • SSTP – משתמש בהצפנת SSL 256 סיביות עם AES-256.
 • PPTP – משתמש בהצפנה של 128 סיביות.
  סקירת SuperVPN - לקוח VPN בחינם עם סוגיות עיקריות

לחיצת יד ראשונית בין הלקוח לשרת משתמשת ב- DH Key + RSA + SHA512 2048-bit. אנו מודים לצוות התמיכה ששיתף אותנו במידע זה. באפשרותך להציג כמה מפרטים אלה גם ביומני החיבורים. דוגמה לאלגוריתם שנלקח ישירות מהיומן עבור חיבור פרוטוקול OpenVPN-UDP לשוודיה עבור ערוצי הבקרה והנתונים כדלקמן:

 • ערוץ בקרה: TLSv1.2, קידוד TLSv1 / SSLv3 DHE-RSA-AES256-GCM-SHA384, RSA 2048 ביט
  בקרת אימות ערוץ: באמצעות hash ‘SHA512’ של הודעת 512 סיביות לצורך אימות HMAC
 • הצפנת ערוץ נתונים: קידוד ‘AES-128-CBC’ מאותחל עם מקש 128 סיביות
  הצפנת ערוץ נתונים: באמצעות hash ‘SHA512’ של הודעת 512 סיביות לצורך אימות HMAC

SwitchVPN משתמש גם בפרוטוקולי הצפנה ובאלגוריתמים מאובטחים עבור כל לקוחות התוכנה והיישומים המותאמים אישית שלהם. לכן, ללא קשר למכשיר בו אתה משתמש כדי להתחבר לרשת SwitchVPN, אתה יכול להיות סמוך ובטוח שהתנועה המקוונת שלך מוגנת מעיניים סקרניות. אנו נבחן את הפרוטוקולים הספציפיים המשמשים כל מערכת הפעלה בחלק המפתח של הסקירה שלנו.

בקר ב- SwitchVPN

SwitchVPN והפרטיות האישית שלך

הדבר הראשון שיש לשים לב לגבי SwitchVPN הוא שמדובר בשירות רישום אפס ביחס למשתמשי ה- VPN שלו. על פי שירות ה- VPN הם לא רושמים דבר אודות הפעלות ה- VPN של המשתמשים שלהם. קטע זה ממדיניות הפרטיות שלהם קובע זאת כדלקמן:

SwitchVPN אינו אוסף או רושם תנועה או שימוש בשירות הרשת הפרטית הווירטואלית שלה.
אנו נענה רק לבקשת הזימון התקפה העוקבת אחר כתב החוק. איננו יכולים לספק מידע שאין לנו. SwitchVPN לא ישתתף בכל בקשה שאינה חוקתית.

בנוסף, הם משתמשים בכתובות IP משותפות כך שכל המשתמשים במיקום מסוים בפרק זמן מוגדר יקבלו אותה כתובת IP. זה עושה את זה קשה יותר להפריד בין פעילות משתמשים מסוימת במהלך השימוש בשירות. כתובות IP אלה מסתובבות מדי פעם בכדי להקשות על חסימתן. זה אמור לספק לך את הפרטיות האישית שהם רוצים בעת גלישה באינטרנט באמצעות SwitchVPN. הם גם מקבלים תשלומים על ידי ביטקוין עבור מי שמודע יותר לפרטיות.

כמו רוב האתרים כיום, הם אוספים מידע מסוים ממבקרים באתר באמצעות ניתוחים, מדיה חברתית ואינטראקציות אתרים אחרות. כמו תמיד עליך לבחון את התנאים וההגבלות שלהם ומדיניות הפרטיות בעצמך כדי לוודא שהתנאים שלהם מקובלים עליך.

תמיכה ב- SwitchVPN

SwitchVPN מציע תמיכה בצ’אט 24/7 באתר האינטרנט שלהם. זה יחד עם מסד הנתונים השאלות הנפוצות שלהם מספק את התמיכה העיקרית של השירות. התרשמנו מהתגובה המהירה של שירות הצ’אט שלהם. רוב השאלות שלנו נענו תוך דקות ספורות. התוכן שסופק היה ישר קדימה ונושא. הצלחנו להבהיר שאלות שהיו לנו לגבי האבטחה והפרטיות הניתנות על ידי השירות. אם אתה עוזב את הצ’אט לאחר פתיחת הפגישה, צוות התמיכה יענה על שאלתך באמצעות הדוא”ל אם סיפקת פגישה. כמו כן, בניגוד לחלק משירותי ה- VPN, SwitchVPN יענה על שאלות של שני המנויים והן מאלו שרק מסתכלים על השירות שלהם.

