SplashData komanda ir izstrādājusi drošu programmatūru kopš tās palaišanas 2000. gadā. Uzņēmums atrodas Los Gatos, CA. Viņi izstrādā drošības programmatūru un pakalpojumus. Šodien mēs cieši apskatīsim SplashID Safe, kas ir paroļu pārvaldnieks, kas palīdzēs jums pārvaldīt visas paroles. Programmatūra palīdzēs jums nodrošināt piezīmes un pievienot ierakstiem fotoattēlus. SplashSafe ID Pro ļaus sinhronizēt datus daudzās ierīcēs, ieskaitot Windows, Mac, iOS, Android.

SplashID drošs pārskats

Cenas un īpašie piedāvājumi

SplashID Safe ir pieejams gan bezmaksas, gan premium versijā. Viņu SplashID Pro ietver vairākas papildu funkcijas, tostarp atbalstu vairākām ierīcēm un platformām, iespēju sinhronizēt pa mākoņiem vai izmantojot wifi savienojumu, automatizētas dublējumkopijas, piekļuvi viņu drošības informācijas panelim, iespēju koplietot ierakstus, prioritāro atbalstu un turpmākos atjauninājumus.

SplashID cenu noteikšanaSplashID Pro cenu nosaka, pamatojoties uz reģistrēšanās termiņu. Jūs varat reģistrēties Pro Monthly un maksāt USD 1,99 mēnesī vai Pro Yearly un maksāt USD 19,99 gadā. Gada termiņš ļaus ietaupīt USD 4, kas ir 17% atlaide no mēneša plāna. Pārskatot programmatūru, mēs arī atradām darījumu viņu vietnē sadaļā ar norādi “Dodiet SplpashID”, kas ļaus jums iegādāties mūža licenci par 39,95 ASV dolāriem. Neatkarīgi no termiņa jūs varat norēķināties ar tādām lielām kredītkartēm kā Visa, MasterCard, American Express un Discover.

Bezmaksas vs Pro konti

SplashData komanda izveido bezmaksas SplashID Safe versiju. Tas ir diezgan ierobežots, salīdzinot ar viņu Pro versiju, taču tas joprojām ļaus jums droši uzglabāt paroles. Lietotni var lejupielādēt no viņu vietnes vai no Apple App Store un Google Play. Turpmāk jums būs tikai jānorāda e-pasta adrese, lai reģistrētos bezmaksas kontam. Bezmaksas versija ir ierobežota ar vienu ierīci, un tā neļauj sinhronizēt vai koplietot.

Pāreja uz SplahID Pro nodrošina vairākas papildu funkcijas. Šeit ir īss ieskats par papildu priekšrocībām Pro dalībniekiem:

 • Piekļuve jebkurai ierīcei no jebkuras ierīces – Windows, Mac, iOS, Android
 • Sinhronizējiet savus datus, izmantojot mākoņa vai wifi savienojumu
 • Automatizētas dublējumkopijas, atjaunojiet no pēdējiem 5 dublējumiem
 • Drošības informācijas panelis, lai norādītu uz vājām parolēm
 • Prioritārais atbalsts un turpmākie programmatūras atjauninājumi

Bezmaksas versija ir diezgan ierobežota. Ja jums patīk programmatūra, iesaku apsvērt Pro versiju. Jūs iegūsit visas augstāk uzskaitītās uzlabotās funkcijas un palīdzēsit atbalstīt SplashData komandu. Cena ir saprātīga – USD 1,99 mēnesī vai USD 19,99 gadā.

Apmeklējiet vietni SplashID

Darba sākšana ar SplashID

Varat sākt, lejupielādējot lietotni SplashID operētājsistēmai Windows, Mac, iOS vai Android. Tā kā es rakstu šo pārskatu sistēmā Windows 10, es nolēmu izmantot šo lietotnes versiju. Instalēšana bija nesāpīga. Vienīgā kritika, ko es gribētu saņemt, ir galvenā paroles prasība. SplashID tikai prasa, lai galvenā parole būtu 3 rakstzīmes. Lūdzu, ņemiet vērā, ka šī ir vienīgā parole, kas jums būs jāatceras. Tas tiek izmantots, lai piekļūtu visām citām jūsu programmatūras parolēm. Šķiet dīvaini ļaut lietotājiem iestatīt trīs burtu paroli tik svarīgam mērķim. Es iesaku jums ievērot labāko praksi un iestatīt spēcīgu galveno paroli.

