تحقیقات انجام شده برای بررسی ما در مورد Troid VPN نشان داد که این یکی از برنامه های Andriod VPN است که توسط TunnelGuru ارائه شده است. TunnelGuru VPN حدود 5 سال در مشاغل حریم خصوصی اینترنت بوده و Troid VPN برای اولین بار در سپتامبر 2013 معرفی شده است. TroidVPN یک ابزار پروکسی VPN است. استفاده از آن به محافظت از حریم خصوصی آنلاین شما ، تأمین امنیت ترافیک و مبهم کردن مکان شما هنگام مرور اینترنت بر روی دستگاه Android کمک می کند..

بررسی VPN Troid

قیمت گذاری و پیشنهادات ویژه رایگان TunnelGuru پروکسی آندروید

Troid VPN یک برنامه رایگان است و شما می توانید با استفاده از آن 100 مگابایت پهنای باند در روز سرویس VPN دریافت کنید. برای استفاده از برنامه VPN رایگان نیازی به ثبت نام نیست. این مقدار پهنای باند کمی است اما ممکن است برای استفاده های گاه به گاه مانند چک کردن ایمیل مفید باشد. با این حال ، این ممکن است برای کسانی که به طور منظم از VPN استفاده می کنند ، غیرقابل قبول باشد. این سرویس رایگان با تبلیغات تأمین می شود ، بنابراین شما مجبور خواهید بود ضمن استفاده از آن ، تبلیغات پاپ آپ را از TunnelGuru VPN و حامیان آنها تحمل کنید..

TunnelGuru VPN

برای کسانی که برنامه Android Troid VPN Android را دوست دارند ، TunnelGuru همچنین یک سرویس VPN پولی را ارائه می دهد که به شما امکان دسترسی به همه سرورهای آنها از جمله سرویس های ممتاز را می دهد. اشتراک شما به شما باند نامحدودی به شبکه Troid VPN نیز خواهد داد ، همچنین به شما امکان می دهد از همه نرم افزارهای سفارشی آنها برای اتصال دستگاههای خود به شبکه خود استفاده کنید..

قیمت VPN TunnelGuru

آنها این سرویس را به صورت یک بسته واحد با قیمت 4.25 دلار در هر ماه به بازار عرضه می کنند. در زمان بررسی ما ، این تنها بسته ای بود که آنها در دسترس داشتند. ویژگی ها و مزایایی که سرویس TunnelGuru پرداخت شده ارائه می دهد به شرح زیر است:

 • سرورها – به شما امکان دسترسی به شبکه 1 گیگابیت بر ثانیه سرورهای پریمیوم را می دهد.
 • پروتکل ها – TunnelGuru انتخابی از پروتکل های UDP ، TCP ، ICMP ، DNS ، SSH و AntiDPI را ارائه می دهد..
 • بنادر – آنها به شما امکان می دهند پورت های مختلفی را انتخاب کنید که از طریق آن تونل شوند.
 • پروکسی – می توانید VPN را برای استفاده از پروکسی با سرویس TunnelGuru تنظیم کنید.
 • سرعت – این سرعت نامحدود به شما می دهد بدون محدودیت پهنای باند.
 • برنامه ها – می توانید با سرویس VPN خود از سرویس گیرنده Windows و هر چهار برنامه Android استفاده کنید.
 • امنیت – این یک فایروال مجازی را برای محافظت از دستگاه شما فراهم می کند و به این ترتیب به امنیت شخصی آنلاین شما کمک می کند.
 • حفاظت – Troid VPN با ایمن سازی و رمزگذاری تمام ترافیک تلفن همراه شما از نقاط مهم WI-FI شما محافظت می کند..

TroidVPN یکی از چهار برنامه Android TunnelGuru است. این مشتری اصلی است و با پروتکل های UDP ، TCP و ICMP همکاری می کند. سایر برنامه های اندرویدی که TunnelGuru در اختیار دارد به شرح زیر است: Hammer VPN: AntiDPI VPN؛ VPN Over HTTP Tunnel: WebTunnel؛ و VPN Over DNS Tunnel: SlowDNS. هرکدام برای پر کردن یک طاقچه در منظره VPN طراحی شده است و به آنها امکان می دهد انواع پروتکل های اینترنتی را پشتیبانی کنند. آنها در کنار هم انواع مختلفی از تونل ها را برای شما فراهم می کنند که می توانید برای اتصال به شبکه آنها استفاده کنید.

