بررسی ما درباره Hola VPN نشان داد که این یک سرویس حریم خصوصی اینترنت P2P (Peer-to-Peer) است که خطرات پنهانی را پنهان کرده است که ممکن است بسیاری از کاربران کمتر فنی آن از آن آگاهی نداشته باشند. Hola یک شرکت مستقر در Isreali است که توسط Ofer Vilenski و Derry Shribman در سال 2012 آغاز شده است. آنها برنامه هایی را برای VPN ، مسدود کردن تبلیغات ، شتاب فیلم و موقعیت GPS دارند. گرچه هلا سرویس خود را VPN می نامد ، اما در واقع مانند یک پروکسی گاه رمزگذاری شده عمل می کند. این بدان معنی است که در درجه اول به عنوان افزونه از طریق مرورگر شما عمل می کند. Hola VPN آدرس IP شما را ماسک می کند و آن را جایگزین آن با دیگری در کشور مورد نظر شما می کند.

نقد و بررسی Hola VPNاز لحاظ تئوریکی ، این باعث می شود در هنگام گشت و گذار در اینترنت ، امنیت و گمنام تر شوید. علاوه بر این ، این امکان را به شما می دهد تا سانسور را دور بزنید و بر محاصره جغرافیایی غلبه کنید. بنابراین به شما امکان می دهد از هرجای دنیا تجربه اینترنت بازتری داشته باشید. این به نظر می رسد مانند یک معامله خوب است اما اینطور است؟ بررسی کامل ما را بخوانید و تمام جزئیات را یاد بگیرید تا بتوانید برای خود تصمیم بگیرید.

قیمت گذاری Hola VPN

Hola VPN در ابتدا به عنوان شبکه P2P “مبادله ارزش” آغاز شد. به شما این امکان را می دهد تا در ازای استفاده دیگر از شبکه های خود ، از شبکه آنها به صورت رایگان استفاده کنید ، در حالی که این کار بیکار است. هنگامی که یک دستگاه بیکار باشد:

 • از رایانه استفاده نمی شود (هیچ فعالیت موس یا صفحه کلید شناسایی نشده است).
 • این دستگاه به یک منبع الکتریکی متصل است و نه باتری.
 • دستگاه به شبکه محلی یا Wi-Fi متصل است (نه در تلفن همراه).

Hola برای استفاده های شخصی (غیرتجاری) در رایانه های شخصی و Mac رایگان است و نیاز به اشتراک در iOS و Android دارد. آنها همچنین دارای یک سرویس Hola Premium هستند که به شما امکان می دهد از شبکه Hola VPN استفاده کنید بدون اینکه جزئی از آن شوید. برای اینکه حق عضویت در حق بیمه خود را داشته باشید ، باید به وب سایت Hola وارد شوید. اگر می خواهید از آن در چندین مرورگر استفاده کنید ، هر مرورگر باید در سایت خود وارد شود.

قیمت گذاری Hola VPN

سرویس VPN به صورت ماهیانه و اشک آور فروخته می شود. هر ماه 5 دلار برای شما هزینه خواهد شد. مانند بسیاری از ارائه دهندگان VPN ، Hola تخفیف ویژه ای را برای بسته بلند مدت خود ارائه می دهد. در نتیجه ، شما می توانید یک سال Hola Premium را با 45 دلار دریافت کنید که در ماه به 3.75 دلار می رسد.

چگونه کار می کند Hola VPN

معماری Hola CDN (Content Delivery Network) به عنوان روکش بالای HTTP ساخته شده است. این یک شبکه ترکیبی است که گره های آن از هر دو دستگاه همکار از کاربران رایگان VPN و سرورهای معمولی VPN تشکیل شده است. آنها از این شبکه به عنوان “اینترنت مشترک P2P” و سرویس آنها به عنوان “VPN تأمین شده توسط جامعه” (Peer-to-Peer) استفاده می کنند. این یعنی چی?

این بدان معناست که آنها از HolaCDN برای نقاب کردن IP شما استفاده می کنند و سپس از طریق مرورگر اینترنت شما از طریق یک دستگاه غیر فعال کاربر VPN رایگان دیگر در شبکه خود ، مسیریابی می کنند. در ازای این سرویس رایگان ، شما موافقت می کنید که در صورت عدم فعالیت ، از آنها بخواهید از رایانه یا دستگاه خود استفاده کنند تا سایر ترافیک همسالان خود را طی کنند. دسترسی به گروه بزرگی از آدرسهای IP غیر متوالی کاربر شخصی ، به شما امکان می دهد ناشناس تر باشید. علاوه بر این ، تشخیص و مسدود کردن شبکه را نیز سخت می کند. با این حال ، این تنها بخشی از داستان شبکه Hola VPN است.

