Sāksim mana privātā tīkla VPN pārskatīšanu, novērojot, ka viņi jau vairāk nekā desmit gadus nodrošina tiešsaistes satiksmes aizsardzību saviem lietotājiem. Viņu pašreizējais pakalpojums piedāvā piekļuvi VPN serveriem 44 valstīs. Viņu tīkls atbalsta vairākus protokolus, ieskaitot OpenVPN SSL, kas ir viens no labākajiem protokoliem, kas pieejams VPN, tā nodrošinātās drošības, kā arī tā veiktspējas dēļ. Tas kopā ar AES-256 bitu šifrēšanu ļauj šifrēt visus savus interneta sakarus no dažādām ierīcēm un operētājsistēmām. Pakalpojums Mans privātais tīkls ne tikai aizsargās visu jūsu tīmekļa trafiku, bet arī palīdzēs pārvarēt visas cenzūras problēmas, kas jums var rasties, sērfojot tīmeklī. Turklāt maksas abonenti var piekļūt savai patentētajai MyTelly lietojumprogrammai, kas var uzlabot jūsu tiešsaistes pieredzi, ļaujot apiet ģeogrāfiskos ierobežojumus un piekļūt vairāk nekā 200 satura nodrošinātājiem no visas pasaules..

Contents

MPN pārskats
Abonēšanas cenu noteikšanas un apmaksas iespējas

Bezmaksas VPN pakalpojums

Mans privātais tīkls piedāvā gan apmaksātu, gan bezmaksas piekļuvi VPN tīklam. Viņu bezmaksas VPN pakalpojums ir pietiekami ātrs, lai atbloķētu Facebook, Twitter, Wiki un citas vietnes. Tādējādi tas var dot tiem, kuriem ir ierobežoti finanšu resursi, mazāk cenzēts skats uz pasauli un labāka pieeja saviem vienaudžiem caur sociālo mediju vietnēm. Atšķirībā no dažiem bezmaksas VPN pakalpojumiem tai nav savienojuma rindu, plānotu atvienojumu, reklāmu vai datu kvotu. Tomēr tam ir daži ierobežojumi, kas ietver šādus:

 • Joslas platums 1Mb / s vienam savienojumam – kas nodrošina pietiekamu ātrumu, lai droši piekļūtu tādu sociālo mediju vietnēm kā Facebook un Twitter.
 • Viens savienojums vienā kontā – lai jūs varētu pievienot tikai vienu ierīci.
 • Nav atlasīta valsts – tāpēc, ka visa bezmaksas lietotāju trafika tiek nosūtīta caur mazāk izmantotajiem pieejamajiem bezmaksas serveriem Spānijā vai Vācijā.
 • Nav MyTelly pakalpojuma – palielināt interneta izklaides pieredzi.

Turklāt bezmaksas VPN neietver viņu abonēto abonementu papildu iespējas. Šie ierobežojumi nozīmē, ka, ja vēlaties lejupielādēt materiālu, straumēt multividi vai piekļūt ģeogrāfiski ierobežotam saturam, jums būs jāabonē viņu maksas pakalpojums. Kā norāda mana privātā tīkla komanda, šie papildu stimuli, ko piedāvā maksas pakalpojums, ir tas, kas viņus uztur biznesā.

Apmaksāts VPN pakalpojums

Papildus bezmaksas pakotnei My Private Network savu VPN pakalpojumu tirgo divu veidu apmaksātos plānos. Tie ir vienas valsts un globālie plāni. Vienīgā atšķirība starp tām ir tā, ka opcija Viena valsts ļauj abonentiem izvēlēties savienojumus ar vienu pašu izvēlētu valsti. Tā kā globālā opcija nodrošina piekļuvi visām pieejamajām valstīm (44+) Mana privātā tīkla VPN tīklā. Citādi plāni ir identiski.

MPN cenu noteikšana

Vienotā servera plāns mēnesī maksāja 4,97 sterliņu mārciņas. Tas var sniegt ievērojamus ietaupījumus salīdzinājumā ar vispārējo plānu, kura cena ir £ 8.97 mēnesī, ja tā ir jūsu VPN vajadzībām piemērota opcija. Tāpat kā daudzi citi pakalpojumi, mans privātais tīkls piedāvā atlaidi viņu plāniem, ja izvēlaties ilgtermiņa paketes. Šīs pārskatīšanas laikā viņi piedāvāja 5% atlaidi trim mēnešiem un 20% atlaidi uz vienu gadu. Šeit ir cenu un ietaupījumu dalījums:

 • Vienas valsts paketes – 1 mēnesis – £ 4,97; 3 mēneši – £ 14.16 (ietaupiet 5%); 12 mēneši – £ 47.71 (ietaupiet 20%).
 • Globālie iepakojumi – 1 mēnesis – £ 8,97; 3 mēneši – £ 25,56 (ietaupiet 5%); 12 mēneši – £ 86.11 (ietaupiet 20%).

Tas nozīmē, ka jūs varētu saņemt viņu vispārējo plānu no tikai £ 7,17 mēnesī.

Maksāšanas metodes

MPN apmaksas metodesPirmkārt, viņi izmanto drošus norēķinu vārtus, lai palīdzētu mazināt privātās informācijas noplūdi. Neviena jūsu maksājuma informācija netiek glabāta tieši manā privātajā tīklā. Pašlaik viņi pieņem maksājumus, izmantojot PayPal, tiem, kuriem patīk savus pirkumus tiešsaistē turēt centrā. Viņi arī pieņem tiešsaistes kredītkartes un debetkartes maksājumus, izmantojot Stripe. Tiem, kam patīk maksāt vairāk anonīmi, viņi atļauj veikt maksājumus kriptovalūtā, izmantojot CoinPayments. Visbeidzot, viņi arī veic tiešus bankas pārskaitījumus uz savu Lielbritānijas bankas kontu.