برنامه های Android به شما اجازه می دهد تا از HTTP (S) ، DNS ، UDP / TCP ، ICMP تونل کنید. برنامه Hammer VPN حتی به شما امکان می دهد یک تونل VPN ایجاد کنید که از فناوری Anti-DPI برای غلبه بر سانسور ترافیک خود استفاده می کند ، با پنهان کردن این واقعیت که دوباره از یک سرویس VPN استفاده می کنید. نرم افزار ویندوز آنها تمامی این پروتکل ها را در یک کلاینت همه در یک قرار می دهد. این نرم افزار ، در صورت استفاده جمعی ، تقریباً به هر کسی امکان استفاده از سرویس VPN خود را می دهد. در مورد TunnelGuru VPN ما درباره این موارد بیشتر صحبت خواهیم کرد.

اگر ترجیح می دهید تمام پرداخت های آنلاین خود را در یک پایگاه داده مرکزی نگه دارید ، می توانید هزینه خدمات خود را پرداخت کرده و یک کوپن ماهیانه توسط پی پال دریافت کنید. آنها کارت های اعتباری Visa ، MasterCard ، American Express و Discover را می پذیرند که با استفاده از ویژگی ناشناس Paypal به کار گرفته می شوند. همچنین می توانید با استفاده از Paymentwall ، کوپن اشتراک خود را پرداخت کنید. سرانجام ، شما می توانید سرویس VPN خود را با استفاده از CashU ، Boleto ، TrustPay و انواع منابع پولی که مختص سایر کشورها است ، تنظیم کنید. در آخر اینکه می توانید آن را با استفاده از نقل و انتقال بانکی خریداری کنید.

دوره آزمایشی بدون خطر

همانطور که قبلاً نیز گفتیم ، می توانید از سرویس Troid VPN بصورت رایگان استفاده کنید. برای تست شبکه VPN آنها روزانه 100 مگابایت پهنای باند دریافت می کنید. این به شما امکان می دهد خدمات آنها را بررسی کنید و ببینید که آیا می توانید دستگاه خود را به آن متصل کنید.

  بررسی Avira Phantom VPN

علاوه بر این ، آنها اگر از خدمات VPN / Cloud خود هنگام خرید آن ناراضی باشید ، یک ضمانت 3 روزه پس انداز پول ارائه می دهند. شما باید سه روز اول اشتراک خود را که مایل به لغو آن هستید از طریق ایمیل به صورت کتبی به آنها اطلاع دهید. آنها بدون هیچ گونه سوال قیمت خرید شما را بازپرداخت می کنند.

شبکه سرور Troid VPN

شبکه Troid VPN از 1 سرور Gbps در برزیل ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، مکزیک ، انگلستان ، هلند ، ایالات متحده ، سنگاپور ، آفریقای جنوبی و ترکیه تشکیل شده است. اگرچه این تعداد کمی از مکان های VPN است ، اما منطقه جغرافیایی وسیعی را شامل می شود. این سرویس VPN خود را در پنج از هفت قاره: آفریقا ، آسیا ، اروپا ، آمریکای شمالی و آمریکای جنوبی ارائه می دهد..

شبکه VPN آنها اجازه استفاده از Torrents یا سایر نرم افزار P2P را در حین استفاده از سرویس های آنها نمی دهد. آنها همچنین از خدمات خود برای بازاریابی محدودیت های جغرافیایی استفاده نمی کنند. همچنین ، شما فقط می توانید با استفاده از حساب TunnelGuru VPN خود به یک دستگاه دسترسی داشته باشید. سرانجام ، دسترسی به شبکه VPN آنها در نیجریه ، پاکستان ، غنا ، چین ، هند ، سنگال و سوریه در دسترس نیست..

حریم خصوصی Troid VPN & امنیت

ما در مورد حریم کاری آنچه شما هنگام استفاده از سرویس TunnelGuru بر اساس سیاست های حفظ حریم خصوصی و TOS خود انجام می دهید ، اطمینان نداریم. در بهترین حالت مبهم است. جز این موارد کوچک:

ما تمام تلاش خود را برای محافظت از حریم خصوصی شما با ذخیره نکردن جزئیات بیشتر در مورد سرورهای خود نسبت به نیاز فنی و قانونی – و مجاز – انجام می دهیم. در واقع ، سرورها خود هیچ پرونده ای را که مورد علاقه هر کسی باشد ، جز توسعه دهندگان و اپراتورها حفظ نمی کنند. با این حال ما با مقامات نگرانی تا حد لازم برای محافظت از ما در برابر مسئولیت اقدامات غیرقانونی شما در صورت وجود همکاری خواهیم کرد. این بدان معنی است که ما در صورت نقض قوانین ، ممکن است ما از جزئیات حساب و پرداخت شما و همچنین آدرس IP منبع استفاده شده برای ثبت نام رونمایی کنیم.