همانطور که قبلاً متذکر شدیم ، سرویس Hola VPN در یک شبکه ترکیبی فعالیت می کند که از هر دو گره همتا رایگان و سرورهای VPN معمولی تشکیل شده است. هم مشتریان با پرداخت حق بیمه و هم کاربران رایگان می توانند از این شبکه استفاده کنند اما کاربران پرداخت شده به عنوان گره های شبکه برای سایر کاربران کار نمی کنند. علاوه بر این ، کاربران تجاری با هزینه خدمات خواهر خود ، Luminati می توانند به چندین IP در شبکه Hola VPN دسترسی پیدا کنند.

Hola VPN شماتیک

این بدان معناست که ماشینهای رایگان کاربران VPN می توانند توسط سایر کاربران رایگان ، مشترکین پولی Hola و مشتریان تجاری Luminati استفاده شوند. در “دنیای اتوپیایی” ، این یک ایده عالی برای یک سرویس رایگان VPN است. با این حال ، ما در دنیای واقعی زندگی می کنیم و خطرات پنهان آنها برای کاربران رایگان در این شبکه P2P جامعه است. حال ، بگذارید برخی از این خطرات و سرویس Luminati را بررسی کنیم.

خطرات برای کاربران Hola VPN

Luminati Startup و Botetets Potential

ابتدا بگذارید کمی از تاریخچه Hola VPN را مرور کنیم. این کار در سال 2012 به عنوان یک سرویس پروکسی رایگان اینترنتی P2P آغاز شد. آنها در سال 2014 خدمات تجاری Luminati خود را آغاز كردند و در سؤالات متداول خود به اختصار این را ذکر كردند. آنها در سال 2015 هنگامی که از خدمات تجاری آن برای انجام یك حمله هرزنامه DDoS (توزیع انكار سرویس) استفاده شد ، به هیئت مدیره پیام جنجالی 8chan مورد آتش سوزی قرار گرفت..

این امر آشکار ساخت که Hola در حال فروش دسترسی به ماشین های کاربر آزاد به عنوان گره ای برای کاربران تجاری بود. بسیاری از کاربران آنها از این امر ناراحت بودند زیرا بیشتر آنها نمی دانستند هلا سرویس Luminati را شروع کرده است. آنها احساس نکردند که هلا با توضیح کامل در وب سایت خود ، این امر را از آنها پنهان کرده است.

ویژگی های شبکه Hola VPN در مقایسه با ویژگی های Botnet

علاوه بر این ، بسیاری احساس کردند که آنها اساساً آنها را به گره های خروجی برای یک بات نت بالقوه تبدیل کرده اند. مقایسه فوق نشان می دهد که اگر به خوبی مدیریت نشود ، شبکه Hola / Luminati می تواند به منبع بات نت تبدیل شود. این واقعیت که حداقل یک کاربر برای حمله به 8chan از آن استفاده کرده است ، این امر را تقویت کرد. در نتیجه ، هلا شرکت سؤالات متداول را به روز کرد تا به وضوح نشان دهد که چگونه خدمات آنها با سرویس خواهرش Luminati کار می کند.

آسیب پذیری های امنیت داخلی در Hola VPN

بعلاوه در همین زمان ، برخی از هکرهای معروف “کلاه سفید” مشاوره ای را برای سرویس Hola VPN صادر کردند که چندین نقص امنیتی را که توسط کاربران مخرب قابل بهره برداری هستند ، برجسته کردند..

این نقص ها شامل موارد زیر است:

 • پرونده محلی خوانده شده است – به هکر اجازه می دهد تا پرونده های دلخواه را روی میزبان بخواند.
 • افشای اطلاعات – این می تواند به یک مهاجم اجازه دهد پیوسته شما را از طریق اینترنت ردیابی کند ، بنابراین حریم شخصی شما را نفی می کند..
 • سه آسیب پذیری اجرای کد از راه دور – که می تواند به یک کاربر ناخوشایند اجازه دهد کد اجرایی را بارگیری و اجرا کند تا بتواند نرم افزارهای مخرب را روی رایانه یا دستگاه تلفن همراه خود نصب کند.
 • افزایش امتیاز – می تواند به یک شخص همکار اجازه دهد و ممکن است کنترل کامل کامپیوتر شما را انجام دهد.

