Mūsu Phantom VPN pārskats sākas ar to, ka mēs atzīmējam, ka tas ir jauns produkts, kuru piedāvā labi ievērotā tiešsaistes drošības kompānija Avira. Avira jau vairāk nekā piecpadsmit gadus palīdz uzlabot jūsu tiešsaistes drošību. Viņu jaunākais pakalpojums Phantom VPN nodrošinās jums virtuālu IP adresi un šifrēs visu jūsu interneta trafiku. Tas palīdzēs jums aizsargāt tiešsaistes privātumu un sniegs jums mieru, sērfojot internetā.

Phantom VPN

Avira piedāvā dažādus produktus, lai palīdzētu gan organizēt, gan nodrošināt jūsu tiešsaistes dzīvi. Tajos ietilpst pretvīrusu programmatūra, datoru un mobilo ierīču optimizētāji, paroļu pārvaldnieks un citi. Viņu jaunākais papildinājums Phantom VPN izmanto 256 bitu AES šifrēšanu, lai aizsargātu visus jūsu datus no ziņkārīgajām acīm.

Phantom VPN cenu noteikšana un īpašie piedāvājumi

Avira piedāvā bezmaksas VPN pakalpojumu, kā arī maksas pakalpojumu, ko sauc par Phantom VPN Pro. Tas tiek pārdots divos dažādos termiņa iepakojumos – mēnesī un gadā. Mēnesis viņu VPN maksāja 9,99 USD. Tāpat kā vairums pakalpojumu sniedzēju, tie piedāvā atlaidi ilgtermiņa paketei. Tas nozīmē, ka jūs varat saņemt viņu darba gadu par 35% no mēneša cenas vai USD 78,00. Tas iznāk līdz USD 6,50 mēnesī. Mēs ar prieku dalāmies ar papildu 25% no 12 mēnešu plāna mūsu lasītājiem. Tas samazina cenu līdz USD 4,70 mēnesī.

Phantom VPN cenu noteikšana

Papildus sava VPN pakalpojuma patstāvīgajai versijai Avira piedāvā arī VPN pakalpojumu kā savu Avira kopējais drošības komplekts gadā par 109,99 USD. Šajā komplektā ietilpst šādi komponenti:

 • Avira Antivirus Pro – Tas palīdzēs aizsargāt jūsu datoru no spiegprogrammatūras, reklāmprogrammatūras un ļaunprātīgas programmatūras (Windows 7.0 un jaunākas versijas vai Mac OS X 10.11 (El Capitan) vai jaunākas).
 • Sistēmas paātrināšana – Programmatūra datora veiktspējas uzlabošanai (tikai operētājsistēmai Windows).
 • Phantom VPN Pro – VPN pakalpojums, kas palīdzēs aizsargāt jūsu privātumu un būt drošākam, sērfojot internetā (Windows, Mac OS X, Android un iOS).
 • Ugunsmūra pārvaldnieks – programmatūra, kas atvieglo iebūvētā Windows ugunsmūra pārvaldību (tikai operētājsistēmai Windows).

Kā redzat, šis komplekts sniedz vislielāko labumu Windows lietotājiem, lai arī Mac OS X lietotāji varētu gūt labumu arī no Antivirus komponenta. Visas drošības komplekta sastāvdaļas ir paredzētas vienai ierīcei vienu gadu, izņemot Phantom VPN pro, ko vienlaikus var izmantot vairākās ierīcēs.

Avira piedāvā dažādus veidus, kā abonēt savu Phantom VPN Pro pakalpojumu. Par pakalpojumu var norēķināties, izmantojot šādas kredītkartes: Visa, MasterCard, American Express un JCB. Turklāt, ja jūs esat tāda veida persona, kas dod priekšroku visiem jūsu tiešsaistes pirkumiem glabāt vienā vietā, viņi arī ņem PayPal. Varat arī izmantot savu PayNearMe karti vietējā 7-Eleven tuvumā, ja tā ir pieejama jūsu reģionā. Visbeidzot, viņi pieņem maksājumus arī ar bankas pārskaitījumu.

Apmeklējiet vietni Phantom VPN

Bezmaksas Phantom VPN pakalpojums

Avira piedāvā savu Phantom VPN pakalpojumu bez maksas ar limitu 500 MB mēnesī. Lai izmantotu viņu bezmaksas VPN, nav nepieciešama reģistrācija, bet, ja jūs reģistrējat viņiem e-pasta adresi, viņi dubultos jūsu bezmaksas joslas platumu līdz 1 GB. Tam ir lielākā daļa no viņu maksas pakalpojuma funkcijām, piemēram, aizsardzība pret DNS noplūdi un neierobežotas vienlaicīgas ierīces. Tomēr tas neietver bezmaksas tehnoloģiju atbalstu, tajā nav izslēgšanas slēdža, un tas automātiski nenodrošina neuzticamus tīklus. Ar to, iespējams, pietiks nepilna laika VPN lietotājiem, bet ne tiem, kas ikdienā lieto VPN.