Mana privātā tīkla VPN funkcijas:

 • Nav satiksmes žurnālu – tiek saglabāti vai saglabāti jūsu interneta darbībās, joslas platuma lietošanā vai DNS vaicājumos.
 • Vairāki VPN protokoli – kas ietver OpenVPN SSL, IKEv2, L2TP / IPSec un PPTP.
  AES 256 bitu šifrēšana – lai jūs mierīgi izvēlētos interneta trafika drošību.
 • Ielādējiet līdzsvarotus serverus – kas lietotājiem piešķir vismazāk izmantotos serverus, lai nodrošinātu piekļuvi visātrākajam ātrumam.
 • Serveri vismaz 44 valstīs – ļauj pārvarēt dažādas tīmekļa cenzūras formas no dažādiem pasaules reģioniem.
 • Ierīces atbalsts – kurā ietilpst Windows, Mac, iOS, Android, maršrutētāji un citi.
 • Vienlaicīga ierīce – Atbalsts ļauj vienlaikus savienot ne vairāk kā piecas dažādas ierīces.
 • NAT ugunsmūris – aizsargā jūs no ienākošas ļaunprātīgas vai nevēlamas trafikas.
 • DDoS aizsardzība – caur serveriem, kas ir aprīkoti, lai aizsargātu pret DDoS uzbrukumiem līdz 1000Gbps.
 • DNS noplūdes aizsardzība – lai pasargātu no DNS vaicājumiem ārpus VPN pakalpojuma
 • Neierobežots joslas platums un 99% uptime – pārliecinieties, ka pakalpojums ir pieejams visām jūsu darbībām internetā.
 • Īpašs atbalsts – izmantojot e-pastu, sociālos medijus, tērzēšanu un tiešsaistes kopienu.

Bezmaksas izmēģinājuma un 90 dienu naudas atdošanas garantija

Visi jaunie Mana Privātā tīkla lietotāji saņem sava pilnā globālā plāna 3 dienu bezmaksas izmēģinājumu. Trīs dienu beigās jūs automātiski tiksit pazemināts uz bezmaksas pakalpojumu. Ja jums patīk viņu VPN tīkls, varat abonēt kādu no viņu apmaksātajām paketēm.

Kad būsit iegādājies viņu VPN pakalpojumu, jums būs 90 dienas, lai to pārbaudītu un noteiktu, vai esat apmierināts ar tā pārklājumu un veiktspēju. Ja jūs kāda iemesla dēļ neesat apmierināts ar to, viņi atmaksās jūsu pirkuma cenu. Viņi cer, ka pirms šī lēmuma pieņemšanas jūs viņiem dosit iespēju 100% priecāties.

Apmeklējiet MPN

Par uzņēmumu

Mans privātais tīkls pieder un to pārvalda uzņēmums Global Network Services Ltd. Tas ir uz Lielbritāniju orientēts uzņēmums, kuru 2009. gadā uzsāka Jon Gittoes, aizrautīgs “techie”. Ideja viņam radās, izmantojot korporatīvo VPN, lai “apietu” dažādus valdības un reģionālos ierobežojumus, ceļojot caur Āziju. Neskatoties uz Lielbritānijas izcelsmi, uzņēmums ir reģistrēts Honkongā.

Šis lēmums tika pieņemts galvenokārt tāpēc, ka tas izolē dienestu no tā sauktajiem “5”, “9” un “14 Eyes” izlūkošanas tīkliem. Tas arī palīdz to aizsargāt pret stingrākiem datu noteikumiem, piemēram, “snooper’s likumu” (2016. gada Likums par izmeklēšanas pilnvarām), kurus pieņem tādas valstis kā Apvienotā Karaliste. Turklāt Honkongas datu glabāšanas noteikumu trūkums samazina iespēju, ka vietējās varas iestādes pavēs jūsu personiski identificējamo informāciju (PII)..

Tāpat kā daudzi tehniski cilvēki, Jons ļoti tic sabiedrības iesaistei un atvērtā pirmkoda lietojumprogrammām. Tādējādi mana privātā tīkla VPN pakalpojums ir veidots, balstoties uz šīm tehnoloģijām. Tas ļāva viņiem gadu gaitā attīstīt, uzturēt un paplašināt savu VPN tīklu. Šī filozofija ļauj viņu pakalpojumiem palielināt atbalstu jaunai aparatūrai, piemēram, Raspberry Pi 2 un citām ierīcēm.

  VPNhub pārskats 2023

Mana privātā tīkla servera infrastruktūra

Mans privātais tīkls sāka darboties nelielā apjomā 2009. gadā, bet gadu gaitā tas ir kļuvis par vidēja lieluma globālo VPN tīklu. Pašlaik tas ietver serveru bankas 44 un vairāk valstīs. Šīs valstis ir sadalītas sešos kontinentos: Āfrikā, Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā un Okeānijā.

MPN VPN valstisPilns to VPN tīkla valstu uzskaitījums ir šāds:

 • Āfrika
  • Ēģipte, Dienvidāfrika
 • Āzija
  • Honkonga, Indija, Indonēzija, Izraēla, Japāna, Malaizija, Pakistāna, Filipīnas, Saūda Arābija, Singapūra, Taivāna
 • Eiropa
  • Austrija, Beļģija, Čehija, Dānija, Igaunija, Somija, Francija, Vācija, Lielbritānija, Ungārija, Islande, Īrija, Itālija, Luksemburga, Nīderlande, Norvēģija, Polija, Portugāle, Rumānija, Krievija, Spānija, Zviedrija, Šveice, Ukraina
 • Ziemeļamerika
  • Kanāda, Meksika, Amerikas Savienotās Valstis
 • Dienvidamerika
  • Argentīna, Brazīlija
 • Okeānija
  • Austrālija, Jaunzēlande

Viņu tīkls darbojas kā kļūmēm izturīgs klasteris, kas sastāv no visaugstākās kvalitātes serveriem, kas atrodas 1. līmeņa datu centros visā pasaulē. Katram viņu VPN serverim ir savs iekšējais DNS serveris. Tas nozīmē, ka, kad esat izveidojis savienojumu ar Mana privātā tīkla serveri, jūsu DNS vaicājumi notiek caur viņu VPN serveri bez trešās puses iejaukšanās vai līdzdalības. Tīkls nodrošina arī NAT ugunsmūra aizsardzību, kas bloķē ienākošo ļaunprātīgo trafiku uz jūsu ierīci. Turklāt viņu serveri aizsargā no DDoS uzbrukumiem līdz 1000Gbps.