در نتیجه این انتقادها از سرویس VPN خود ، بنیانگذار Hola ، Ofer Vilenski نامه ای سرگشاده برای همه کاربران Hola VPN ارسال کرد که اعتراف می کند اشتباه کرده اند. وی همچنین به این نگرانی ها و آنچه آنها برطرف شده بودند پرداخت. در این نامه همچنین ، تغییراتی که آنها در نظر گرفته شده بودند به منظور افزایش امنیت Hola VPN در آینده بیان شده است. نگرانی های ویژه ای که وی مطرح کرد:

 • Hola در مورد به اشتراک گذاری منابع است – در میان سایر کاربران شبکه VPN.
 • آیا هولا شما را جزئی از بات نت می کند? – در حالی که این امکان پذیر است ، آنها کاربران Luminati را دامپزشکی می کنند و سوابق مربوط به هویت واقعی آنها را دارند. علاوه بر این ، آنها بازیگران بد را به مراجع قانونی مناسب گزارش می دهند. آنها احساس می كنند كه این امر باعث می شود خدمات آنها نسبت به عناصر جنایی غیر جذاب باشد.
 • آسیب پذیری مشتری Hola – برطرف شده است تا بازیگران بد دیگر نتوانند کد دستگاه از راه دور را با استفاده از خدمات Hola اجرا کنند.
  TorGuard endurskoðun

علاوه بر این ، این نامه همچنین بیانگر تغییراتی است که آنها در آینده برای افزایش امنیت هولا VPN در آینده پیش بینی شده اند. به طور خاص ، وی اظهار داشت كه آنها در حال تهیه راهكارهای نظارت فنی برای به حداقل رساندن خطر سوءاستفاده از سرویس Hola / Luminati و ارتقاء تیم امنیتی خود با یک رئیس ارشد امنیت بودند. همه (شرکت سایبر امنیت Vectra ، Adios-Hola) با ارزیابی خود از سرویس Hola / Luminati در آن زمان موافق نبودند.

از این زمان به بعد ، هلا گفته است كه كنسول داخلی خود را كاملاً بسته و قفل كرده اند كه یك قسمت جدایی ناپذیر در روند ارسال ترافیك همسالان هنگام كار بیكار است. آنها با ایجاد بررسی دقیق و گردآوری اطلاعات برای کاربران تجاری لومیناتی ، به برخی از نگرانی های Adios-Hola پرداخته اند. ما هنگام استفاده از سرویس Hola VPN ، حریم شخصی و ناشناس بودن شما را بررسی خواهیم کرد.

خطرات گره های خروج

نکته ای که Hola آن را کاهش می دهد این واقعیت است که کاربران رایگان در شبکه خود از دستگاه های خانگی خود به عنوان گره های خروجی استفاده می کنند که می تواند مشکل ساز باشد. این با مشاهده اینکه برخی از اپراتورهای گره های خروج Tor توسط مراجع قانونی به جرایم سایبری مختلف مورد حمله قرار گرفته اند ، بدست می آید. دلیل این امر این است که بسیاری از مقامات معتقدند که ترافیکی که از آنها خارج می شود را می توان به آدرس IP مبدأ آن و عامل مرتکب آن ردیابی کرد.

به همین دلیل EFF (Electronic Frontier Foundation) توصیه نمی کند که گره های خروج Tor در خانه اداره شود. علاوه بر این پروژه Tor نکاتی را برای کسانی که گره های خروج را مدیریت می کنند توصیه می کند:

 1. به ISP (های) بالقوه خود اطلاع دهید.
 2. یک IP جداگانه برای گره دریافت کنید. ترافیک خود را از طریق این IP مسیریابی نکنید.
 3. Reverse DNS قابل تشخیص را برای این IP دریافت کنید.
 4. یک اعلامیه Tor Exit تنظیم کنید.
 5. ثبت نام ARIN (در صورت امکان).
 6. استفاده از خط مشی خروج را در نظر بگیرید.
 7. حد مجاز را ارزیابی کنید و گره خود را به صورت اختیاری QoS کنید.
 8. برای اجرای گره خود یک LLC را در نظر بگیرید.

کاربران رایگان Hola VPN می توانند با اتهامات مشابهی روبرو شوند ، زیرا هر فعالیت غیرقانونی که از رایانه خود خارج می شود ، به آدرس IP و در نهایت آنها ردیابی می شوند. علاوه بر این ، Hola VPN برای بهبود عملکرد شبکه ، اطلاعات مربوط به دستگاه شما را ذخیره می کند. این بدان معناست که اگر مقامات حقوقی رایانه شما را مصادره کنند ، می توانند به دلیل این حافظه پنهان ، شواهد جعلی بر روی آن بیابند.