Papildus bezmaksas pakalpojumam Avira saviem maksātajiem abonentiem piedāvā 30 dienu naudas atdošanas garantiju. Mēs domājam, ka reģistrēšanās Phantom VPN Pro pakalpojumam ir labāka izvēle tiem, kuri patiešām vēlas pārbaudīt Phantom VPN pakalpojumu. Tas ļaus jums pietiekami daudz laika, lai pilnībā pārbaudītu visas tā funkcijas un izmantotu tajā piedāvāto bezmaksas tehnoloģiju atbalstu, lai atbildētu uz visiem jautājumiem, kas jums varētu būt par to.

  F-Secure Freedome VPN apskats

Avira Phantom VPN tīkls un serveru atrašanās vietas

Pašreizējā Phantom VPN tīkla lielums ir mazs. Tajā ir tikai 20 serveru atrašanās vietas, bet, tā kā tas ir tikai aptuveni gadu vecs, tāpēc tas, visticamāk, joprojām paplašinās. Pašreizējās atrašanās vietas ietver šādas valstis:

Austrālija, Austrija, Brazīlija, Kanāda, Čehija, Francija, Vācija, Honkonga, Itālija, Japāna, Meksika, Nīderlande, Polija, Rumānija, Singapūra, Spānija, Zviedrija, Šveice, Apvienotā Karaliste un Amerikas Savienotās Valstis.

Kaut arī viņu tīkls ir mazs, tam ir vietas Āzijā, Eiropā, Okeānijā, Ziemeļamerikā un Dienvidamerikā. Viņiem ir VPN serveri populārākajās valstīs. To skaitā ir Kanāda, Brazīlija, Vācija, Francija, Austrālija, ASV un Lielbritānija.

Apmeklējiet vietni Phantom VPN

Privātums, drošība un atbalsts

Avira ir politika, kas neveic reģistrēšanos, runājot par to, kā jūs izmantojat viņu Phantom VPN pakalpojumu. Kad jautāja: “Ko jūs sekojat?” Viņi paziņoja:

Sāksim ar to, ka mēs neizsekojam:
• Vietnes, kuras apmeklējat
• Virtuālās atrašanās vietas (IP adreses), kuras izmantojāt sērfojot
• Jūsu reālā IP adrese
• Jebkura informācija, kas var saistīt jūs ar jebkuru darbību, piemēram, faila lejupielādi vai apmeklējumu noteiktā vietnē

Viņi izseko dažus diagnostikas datus, bet jūs varat no tā atteikties, izslēdzot to saskarnē. Turklāt viņi izseko, vai jūs esat bezmaksas vai maksas lietotājs un cik daudz joslas platuma jūs patērējat. Šie paziņojumi parāda, ka, izmantojot viņu VPN tīklu, tiek ievērota jūsu privātums.

Avira izmanto uzlaboto šifrēšanas standartu (AES) ar 256 bitu taustiņiem, lai šifrētu visu jūsu interneta trafiku. AES-256 ir viens no labākajiem VPN šifrēšanas algoritmiem, ja tas ir pareizi ieviests. Mēs vēlamies, lai viņu vietnei būtu vairāk informācijas par tās ieviešanu. Konkrēti, kā tiek apstrādāta rokasspiediena un datu integritātes pārbaude.

Avira ir forums un tiešsaistes FAQ datu bāze, kurai visi lietotāji var piekļūt, lai mēģinātu atrisināt problēmas un atbildēt uz jautājumiem no. Apmaksāti abonenti arī var piekļūt bezmaksas tehniskajam atbalstam, izmantojot e-pastu, kas bezmaksas lietotājiem nav pieejams. Viņiem ir arī emuāru vietne un sociālo mediju klātbūtne Facebook, Twitter, Google Plus un citās.