בקר ב- SwitchVPN

בדיקות ידניות של SwitchVPN

המבחנים שלנו בבדיקה מתחילים בציין של- SwitchVPN יש לקוחות תוכנה מותאמים אישית עבור Windows ו- Mac OS X. יש להם גם אפליקציות למשתמשי iOS ו- Android. הפרוטוקולים הנתמכים על ידי התוכנה המתאימה הם כדלקמן:

 • חלונות – OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP ו- PPTP.
 • Mac OS X – OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP
 • אנדרואיד – OpenVPN UDP
 • iOS – IKEv2

כשאתה נרשם ל- SwitchVPN, יהיה עליך ליצור שם משתמש וסיסמא עבור חשבונך כחלק מהתהליך כפי שהמחישנו קודם בסקירתנו. אתה יכול להיכנס לפורטל הלקוחות שלך ולבחור במדריך להתקנת תוכנת SwitchVPN עבור המכשיר שלך. אחרת אתה יכול להוריד את התוכנה המתאימה למכשיר שלך על ידי לחיצה על הקישור תחת “הורדות” בכותרת התחתונה של האתר שלהם.

הורדת תוכנת SwitchVPN למכשירךבדף שהתקבל בחר בלחצן “הורד”. עבור Windows ו- Mac OS X, זה יוריד את קובץ ההתקנה למחשב שלך. עבור מכשירים ניידים הוא יפתח את החנות המתאימה (iTunes או Google Play). ברגע שאתה שם אתה יכול להתקין את היישום המתאים SwitchVPN למכשיר שלך ולפתוח אותה.

לקוח SwitchVPN עבור Windows

התקנת לקוח SwitchVPN עבור Windows.

לאחר הורדת הקובץ המתאים למחשב שלך, עליך “להפעיל אותו כמנהל” כדי להשלים את תהליך ההתקנה. ראשית יוצג בפניך מסך מסביר פנים.

ברוך הבא ל- SwtchVPNלחיצה על כפתור “הגדרות” תפתח מסך להגדרת פרוקסי לשימוש עם SwitchVPN. כברירת מחדל לא ישתמש בשרת proxy. אתה יכול גם להגדיר את זה להשתמש בפרוקסי המערכת. לבסוף, באפשרותך להגדיר פרוקסי ידנית על ידי הזנת כתובת ה- IP והיציאה שבהם היא משתמשת.

באמצעות פרוקסי עם SwitchVPNלאחר שבחרת בהגדרות ה- Proxy ושמרת אותן על ידי לחיצה על כפתור “אישור”, בחר בלחצן הבא כדי להמשיך בתהליך ההתקנה. יוצגו לך כמה דפי הגדרה. קבל את ברירת המחדל ולחץ על כפתור “הבא” או הגדר משלך. לאחר הקפדה על המוקדמות ההתקנה תתחיל.

SwitchVPN התקנת לקוח Windowsעם סיום תהליך ההתקנה, תראה את מסך הסיום בו תוכל לבחור לפתוח את הלקוח לאחר סיום האשף. לחץ על “סיום” כדי להשלים את התהליך.

פתח את SwitchVPN עבור Windows בפעם הראשונה.זה יפתח את מסך הכניסה בו תוכלו להזין את שם המשתמש והסיסמה של SwitchVPN שקיבלתם מפורטל חשבונכם. אתה יכול גם לבחור לשמור את הסיסמה כך שלא תצטרך להזין אותה שוב בכל פעם שאתה מפעיל את הלקוח. לבסוף, אתה יכול לבחור להפעיל את SwitchVPN כאשר Windows מתחיל לוודא שאתה תמיד מוגן כשאתה גולש באינטרנט. לבסוף, אם עדיין לא יצרת חשבון SwtchVPN, תוכל ללחוץ על הקישור כדי לעשות זאת.

מתחבר ללקוח SwitchVPN

מסך כניסה של SwitchVPN

לאחר שהזנת את אישורי ההרשאה שלך, לחץ על כפתור “התחברות” ומסך לוח המחוונים הראשי ייפתח.