گرچه هلا می گوید آنها می توانند مقامات را به مقصر واقعی هدایت کنند ، در این میان شما ممکن است از طرف دادستان های بیش از حد با مسائل قانونی روبرو شوید. به عنوان مثال ، تصور کنید که شخصی از IP شما برای تهدید نوعی تهدید استفاده می کند. در این حالت ، مقامات معمولاً وقتی حرف شما را می زنند ، شما را دستگیر نمی کنند ، شما را دستگیر می کنند ، وسایل الکترونیکی شما را مصادره می کنند و خانه شما را غارت می کنند..

امنیت ، حریم خصوصی و ناشناس بودن Hola VPN

امنیت هولا VPN (پروکسی)

اطلاعات کمی درباره امنیت ارائه شده توسط سرویس Hola VPN شناخته شده است ، غیر از اینکه بگوییم رمزگذاری شده است. اگرچه فرض می کنیم چنین رمزگذاری با استفاده از TSL مجوز هدایت می شود. کدهای موجود در شبکه آنها اختصاصی است ، بنابراین این امر قابل اثبات نیست. آنها فقط می گویند بسته به قانون پروکسی که شما انتخاب می کنید ، هولا بخشی از ترافیک شما را رمزگذاری می کند. بنابراین ، ما فکر می کنیم بستگی به رمزگذاری شما سخت باشد.

حریم شخصی و ناشناس بودن Hola VPN

حریم خصوصی و ناشناس بودن آنلاین شما با تغییر آدرس IP هنگام دسترسی به وب سایت های مختلف به همراه حالت ناشناس مرورگر شما ، بهبود می یابد. این باعث می شود تا دیگران نتوانند اطلاعاتی را از مرورگر شما دریافت کنند یا درخواست های IP شما را به شما ردیابی کنند. با این حال ، ما احساس می کنیم که این توسط تمام اطلاعاتی که سرویس Hola در مورد کاربران خود جمع می کند جبران شده است.

Hola VPN هم اطلاعات ناشناس و هم PII (اطلاعات شخصي قابل شناسايي) را جمع مي کند. به نظر می رسد پاسخ آنها به این واقعیت که همه کاربران رایگان آن گره های خروجی را کار می کنند ، جمع آوری هرچه بیشتر اطلاعات در مورد هرگونه ارتباطی است که از طرف کاربرانشان ساخته شده است. این تضمین می کند که آنها قادر به شناسایی کاربرانی هستند که از سیستم خود سوء استفاده می کنند و آنها را به مراجع مناسب گزارش می دهند. ما احساس می کنیم که این دقیقاً خلاف عملکرد یک سرویس حفظ حریم خصوصی است. علاوه بر این ، این برنامه فقط از کاربران محافظت می کند و همانطور که گفتیم این امر می تواند باعث گرفتاری های قانونی شود.

بخشی از داده های ناشناس که طبق سیاست حفظ حریم خصوصی هولا جمع آوری می کنند:

اطلاعات ناشناس. ما به سه دلیل اطلاعات ناشناس در مورد استفاده شما از این سرویس ها را جمع آوری می کنیم: اول اینکه به ما امکان ارائه خدمات و بهبود مداوم آنها را می دهیم. دوم ، به دلایل امنیتی؛ و سوم ، به این ترتیب که بتوانیم از نظر آماری حسابرسی و ردیابی آن را انجام دهیم ، شرکت های وابسته خود را حسابرسی کنیم و پرداخت های شخص ثالث را محاسبه کنیم. چنین اطلاعات ناشناس امکان شناسایی افراد را امکان پذیر نمی کند. این شامل موقعیت مکانی تقریبی جغرافیایی ، مشخصات سخت افزاری ، نوع و نسخه مرورگر ، تاریخ نصب نرم افزار ، تاریخ آخرین استفاده شما از خدمات ، نوع سیستم عامل ، نسخه و زبان ، مدخل های رجیستری ، درخواست های URL شما ، و تمبرهای مربوطه ما هیچ تلاشی برای افشای هویت شما از طریق این اطلاعات انجام نمی دهیم. ما همچنین ممکن است اطلاعاتی را جمع آوری کنیم که به ما کمک کند درک کنیم از دستگاه شما در یک لحظه معین استفاده شده است تا ما هیچ درخواستی برای آن ارسال نکنیم.