Phantom VPN praktiskā pārbaude

Avira ir izstrādājusi pielāgotu programmatūru, lai palīdzētu jums maksimāli izmantot viņu Phantom VPN pakalpojumus. Viņiem ir klienti operētājsistēmai Windows un Mac OS X. Viņiem ir arī mobilās lietotnes iOS un Android. Šo platformu specifikācijas ir šādas:

 • Phantom VPN domēnam
  • Mac OS X – Mac OS 10.10 (Yosemite) un jaunākas.
  • Windows – Windows 7 un jaunākas.
  • iOS – iOS 8.0 vai jaunāka.
  • Android – Android 4.0.3 vai jaunāka versija.

Visa Avira pielāgotā VPN programmatūra ir izstrādāta ar līdzīgām saskarnēm. Tas saīsinās jūsu Phantom VPN mācīšanās līkni. Tas jums arī ļaus ērti izmantot viņu pakalpojumus vairākās ierīču platformās.

Phantom VPN pielāgoto klientu un lietotņu instalēšana

Viņu pielāgotās programmatūras instalēšana ir vienkārša un vispirms sākas ar vietnes apmeklēšanu un lejupielādi savā ierīcē. Vietne automātiski saglabā jūsu datorā pareizo instalācijas failu. Palaižot šo failu datorā vai atverot lietotni Mac datorā, datorā tiks pabeigta Phantom VPN klienta programmatūras instalēšana.

Pogas iOS un Android jūs aizvedīs uz attiecīgajiem veikaliem, iTunes vai Google Play veikalu. Pēc tam no turienes varat instalēt Phantom VPN lietotni, pieskaroties tās pogai “Instalēt”. Lai to atvērtu, pieskarieties atvēršanas pogai. To var atvērt vēlāk, ierīču lietotņu mapē pieskaroties tās ikonai.

Apmeklējiet vietni Phantom VPN

Izmantojot Phantom VPN Windows klientu

Kad Phantom VPN Windows klienta instalācijas fails ir saglabāts personālajā datorā vai klēpjdatorā, palaidiet to kā administratoru, lai pabeigtu instalēšanu. Šis process ir parādīts zemāk.

  F-Secure Freedome VPN apskats

Phantom VPN Windows klienta instalēšana

Pirms programmatūras instalēšanas noteikti izpētiet lietošanas un privātuma politikas un pārliecinieties, vai tās jums ir pieņemamas. Pēc Phantom VPN klienta instalēšanas varat to atvērt vai ritiniet, lai datorā instalētu citu Avira programmatūru. Ja izvēlaties atvērt Phantom VPN Windows klientu tāpat kā mēs paši, instalācijā tiek instalēta arī Avira Connect – Avira konta pārvaldības programmatūra, kas vēlāk ļaus lejupielādēt visus citus Avira produktus. Lūk, kā izskatās šī pārvaldības programmatūra.

Avira Connect

Phantom VPN programmatūru var atvērt no Avira Connect vai izveidot savienojumu ar tuvāko atrašanās vietu no tās. Tas arī ļaus instalēt citus Avira programmatūras elementus. Visbeidzot, jūs varat sekot līdzi visai instalētajai programmatūrai un ierīcēm, kuras esat instalējis no Avira Connect. Šai programmatūrai var piekļūt, izmantojot sistēmas tekni.

Kad esat instalējis un atvēris savu Windows Phantom klientu, jūs redzēsit ekrānu, piemēram, pirmo, kas parādīts zemāk. Šis ir galvenais klienta savienojuma logs. Ja vēlaties izveidot savienojumu ar vistuvāko un ātrāko serveri savā atrašanās vietā, vienkārši noklikšķiniet uz zaļās savienojuma pogas, jo šis serveris ir izvēlēts pēc noklusējuma.

Izvēloties zobrata ikonu galvenā loga augšpusē vai pašreizējo atrašanās vietu, klientam tiks atvērta iestatījumu izvēlne. Ja jūs izmantojat klienta bezmaksas versiju, tad šajā logā varēsit veikt tikai šādas darbības:

 • Mainiet savu Phantom VPN serveri  – Atlasiet jaunu virtuālo atrašanās vietu.
 • Nosūtiet diagnostiku – Tas viņiem ļauj uzlabot savu VPN tīklu, bet jūs to varat pārslēgt. Ja izmantojat bezmaksas kontu, šī opcija ir jāizslēdz, jo tā taču izmanto daļu no jūsu joslas platuma.
 • Palaidiet startējot – Pārliecinieties, vai esat izveidojis savienojumu, piesakoties sistēmā Windows.

Phantom VPN iestatījumi

Divas pēdējās iespējas palīdz jums būt drošākām, izmantojot viņu tīklu, taču tās ir pieejamas tikai maksājošiem klientiem. Tie ir šādi:

 • Automātiski droši neuzticami tīkli – Tas automātiski nodrošina jūsu interneta savienojumu, kad piesakāties neuzticamā tīklā.
 • Avārijas poga – Tas automātiski pārtrauks jūsu interneta savienojumu, ja VPN pakalpojums atvienosies.