לוח מחוונים ראשי של SwitchVPN

זה עכשיו במצב מנותק. במצב זה המסך אפור וה- IP האמיתי שלך מוצג.

שינוי ההגדרות עבור SwitchVPN

לפני שנתחיל להשתמש בלקוח, הבה נבחן תחילה את תפריט “ההגדרות” שלו. ניתן לגשת לתפריט זה על ידי לחיצה על סמל גלגל השיניים בפינה השמאלית העליונה של לוח המחוונים (מוצג בתמונה למעלה). בתפריט זה יש חמש כרטיסיות. הם כדלקמן:

 • כללי – מכיל הגדרות הפעלה ו- “kill switch”.
 • נוהל – מאפשר לך לשנות את הפרוטוקול: OpenVPN UDP, OpenVPN TCP, L2TP / IPsec ו- PPTP.
 • מתקדם – אתה יכול לשנות את ה- proxy כאן.
 • מנוי – מציג את כל פרטי המנוי שלך, עדכון הגדרות, מאפשר לך לצאת מהלקוח.
 • אבחון – מציג את היומן ושולח אופציונלי נתוני תחזוקה אנונימיים ל- SwitchVPN.
  סקירת VPN של Troid

הראשון בכרטיסיות בתפריט ההגדרות קובע את אופן פעולת הלקוח. זה מחולק לשני אזורים:

 • סטארט – אפ – זה מכיל הגדרות המשפיעות על אופן הפעלת הלקוח
  • הפעל בהפעלה של Windows – מבטיח שתמיד תהיה מחובר לשירות SwitchVPN באמצעות המחשב
  • התחבר למיקום המשומש האחרון כאשר השקת SwitchVPN – זה יכול להיות שימושי אם אתה משתמש בדרך כלל במיקום VPN מסוים עבור רוב הגלישה באינטרנט שלך.
  • הקם מחדש את חיבור ה- VPN אם הוא נפל בטעות – הגדרת זה עוזרת להבטיח שאתה נשאר מחובר מבלי שתצטרך להתחבר מחדש ידנית.
 • נעילת רשת – גרסת SwitchVPN של מתג להרוג VPN. אם החיבור צונח בטעות, הדבר יעצור את כל התעבורה באינטרנט עד לשחזור החיבור. זה יכול לעזור לשמור על האבטחה והפרטיות המקוונת שלך. באפשרותך גם לאפשר תנועת LAN ברשתות מקומיות.

הגדרות כלליות של SwitchVPN

הלשונית השנייה בתפריט ההגדרות מאפשרת לשנות את פרוטוקול החיבור המשמש לרשת SwitchVPN. יש ארבעה פרוטוקולים לבחירה:

 • OpenVPN (UDP) – זהו פרוטוקול ברירת המחדל וזה שתרצה להשתמש בו עבור מרבית צרכי הגלישה באינטרנט שלך, מדיה זורמת ו- VoIP. זה מספק את מהירות החיבור הטובה ביותר מכיוון שהוא משתמש AES או BF 128-bit עבור קידוד נתונים.
 • OpenVPN (TCP) – השתמש בפרוטוקול זה אם אבטחת הנתונים היא המטרה העיקרית שלך שכן היא משתמשת ב- AES 256 סיביות לצורך קידוד נתונים. שימו לב שזה יכול להיות איטי במידה ניכרת מפרוטוקול OpenVPN (UDP) בגלל בדיקת שגיאות נוספת המופעלת והרמה הגבוהה של קידוד נתונים. זה גם יציב יותר ויכול לעזור לך להתחבר למרחקים ארוכים או לחיבורי אינטרנט חלשים אם היציבות היא בעיה.
 • L2TP / IPsec – זה משתמש בהקפאה כפולה ויכולה לספק פרוטוקול מאובטח נוסף אם האחרים אינם עובדים, אך ניתן לחסום אותו בקלות.
 • PPTP – השתמש בפרוטוקול זה רק אם אחרים אינם עובדים.

יצוין גם כי פרוטוקולים מסוימים יאפשרו גישה רק לקבוצת משנה של שרתים ברשת SwitchVPN.

