Prenumeruodami VPN paslaugą, didžioji dauguma vartotojų puikiai naudojasi standartiniais mokėjimo būdais. Paprastai mes turime omenyje tokius metodus kaip „PayPal“, „Visa“, „Mastercard“, „Discover“, „American Express“ ir kitus iš bankų. Tai turi tam tikros naudos. Tai apima naudojimo paprastumą, nes jūs galite nustatyti periodinius mokėjimus ir patogumą. Tačiau kai kurie žmonės renkasi nestandartinius metodus. Vietoj to, kai kurie VPT vartotojai renkasi iš anksto apmokėtas dovanų korteles, išankstinio mokėjimo debeto korteles, „Bitcoin“ ir kitas anonimines mokėjimo galimybes. Tai padaryti gali kelios priežastys. Mes paaiškinsime, kodėl ir mokėsime anonimiškai. Pirmiausia pažvelkime į VPN tarnybą, kuri priima iš anksto apmokėtas dovanų korteles, ir atsakykime į kelis dažniausiai užduodamus klausimus.

VPN paslaugos, priimančios mokėjimus dovanų kortelėmis

„RankVPN ServicePriceVisitServer“
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchBrowser“
Pratęsimai
1 Privatus interneto ryšys 3,33 USD VIP 49 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
2 „HMA Pro“ VPN 3,99 USD HMA 280 Žymimasis langelis
3 „TorGuard“ 4,99 USD „TorGuard“ 68 Žymimasis langelis Žymimasis langelis

Privalumai ir trūkumai perkant VPN su dovanų kortele

Yra keletas priežasčių, kodėl jūs galite norėti pasirinkti dovanų kortelę už VPN paslaugą.

Privalumai:

 • Nėra kreditinės kortelės ar standartinio metodo – Nereikia būti neįtrauktas, jei neturite kreditinės ar debeto kortelės. Tiesiog nusipirkite dovanų kortelę ir įsigykite norimą sąskaitą.
 • Maksimalus privatumas – Kadangi parduotuvių dovanų kortelėse ir išankstinio mokėjimo debeto kortelėse nėra mokėjimo informacijos, jums nereikės savęs identifikuoti daugiau, nei reikalauja VPT teikėjas.
 • Nėra automatinio atnaujinimo – Kadangi parduotuvių dovanų kortelėse ar išankstinio mokėjimo debeto kortelėse yra fiksuota valiutos suma, jums nereikės rūpintis, kad jums atsiskaitys už paslaugas jums nežinant..
 • Lengva gauti – Galite nusipirkti dovanų kortelių įvairiose vietose nuo kai kurių degalinių iki universalinių parduotuvių iki maisto prekių parduotuvių. Galite nusipirkti abiejų tipų korteles (dovanų ir išankstinio mokėjimo debeto korteles) su grynaisiais.
 • Paprasta naudoti – Naudotis viena iš šių kortelių yra lengva. Dažniausiai perkate kortelę ir įvedate numerį, kai to paraginama VPT teikėjo svetainėje.
  Stebėkite pasaulio jaunių ledo ritulio čempionatą su VPN

Trūkumai:

 • Galima apriboti – Ne visos VPT įmonės priima dovanų korteles.
 • Gali kainuoti brangiau – Kartais galite sumokėti papildomus 20–30% mokesčius. Taip yra todėl, kad teikėjai iš tikrųjų negali išleisti dovanų kortelių pinigų be jokio mokesčio.
 • Gali būti nepatogu – Pasibaigus tarnybos kadencijai, turite grįžti į procesą. Naudodami šį metodą negalite nustatyti periodinių mokėjimų.

Nors galite susidurti su kai kuriais trūkumais, apie kuriuos kartais minėjome, naudodamiesi „Vanilla Visa“ arba „Green Dot“ viza gali padėti išspręsti kai kurias iš šių problemų. Vietoj standartinės dovanų kortelės tas korteles galima įkelti iš naujo ir joms paprastai reikia tik el. Pašto adreso.

Kas gali naudoti dovanų kortelę VPN?

Nors kiekvienas gali naudoti šį metodą, iš tikrųjų tai daro labai nedaug vartotojų. Jei naudojate VPN tiekėją be nulio, turėtumėte būti gana saugūs. Tačiau kai kurios bendrovės, reklamuojančios nulinius žurnalus, iš tikrųjų jas saugo. Teoriškai jie gali atsekti jūsų veiklą naudodamiesi jūsų mokėjimo informacija. Nors tai nėra tikėtina, tačiau taip galėjo ir nutikti.

Jei esate disidentas, žurnalistas, informatorius ar laisvosios kalbos gynėjas, privalote saugoti savo informaciją privačią. Nesvarbu, kas jūs esate, niekas nenori, kad nepageidaujamas svečias beldžiasi į jų duris 1 valandą ryto. Jei bandote nuslėpti savo veiklą nuo slegiančios ar smurtinės vyriausybės, labai svarbu naudoti labiau anonimišką mokėjimo metodą. Žinoma, kai kurie mėgsta naudoti dovanų korteles, kad suteiktų papildomą privatumo lygį. Skaitmeniniame pasaulyje, kuriame vis sunkiau ir sunkiau būti anoniminiam, šis metodas veikia gerai. Viskas priklauso nuo jūsų patogumo lygio. Norėdami sumokėti už savo VPN ir kitas internetines paslaugas, galite naudoti dovanų korteles.

Kaip anonimiškai susimokėti už VPN

Dabar, kai pamatysite, kodėl galbūt norėsite naudoti šį metodą, pateiksime jums procesą. Kai kurie iš šių veiksmų gali skirtis priklausomai nuo jūsų pasirinkto teikėjo, tačiau visi jie turėtų būti labai panašūs. Nors jums gali nereikėti įvesti daug informacijos, vis tiek reikia minimalaus kiekio, norint prisijungti. Tačiau informacija neturi būti tiksli, išskyrus kortelės numerį, galiojimo datą ir CVC kodą.

 1. Įeikite į svetainę.
 2. Pasirinkite norimą darbo stažą.
 3. Susikurkite savo sąskaitą naudodami galiojantį el. Pašto adresą (taip, šiam tikslui galite susikurti).
 4. Pasirinkite mokėjimo metodą. Jei pasirinksite tiekėją, kuris leidžia jums atsiskaityti dovanų kortele, būsite paraginti juos išpirkti čia. Jei tai yra pagrindinė firminė dovanų kortelė (t. Y. Tokia, kurioje yra „Visa“, „MC“, AE arba „Discover“), numerį įveskite kredito kortelės skyriuje..
 5. Pateikite mokėjimą.
 6. Atsisiųskite programinę įrangą ir mėgaukitės.
  Kaip žaisti „Fallout 76“ naudojant VPN

Nors tai gali pasirodyti keista, jums neleidžiama užsiprenumeruoti daugumos VPN paslaugų, jei esate prisijungę prie VPN. Tas pats pasakytina ir apie daugelį populiarių tarpinių paslaugų. Jei norite išvengti sukčiavimo kreditinėmis kortelėmis, jie užblokuos jus, jei bandysite. Tai gali sukelti problemų, jei jus domina jūsų IP adresas.

Tačiau yra paprastas būdas paslėpti savo IP adresą. Ką norėsite padaryti, tai užsiprenumeruoti naudodami viešą „WiFi“ interneto prieigos tašką restorane ar viešojoje bibliotekoje. Tokiu būdu stebėjimas sustabdomas ne viešuoju interneto ryšiu, o jūsų namų tinklu. Pirkti galėjo visi, prisijungę prie tos vietos.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me