SplashID Windows

Instalēšanas laikā jūs arī izlemsit, kā vēlaties sinhronizēt savus datus. Varat izmantot SplashID mākoņa pakalpojumus, lokālo Wi-Fi sinhronizāciju vai izvēlēties atspējot sinhronizācijas funkcionalitāti. Lai sinhronizētu datus starp ierīcēm, jums būs nepieciešams Pro konts. Vienīgā informācija, kas jums jāsniedz, lai izmantotu SplashID, ir jūsu e-pasta adrese. SplashData komanda jums nosūtīs verifikācijas e-pastu. Programmatūra darbosies tikai lasīšanas režīmā, līdz jūs verificēsit savu e-pasta adresi, noklikšķinot uz ziņojuma, ko tā nosūtīs.

  RoboForm apskats

Pirms SpladhID pirmās lietošanas pirmo reizi izlemjat, vai vēlaties sākt ar parauga datiem. Šis lēmums ir pilnībā atkarīgs no jums. Jums varētu būt noderīgi dažādu veidu kontu paraugi. Dati par paraugu bija lieliski piemēroti manas pārskatīšanas vajadzībām. Tas jums sniegs labu priekšstatu par programmatūras iespējām. Katram konta veidam var saglabāt dažādu informāciju. Piemēram, jums, iespējams, ir konta numurs, programmatūras licences atslēga, pin kods, SSN, vadītāja licences numurs, biežā lidotāja numurs vai citi dati, kas glabāti kopā ar parolēm.

SplashID iestatījumi

Noklikšķinot uz cilnes “Iestatījumi” kreisajā navigācijas joslā, SplashID ļaus jums konfigurēt vairākus iestatījumus. Vismaz iesaku palielināt paroļu ģeneratora izmantoto rakstzīmju noklusējuma garumu līdz 12 vai vairāk. Tas padarīs jūsu paroles daudz grūtāk uzlauzt. Es novērtēju, ka SplashID paroles ģenerators pēc noklusējuma izmanto mazos burtus, lielos burtus, ciparus un īpašās rakstzīmes. Kad vien iespējams, ievērojiet šo modeli. Dažas vietnes, iespējams, neatbalsta īpašās rakstzīmes. Ja tiek dota izvēle, es iesaku jums atlasīt vietnes, kurās atļauta spēcīga parole. Divfaktoru autentifikācija ir vēl labāka.

SplashID informācijas panelis

SplashID informācijas panelis sniegs jums nelielu ieskatu paroļu drošībā un norādīs uz trūkumiem, lai jūs varētu tos labot. Informācijas panelī tiks parādīts atkārtotu paroļu, vāju un vecu paroļu grafisks attēlojums. Tas arī dod jums iespēju apskatīt un novērst visas problēmas. Informācijas paneļa labajā pusē redzēsit savu jaunāko dublējumu ar pogu, lai skatītu vairāk. Diagramma informācijas paneļa augšpusē parāda, cik ierakstus esat saglabājis SplashID.

Apmeklējiet vietni SplashID

SplashID mobilajām ierīcēm

Jūs varat lejupielādēt SplashID drošas lietotnes operētājsistēmai iOS un Android. Pro dalībnieki var atbloķēt visas lietotņu funkcijas. Varat arī sinhronizēt datus starp visām ierīcēm. IPhone un iPad lietotnei nepieciešama operētājsistēma iOS 7.0 vai jaunāka. Lai palaistu šo lietotnes versiju, būs nepieciešama operētājsistēma Android 4.0 vai jaunāka versija. Apskatīsim tuvāk Android lietotni.