برای برنامه های تلفن همراه خود موارد زیر را بیان می کنند:

> برنامه های موبایل:
ما از طریق برنامه های موبایل که در دستگاه های تلفن همراه خود استفاده می کنید ، اطلاعات یا اطلاعات حساس شخصی را نخوانده ، ردیابی و جمع آوری نمی کنیم. برای کار فقط به حداقل مجوزها نیاز دارید ، که در لیست مجوزها ذکر شده است ، در حالی که برنامه های تلفن همراه را نصب می کنید قابل بررسی است. برنامه های موبایل عمدتا به مکان فعلی ، شناسه دستگاه در صورت موجود بودن ، ایجاد اطلاعات ، اجازه دسترسی به ذخیره سازی موبایل و شبکه احتیاج دارند.

ما توانستیم دریابیم که آنها حداقل اطلاعاتی را از کاربران VPN خود وارد می کنند: شروع اتصال ، پایان اتصال و آدرس IP که برای اتصال استفاده می شود. از آنجا که این امر دلالت می کند که آنها در محدوده قضایی کشور که در آن قرار دارند کار می کنند و یک حوزه قضایی ندارند ، می توانند در برخی موارد مجبور به نظارت بر داده های کاربران شوند. علاوه بر این ، آنها دلالت دارند که این کار را انجام می دهند تا خود را از انجام هرگونه کار اشتباهی از طرف شما خلاص کنند. ما آن را به شما واگذار می کنیم تا آن را برای خودتان تعیین کنید.

ما توانستیم در مورد الگوریتم های استفاده شده برای رمزگذاری داده های شما از وب سایت TunnelGuru اطلاعات کمی کسب کنیم. سؤال كنندگان ما دریافتند كه آنها از VPN اختصاصی خود استفاده می كنند كه چندین پروتكل و فن آوری تونل زنی را در هم آمیخته است. VPN آنها از قدرت رمزگذاری 128 بیتی برای ترافیک اینترنت استفاده می کند.

پشتیبانی فنی

پشتیبانی از سرویس Troid VPN از طریق ایمیل است. ما چندین سوال پشتیبانی از کارمندان TunnelGuru برای کارمندان ارسال کرده ایم و در بیشتر موارد از 1 تا 2 روز از آن زمان شنیده ایم. آنها با سؤالاتی که مطرح کردیم مفید بودند. آنها همچنین در توئیتر و فیس بوک حضور دارند که می توانید موضوعات را نیز مشاهده کرده و سؤال کنید. ما مطمئن نیستیم که چقدر طول می کشد تا پاسخی از این منابع دریافت شود زیرا به نظر نمی رسد که آنها روزانه تحت نظارت قرار بگیرند. سرانجام ، آنها چند ویدئوی YouTube برای کمک به شما در ثبت نام در خدمات خود دارند. آنها هیچ پایگاه داده آنلاین سوالات و پاسخ هایی ندارند که بتوانیم آنها را بیابیم و بسیاری از ویژگی های پیشرفته VPN آنها برای افرادی که تجربه فنی بیشتری دارند طراحی شده اند..

بررسی Troid VPN: نصب و استفاده

قبل از ثبت نام برای یک کوپن اشتراک پولی در سرویس VPN TunnelGuru ، ابتدا باید یک حساب کاربری ایجاد کنید. از صفحه اصلی TunnelGuru VPN روی پیوند “ثبت نام” کلیک کنید. با ایجاد حساب کاربری ، صفحه ثبت نام را باز می کنید.