בחירת פרוטוקול החיבור SwitchVPN

הלשונית השלישית בתפריט ההגדרות תאפשר לך להגדיר גרביים או פרוקסי HTTP לשימוש בשירות SwitchVPN. פשוט הזן את כתובת ה- IP והיציאה המשמשת את ה- proxy והגדר אותה. עליך לשנות רק את גודל MTU אם מופנה אליו על ידי תמיכה ב- SwitchVPN, מכיוון שהוא יכול להשפיע על יציבות חיבור הלקוח.

הגדרות SwtchVPN מתקדמותאנו נשמור את התבוננות בכרטיסייה ‘מנוי’ למועד מאוחר יותר בסקירת SwitchVPN כאשר אנו בוחנים כיצד לצאת מהלקוח כראוי. הכרטיסייה החמישית והאחרונה בתפריט ההגדרות יכולה לעזור לפתור בעיות בחיבור. זה מאפשר לך לשתף אופציונלי נתונים אנונימיים כדי לעזור בשיפור שירות SwitchVPN. אתה יכול גם להפעיל עדכונים אוטומטיים כדי להבטיח שתמיד יהיו לך את תכונות הלקוח האחרונות. לבסוף, התבוננות ביומנים יכולה לעזור לך לפתור את כל בעיות החיבור שאתה נתקל בהן.

אבחון SwitchVPN

בקר ב- SwitchVPN

באמצעות לקוח החלונות WindowsVPN

תבחין כי “בחר שרת באופן אוטומטי” נבחר. כדי להתחבר לרשת SwitchVPN, פשוט לחץ על לחצן ההפעלה. האפליקציה תחבר אותך למה שהיא חושבת שהוא מיקום השרת הטוב ביותר (המהיר ביותר). זה נראה לנו לפעמים אקראי.

לאחר החיבור, כפתור ההפעלה יורחב ויוחזר על ידי מעגל ירוק כאשר משך ההפעלה מוצג במרכזו. גם ה- IP והמיקום הווירטואליים החדשים שלך יוצגו. לבסוף, מצב ה- VPN שלך יראה “מחובר” בירוק. כדי להתנתק מרשת SwitchVPN, עליך ללחוץ על סמל הכוח האדום במסך המחובר. פעולה זו תחזיר את לוח המחוונים למצב המנותק שלו.

התחברות לרשת SwitchVPN לראשונהאם ברצונך לבחור מיקום להתחברות כדי לנצל מיקום וירטואלי מסוים לסטרימינג או למסחר, עליך תחילה להפעיל את ‘בחר אוטומטית בשרת’. זה יאפשר לך לבחור מיקום חדש שאליו אתה יכול להתחבר על ידי לחיצה על הקישור “בחר שרת”. לאחר מכן תוצג רשימת כל השרתים הזמינים עבורך להתחבר. העיגול הצבעוני לצד שם המיקום מציין את עומס השימוש בו. זה נע בין ירוק בהיר (עומס נמוך) לאדום (מלא).

בחירה ידנית של מיקום חיבור SwitchVPN

בנוסף לרשימת כל השרתים, ללקוח SwitchVPN יש גם כרטיסיות לשרתים מומלצים ומועדפים. הרשימה המומלצת מסירה שרתי פינג צפופים וגבוהים מרשימת המיקומים הניתנים לחיבור. רשימת המועדפים נוצרת על ידך. לחיצה על כוכב ליד מיקום תהפוך אותו לירוק ותוסיף את המיקום לרשימת המועדפים שלך.

יצירת רשימת שרת מועדפת

יצירת רשימת שרתים מועדפת מקלה עליך למצוא שרתים שאתה מתחבר אליהם באופן קבוע מבלי שתצטרך לגלול בכל הרשימה בכל פעם. החיבור לשרת חדש מתבצע על ידי בחירת מיקום חדש. לאחר מכן לחץ על לחצן ההפעלה כדי להשלים את החיבור לשרת החדש שלך.

בחירת מיקום חיבורכאשר אתה מוכן לסגור את הלקוח, סגור תחילה את החיבור הנוכחי. ואז פתח את תפריט ההגדרות ובחר בכרטיסיית המנוי. כרטיסייה זו מכילה את כל פרטי המנוי הנוכחיים שלך ומאפשרת לך לחדש את המנוי. לחץ על הקישור “יציאה” כדי לחזור למסך הכניסה. כשאתה שם, אתה יכול לסגור את חלון הלקוח.

