IPVanish מציעה לחברים חדשים א ניסיון VPN ללא 7 ימי סיכון. כל משתמשי ה- VPN החדש של IPVanish מכוסים בערבות 7 החזר הכספים שלהם ללא סיכון. תגלה שרוב ספקי ה- VPN המובילים משתמשים בערבויות להחזר הכסף כדרך לעזור למשתמשים חדשים לבחון את השירות שלהם עם אפשרות לבטל תוך פרק זמן מוגדר. עבור IPVanish המונח הוא שבוע.

בעת ההרשמה ל- VPN חשוב להבין את התנאים. ספקים המציעים תקופת ניסיון בחינם באמצעות ערבות להחזר הכסף קובעים לעתים קרובות מגבלות על השימוש בנתונים ובזמן בו תוכלו להשתמש בשירות. חלקם גם מגבילים את מספר מיקומי השרת אליהם אתה יכול להתחבר. נותן לך חשיפה חלקית לרשת שלהם. חשוב לדעת את הגבולות.

חברים חדשים ב- IPVanish חופשיים לבדוק את רשת שרתי ה- VPN הגדולה שלהם ברחבי העולם. הם לא מציבים מגבלות על מיקומי השרת, הפרוטוקולים או תוכנת הלקוח שבהם אתה יכול להשתמש במהלך תקופת הניסיון. הם גם לא מגבילים את השימוש בנתונים שלך. אתה יכול להשתמש בשירות ככל שאתה רוצה ולהתחבר לכל מיקומי השרת במהלך תקופת הניסיון.

להלן התנאים של תקופת הניסיון ללא תשלום IPVanish. מדיניות ההחזר שלהם קובעת:

  • אם אתה פחות ממאה אחוז מרוצה משירות ה- VPN, אנו נשיב לך בשמחה את התשלום שלך אם יתבקש ההחזר תוך שבעה (7) ימים ממועד הרכישה. בקשות שבוצעו מאוחר ממועד הרכישה בן 7 הימים לא יתכבדו.
  • אתה מבין שעל ידי תשלום באמצעות מטבעות במחירים משתנים, כגון BitCoin, אתה משתמש בשיטת תשלום שעשויה להשתנות כמות גדולה בערך בפרק זמן קצר. אתה מסכים כי החזרים כספיים עבור עסקאות בשיטות אלה ייערכו בשער החליפין של דולר בזמן ההחזר, ולא בזמן ביצוע העסקה המקורית או בקשת ההחזר..
  • אתה גם מבין ששווה תשלום מזומן או אמצעי תשלום אחרים עשויים לא לאפשר החזר כספי או שההחזרים עשויים להתרחש באטיות או באמצעות בדיקת נייר או שההחזרים עשויים להיות כרוכים בדמי שירות. אתה מסכים ומכיר בכך ש- IPVanish אינה אחראית אם אמצעי תשלום אינו מאפשר החזרים כספיים. תקבל הצעה לשירות במקום החזר כספי אם אמצעי תשלום אינו מאפשר החזר.
  אחריות להחזר כספי ללא CyberGhost למשך 45 יום

בנוסף לתקופת הניסיון ללא תשלום שבעה ימים, IPVanish מציע בחביבות למבקרים שלנו הנחות על שירות ה- VPN הפופולרי שלהם מעת לעת. כדי לנצל את עצמך אתה זקוק לקוד קופון המקודד קשה כשאתה מבקר באתר שלהם מהדף הזה. אנו נשמור על קודי הפרומו האחרונים יחד עם מידע אחר שיעזור לך לחסוך כסף ב- IPVanish וליהנות מהשירות שלהם עד תום.

הצטרף ל- IPVanish במהלך הקידום הנוכחי שלהם כדי לחסוך עד 73% הנחה על גישה לא מוגבלת ל- VPN. קופון ה- IPVanish נערם בהנחות הקיימות שלהם. חסוך בכל מונח – חודשי, רבעוני או שנתי. תיהנו משנה שלמה תמורת 39 דולר שהם רק 3.25 $ לחודש. זה 73% הנחה מהמחיר הקמעונאי המלא של 143.88 דולר לשנה.

קוד השובר להנחת ה- IPVanish שלנו הוא SPRING2023 אך לא תצטרך אותו. לחץ על התמונה למטה או על הקישור הבא כדי לבקר באתר שלנו דף הפרסום של VPNFan. כשתלחץ על “התחל עכשיו” תבחין שהמחירים כבר מוזלים כמוצג להלן.

תמחור IPVanish

להלן פירוט מלא של ההנחה של מאוורר ה- VPN שלנו:

מחיר של TermRetail עם הנחה של קופון
1 שנה 143.88 דולר 39.00 $ 73%
3 חודשים 35.97 דולר 13.50 $ 63%
חודש 1 11.99 $ 5.00 $ 59%

IPVanish מציעה לכל החברים החדשים ערבות להחזר הכסף של 7 ימים כך שאין לך מה להסתכן בהרשמה. אני בספק רב אם תצטרך לבטל אבל תמיד נחמד לדעת שאתה יכול אם יש בעיות. אני משתמש בשירות הרבה וזה מהיר. מושלם לאבטחת חיבורי ה- Wi-Fi שלך והזרמת תוכן HD.

אתה יכול לקרוא את שלנו ביקורת IPVanish למידע נוסף על השירות. אני אתן לך סיכום מהיר. IPvanish היא ספקית VPN מובילה ברמת העליונה, כלומר היא מנהלת את הרשת שלהם ומפתחת תוכנת לקוח משל עצמם. זה נותן להם כמה יתרונות על פני התחרות. בתור התחלה יש להם שליטה מלאה על הרשת שלהם מה שמאפשר להם לעקוב אחר מדיניות יומן האפס שלהם. הם לא מחזיקים ביומני שימוש כלשהם. זה גם נותן להם יתרון מהיר. לחברים גישה לתוכנת לקוח מותאמת אישית עבור Windows ו- Mac. שתי האפליקציות כוללות תכונות מתקדמות להרוג החיבור שלך אם ה- VPN נופל ויכולת סיבוב כתובות IP. יש להם גם אפליקציות סלולריות קלות לשימוש עבור iOS ו- Android, כך שלא תצטרך להגדיר ידנית שום דבר. התחבר עם OpenVPN (TCP או UDP), PPTP או L2TP. אתה יכול להתחבר בשני מכשירים בו זמנית וזה ממש נחמד כשאתה מטייל ורוצה לאבטח את המחשב הנייד והטלפון שלך בו זמנית.

  ניסיון חינם למשך 31 יום PureVPN

בקר באתר שלנו קידום מכירות IPVanish ואת קוד השובר של VPNFAN שלנו יהיה קידוד קשה כדי לחסוך לך עד 73% הנחה. כל החברים החדשים מכוסים בהבטחת החזר כספי למשך 7 ימים וזה זמן רב לבדיקת השירות. תן לנו לדעת מה אתה חושב @VPNFan ופעל אחרינו אחר העסקאות העדכניות ביותר משירותי VPN מובילים כמו IPVanish.

בקר ב- IPVanish

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me