  RoboForm apskats

SplashID Android

Kā redzat Android lietotne SplashID, ieraksti tiek saglabāti līdzīgi kā Windows un Mac kolēģiem. Tas pats attiecas uz iOS lietotni. Kontus var ievadīt jebkurā sistēmā un sinhronizēt tos starp ierīcēm ar Pro plānu. Kā parādīts iepriekš redzamajā ekrānuzņēmumā, jūs varat piekļūt jebkuram ierakstam un pat lietotnei varat pieteikties jūs tādās vietnēs kā Amazon.

Sinhronizācija starp ierīcēm

Lai sinhronizētu savus datus, jums būs jāiegādājas SplashID Pro. Pēc reģistrēšanās Pro dalībai jūs varat sinhronizēt, izmantojot SplashID mākoņa pakalpojumu vai vietējo wi-fi savienojumu. Pirmoreiz palaižot programmatūru, tā iegūs šādas sinhronizācijas iespējas:

SplashID sinhronizācija

Viņi iesaka izmantot mākoņa pakalpojumu SplashID, lai jūsu ieraksti būtu droši un atjaunināti. Tas dublēs jūsu datus viņu mākoņa serveros. Tam varat piekļūt no jebkuras viņu lietotnes – Windows, Mac, iOS, Android. Jums ir arī iespēja sinhronizēt, izmantojot vietējo wi-fi savienojumu. Visbeidzot, jūs varat izvēlēties neiespējot sinhronizācijas funkciju.

Man vienmēr ir saplēsts, vai uzticēties mākoņa pakalpojumam manas personīgās informācijas glabāšanai. Jūs varat pieņemt lēmumu pats, bet, ja vēlaties dublēt un sinhronizēt, izmantojot mākoni, laba ideja ir SplashID Pro plāns. Par 1,99 USD mēnesī jūs varat dublēt un sinhronizēt datus visās jūsu ierīcēs.

Droša SplashID atslēga

SplashData komandai ir aparatūras ierīce, kuru varat izmantot visu svarīgāko datu glabāšanai. Jūs varat iegādāties drošu SplashID atslēgu, kas aizsargā jūsu paroles ierakstus USB atslēgā. Seifs SplashID ir pieejams operētājsistēmai Windows vai Mac. Jūs varat iegādāties vienu atslēgu par USD 29,99, kas ietver Pro gada pakalpojumu. Viņi arī ar atlaidi pārdod atslēgas saišķos. Taustiņi saturēs līdz 4 GB datu.

Droša SplashID atslēga

Ja jums patīk ideja izmantot SplashID Key Safe, nevis instalēt programmu lokāli, es iesaku jums to iegādāties, iekļaujot Pro plānu. Izmantojot taustiņu, programmatūra nekad nav jāinstalē Windows vai Mac sistēmā. Kad USB disks tiks noņemts no sistēmas, dati vairs nebūs pieejami. Jūsu datorā tajā nebūs saglabāta programmatūra vai ieraksti. Taustiņš ir arī papildu dublējums jūsu datiem. Visbeidzot, atslēga ir labs veids, kā piekļūt savām parolēm, atrodoties ceļā.

Apmeklējiet vietni SplashID

SplashID drošība

SplashData komanda ir veikusi daudzus pasākumus, lai padarītu viņu pakalpojumus drošus. Neviens paroļu pārvaldnieks vai jebkurš cits mākoņa pakalpojums nav 100% drošs, taču šķiet, ka tie pieliek daudz pūļu, lai nodrošinātu lietotāju ierakstus. Iesācējiem jūsu dati tiek šifrēti lokāli. Varat izvēlēties sinhronizēt ar mākoņa pakalpojumu. Ja jūs to darāt, dati tiek paziņoti, izmantojot šifrētu savienojumu. Viņu serveri tiek regulāri pārbaudīti pret draudiem un katru dienu tiek dublēti.