Mans privātais tīkls bloķē 25. portu. Šo portu SMTP izmanto, lai nosūtītu neautentificētu pastu. Viņiem šķiet, ka tas ir nepieciešams, lai izvairītos no surogātpastu sūtīšanas no viņu pakalpojumiem. Turklāt viņi nevēlas lejupielādēt vai koplietot ar autortiesībām aizsargātu materiālu. Tāpēc straumēm ir aizliegti visi serveri valstīs, kurās ir juridiski ierobežojumi pret to. Tas nozīmē, ka straumēm ir atļauts tikai to tīkla serveros Krievijā un Malaizijā vai ja tie ir savienoti ar viņu neizpaužamo torrentu kopu.

Apmeklējiet MPN

Privātums un anonimitāte

Privātums tiešsaistes lietotājiem kļūst par obligātu, ņemot vērā daudzu valstu izstrādātos noteikumus, lai to sagrautu “nacionālās drošības” iemeslu dēļ, kas ietver datu vākšanu, slepenu noklausīšanos un citus. Līdz ar to Lielbritānijas centrālais pakalpojums My Private Network ir reģistrēts Honkongā. Tas palīdz pasargāt to no izlūkošanas tīkliem, kas ir izveidoti, lai apmainītos ar šo informāciju daudzās mūsdienu valstīs. Turklāt Honkongai nav obligātu datu vākšanas statūtu. Tas padara maz ticamu, ka vietējās iestādes pieprasīs informāciju par saviem lietotājiem.

Tādējādi mans privātais tīkls var koncentrēties uz viņu klientu konfidencialitātes problēmām. Pirmais no tiem ir tas, ka viņi neievāc datus par darbībām no saviem VPN tīkla lietotājiem. Tas ietver informāciju par joslas platumu. Turklāt viņi izmanto savus DNS serverus, lai piekļūtu DNS interneta repozitorijam, tādējādi slēpjot jūsu jautājumus kopā ar jūsu patieso IP adresi. Viņi izmanto drošus norēķinu apstrādātājus un lokāli glabā tikai darījumu datus. Maksājumus var veikt, izmantojot kriptovalūtas, piemēram, Bitcoin, lai palīdzētu jums padarīt pakalpojumu vēl anonīmāku. Šis ir to izklāsts no viņu privātuma politikas.

• Mēs neuzturam un neuzglabājam nekādu informāciju par jūsu darbībām internetā, ti, ugunsmūra žurnālus vispār nav.
• Mēs neuzturam un neuzglabājam nekādu informāciju par jūsu izmantoto joslas platumu.
• Mēs neuzturam un neuzglabājam nevienu jūsu DNS vaicājumu.

Turklāt Mana privātā tīkla VPN serveri izmanto NAT ugunsmūrus, lai aizsargātu pret ļaunprātīgu programmatūru, kas varētu atklāt jūsu identitāti. Viņu pakalpojums arī aizsargā pret DNS noplūdi, kas var palīdzēt saglabāt jūsu patieso IP no ārpuses novērotājiem tīmeklī. Kā redzat zemāk, mans privātais tīkls izturēja mūsu DNS noplūdes testu.

MPN DNS noplūdes pārbaudeInformācija MPN apkopo

Viņi reģistrē un saglabā jūsu reģistrācijas datus. Šajos datos ietilpst e-pasta adrese, kuru izmantojāt reģistrēšanai, konta lietotājvārds un konta parole. Šis ir šo personu konfidencialitātes politikas fragments.

Kādu informāciju mēs vācam?
Mēs cenšamies savākt pēc iespējas mazāk informācijas, taču jums ir jāsniedz mums dažas lietas, lai mēs varētu sniegt mūsu pakalpojumus, tie ir:

• Lietotājvārds un parole, kuru esat izvēlējies un izmantojis, lai izveidotu savienojumu ar mūsu pakalpojumiem.
• Jūsu e-pasta adrese, lai mēs varētu ar jums sazināties

Turklāt mans privātais tīkls apkopo savienojuma informāciju no viņu sistēmas. Šajā informācijā ir iekļauts datums un laiks, kad jūs izveidojat savienojumu vai atvienojaties no viņu tīkla. Tiek saglabāta arī papildu informācija, kuru jūs brīvprātīgi sadarbojaties ar viņu atbalsta personālu. Visbeidzot metadati tiek reģistrēti viņu vietnes lietotājiem. Tas tiek izskaidrots sekojošā izvilkumā no viņu privātuma politikas.

Papildus tam mēs automātiski vācam noteiktu informāciju, kad jūs izmantojat mūsu pakalpojumus:

• Ja jūs no mums iegādājaties pakalpojumu, mēs ierakstīsim informāciju par darījumu jūsu kontā. Mēs paši neuzturam un neuzglabājam nekādu kredītkaršu informāciju.
• Ja jūs sazināties ar mums pa e-pastu, atbalsta pieprasījumu vai aptauju – jūs varat atklāt papildu informāciju, kas arī tiek saglabāta.
• Kad jūs izveidojat savienojumu ar mūsu pakalpojumiem, mēs reģistrējam jūsu savienojuma un atvienošanas laiku un datumu. Šī informācija tiek saglabāta septiņas dienas un pēc tam tiek atbrīvota no mūsu sistēmām.
Kad jūs izmantojat mūsu vietni (-es), mēs reģistrējam meta datus par jūsu savienojumu un apmeklētajām lapām.

Privātuma kopsavilkums

Mans privātais tīkls ļoti uzmanīgi izvēlējās Honkongu kā vietu, kur reģistrēt viņu pakalpojumus. Viņu viegli lasāmā konfidencialitātes politika parāda, ka viņi vēlas būt atklāti par to, kādus datus viņi veic un neapkopo, kā arī par to, kā tie tiek izmantoti. Lai gan mēs vēlētos, lai viņi neierakstītu datus par saviem VPN lietotājiem, mēs uzskatām, ka viņi savāc tikai minimālu savienojuma datu daudzumu un tas tiek regulāri izdzēsts.

