PureVPN מציעה לחברים חדשים א ניסיון חינם למשך 31 יום. כל משתמשי PureVPN החדשים מכוסים בערבות 31 החזר הכספים שלהם ללא סיכון. מרבית ספקי ה- VPN הגדולים משתמשים בערבויות להחזר הכסף כדרך לעזור לכם לבדוק את השירות שלהם עם אפשרות לבטל ולקבל החזר כספי תוך פרק זמן מוגדר. עבור PureVPN המונח הוא 31 יום.

כשאתה נרשם לגישה ל- VPN זה חיוני שאתה יודע את התנאים. ספקים המציעים ניסויים בחינם באמצעות התחייבות להחזר הכסף קובעים לעתים קרובות מגבלות על רוחב הפס וכמות הזמן שתוכלו להתחבר אליו. חלקם גם מגבילים את מיקומי השרת שבהם תוכלו להשתמש במהלך תקופת הניסיון. משאיר אותך ללא גישה מלאה. חיוני לדעת את הפרטים.

חברי PureVPN חדשים יכולים לבדוק באופן חופשי את רשת השרתים שלהם ברחבי העולם. לא קיימות מגבלות בגישה לשרת, בפרוטוקולים או בתוכנת לקוח בהן תוכלו להשתמש במהלך תקופת הניסיון. עם זאת, PureVPN אכן מגביל את כמות רוחב הפס ומספר החיבורים. אתה צריך להישאר מתחת ל 500 מגה רוחב פס ו 30 חיבורים כדי להיות זכאי להחזר.

להלן התנאים של מדיניות ההחזר של PureVPN:

אם אינך מרוצה מהשירות של PureVPN מכל סיבה שהיא, אתה יכול לדרוש החזר כספי בתוך 31 יום ממועד ההזמנה שלך. זכור, ננסה תחילה לפתור את הבעיה שלך בהצלחה לפני שנעבד את בקשת ההחזר.

הערה: ללקוחות חוזרים אוטומטית: ניתן לשנות או לבטל חוזרים אוטומטיים בכל עת על ידי פנייה לשירות הלקוחות שלנו בכתובת [email protected].

PureVPN תומך במגוון אמצעי תשלום כדי להקל עליך לקבל PureVPN. עם זאת, שים לב כי אמצעי תשלום מסוימים אינם תומכים באפשרות ההחזר. סימנו בבירור אמצעי תשלום כאלה “לא ניתנים להחזרה” במהלך תהליך הקופה והם אינם מכוסים על ידי מדיניות זו.

  ProtonVPN אחריות להחזר כספי ללא 30 יום

בנוסף לתקופת הניסיון ללא תשלום של 31 יום, PureVPN מציעה כמה הנחות נהדרות בשירות ה- VPN שלהם. צוות PureVPN החל להשתמש בקודי קופונים בכמה מההצעות הטובות ביותר שלהם. הם מבצעים מבצעים מיוחדים עם מחירים מוזלים עמוק מדי פעם. אנו עוקבים מקרוב אחר מבצעי PureVPN ונשתף בהנחות האחרונות כך שתוכל לחסוך בגישה מהירה ואמינה ל- VPN. צוות PureVPN בדרך כלל מבצע קידום בערך אחת לרבעון.

PureVPN מציעה כעת קידום לחגיגת העונה. הירשם במהלך הספיישל הנוכחי שלהם כדי לחסוך עד 74% הנחה על שירות ה- VPN. אלה שנרשמים לתכנית לשנתיים שלהם ייהנו מגישה לא מוגבלת ל- VPN בלבד 2.88 דולר לחודש. כל החברים החדשים מכוסים בערבות 31 יום הכסף להחזר הכסף של PureVPN.

PureVPN

שוב לא תזדקק לשום קופון או קוד פרומו כדי לנצל את ההנחה של PureVPN. לחץ על התמונה למעלה בכדי לבקר ב- PureVPN דף מיוחד. כשתלחץ על “קבל את זה עכשיו” תבחין שהמחירים כבר מוזלים כמוצג להלן.

תמחור PureVPN

כיצד להפעיל את הקידום

שוב לא תזדקק לקוד קופון להפעלת הקידום העונתי של PureVPN. לפעמים PureVPN דורש קוד קופון אך לא במקרה זה. כל שעליך לעשות הוא לבחור את התוכנית לשנתיים במחיר של 2.88 דולר לחודש. פעולה זו תעביר אותך לדף עגלת הקניות שלהם כדי לשלם עבור השירות. ברור שתראה שהשירות הוזל ב -74% מהמחיר הרגיל של הקמעונאות.

עגלת PureVPN בהנחה

קוד השובר אינו מופיע בתמונה שלנו מכיוון שלא תצטרך להזין קוד לקידום זה. ההנחה כבר מיושמת. אתה יכול לראות שההנחה של $ 193.68 מוחלת יחד עם סך של 69.12 $ עבור שנתיים של גישה ל- VPN. המסך מראה שהעלות המקורית הייתה 262.80 $ כך שתחסוך 74% הנחה. זה מאשר את החיסכון שלך. זה כל מה שיש לחסוך בגדול בשירות VPN ללא הגבלה מ- PureVPN. לא יכול להיות הרבה יותר פשוט להירשם ותוכנת הלקוח שלהם קלה באותה מידה לניווט.

  אחריות להחזר כספי ללא CyberGhost למשך 45 יום

PureVPN מציעה לכל החברים החדשים ערבות להחזר הכסף של 31 יום, כך שאין לך מה להסתכן. אני לא חושב שתצטרך לבטל מכל סיבה שהיא, אבל תמיד נחמד לדעת שאתה יכול במידת הצורך. השתמשתי ב- PureVPN בבית ותוך כדי נסיעה. השירות מהיר ואמין, עם המון מיקומי שרת לבחירה.

אתה יכול לקרוא את שלי סקירת PureVPN למידע נוסף על השירות. אני אתן לך סיכום מהיר. PureVPN מנהלת רשת גדולה וצומחת במהירות של שרתי VPN ברחבי העולם. הם מציעים תוכנת לקוח בחינם עבור Windows ו- Mac. יחד עם אפליקציות סלולריות ל- iOS ולאנדרואיד. התחבר עם SSTP, OpenVPN, PPTP או L2TP. הכי טוב שתוכל לחבר על עד חמישה מכשירים בכל פעם. מה שהופך את PureVPN לערך נהדר.

בקרו ב- קידום מכירות PureVPN דף ולהירשם לגישה ל- VPN כדי לחסוך עד 74% הנחה כדי לחגוג את העונה. לעקוב אחר @VPNFan לקבלת עסקאות נהדרות נוספות של VPN.

בקר ב- PureVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me