Ir daži uzlaboti drošības līdzekļi, ko piedāvā SplashID, kas palīdz nodrošināt lietotāju datus. Iesācējiem SplashID ierakstus varat norādīt tikai kā lokālus. Tas nozīmē, ka pat ja sinhronizēsit datus ar mākoni, netiks sinhronizēti tikai vietējie ieraksti. Jebkurā brīdī varat ieslēgt vai izslēgt iestatījumu atsevišķiem ierakstiem, un tas izdzēsīs ierakstu vai sinhronizēs to, pamatojoties uz jūsu vēlmēm. SplashID atbalsta divu faktoru autentifikāciju jauniem pieteikšanās gadījumiem. Varat viņiem likt jums nosūtīt verifikācijas kodu pa e-pastu jebkurā laikā, kad lietotājs mēģina pieteikties no jaunas sistēmas. Tādā veidā, ja kāds mēģina piekļūt jūsu kontam, viņam būs nepieciešams arī kods, lai pieteiktos. SecureID ļaus jums droši koplietot ierakstus ar citiem lietotājiem..

  RoboForm apskats

Klientu atbalsts

Varat apmeklēt vietnes SplashData atbalsta lapu, lai atrastu atbildes uz biežākajiem jautājumiem un sazinātos ar tiem. Viņiem ir lietotāju ceļveži un nesenais Q&Sadaļa, kas varētu palīdzēt atrisināt problēmas. Pretējā gadījumā viņiem navigācijas joslā ir saite “saņemt klientu atbalstu”. Varat izmantot viņu kontaktinformācijas lapu, lai nosūtītu e-pastu viņu atbalsta komandai. SplashData komanda pārvalda vairākus produktus, tāpēc noteikti norādiet SpladhID drošu produktu, kuru izmantojat, kā arī platformu, kurā mēģināt to palaist..

SplashID drošs pārskats: secinājums

Es agri tika izslēgts no SplashID Safe, kad tam bija nepieciešama tikai trīs zīmju galvenā parole. Es neesmu pārliecināts, kāpēc šī prasība ir tik zema, ņemot vērā vienīgās paroles nozīmi, kas jums nepieciešama, lai piekļūtu visām pārējām parolēm to seifā. Tomēr tas ir kaut kas, ko jūs kontrolējat. Vienkārši pārliecinieties, lai iestatītu spēcīgu paroli, lai piekļūtu viņu programmatūrai. Pretējā gadījumā SplashID Safe ir labi organizēts, un tam ir vairākas funkcijas, kas palīdz Pro dalībniekiem glabāt un sinhronizēt savus ierakstus starp ierīcēm.

Kas man visvairāk patika attiecībā uz programmatūru:

 • Pielāgotas lietotnes operētājsistēmai Windows, Mac, iOS un Android
 • SplashID Key – palaist programmatūru un saglabāt ierakstus USB diskdzinī
 • Izlemiet, kurus datus vēlaties sinhronizēt ar tikai lokālo ierakstu funkciju
 • Drošības informācijas panelis, lai palīdzētu noteikt paroles trūkumus un tos novērst
 • Iespēja sinhronizēt savus ierakstus, izmantojot SplashID mākoni, lokālo wi-fi vai nemaz
 • Pro lietotāji var sinhronizēt ierīces un rezerves datus ar mākoni

Idejas programmatūras uzlabošanai:

 • Piedāvājiet jauniem lietotājiem bezmaksas Pro iespēju izmēģinājumu
 • Pieprasiet garāku, drošāku galveno paroli
 • Apsveriet iespēju piedāvāt tiešsaistes tērzēšanas atbalstu maksas klientiem
 • Pievienojiet iespēju automātiski saglabāt paroles

SplashID bezmaksas versija ir ļoti ierobežota. Es ieteiktu apskatīt dažus citus paroļu pārvaldniekus, ja meklējat bezmaksas iespēju. Tomēr, ja vēlaties izcilu risinājumu, kas droši glabās jūsu paroles, sinhronizēsies starp ierīcēm un dublēs datus mākonī, tad droša izvēle ir SplashID Safe. Man patīk, ka viņu USB atslēga ir droša, ļaujot jums darbināt programmatūru USB diskdzinī. Šķiet, ka 29,95 ASV dolāri ar gadu ilgu kalpošanas laiku ir programmatūras vērts. Pretējā gadījumā jūs varat reģistrēties SplashID Pro par USD 1,99 mēnesī vai USD 19,99 gadā.

Apmeklējiet vietni SplashID

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me