Viņu pakalpojums arī izmanto papildu funkcijas, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu. Šīs funkcijas ietver anonīmus šifrēšanas maksājumus, iekšējo DNS, DNS noplūdes aizsardzību un NAT ugunsmūra aizsardzību. Tāpēc mēs domājam, ka varat būt pietiekami pārliecināts, ka Mans privātais tīkls nopietni uztver jūsu privātumu un viņu pakalpojums palīdzēs jums to aizsargāt, izmantojot viņu tīklu. Kā vienmēr, mēs iesakām jums pašiem izlasīt pakalpojumu sniegšanas noteikumus un konfidencialitātes politiku.

Apmeklējiet MPN

Jūsu interneta trafika drošība

Noklusējuma lietotņu protokoli

Pirmais, kas jāņem vērā, apskatot interneta trafika drošību manā privātajā tīklā, ir savienojumā izmantotais protokols. Viņu tīkls atbalsta dažādus protokolus. Šajos protokolos ietilpst OpenVPN SSL, IKEv2, L2TP / IPSec un PPTP. Pakalpojuma Mans privātais tīkls noklusējuma iestatījums ir OpenVPN SSL protokols operētājsistēmām Windows, Mac OS X un Android.

MPN kā noklusējumu iPhone un iPad izmanto IKEv2 protokolu. Abi šie tiek uzskatīti par diviem labākajiem VPN protokoliem, ko mūsdienās izmanto to drošībai un veiktspējai. Turklāt IKEv2 protokols ir optimizēts mobilajai videi, pateicoties tā multi-homing funkcijai, kas ļauj tai palikt savienotam, pārslēdzoties starp tīkliem. Turklāt abi atbalsta AES-256 bitu šifrēšanu.

Šifrēšana, ko izmanto mans privātais tīkls

Lai novērtētu mana privātā tīkla pakalpojuma izmantotās šifrēšanas drošību, mums jāaplūko vislabākais un noklusējuma protokols, ko izmanto viņu programmatūras lietojumprogramma OpenVPN SSL. No viņu konfigurācijas faila un citiem avotiem mēs atklājam, ka viņu OpenVPN ieviešanā tiek izmantots sekojošais:

 • Rokasspiediens (serveris / klients) – ir izveidots ar RSA-4096 ar 1024 bitu diffija Helmaņa taustiņiem.
 • Datu kanāla šifrs – ir AES-256-CBC.
 • Datu autentifikācija – izmanto HMAC SHA256.
 • Vadības kanāla šifrs – ir AES-256-GCM.
 • Kontrolējiet kanāla autentifikāciju – izmanto SHA-384.

Ar rokasspiedienu ir vairāk nekā pietiekami, lai autentificētu serveri un klientu. Tas aizsargā pret uzbrukumiem cilvēkiem vidusdaļā. Ar katru jaunu savienojumu tiek pārrunāti jauni vadības kanāli. Izmantojot vēlamo parametru AES-256 kontroles šifrēšanas stiprumam un SHA-384 kanāla autentifikācijai. Dati tiek šifrēti, izmantojot AES-256, ar autentifikāciju HMAC SHA256. Šie ir parametri, ko izmanto, lai nodrošinātu slepenus ASV valdības dokumentus. Visbeidzot, izmantojot 1024 bitu Diffie Hellman atslēgas priekšlaicīgai slepenībai, tās nodrošina minimālu datu ekspozīciju, ja atslēga ir apdraudēta.

  VPN vārtu apskats

Secinājumi par drošību

Izmantojot iepriekšminēto iestatījumu, mans privātais tīkls ir ieviesis spēcīgāko VPN drošību, kas pašlaik ir pieejama nozarē. Līdz ar to jums jābūt pārliecinātam, ka tiešsaistes trafiks ir labi aizsargāts. Tas kopā ar viņu privātuma funkciju nodrošinās “mieru”, piekļūstot viņu VPN serveriem.

Mana privātā tīkla VPN atbalsts

Mana privātā tīkla atbalstu galvenokārt nodrošina biļetes. Viņi saka, ka uz tiem tiks atbildēts 12 stundu laikā. Mūsējie atbildēja apmēram stundas laikā. Tāpēc 12 stundām jābūt maksimālajam atbildes saņemšanas laikam, un noklusējums tiek izmantots, lai apstiprinātu, ka jūsu biļete ir saņemta.

OpenVPN MPN atbalsta atbildes e-pastsBiļetē iekļaujiet savu e-pasta adresi, biļetes tēmu un problēmas aprakstu. Ja jums rodas savienojuma problēmas, jums jāpievieno arī savienojuma žurnāls.

MPN atbalsta biļete
Viņiem ir arī plaša FAQ datu bāze, kas ir labi organizēta un viegli meklējama. Šī datu bāze var atbildēt uz daudziem jūsu jautājumiem. Tam ir arī pakāpeniskas rokasgrāmatas pakalpojuma Mans privātais tīkls izmantošanai ar dažādām ierīcēm un protokoliem. Tajos ir saites un padomi, lai šo procesu padarītu vieglāku.

Viņiem ir arī kopienas palīdzības forums, kuru varat izmantot, lai uzdotu jautājumus un atrastu atbildes. Pirms varat iesniegt jautājumus forumā, jums jāreģistrējas. Viņu vietņu emuārs sniedz paziņojumus par atjauninājumiem, drošības padomus un citas saistītas tēmas. Visbeidzot, viņi uztur sociālo mediju klātbūtni Facebook, Twitter un Google+.

Apmeklējiet MPN

Mans privātais tīkls: praktiskās pārbaudes

OpenVPN SSL protokola ieviešana

Mans privātais tīkls atbalsta OpenVPN protokolu, izmantojot viņu lietotni. Šī programmatūra, izmantojot SSL, tiek savienota ar citām trešo personu atvērtā pirmkoda programmām. PC un Mac lietotāju savienojumi tiek apstrādāti, izmantojot attiecīgi OpenVPN Technologies, Inc. un Tunnelblick VPN grafiskās lietotāja saskarnes (GUI). Turklāt jums būs jāinstalē konfigurācijas faili serveriem, kurus vēlaties izmantot. Mēs to ilustrēsim viņu Windows 10 instalācijā.

