„MotoGP“„MotoGP“ yra 19 motociklų lenktynių, vykstančių daugelyje pasaulio šalių, serija. 2023 m. Sezonas vyksta nuo kovo 10 d. Iki lapkričio 17 d. Panašiai kaip ir kiti motosporto sportai, ši sporto šaka eina sukaupta taškų sistema, todėl reikia daryti spaudimą, kad būtų gerai, tačiau nebūtina laimėti kiekvienų lenktynių. Augant sporto populiarumui, neturėtų nustebti, kad televizijos transliacija yra nemaža. Tačiau, jei norite stebėti visas lenktynes ​​tiesiogiai internetu, turėsite naudoti VPN.

Geriausias VPT, skirtas „MotoGP“ sezono transliacijai

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1 „ExpressVPN“ 6,67 USD „ExpressVPN“ 160 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
2 „NordVPN“ 3,49 USD „NordVPN“ 87 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
3 Privatus interneto ryšys 2,85 USD VIP 49 Žymimasis langelis Žymimasis langelis

Kaip naudoti VPN stebint „MotoGP“ lenktynes

Aš panaudosiu „ExpressVPN“ kaip naudoti VPN paslaugą „MotoGP“ lenktynėms stebėti. Pirmiausia norėsite atsisiųsti VPN klientą. „ExpressVPN“ siūlo nemokamą kliento programinę įrangą „Windows“, „Mac“ ir „Linux“. Be nemokamų programų, skirtų „iOS“ ir „Android“.

Dabar, kai turėjote galimybę atsisiųsti ir įdiegti programinę įrangą, laikas prisijungti. Paleiskite „ExpressVPN“ klientą ir pasirinkite serverio vietą. Mes padėsime jums žingsnis po žingsnio, naudojantis jų „Windows“ klientu.

„ExpressVPN Australia“ serveriai

  • Pasirinkite serverio vietą. Norėdami nemokamai aprūpinti 10 paryškintų lenktynių turinį, turite naudoti VPN serverį Australijoje. Kaip minėjome, taip yra todėl, kad būsite blokuoti regiono ribų. Todėl galite pamatyti, kad pasirinkome serverį Londone.
  • Rekomenduojame pasirinkti „OpenVPN“ (TCP) arba (UDP). Srautuodami vaizdo įrašus iš tokių svetainių kaip „YouTube“, mes naudojame „OpenVPN“ (UDP), nes jis yra greitesnis nei TCP. Jie taip pat palaiko PPTP, L2TP ir SSTP. Vis dar rekomenduojame „OpenVPN UDP“, kad būtų užtikrintas geriausias greičio ir privatumo apsaugos derinys.
  • Spustelėkite didelį apvalų prisijungimo mygtuką. Po kelių sekundžių pamatysite skydą aplink mygtuką, kuris taps žalias. Taip pat bus pranešimas, nurodantis „VPN įjungtas“
  • Dabar JK turite IP adresą, kiek kas nors gali pasakyti internete. Taigi galite pasiekti bet kurią svetainę, tarsi sėdėtumėte ten. Tas pats pasakytina apie prisijungimą prie serverio kitame regione.
  Kaip žaisti „Fallout 76“ naudojant VPN

Tai padaryti tiesiog paprasta. Stebėti lenktynes ​​naudojant 10 Bold yra nesunku, naudojant šį metodą. Jei turite prenumeratą, taip pat galite prisijungti prie VPN serverio JAV ir pasiekti „BeIN Sports“, kad galėtumėte žiūrėti 2023 metų „MotoGP“ lenktynių reportažus visą sezoną.

„MotoGP“ iš pirmo žvilgsnio

„MotoGP“ yra įdomi sporto šaka. Kaip jūs galėjote įsivaizduoti, tai taip pat gali būti labai pavojinga. Lenktyniaujantiems motociklams būtinas laikas ir tikslumas. Varžybų dalyviai apima 30 skirtingų komandų ir 7 skirtingus motociklų gamintojus. Greičiausias visų laikų „MotoGP“ užfiksuotas greitis yra 351 km / h (218 mph), o vienas neteisingas judėjimas gali baigtis katastrofa. Vis dėlto keista, kad dviračiai yra gerai sukonstruoti, todėl didelės avarijos nėra dažnos. Net ir šlapioje trasoje dviračiai tvarko tiksliai. Jūs galėtumėte tikėtis tokio našumo, kai kainuoja 2 milijonus dolerių už dviratį.