יציאה מה- SwitchVPN לקוח Windowsכפי שאתה יכול לראות את לקוח SwitchVPN עבור Windows קל להתקנה ושימוש. אין צורך במומחיות טכנית כדי להתחבר לרשת שלהם ולהבטיח את האבטחה והפרטיות המקוונת שלך. יש לו מתג להרוג כדי לעזור לכם לשמור על פרטיות האינטרנט שלכם אם החיבור נופל בטעות. ישנן הגדרות שיסייעו להבטיח שאתה תמיד מוגן כשאתה משתמש באינטרנט. באפשרותך להגדיר אותו להשתמש בפרוקסי אם תצטרך לעשות זאת. רק כמה לחיצות ישתמשו בשירות שלהם במחשב האישי או במחשב הנייד.

לקוח SwitchVPN עבור Mac OS X

לקוח SwitchVPN עבור Mac OS X קל להתקנה ושימוש באותה מידה כמו מקבילו Windows. יש לו רוב אותן תכונות כמו לקוח Windows. זה כולל מתג להרוג לעצירת התעבורה באינטרנט אם חיבור ה- VPN נופל בטעות. לקוח ה- Mac תומך בפרוטוקולי OpenVPN (UDP), OpenVPN (TCP) ו- L2TP / IPsec. השימוש בלקוח ה- Mac יאפשר למשתמשים ב- Mac להתחבר לרשת SwitchVPN בלחיצות בודדות.

בקר ב- SwitchVPN

אפליקציית אנדרואיד SwitchVPN

התקנת אפליקציית אנדרואיד SwitchVPN

כדי להתקין את אפליקציית ה- Android Android SwitchVPN, פתח תחילה את ההורדה באתר האינטרנט שלהם. זה יפתח את התקנת האפליקציה בחנות Google Play. הקש על כפתור “התקן” כדי להתקין אותו במכשיר ה- Android שלך. לאחר התקנתו, פתחו אותו. זה יציג את מסך ההתחברות שלו בו תוכל להזין את שם המשתמש והסיסמה שלך של SwitchVPN שקיבלת מפורטל הלקוחות שלך לאחר שיצרת את חשבונך. אם עדיין לא נרשמת לשירות או שאתה מקליד בטעות את אישורי ההרשאה שלך, תקבל הודעת שגיאה.

  ביקורת VPN של אבירה פנטום

נוהל התקנת אנדרואיד SwitchVPN

באמצעות אפליקציית אנדרואיד SwitchVPN

כדי להתחבר לשירות SwitchVPN, עליך תחילה לבחור מיקום שאליו אתה מתחבר. הקש על הקישור “בחר שרת” במסך לוח המחוונים הראשי. פעולה זו תפתח את רשימת כל המיקומים אליהם תוכלו להתחבר באמצעות השירות שלהם. ישנן שתי כרטיסיות בחירה נוספות: מומלץ ומועדפים.

הרשימה המומלצת מיושמת כעת. הכרטיסייה המועדפים ריקה בתחילה אך ערכים מתווספים אליה כשבוחרים מיקומים מועדפים חדשים. אתה יכול להוסיף מועדפים חדשים על ידי הקשה על הכוכב שליד המיקום אשר יהפוך אותו לצהוב ויוסיף אותו לרשימת המועדפים שלך. הקשה נוספת על הכוכב תסיר אותו מהמועדפים שלך. בחירת מיקום כמו הולנד מספר 1 תחזיר אותך למסך לוח המחוונים הראשי.

בחירת מיקום להתחברות אליו באמצעות אפליקציית ה- Android Android SwitchVPN

לאחר שניסינו להתחבר למיקום ההולנדי מספר 1 במשך זמן מה, החלטנו לשנות את מיקום החיבור לאיטליה. הגישה לתוכנת Windows הראתה שהשרת במיקום הולנד היה מלא אך לא יכולנו לדעת זאת באפליקציית Android. כדי להפעיל את החיבור לשרת באיטליה, הקש על לחצן ההפעלה.