Šī OpenVPN ieviešana padara tā uzstādīšanu nedaudz sarežģītāku. Tomēr tas arī ļauj viņiem atbalstīt OpenVPN, izmantojot plašāku jaunākās aparatūras klāstu. Tas ietver viņu pakalpojuma izmantošanu Raspberry Pi 2 caur Kodi, izmantojot divas no visizplatītākajām Just Enough operētājsistēmas (JeOS) multivides saskarnēm – OpenELEC un LibreELEC.

Manuālo protokolu instalēšana citām ierīcēm

Ja jūsu ierīce nevar izveidot savienojumu, izmantojot OpenVPN, tie atbalsta arī IKEv2, L2TP / IPSec un PPTP. Šie citi protokoli tiek atbalstīti, manuāli instalējot, izmantojot atbilstošās ierīcē iebūvētās tīkla utilītas. Soli pa solim par šīm instalācijām varat atrast bieži uzdotos jautājumus Mana privātā tīkla vietnē. Vairāku protokolu atbalsts ļauj izmantot viņu pakalpojumus ar dažādām ierīcēm. Tie ietver personālo datoru, Mac un Android un iOS mobilos tālruņus un planšetdatorus, Amazon planšetdatorus, Google Chromebook datoru, spēļu konsoles, dažādus maršrutētājus un citus.

Mana klienta tīkla Windows klienta instalēšana un lietošana

OpenVPN SSL atbalsta instalēšana operētājsistēmai Windows 10

Lai sāktu instalēšanas procesu, lai izveidotu savienojumu ar Mans privātais tīkls, izmantojot OpenVPN SSL, vispirms ir jālejupielādē viņu OpenVPN instalēšanas lietotne operētājsistēmai Windows 10. To var atrast, savas vietnes galvenajā izvēlnē atlasot “Sākt”. Vispirms noklikšķiniet uz pogas “Lejupielādēt operētājsistēmai Windows 10” un saglabājiet failu datorā.

MPN programmatūras instalēšanaLai pareizi instalētu OpenVPN SSL atbalstu viņu pakalpojumam savā datorā vai citā ierīcē, jums būs jāizveido konts vietnē My Private Network. Ja vēl neesat reģistrējis kontu, noklikšķiniet uz pogas “Sākt darbu bez maksas”. Tiek atvērta konta izveides lapa.

MPN konta izveidošanaIzveidojiet sava konta lietotājvārdu un paroli un ievadiet savu e-pasta adresi, lai saistītu ar kontu. Apstipriniet savu paroli un atzīmējiet robota lodziņu. Lai pabeigtu konta izveidi, atlasiet pogu “Reģistrēt kontu”.

Tas darīs divas lietas. Tas jums nosūtīs viesmīlīgu ziņojumu no Mana privātā tīkla un atvērs jūsu jaunizveidoto kontu viņu vietnē. Pārbaudiet, vai jums tagad ir aktīvs bezmaksas trīs dienu izmēģinājuma konts.

MPN klienta lapaTagad, kad esat izveidojis kontu, varat sākt Mana privātā tīkla OpenVPN instalēšanu datorā. Palaidiet failu, kuru lejupielādējāt iepriekš, un ļaujiet tam veikt izmaiņas datorā, izvēloties “Jā”. Tiks atvērts iestatīšanas vednis.

MPN noteikumiNoklikšķinot uz pogas “Nākamais”, parādīsies licences līgums, lai jūs varētu pārbaudīt un pieņemt. Lai turpinātu, jums jāpiekrīt tā noteikumiem. Atlasiet pogu “Piekrītu”, lai pārietu uz nākamo iestatīšanas ekrānu. Tiks atvērts ekrāns, kurā varēsit izvēlēties, kuriem serveriem vēlaties instalēt konfigurācijas. Pēc noklusējuma tiek izvēlēta tikai galvenā OpenVPN programmatūra, kā arī GBR (UK) un bezmaksas savienojuma faili.

MPN komponentu izvēleJūs varat izvēlēties tikai tās vietas, kuras vēlaties pieslēgt vai darīt tāpat kā mēs, un izvēlēties visus savienojuma komponentus. Šis ekrāns nosaka, kuri .ovpn konfigurācijas faili tiek pārsūtīti sākotnējās OpenVPN instalēšanas laikā. Varat pievienot komponentus vēlāk, palaižot MPN konfigurācijas rīku. Kad esat gatavs, atlasiet “Nākamais”, lai turpinātu.

Nākamajā ekrānā ievadiet pārsūtāmo OpenVPN failu mērķa ceļu. Varat arī izmantot pogu “Pārlūkot”, lai izvēlētos ceļu, vai vienkārši noklikšķiniet uz “Tālāk”, lai akceptētu noklusējumu. Kad esat ievadījis instalācijas ceļu, atlasiet pogu “Nākamais”, lai reģistrētu savu kontu.

MPN pieteikšanāsPēc tam jums tiks prasīts ievadīt “Lietotājvārds” un “Parole”, ko izveidojāt, reģistrējot kontu. Neievadiet šeit savu e-pastu. To izmanto tikai sava konta klienta lapas atvēršanai vietnē Mana privātais tīkls. Ja šeit neievadīsit savus akreditācijas datus, pēc instalēšanas MPN savienojumi neizdosies. Tātad, ievadiet tos un noklikšķiniet uz “Nākamais”.

Tiks atvērta pēdējā konfigurācijas lapa, kurā varēsit izvēlēties portu, kuru izmanto OpenVPN savienojums. UDP ports 1194 ir noklusējums, un jums tas jālieto, ja vien neatjaunināt konfigurāciju neveiksmīgu savienojumu dēļ.