  بررسی McAfee Safe Connect VPN Review

ایجاد یک حساب TunnelGuru

برای تأیید یک حساب کاربری ، “نام کاربر” ، “ایمیل معتبر” ، “کشور” و کد را وارد کنید تا تأیید کنید که شما یک ربات نیستید. سپس بر روی دکمه “ثبت نام” کلیک کنید. سپس از شما می خواهد که آنها را در فیس بوک دوست دارید تا آخرین بارگیری را دریافت کنید. کارمندان TunnelGuru سپس به شما ایمیلی را ارسال می کنند تا به آدرسی که تهیه کرده اید ، باشد که شامل رمز ورود حساب شما برای ورود به حساب شما باشد. توجه داشته باشید که این یک دنباله عددی طولانی است و هنگام ورود به اولین حساب کاربری خود باید آن را کپی و جایگذاری کنید. پس از ورود به داشبورد حساب خود ، در صورت تمایل می توانید یک رمز عبور کوچکتر تولید کنید. ما توصیه می کنیم تا کاری را انجام دهید که مجبور باشید آن را به صورت دستی وارد برنامه Troid VPN کنید تا اعتبار خود را تأیید کنید.

برنامه اندروید Troid VPN

نصب و راه اندازی

بعد از ایجاد حساب TunnelGuru ، می توانید نرم افزار Troid VPN را در دستگاه Android خود بارگیری و نصب کنید. ابتدا از فهرست اصلی سایت “بارگیری مجانی” را انتخاب کنید.

صفحه بارگیری Aceess

بعد روی نماد Android ضربه بزنید. با این کار صفحه GooglePlay باز می شود که تمام برنامه های Android TunnelGuru را نشان می دهد.

TunnelGuru برنامه های Android در GooglePlay

یکی از مورد نظر خود را از اینجا انتخاب کنید تا صفحه نصب آن در GooglePlay باز شود. برای نصب برنامه در دستگاه Android خود ، روی دکمه “نصب” ضربه بزنید. شما باید مجوزهای مورد نیاز برنامه را قبل از شروع مراحل نصب بر روی دکمه “پذیرش” بررسی کرده و روی آن ضربه بزنید. پس از اتمام نصب ، روی دکمه “Open” ضربه بزنید تا برای اولین بار آن را اجرا کند.

نصب VPN Troid

Droid VPN در عمل

برنامه Troid VPN برای اولین بار با شناسه و رمز عبور رایگان کاربر باز خواهد شد. اگر یک حساب TunnelGuru ایجاد کرده اید و در این سرویس مشترک شده اید ، آنها را به نام کاربری و رمزعبور حساب خود تغییر دهید تا به سرورهای شبکه حق بیمه دسترسی پیدا کنید. در غیر اینصورت می توانید روزانه 100MB استفاده از VPN را شروع کنید. با این وجود ، این تنها دسترسی شما به سرورهای VPN رایگان را در اختیار شما قرار می دهد و هنگامی که به شبکه وصل یا قطع می شوید یا از برنامه خارج می شوید و اینترنت را باز می کنید ، پنجره های تبلیغاتی را مشاهده می کنید. تصویر زیر صفحه اصلی ، صفحه نمایش در مورد و صفحه پیشرفته برای برنامه Android Troid VPN را نشان می دهد.

به شناسه کاربری و رمز عبور رایگان توجه کنید. پروتکل UDP یکی از سرورهای رایگان به طور خودکار در اولین ورود شما انتخاب می شود. همچنین لازم است به یاد داشته باشید که باید از Rport: 500 و Lport: 0 با UDP استفاده کنید و این همان چیزی است که هنگام ورود به سیستم به طور پیش فرض انتخاب می شود. اما اگر اینها برای نوع دیگری از اتصال تغییر یافته باشند ، باید به صورت دستی تغییر دهید. آنها به عقب این تنظیمات باید برای بیشتر اتصالات شما مناسب باشد. جعبه یادآوری من به طور پیش فرض بررسی می شود و شما باید آن را از این طریق کنار بگذارید ، مگر اینکه بخواهید هر بار که وارد شبکه TunnelGuru می شوید ، اعتبارنامه خود را بصورت دستی وارد کنید. ضربه زدن به فلش به پایین در کنار سرور فعلی خود به شما امکان می دهد که مورد دیگری را انتخاب کنید.