حتی اگر این داده های “ظاهرا ناشناس” است ، باید به یاد داشته باشید که ثابت شده است که اگر کسی اطلاعات ناشناس به اندازه کافی روی شما داشته باشد ، می تواند با سایر داده ها برای شناسایی شما استفاده شود. این مجموعه عظیم داده با اطلاعات شخصی که آنها نیز جمع می کنند ادامه دارد.

بخشی از داده های PII که آنها مطابق با خط مشی رازداری خود جمع آوری می کنند:

اطلاعات شخصی. اطلاعات شخصی اطلاعاتی است که ممکن است از خصوصیات شخصی یا حساسی برخوردار باشد و شما را شناسایی یا شناسایی کند. اطلاعات شخصی که ما جمع آوری و نگهداری می کنیم شامل آدرس IP ، نام و آدرس ایمیل شما در مواردی است که شما این اطلاعات را به ما ارائه می دهید (به عنوان مثال وقتی یک حساب را باز می کنید یا از طریق گزینه “با ما تماس بگیرید” به ما نزدیک می شوید) ، صفحه نمایش نام ، اطلاعات پرداخت و صورتحساب (در صورت خرید خدمات حق بیمه) یا سایر اطلاعاتی که ممکن است هر از گاهی از آنجایی که برای ارائه خدمات لازم است ، درخواست کنیم. با ایجاد حساب کاربری در سرویس ها ، می توانید با استفاده از اعتبار خود با یک وب سایت یا خدمات شخص ثالث (“حساب شخص ثالث”) مانند Facebook® ، این کار را انجام دهید. انجام این کار باعث می شود تا بتوانید حساب خود و حساب شخص ثالث خود را پیوند دهید. اگر این گزینه را انتخاب کنید ، یک کادر پاپ آپ حساب شخص ثالث ظاهر می شود که برای ادامه کار باید تأیید کنید و انواع اطلاعاتی را که بدست می آورید توصیف می کند. این اطلاعات شامل اطلاعات شخصی شما ذخیره شده در حساب شخص ثالث مانند نام کاربر ، آدرس ایمیل ، تصویر نمایه ، روز تولد ، جنسیت و تنظیمات برگزیده است. هرگونه اطلاعات ناشناسانه که به طور خاص با هرگونه اطلاعات شخصی در ارتباط باشد یا به آن پیوند داشته باشد ، تا زمانی که این ارتباط یا پیوند وجود داشته باشد توسط ما به عنوان اطلاعات شخصی رفتار می شود..

توجه کنید که به شما امکان می دهند از Facebook استفاده کنید تا در سرویس Hola VPN ثبت نام کنید. اخیراً مورد توجه عموم قرار گرفته است که اینگونه برنامه ها اطلاعات را از حساب های فیس بوک ضرب می کنند ، همانطور که خط مشی رازداری آنها در لیست مواردی که در صورت استفاده از چنین شخص ثالثی جمع آوری می کنند ، نشان می دهد. همچنین توجه کنید که اطلاعات ناشناس که می توانند با یکدیگر مطابقت یا پیوند برقرار کنند با عنوان PII رفتار می شود. این برخی از داده های ناشناس را به ستون PII منتقل می کند.

  IronSocket endurskoðun

تکنیک هایی که Hola VPN برای جمع آوری اطلاعات استفاده می کند

Hola از فن آوری های مختلفی برای جمع آوری و ذخیره آنچه ما می توانیم اطلاعاتی را که می توان در اختیار کاربران خود جمع آوری کرد ، جمع آوری و ذخیره می کند. این روشها شامل موارد زیر است:

 • بیسکویت ها – به هولا و شرکای خود اجازه دهید “محتوا ، تجربه و تبلیغات ارائه شده در وب سایت های اینترنتی را از طریق اینترنت سفارشی کنند.”
 • برچسب های پیکسل – هنگامی که از کوکی ها استفاده می شود به آنها اجازه دهید فعالیت وب سایت شما را پیگیری کنند.
 • چراغهای وب – به آنها اجازه می دهد ببینند چه کسی یک صفحه وب یا ایمیل می خواند ، هنگام خواندن و از کدام رایانه.
 • اطلاعات ورود به سیستم – داده های جمع شده ای است که شامل آدرس IP ، نوع مرورگر ، صفحات وب بازدیدی ، زمان صرف شده در آن صفحات ، زمان دسترسی و تاریخ ها و شناسه منحصر به فرد تولید شده برای دستگاه شما است. اگر از تلفن همراه استفاده می کنید ، ممکن است این شناسه شماره تلفن شما باشد.