Porta izvēle OpenVPN savienojumiem ar MPNTas pabeidz uzstādīšanu, kas nepieciešama savienojumiem, izmantojot OpenVPN SSL, ar pakalpojumu Mans privātais tīkls. Noklikšķiniet uz pogas “Instalēt”, lai sāktu instalēšanu. Tas pārsūtīs .ovpn konfigurācijas failus uz jūsu izvēlēto ceļu un instalēs nepieciešamo TAP draiveri. Kad iestatīšana būs pabeigta, būs pieejama poga “Nākamais”.

MPN OpenVPN pabeigšana operētājsistēmas Windows 10 instalēšanaiIzvēloties to, tiks atvērts galīgais iestatīšanas ekrāns. Pēc noklusējuma pakalpojums tiks sākts, kad noklikšķināsit uz pogas “Pabeigt”. Noklikšķiniet uz “Pabeigt” tūlīt, lai sāktu izmantot mana privātā tīkla VPN pakalpojumu.

MPN Windows klienta izmantošana

Tiklīdz tiek palaists pakalpojums Mans privātais tīkls, tas tiek samazināts līdz sistēmas teknei. Viņu pakalpojums savam Windows klientam izmanto atvērtā koda OpenVPN GUI. Noklikšķinot uz sistēmas teknes, tā ikona tiks parādīta atvienotā stāvoklī. Ievērojiet, ka slēdzene ir aizvērta un simbols ir sarkans. Novietojot peles kursoru virs ikonas, šajā stāvoklī parādīsies OpenVPN GUI.

MPN atvienotās sistēmas teknes ikonaLai izveidotu savienojumu ar serveri Mana privātā tīkla VPN tīklā, ar peles labo pogu noklikšķiniet uz ikonas sistēmas teknē, izvēlieties valsti, ar kuru vēlaties izveidot savienojumu, un izvēlnē atlasiet savienojumu..

Savienojuma izveide ar MPN USA serveriIevērojiet, ka “Atvienot” un “Rādīt statusu” nav aktīvas izvēles iespējas. Atlasot “Skatīt žurnālu”, tiks atvērts savienojuma teksta fails. Varat arī apskatīt un rediģēt ASV .opvn teksta failu, noklikšķinot uz “Rediģēt konfigurāciju”. Varat mainīt OpenVPN GUI iestatījumus, pirmajā izvēlnē atlasot “Iestatījumi”.

Mana privātā tīkla OpenVPN Windows klienta iestatījumi

Ir trīs cilnes, lai kontrolētu šos iestatījumus un parādītu informāciju Windows privātā tīkla OpenVPN Windows klienta ieviešanā. Šīs cilnes ir iestatījumi “Vispārīgi”, “Papildu” un “Par”.

Vispārīgie iestatījumi ir sadalīti šādās sadaļās:

 • Lietotāja interfeiss – ļauj izvēlēties valodu, kuru izmanto GUI saskarne. Izvēle ietver spāņu, franču, angļu, krievu, ķīniešu un citas.
 • Uzsākt – ļauj atvērt klientu, kad tiek sākta operētājsistēma Windows.
 • Preferences – ļauj kontrolēt, kā informācija tiek glabāta un paziņojumi tiek parādīti.
  • Pievienot žurnālam – ļauj žurnālā pievienot jaunus savienojumus, nevis pārrakstīt jau esošos.
  • Rādīt skriptu logu – ļauj modificēt visus tekošos skriptus (teksta fails).
  • Kluss savienojums – kontrolē parādīto savienojuma informāciju.
  • Rādīt balonu – ļauj noteikt, kad un vai tiek parādīti savienojuma paziņojumi. Jūs varat izvēlēties tikai savienojuma laikā, kad tiek izveidots savienojums vai savienojums, vai arī nekad.

OpenVPN Inc. GUI iestatījumi

Cilne Papildu ļauj noteikt, kur klients meklē OpenVPN konfigurācijas failus un glabā savienojuma žurnālus. Varat arī iestatīt skripta noildzi (-es), lai iepriekš izveidotu savienojumu, izveidotu savienojumu un atvienotos. Mēs iesakām lielākajai daļai lietotāju pieņemt noklusējuma iestatījumus šiem papildu iestatījumiem. Pēdējais iestatījums ļauj programmatūrai darboties tikai servisa režīmā.

  Atbloķēt mums pārskatu

Cilnē Par tiek parādīta jaunākā OpenVPN versija un informācija par autortiesībām. Tas arī izskaidro, kā ir paredzēts darbināt programmatūru OpenVPN, lai nodrošinātu interneta drošību visiem.

Ja sistēmas teknē tiek parādīta dzeltena ikona, tas nozīmē, ka pakalpojums joprojām mēģina izveidot savienojumu ar izvēlēto serveri.

MPN savienojošās sistēmas teknes ikonaPēc savienojuma pabeigšanas tiek parādīts statusa ziņojums.

MPN statusa paziņojumsAtverot sistēmas tekni un novietojot peli virs tās, tiek parādīts mūsu savienojuma statuss. Ievērojiet, ka ikona tagad ir zaļa. Kā redzat, MPN USA serveris ir izvēlēts, un mēs šobrīd tam esam pieslēgti. Tas parāda arī savienojuma izveidošanas laiku un virtuālo IP adresi, kas mums tika piešķirta.

MPN peles kursora statusa ziņojumsAr peles labo pogu noklikšķinot uz ikonas, tiek parādīts, ka tagad mēs esam izveidojuši savienojumu ar MPN USA serveri. Ievērojiet pārbaudi blakus MPN USA. Var redzēt arī to, ka “Connect” tagad ir neaktīvs. Lai mainītu uz jaunu serveri manā privātajā tīklā, vispirms vajadzētu atvienoties no pašreizējā. Pretējā gadījumā var rasties savienojuma kļūmes.

Atvienošana no MPN VPN serveraLai apskatītu savienojuma statusu, atlasiet “Rādīt statusu”. Šis logs parāda tajā esošo savienojuma žurnālu un ļauj jums to izpētīt. Šeit varat arī atvienoties un atkal izveidot savienojumu ar pašreizējo serveri.