Izvēloties kādu no šīm iespējām no bezmaksas konta, jūs nonāksit Phantom VPN vietnē, lai jauninātu uz apmaksātu kontu.

Savienojuma izveide ar jaunu serveri ir vienkārša. Vienkārši noklikšķiniet uz pašreizējā servera, un saraksts, kurā parādītas visas VPN servera atrašanās vietas, tiks parādīts tāpat kā iepriekš. No šī saraksta atlasiet jaunu atrašanās vietu, ar kuru izveidot savienojumu, un noklikšķiniet uz atpakaļvērstās bultiņas.

Phantom VPN savienojums

Tas atgriežas galvenajā savienojuma ekrānā, kā parādīts iepriekš redzamajā attēlā. Virs zaļās savienojuma pogas redzēsit savu jauno atrašanās vietu. Noklikšķiniet uz šīs pogas, lai pabeigtu procesu. Klienta ikona mainās uz zaļu, lai norādītu, ka jūsu interneta trafiks tagad ir nodrošināts. Lai atvienotos no Phantom VPN pakalpojuma, noklikšķiniet uz saites Atvienot.

Aizverot klientu, tas vienkārši tiek nosūtīts uz sistēmas tekni. Izvēlieties izeju no turienes, lai pilnībā aizietu no klienta. Phantom VPN ir ērti lietojams, taču tā saskarne varētu būt vienmērīgāka, automatizējot dažus klikšķus. Tomēr, tikai veicot dažus klikšķus, jūs izveidosit savienojumu ar VPN serveri viņu tīklā un ļausit viegli mainīt savu virtuālo atrašanās vietu, lai pārvarētu ģeogrāfiskos ierobežojumus..

Apmeklējiet vietni Phantom VPN

Izmantojot Phantom VPN Android lietotni

Vietnē Phantom VPN pieskarieties lejupielādes pogai. Tādējādi jūs nokļūsit Google Play veikalā. Kad esat tur nokļuvis, pieskarieties instalēšanas pogai, lai instalētu Phantom VPN lietotni savā Android ierīcē. Kad esat pabeidzis tās instalēšanu, atveriet lietotni. Tādējādi tiks atvērta īsa ekskursija, kurā varēsit pārvietoties. Pēc ritināšanas redzēsit pieteikšanās lapu, piemēram, parādītu zemāk labajā pusē.

Phanton VPN Android startēšana

Ja jums ir apmaksāts konts, pieskarieties pogai “Pierakstīties” un ievadiet savus akreditācijas datus. Ja vēlaties reģistrēt savu e-pasta adresi, lai saņemtu papildu 500 MB joslas platumu, tad pieskarieties zaļajai pogai “Reģistrēties”. Citur pieskarieties saitei “Reģistrēties vēlāk”. Kad esat izvēlējies savu kontu, jūs redzēsit lietotnes galveno savienojuma ekrānu (apakšā pa kreisi). Pieskaroties izvēlnes ikonai (trīs horizontālas līnijas) šī ekrāna augšējā kreisajā stūrī, tiek atvērta lietotnes galvenā izvēlne.

  F-Secure Freedome VPN apskats

Phantom VPN Android iestatījumi

Šajā izvēlnē, kas parādīta iepriekš, varat veikt dažas lietas. Vispirms varat atlasīt jaunu VPN servera atrašanās vietu. To var arī izdarīt, galvenajā izvēlnē pieskaroties pašreizējai atrašanās vietai. Tiks atvērts to serveru vietu saraksts, kurām varat izveidot savienojumu ar Phantom VPN tīklu.

Otrā lieta, ko varat izdarīt no galvenās izvēlnes, ir mainīt dažus iestatījumus. Pirmkārt, jūs varat izslēgt lietošanas izsekošanu. Jūs varat arī lūgt lietotni, kad izveidojat savienojumu ar nenodrošinātu Wi-Fi tīklu. Lai arī jūs to darāt, jums būs jāļauj lietotnei iegūt atrašanās vietas izsekošanas atļaujas.

Tagad apskatīsim šo lietotni darbībā, izveidojot savienojumu ar Apvienoto Karalisti. Pēc iepriekš minētā virtuālo savienojumu vietu saraksta izvēles Apvienotā Karaliste, lietotne atgriezīs jūs galvenajā savienojuma ekrānā. Lai sāktu procesu, pieskarieties pogai “Drošs mans savienojums”.