Nors kai kurie gali manyti, kad „MotoGP“ yra nesenas, pirmasis čempionatas buvo surengtas 1949 m. Tai buvo praėjus vos metams nuo NASCAR starto. Nuo to laiko buvo patobulinta daug dviračių, saugos įrangos ir taisyklių. Nors kai kurie iš šių pakeitimų turėjo padaryti dviračius greitesnius, kiti buvo skirti padaryti juos saugesnius. Šie patobulinimai užkerta kelią daugybei mirčių ir sumažino motociklininkų žalą. „MotoGP“ sportas miršta nepaprastai mažai.

„MotoGP“ yra suskirstytas į 3 klases, remiantis motociklo variklio dydžiu. Tos klasės yra „Moto3“, kai varikliai turi būti 250 cm3, „Moto2“, kai varikliai yra 600 cm3, ir „MotoGP“, kai dviračiai yra 1000 cm3. Visos trys grupės lenktyniauja atgal ir atgal, paprastai pradedant nuo mažiausių pirmųjų. Lenktynininkai gali važiuoti pirmyn ir atgal tarp klasių, tačiau jie negali lenktyniauti daugiau nei vienoje grupėje vienu metu.

  Kaip žiūrėti TV ne JK

Kaip minėjome, lenktynės rengiamos visame pasaulyje. Štai „MotoGP“ tvarkaraštis.

„RoundDateRaceCircuit“
1 Kovo 10 d „VisitQatar Grand Prix“ „Losail“ tarptautinė trasa
2 Kovo 31 d „Gran Premio Motul de la República Argentina“ „Termas de Río Hondo“
3 Balandžio 14 d Amerikos „Red Bull“ didysis prizas Amerikos grandinė
4 Gegužės 5 d „Gran Premio Red Red Bull de España“ Jerezo apygarda – Angelas Nieto
5 Gegužės 19 d „SHARK“ šalmų Grand Prix de France Le Mansas
6 Birželio 2 d „Gran Premio d’Italia Oakley“ „Autodromo Internazionale del Mugello“
7 Birželio 16 d Katalonijos „Gran Premi Monster Energy“ Barselonos – Katalonijos maršrutas
8 Birželio 30 d „Motul TT Assen“ „TT Circuit Assen“
9 Liepos 7 d „HJC Helmets Motorrad Grand Prix Deutschland“ Sachsenring
10 Rugpjūčio 4 d „Monster Energy Grand Prix“ České republiky Automotodrom Brno
11 Rugpjūčio 11 d „myWorld Motorrad Grand Prix von Österreich“ Raudonojo Jaučio žiedas – „Spielberg“
12 Rugpjūčio 25 d Didžiosios Britanijos „GoPro Grand Prix“ Silverstono trasos
13 Rugsėjo 15 d „Gran Premio Octo di San Marino“ ir „Riviera di Rimini“ „Misano World Circuit Marco Simoncelli“
14 Rugsėjo 22 d „Gran Premio Michelin de Aragon“ „MotorLand Aragon“
15 Spalio 6 d PTT Tailando Grand Prix Chango tarptautinė trasa
16 Spalio 20 d Japonijos „Motul Grand Prix“ Dviejų žiedų Motegi
17 Spalio 27 d Australijos motociklų didysis prizas Filipo sala
18 Lapkričio 3 d „Shell Malaysia Motorcycle Grand Prix“ Sepango tarptautinė trasa
19 Lapkričio 17 d „Gran Premio Motul de la Comunitat Valenciana“ Apygarda Ricardo Tormo

Kalbant apie transliavimą, 2023 metų sezono transliacija televizijoje yra didžiulė. Turėdami 87 skirtingus kanalus, galite žiūrėti daugybę variantų. Jei jūs gyvenate JAV, lenktynės bus rengiamos skirtingose ​​„premium“ kanalo „Fox Sports“ versijose. Taip pat galite juos žiūrėti savo mobiliojoje programoje „Fox Sports Go“. Jei gyvenate ne JAV ar ieškote transliacijos transliacijos, galite apsvarstyti „MotoGP VideoPass“. Tai yra aukščiausios kokybės paslauga, siūlanti tiesioginius srautus visoms lenktynėms. Taip pat galite prisijungti prie VPN serverio Australijoje ir nemokamai žiūrėti veiksmą naudodami „10 Bold“.

  Stebėkite pasaulio jaunių ledo ritulio čempionatą su VPN

MotoGP sezono metu mėgaukitės visais jauduliais. Stebėkite, kas laimės čempionatą. Prašome pasidalinti šiuo įrašu su draugais, kad jie galėtų mėgautis sezonu iš bet kurios pasaulio vietos naudodamiesi VPN. Sekite mus @VPNFan naujausi pasiūlymai ir vadovai.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me