MPN statusa logsMana privātā tīkla Windows klienta kopsavilkums

Instalācijas fails Windows ļauj ērti instalēt OpenVPN SSL Windows klientu, lai izveidotu savienojumu ar pakalpojumu Mans privātais tīkls. Tomēr, lai konfigurētu tā instalēšanu, tas prasa zināmas pārdomas un tehniskās iespējas. Pakalpojums darbojas caur sistēmas tekni, izmantojot OpenVPN Inc atvērtā koda GUI. Šī ir uz izvēlnēm balstīta sistēma. Vienkārši ar peles labo pogu noklikšķiniet uz GUI ikonas sistēmas teknē, atlasiet servera atrašanās vietu un parādītajā apakšizvēlnē noklikšķiniet uz “Savienot”. Lai atvienotos, izvēlieties pašreizējo savienojumu, kas tiek parādīts ar atzīmi, un atlasiet “Atvienot”. Pirms izveidojat savienojumu ar jaunu, jums vajadzētu atvienoties no pašreizējā VPN servera.

Apmeklējiet MPN

Android lietotnes Mana privātā tīkla instalēšana un lietošana

Android MPN Secure instalēšana & Ātra VPN pārvaldnieka lietotne

Vispirms dodieties uz vietni Mans privātais tīkls. Kad esat tur, pieskarieties pogai “Sākt darbu bez maksas”. Pēc tam ritiniet uz leju un piesitiet “Iegūt to pakalpojumā Google Play”, lai lejupielādētu MPN VPN pārvaldnieka lietotni.

MPN lietotnes instalēšana operētājsistēmai Android

Pēc veikala atvēršanas pieskarieties “Instalēt”, lai programmatūru pārsūtītu uz ierīci. Kad šis process ir pabeigts, pieskarieties pogai “Atvērt”. Tādējādi tiks palaista lietotne jūsu Android tālrunī vai planšetdatorā.

Mana privātā tīkla autentificēšana operētājsistēmai Android

Pēc lietotnes palaišanas tiek parādīta informācija par versiju. Tam seko konta izveides ekrāns. Tā kā mums jau ir konts, pieskarieties pogai “Lietot esošo kontu”.

Piesakieties MPN lietotnē AndroidTiklīdz atveras pieteikšanās ekrāns, ievadiet “Lietotājvārds” un “Parole”. Pieskarieties “Pieteikšanās”, lai verificētu savus akreditācijas datus un atvērtu lietotņu savienojuma informācijas paneli. Pašreizējā atvienotā stāvoklī tas parāda jūsu patieso atrašanās vietu, ikona ir iezīmēta sarkanā krāsā ar atvērtu slēdzeni un poga “Savienot”..

Pirmais savienojums ar MPN VPN serveri no jums Android tālrunis

Nospiediet “Atlasīt valsti”. Tiek atvērts valsts pārklājuma ekrāns, kurā varat izvēlēties valsti, kurai vēlaties izveidot savienojumu. Atlasiet Savienotās Valstis un pēc tam piesitiet pogai “Savienot”. Tā kā MPN VPN lietotni izmantojat pirmo reizi, jums būs jādod tai atļauja VPN iestatīšanai.

Pirmā MPN savienojuma izveidošana no jūsu Android tālruņaPieskarieties “OK”, un informācijas panelis mainīsies uz dzeltenās ikonas savienojuma stāvokli. Pēc neilga laika ikona kļūs zaļa, un darbības poga parādīs “Disconnect”. Tagad esat izveidojis savienojumu ar pakalpojumu Mans privātais tīkls, un jūsu interneta trafiks ir nodrošināts. Informācijas panelī tiek parādīta jūsu jaunā virtuālā IP adrese. Tagad augšējā kreisajā stūrī pieskarieties lietotnes izvēlnes ikonai (trīs horizontālas līnijas), lai to atvērtu.

Mana privātā tīkla Android lietotnes izvēlne

Izvēlnes ekrāna augšpusē ir redzama jūsu konta informācija. Tam seko pati izvēlne. Lietotņu izvēlnē ir šādi astoņi vienumi:

 • Mainīt paroli – ļauj izmantot lietotni, lai mainītu paroli.
 • BUJ – tiek atvērts FAQ kategoriju ekrāns. Atlasot kādu no šīm kategorijām, tiek atvērts saistīto rakstu saraksts, kurus pēc tam varat pārbaudīt.
 • Abonēšana – informēs jūs, ka abonēšanas izmaiņas var veikt tikai viņu vietnē un piedāvās jūs tur nogādāt.
 • Sazinies ar mums – tiek atvērts ekrāns, kurā varat uzdot konta vai atbalsta jautājumus.

MPN Android lietotnes izvēlne1

 • Sūtīt atkļūdošanas žurnālu – tiek atvērts ekrāns, kurā varat nosūtīt savienojuma žurnālu MPN atbalstam, lai palīdzētu atrisināt problēmas.
 • Iestatījumi – ļauj mainīt izmantoto protokolu, ja rodas savienojuma problēmas. Pēc noklusējuma ir UDP 1194, taču maksimālajai šifrēšanai var izvēlēties arī UDP 4096, TCP 443 un TCP 1194. TCP savienojumi ir lēnāki. Ja mēģināsit mainīt protokolus, kamēr būs izveidots savienojums, jūs saņemsit kļūdu.
 • Par mums – parāda informāciju par versiju un saites uz vietni Mans privātais tīkls, atbalsta e-pasts un sociālo mediju konti.
 • Izlogoties – pirms izrakstīšanās atver apstiprinājuma ziņojumu.

MPN Android lietotnes izvēlne2Savienojuma izveide ar jaunu serveri, izmantojot MPN Android App

Lai nomainītu uz jaunu VPN serveri, jums ir jāatvienojas no pašreizējā. Citādi, jūs saņemsit kļūdas ziņojumu. Pēc tam atlasiet jaunu valsti, ar kuru izveidot savienojumu. Pieskarieties pārslēgšanai, lai pabeigtu savienojumu.