Phantom VPN Android savienojumsJa šī ir jūsu pirmā reize, kad izmantojat lietotni, jums būs jāļauj VPN pakalpojumam dažas atļaujas. Tam sekos savienojošais ekrāns, un visbeidzot process tiks pabeigts, kā norādīts zaļajā Phantom VPN ikonā un tekstā. Tas ir tik vienkārši. Daži pieskārieni un visa jūsu interneta trafiks tiks šifrēts. Turklāt tikpat viegli varat mainīt savu virtuālo atrašanās vietu, lai apietu cenzūru un ģeogrāfiskos ierobežojumus.

Apmeklējiet vietni Phantom VPN

Phantom VPN ātruma pārbaude

Bezmaksas Phantom VPN pakalpojuma veiktspēja bija laba. Rezultāti norāda, ka tā tīkla ātrums ir pieņemams lielākajai daļai programmu. Lietojot viņu pakalpojumus, tika zaudēts neliels ātrums. Tas ir sagaidāms sakarā ar papildu pieskaitāmām izmaksām, kas rodas, šifrējot visu jūsu interneta trafiku.

Phantom VPN ātruma pārbaude

Ātruma pārbaude parāda, ka šifrētais savienojums pazemināja mūsu bāzes ISP lejupielādes ātrumu no 28,23 Mb / s līdz 24,10 Mb / s. Tas ir aptuveni 14,6% samazinājums serverim Dalasā, Teksasā. Tomēr mēs domājam, ka tas ir godīgs kompromiss par papildu anonimitāti un drošību, ko jums var sniegt Phantom VPN pakalpojums..

Secinājumi

Phantom VPN ir jauns pakalpojums, ko nodrošina Avira, plaši pazīstams tiešsaistes drošības programmatūras piegādātājs, kas atrodas Vācijā un Amerikas Savienotajās Valstīs. Tādējādi uz viņiem attiecas šo valstu attiecīgie likumi. Viņi VPN pakalpojumus sniedz mazāk nekā gadu, tāpēc tas joprojām paplašinās. Pašlaik viņiem ir tikai 20 atrašanās vietas, bet viņi meklē citus. Tas nozīmē, ka viņiem ir mazs tīkls, bet tie ir pārklājumā piecos no septiņiem kontinentiem, izņemot Antarktīdu un Āfriku..

Viņu pakalpojums šifrēšanai izmanto AES algoritmu ar 256 bitu taustiņiem, kas tiek uzskatīts par vienu no labākajiem VPN. Tie ir nereģistrēšanas pakalpojums, lai gan no neskaitāmajiem produktiem viņi savāc personīgi identificējamu informāciju. Noteikti izlasiet Privātuma politiku un EULA, lai redzētu, ko viņi dara ar šo informāciju.

Viņu operētājsistēmas Windows klients iekļauj slepkavības slēdzi un automātisku savienojumu, piekļūstot nenodrošinātiem Wi-Fi tīkliem saviem maksājošajiem klientiem. Klientu atbalsts tiek sniegts, izmantojot bieži uzdotos jautājumus, forumus un sociālos medijus. Maksas abonenti saņem piekļuvi e-pasta atbalstam.

Kas pakalpojumā mums patika visvairāk:

 • Viņiem ir pielāgota programmatūra operētājsistēmām Windows un Mac OS X.
 • Phantom VPN ir arī mobilās lietotnes iOS un Android ierīcēm.
 • Viņiem ir viegli lietojams interfeiss visai pielāgotajai programmatūrai ar tikai nelielām atšķirībām.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Pievienojiet vairāk serveru un atrašanās vietu.
 • Izlabojiet savas vietnes vietas, kas dažreiz var šķist mulsinošas atšķirīgo piedāvāto produktu dēļ.
 • Darbs pie tā, kā viņi sniedz atbalstu visiem lietotājiem.

Pakalpojums Phantom VPN Pro varētu būt paredzēts jums. Viņi piedāvā 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, lai jūs varētu pārbaudīt viņu pakalpojumus bez riska. Varat pārbaudīt to savietojamību ar ierīcēm, izmantojot bezmaksas VPN pakalpojumu, taču atcerieties, ka 500 MB joslas platums var būt ierobežojošs. Izmēģiniet viņu pakalpojumus sev un redziet, ko domājat. Ja jums tas patīk, jūs varat reģistrēties Phantom VPN no tikai USD 4,70 mēnesī.

Apmeklējiet vietni Phantom VPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me