Troid VPN Dashboard و ویژگی های آن

صفحه نمایش نشان می دهد که Troid VPN از تونل های UDP ، TCP و ICMP پشتیبانی می کند. می توانید با ضربه زدن روی پیکان پایین در کنار انتخاب پروتکل فعلی خود ، این مورد را تغییر دهید. همچنین به شما اطلاع می دهد که VPN را برای تونل های DNS و سرویس دهنده ویندوز دریافت کنید. صفحه پیشرفته به شما امکان می دهد تا سرور DNS را برای استفاده از پرس و جوها انتخاب کنید و در صورت داشتن یک پروکسی برای اتصال TCP خود تنظیم کنید. برای استفاده از تنظیمات ICMP ، باید یک دستگاه روت شده داشته باشید و به حساب “Superuser” دسترسی پیدا کنید.

هنگامی که سروری را که می خواهید اتصال برقرار کنید و پروتکل انتخاب شده است ، به سادگی بر روی دکمه “اتصال” ضربه بزنید. اولین باری که به شبکه TroidVPN وصل می شوید ، مجبورید مجوز تنظیم VPN را بدهید. در مرحله بعد ، شما را با شرایط سخت به شما اطلاع می دهد که برنامه های تورنت ممنوع است و شما را از عواقب استفاده از آنها هشدار می دهد. استفاده از تورنت باعث می شود که شما برای همیشه ممنوع شود. پس از توافق با این موضوع ، به یک سرور VPN وصل خواهید شد.

اولین بار Troid VPN متصل شد

حال ، اجازه دهید نگاهی به کاربردهای روزمره برنامه Troid VPN Android بپردازیم. همانطور که می بینید اکنون ما از یک حساب پریمیوم پرداخت شده استفاده می کنیم و مدارک تأیید صحت را وارد کرده ایم تا بتوانیم از سرورهای برتر استفاده کنیم. ما یک تماس سرور “Premium-USA1” انتخاب کرده ایم ، که یک سرور آمریکایی است که امکان اتصال توسط UDP و ICMP را فراهم می کند. از آنجا که ما از UDP استفاده می کنیم ، Rport روی 500 تنظیم شده است و Lport 0 است که نشان دهنده تصادفی است. به سادگی بر روی دکمه “اتصال” ضربه بزنید و بعد از مدتی کوچک صفحه دوم را مشاهده خواهید کرد.

  بررسی SuperVPN - مشتری رایگان VPN با موضوعات عمده

این صفحه سرور مورد نظر خود را ، زمان جلسه خود و پهنای باند بارگذاری و بارگیری را که در این جلسه از آن استفاده کرده اید نشان می دهد. برای جدا کردن از سرور فعلی خود و اتصال به یکی دیگر ، فقط بر روی دکمه “قطع اتصال” ضربه بزنید. این برنامه از شما می خواهد قطع ارتباط کنید. “OK” را ضربه بزنید و به صفحه داشبورد باز خواهید گشت که می توانید سرور دیگری برای اتصال به آن انتخاب کنید.

Troid VPN در حال استفاده

همانطور که مشاهده می کنید ، برنامه Troid VPN اتصال شما به شبکه آنها را برای شما آسان می کند. بیشتر کاربران فقط از تنظیمات از پیش تعیین شده UPD برای اتصالات خود استفاده می کنند. از آنجا که این تنظیم پیش فرض است ، فقط چند شیر آب برای اتصال یا قطع ارتباط از سرور انتخابی شما لازم است. برای افرادی که تجربه فنی بیشتری دارند ، تنظیمات DNS و پروکسی دارند که می توانید از پروتکل TCP استفاده کنند. سرانجام برای ماجراجویی های بیشتر با دستگاه های روت شده ، می توانید از ICMP برای تونل کردن ترافیک اینترنت خود استفاده کنید.

تست سرعت Troid VPN

از آنجا که سرویس Troid VPN دارای سرورهای رایگان و پریمیوم است ، ما تصمیم گرفتیم ببینیم که چگونه آنها در مقایسه با سرعت بدون داشتن VPN در استفاده مقایسه می کنند. این نتایج با استفاده از برنامه تلفن همراه است. نتایج ، از چپ به راست ، هیچ VPN ، حق بیمه VPN و VPN رایگان نیست. متوجه خواهید شد که کاهش سرعت متوسط ​​آنها به دلیل VPN بود. این به دلیل سربارانی است که با رمزگذاری تمام ترافیک اینترنت شما ایجاد شده است. همچنین ، می بینید که در مورد ما از بین رفتن سرعت برای سرویس رایگان VPN شدیدتر بود. این معمولاً به دلیل حجم زیاد کاربران در سرورهای VPN رایگان است و معمولاً در طول روز متفاوت است. از تجربه قبلی ما ، اینها نوع نتایجی است که انتظار داشتیم.