Savienojuma izveide ar Lielbritānijas serveri, izmantojot MPN Android lietotniMana privātā tīkla Android lietotnes kopsavilkums

Android MPN Secure instalēšana & Ātra VPN pārvaldnieka lietotne ir vienkārša. Atšķirībā no Windows instalētāja, tas automātiski ietver visas valstis. Tas arī ļauj mainīt protokolus lietotnē. Lai izveidotu savienojumu ar VPN serveri, nepieciešami tikai pāris pieskārieni. Vispirms atlasiet valsti un pēc tam piesitiet savienojuma pārslēgšanai. Lai atvienotos, vienkārši pieskarieties darbības pogai, kas atrodas paneļa ekrāna apakšā. Tās izvēlnē ir vienumi, kas palīdzēs jums izmantot viņu pakalpojumus.

Mana privātā tīkla VPN ātruma pārbaude

Mēs pārbaudījām MPN, izmantojot viņu OpenVPN SSL ar AES-256 operētājsistēmā Windows 10. Mana personīgā tīkla VPN pakalpojums mūsu ātruma pārbaudēs veica viduvējību. Tā veiktspēja nebija ievērības cienīga, salīdzinot ar dažiem ātrākiem VPN tīkliem, kurus esam pārbaudījuši. Šifrēšanas pieskaitāmās izmaksas, kas tām radās AES-256 algoritmam, iespējams, ir galvenais ātruma samazināšanās iemesls. Šādu ātruma kritumu var izraisīt arī serveru pārapdzīvotība.

Mana privātā tīkla VPN ātruma pārbaudeVar redzēt, ka mūsu lejupielādes ātrums bija 41,4 Mb / s bez VPN savienojuma, bet, izmantojot My Private Network VPN pakalpojumu, tas samazinājās līdz 30,41 Mb / s. Tas ir apmēram 26,5% kritums serverim Ņujorkā. Līdzīgi rezultāti tika iegūti, lietojot citas vietas, kur tika novērots lielāks ātruma zudums, palielinoties attālumam un galda ātrumam. Lietojot My Private Network VPN, servera, kas atrodas 4100 jūdžu attālumā, ātrums samazinājās par aptuveni 50%. Pat ar šo veiktspējas zudumu lielākajai daļai lietojumprogrammu ātrums 20+ Mb / s joprojām ir pietiekami ātrs. Jums var būt atšķirīgi rezultāti jūsu pasaules reģionā, un atkarībā no sākotnējā ISP ātruma jūs varētu pamanīt, ka daži no tiem izmanto pakalpojumu.

MPN pārskats: secinājums

Mans privātais tīkls VPN nozarē darbojas apmēram desmit gadus. Tas ir uz Lielbritāniju orientēts uzņēmums, kas privātuma apsvērumu dēļ ir reģistrēts Honkongā. Viņiem ir vidēja lieluma globālais VPN tīkls. Viņiem ir serveri vairāk nekā 44 valstīs. Šie serveri tiek izplatīti visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu tīkls ļauj P2P trafiku tikai uz viņu serveriem Krievijā un Malaizijā.

Pakalpojums Mans privātais tīkls ļauj izveidot savienojumus, izmantojot OpenVPN SSL, IKEv2, L2TP / IPSec un PPTP protokolus. Vairāku protokolu atbalsts ļauj izmantot viņu pakalpojumus ar dažādām ierīcēm. Viņu lietojumprogrammatūra tiek savienota ar Windows, Mac OS X un Android, izmantojot OpenVPN ar trešās puses palīdzību, atvērtā pirmkoda interfeisa programmatūru, piemēram, OpenVPN Inc, GUI un Tunnelblick. Tāpēc tā uzstādīšana nav tik vienkārša kā dažiem pakalpojumu sniedzējiem. Lai to pareizi konfigurētu, ir nepieciešama zināma lietotāja ievade. Viņu pakalpojums noklusē IPEv2 protokolu savienojumiem ar iPhone un iPad.

Mans privātais tīkls saviem OpenVPN un IKEv2 savienojumiem izmanto dažus no spēcīgākajiem nozarē šobrīd pieejamajiem VPN šifrējumiem. Abi ir nodrošināti ar 256 bitu AES šifrēšanu. Viņi neapkopo un neuzglabā datplūsmas žurnālus par jūsu interneta darbībām, joslas platuma izmantošanu vai DNS vaicājumiem. Viņu pakalpojums nodrošina aizsardzību pret DNS noplūdi, NAT ugunsmūri un DDoS aizsardzību. Viņu atbalstu galvenokārt nodrošina e-pasta biļetes. Android lietotnei ir arī tērzēšanas komponents. Turklāt viņiem ir labi sakārtota FAQ datu bāze ar detalizētām rokasgrāmatām, lai instalētu savu pakalpojumu dažādās ierīcēs.

Kas mums patika par pakalpojumu:

 • Viņi neglabā VPN darbību žurnālus.
 • Pakalpojums nodrošina labu drošību OpenVPN un IKEv2 savienojumiem.
 • Pakalpojums MyTelly SmartDNS ir iekļauts apmaksātajos plānos.
 • P2P ir atļauts Krievijas un Malaizijas serveros.
 • MPN piedāvā 3 dienu bezmaksas taku un 90 dienu naudas atdošanas garantiju.
 • Viņi visiem piedāvā ierobežotu bezmaksas pakalpojumu.

Idejas pakalpojuma uzlabošanai:

 • Mans privātais tīkls varētu izveidot savu pielāgoto klientu lietojuma vajadzībām.
 • Lai uzlabotu veiktspēju, dažās vietās pievienojiet vairāk serveru.

Manam privātajam tīklam ir serveri Āfrikā, Āzijā, Eiropā, Ziemeļamerikā, Dienvidamerikā un Okeānijā. Viņi visiem jaunajiem lietotājiem piedāvā 3 dienu bezmaksas izmēģinājuma versiju, kurai nav nepieciešama kredīta informācija. Turklāt viņiem ir 90 dienu naudas atdošanas garantija. Tas nozīmē, ka varat bez riska izmēģināt viņu VPN pakalpojumu. Ja jūs nolemjat, ka jums tas patīk, jūs varat saņemt pilnu viņu kopējo plānu no £ 7,17 mēnesī.

Apmeklējiet MPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me