כשאתה מתחבר לראשונה באמצעות אפליקציית ה- Android Android SwitchVPN, תצטרך לאפשר לה מספר הרשאות. הראשון שבהם הוא גישה למיקום המכשיר. אפשר זאת כדי שהאפליקציה תעדכן כראוי את כתובת ה- IP הנוכחית שלך. עליך גם לאפשר לו להקים את שירות VPN במכשיר ה- Android שלך כדי ש- SwitchVPN יעבוד.

לאחר שתאפשר הרשאות אלה, החיבור לשרת האיטלקי יושלם. החיבור יציג אז את המדינה הנוכחית שלך כאיטליה. עיגול ירוק מעיד כעת שאתה מחובר לרשת SwitchVPN וזמן ההפעלה יוצג. כדי להתנתק מהשירות, הקש על מתג ההפעלה האדום הקטן. פעולה זו תחזיר את לוח המחוונים למצב המנותק שלו.

חיבור אנדרואיד SwitchVPN הראשון

בקר ב- SwitchVPN

SwitchVPN תפריט הגדרות אנדרואיד

ישנן הגדרות בודדות עבור אפליקציית Android. הקש על סמל גלגל השיניים בפינה השמאלית העליונה כדי לפתוח את תפריט ההגדרות. אפליקציית אנדרואיד משתמשת בפרוטוקול OpenVPN (UDP) עם AES-128-CBC לצורך קידוד ופענוח נתונים למהירות מקסימאלית. בתפריט ההגדרות יש קישורים למדיניות הפרטיות ול- TOS. הקשה על “עזרה ותמיכה” תפתח את הצ’אט SwitchVPN בתוך האפליקציה. בחירת “יציאה” תחזיר אותך למסך הכניסה. לאחר מכן תוכל לסגור את האפליקציה.

תפריט הגדרות אפליקציה של Android SwitchVPNכפי שאתה יכול לראות את האפליקציה של Android פשטה על ידי אוטומציה של התכונות שלה. זה קל להתקנה ושימוש. הפרוטוקול היחיד בו הוא משתמש הוא OpenVPN (UDP). הוא ינסה להתחבר אוטומטית אם החיבור שלך ייפול. בחירת שרתי SwitchVPN דורשת מספר ברזים בלבד. ברז אחד הוא כל מה שצריך כדי להתחבר או להתנתק משירות SwitchVPN.

אפליקציית iOS של SwitchVPN

ל- SwitchVPN יש גם אפליקציית iOS הניתנת להתקנה מחנות iTunes. זה נראה דומה ויש לו תכונות דומות כמו המקביל לאנדרואיד. זה דורש iOS 8.0 ואילך. אפליקציית iOS משתמשת בפרוטוקול IKEv2 המאפשר לה לשמור על חיבור ה- VPN בעת החלפת רשתות. על ידי השימוש בו, משתמשי אייפון ואייפד יכולים להתחבר בקלות לרשת SwitchVPN בעזרת מספר ברזים ספורים.

מבחן מהירות SwitchVPN

השתמשנו בלקוח ה- SwitchVPN Windows כדי לבדוק את מהירות הרשת שלהם. חיבורים לרשת בוצעו עם פרוטוקול ברירת המחדל של OpenVPN (UDP). שמחנו מהביצועים הכוללים של הרשת שלהם. נתקלנו בכמה מיקומים שהתקשו להתחבר בגלל הצפיפות. בסך הכל מהירות הרשת שלהם הייתה טובה. כצפוי, היה אובדן מהירות כלשהו בזמן שהוא מחובר לשרתי VPN. זה נובע מהתקורה שמצפינה את כל התעבורה המקוונת שלך. עם זאת, הפסד זה נמצא היטב בטווח המקובל.

מבחן מהירות SwitchVPN

כפי שתוכלו לראות מהתמונות שלמעלה, החיבור המוצפן הוריד את מהירות ההורדה של ספק שירותי האינטרנט הבסיסי שלנו מ- 30.51 Mb / s ל- 27.76 Mb / s. מדובר בירידה של קצת יותר מ- 9% לשרת באטלנטה. בדיקות מהירות אחרות הראו הפסדי ביצועים שנעו בין 8% ל 15%. ההגנה הנוספת המוצעת באמצעות השירות שלהם שווה את ההפסד הקטן הזה במהירות החיבור.