تست سرعت Troid VPN

به شکل کمتری ، سرعت ما هنگام استفاده از سرور Troid VPN از 29.53 Mbps به 21.74 Mbps رسید. این کاهش در حدود 26.3 درصد نسبت به سرور در Tucker، GA است. توجه داشته باشید ، 21.74 Mbps برای اکثر شما به گشت و گذار در اینترنت به اندازه کافی سریع است. به علاوه ، داشتن حریم خصوصی و امنیت اضافی باعث آرامش خاطر شما خواهد شد. سرور VPN رایگان سرعت ISP پایه ما را از 29.53 Mbps به 6.82 Mbps کاهش داد. این افت تقریبا 80٪ است. این همراه با محدودیت روزانه 100 مگابایت ، نشان می دهد که ممکن است بهترین انتخاب برای کاربران قدرت VPN نباشد. مثل همیشه شما باید بهترین VPN را که می توانید از آن استفاده کنید.

Troid VPN Review: نتیجه گیری

Troid VPN یک برنامه Android رایگان است که توسط TunnelGuru ارائه شده است و به دستگاه تلفن همراه شما اجازه اتصال به شبکه آنها را می دهد. آنها 100 مگابایت در روز پهنای باند رایگان در شبکه VPN را در اختیار شما قرار می دهند. به شما این امکان را می دهد تا از خدمات آنها برای مقاصد اتفاقی مانند چک کردن ایمیل استفاده کنید. TunnelGuru همچنین یک سرویس VPN با حق بیمه پرداخت شده را ارائه می دهد که به شما امکان می دهد از همه برنامه های سفارشی آنها (از جمله Troid VPN) و مشتری ویندوز خود بدون محدودیت پهنای باند استفاده کنید. همچنین به شما امکان دسترسی به سرورهای حق بیمه VPN آنها را می دهد.

شبکه Troid VPN از سرورهایی در پنج از هفت قاره تشکیل شده است: آمریکای شمالی ، آمریکای جنوبی ، اروپا ، آفریقا و آسیا. آنها 1 سرور Gbps در برزیل ، کانادا ، فرانسه ، آلمان ، مکزیک ، انگلستان ، هلند ، ایالات متحده ، سنگاپور ، آفریقای جنوبی و ترکیه دارند. آنها از یک VPN اختصاصی استفاده می کنند که از رمزگذاری قدرت 128 بیتی استفاده می کند. پشتیبانی عمدتا از طریق ایمیل انجام می شود. آنها همچنین در توییتر و فیس بوک حضور رسانه های اجتماعی دارند. شما باید TOS و خط مشی رازداری را برای خودتان بررسی کنید تا ببینید آیا اینها برای شما قابل قبول است یا خیر.

آنچه ما بیشتر از این سرویس دوست داشتیم:

 • آنها نرم افزارهای سفارشی برای ویندوز دارند.
 • Tunnelguru برنامه هایی برای دستگاه های Android دارد.
 • آنها روزانه 100 مگابایت سرویس VPN رایگان ارائه می دهند.
 • پس از عضویت در این سرویس ، 3 روز ضمانت برگشت پول اضافه می کنید.
 • روش های مختلفی برای خرید اشتراک حق بیمه VPN که شامل ارزهای رمزنگاری مانند بیت کوین است.

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • آموزش ویژگی های Troid VPN و سایر نرم افزارهای سفارشی خود را اضافه کنید.
 • پهنای باند بیشتر برای کاربران رایگان
 • سرورهای سریعتر برای کاربران رایگان
 • به یک اتصال همزمان بیشتر اجازه دهید.
 • مکانهای VPN بیشتری اضافه کنید.

می توانید از خدمات رایگان آنها برای تست سرویس استفاده کنید تا ببینید آیا این دستگاه برای دستگاه های شما کار می کند یا خیر. علاوه بر این ، آنها پس از ثبت نام در یک اشتراک پولی در سرویس حق بیمه خود ، ضمانت برگشت پول 3 روزه را ارائه می دهند. بنابراین ، پیش بروید و آن را برای خودتان آزمایش کنید. اگر فکر می کنید که می تواند پاسخگوی نیازهای VPN شما باشد ، می توانید برای ماهانه 4.25 دلار در آن مشترک شوید.

از Troid VPN بازدید کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me