בקר ב- SwitchVPN

סיכום

SwitchVPN נמצא במרחב ה- VPN מאז 2010. הם היו במקורם בהודו אך עברו לארצות הברית בשנת 2016. SwitchVPN מארחת רשת בגודל בינוני עם כ -145 שרתים הפרוסים בין 35 מיקומים ברחבי העולם. יש להם מספר מיקומים במדינות פופולריות כמו ארצות הברית, בריטניה והולנד. השירות שלהם משתמש רק בשרתים פיזיים עם מהירויות גיגה-בייט. הם לא רושמים פעילות של משתמשים כלשהם. SwitchVPN הוא סיקור וידידותי P2P. חלק מהשרתים שלהם עברו אופטימיזציה לתעבורת P2P אך כולם מקבלים זאת.

SwitchVPN עיצב אפליקציות תוכנה בהתאמה אישית עבור Windows, Mac OS X, Android ו- iOS. קל להתקין יישומים אלה ומאפשר למשתמשים להתחבר לרשת שלהם עם לחיצות עכבר או ברזים בודדים על המסך..

כל אפליקציות ה- SwitchVPN מספקות הצפנה מאובטחת. ברירת המחדל של תוכנת Windows, Mac OS X ו- Android היא OpenVPN (TCP / UDP) עם קידוד נתונים AES 128-bit. הם בחרו להשתמש ב 128 סיביות במקום 256 סיביות מסיבות מהירות רשת.

לקוחות Windows ו- Mac OS X שלהם תומכים ב- OpenVPN (TCP) עם הצפנת נתונים של 256 סיביות עבור אלה שרוצים אבטחה רבה יותר אך אובדן הביצועים יהיה גדול יותר. הם כוללים גם מתגים להרוג כדי לסייע בהגנה על פרטיותך המקוונת. הם תומכים גם בבחירות אחרות בפרוטוקול ובחיבור באמצעות פרוקסי.

אפליקציית iOS שלהם כברירת מחדל היא IKEv2 שהיא בטוחה, מהירה ואמינה. כמו כן, התמיכה שלה ב- MOBIKE הופכת אותו לבחירה אידיאלית למכשירים מרובי ביתים כמו אייפון ו- iPad. זה מקל על החיבור מחדש ל- VPN בעת שינוי נקודות חמות של Wi-Fi או מרשת לרשת אחרת. אפליקציית האנדרואיד שלהם מנסה להתחבר מחדש אוטומטית אם החיבור צונח בטעות.

התמיכה בשירות SwitchVPN היא בעיקר באמצעות צ’אט מקוון. צ’אט זה זמין 24/7. הניסיון שלנו עם זה הראה שהתגובה הייתה מהירה ומועילה כאחד. יש להם גם מסד נתונים נפוץ של שאלות נפוצות הכולל מדריכי התקנה לתוכנה שלהם וכמה בעיות כלליות ופתרון בעיות. אתה יכול גם ליצור איתם קשר באמצעות דואר אלקטרוני.

מה שהכי אהבנו בשירות:

 • ל- SwitchVPN יש לקוחות עבור Windows ו- Mac OS X.
 • יש להם אפליקציות סלולריות ל- iOS ולאנדרואיד.
 • הם מגנים עליך מפני התקפות נכנסות על ידי מתן הגנה מפני חומת אש של NAT.
 • השירות שלהם מאפשר חמש כניסות סימולטניות.
 • לתוכנת Windows ו- Mac OS X שלהם יש מתגי הרגה מובנים.
 • ל- SwitchVPN יש אחריות להחזר הכסף למשך 30 יום.
 • מהירות הרשת טובה לשירות VPN בגודל בינוני.

רעיונות לשיפור השירות:

 • הוסף שרתי רשת למקומות מסוימים כמו הולנד כדי להקל על בעיות הצפיפות.
 • הוסף דרך לקבוע את עומס השרת באפליקציות לנייד.

למרות שהיא קטנה, רשת SwitchVPN מכסה את מרבית היבשות. לרשת שלהם ביצועים טובים בסך הכל. הם מציעים התחייבות להחזר הכסף במשך 30 יום, כך שיהיה לכם מספיק זמן לבדוק את השירות שלהם ולראות אם הוא מתאים לצרכים שלכם. תן SwichVPN מבחן לעצמך. אתה יכול להירשם לשירות ה- VPN הבלתי מוגבל שלהם החל מ- 6.66 $ לחודש בלבד.

בקר ב- SwitchVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me