علاوه بر جمع آوری تمام این داده ها ، Hola VPN همچنین اطلاعات ناشناس را با اشخاص ثالث برای اهداف اضافی از جمله اهداف بازاریابی ، تحقیق و تجزیه و تحلیل به اشتراک می گذارد. این اساساً به آنها اجازه می دهد تا آن را با هر کس که برای اهداف تحقیقاتی می خواهد ، به اشتراک بگذارند. این ایده آل در مورد مسئله حریم خصوصی فیس بوک اخیر است. آنها همچنین آدرس ایمیل شما را با سایر شرکا به اشتراک می گذارند و خط مشی انصراف آنها مشخص نیست.

سرانجام ، خط مشی رازداری زیر نشان می دهد که آنها پس از وقوع این رویداد ، با سوءاستفاده از سیستم خود برخورد می کنند. همانطور که قبلاً بیان کردیم ، این به طور بالقوه می تواند شما را در برابر پیامدهای قانونی آسیب پذیر کند ، زیرا به نظر می رسد سیاست آنها در درجه اول از خود و شرکای خود محافظت می کند..

بخشی از نحوه اشتراک Hola PII از خط مشی رازداری

ما همچنین ممکن است اطلاعات شخصی و سایر اطلاعات شما را در موارد ویژه به اشتراک بگذاریم اگر دلیل خوبی داشته باشیم که لازم است اعتقاد داشته باشیم که ضروری است: (1) پیروی از قانون ، مقررات ، احضارها یا دستور دادگاه. (2) تقلب ، امنیت ، نقض خط مشی یا مسائل فنی ما را شناسایی ، جلوگیری و یا در غیر این صورت. (3) مفاد این سیاست حفظ حریم خصوصی یا هرگونه توافق نامه دیگر بین شما و ما را اجرا کنید ، از جمله بررسی تخلفات احتمالی آن. (4) در برابر صدمه به حقوق ، اموال یا ایمنی ما ، شرکای آن ، وابستگان آن ، کاربران و یا مردم محافظت کنید.

به طور خلاصه ، کل اطلاعاتی که آنها جمع آوری می کنند و نحوه جمع آوری آنها می تواند به نظر ما مظنون به حریم شخصی شما باشد. همچنین این پتانسیل را دارد که ناشناس بودن شما را کاملاً از بین ببرد. آنها اظهار می دارند که بسته به تنظیمات مرورگر شما ممکن است برخی از داده های شما رمزگذاری شوند. ما احساس می کنیم که این سرویس در درجه اول برای رفع انسداد خدمات رسانه ای ساخته شده است زیرا رمزگذاری آن با توجه به ماهیت اختصاصی مشکوک است.

پشتیبانی هولا VPN

پشتیبانی Hola VPN در درجه اول از طریق سؤالات متداول در وب سایت خود است. همچنین می توانید از طریق ایمیل با آنها تماس بگیرید اما پاسخ ها ممکن است مدتی طول بکشد. سرانجام ، آنها یک حضور در رسانه های اجتماعی دارند که می توانید برخی از پاسخ ها را پیدا کنید.

Hola VPN و خدمات مسدود کردن تبلیغات: Hands On

Hola همانند سایر VPN ها ، پشتیبانی از شبکه در سطح سیستم را ارائه نمی دهد. به جای نصب مشتری که تمام ترافیک را از طریق تونل رمزگذاری شده هدایت کنید ، باید مرورگر مبتنی بر Chola خود را نصب کنید ، یا از افزونه های مرورگر Chrome یا Firefox استفاده کنید. این بدان معنی است که Hola VPN واقعاً به عنوان یک سرویس پروکسی عمل می کند. Hola همچنین افزونه هایی برای مسدود کردن آگهی و شتاب فیلم دارد. هر سه این برنامه ها در مرورگر ویندوز خود گنجانده شده اند که می توانند از وب سایت آنها بارگیری شوند.

مرورگر Hola VPN برای ویندوز

آنها همچنین یک برنامه جابجایی GPS برای Android دارند.

جابجایی GPS Hola برای اندروید

مرورگر مبتنی بر Hola Chromium برای ویندوز

Hola VPN در عمل

بعد از اینکه مرورگر مبتنی بر Hola Chromium را روی رایانه شخصی خود تنظیم کردید ، در سینی سیستم ویندوز ساکن خواهد شد. با کلیک بر روی آن ، آن را در دسک تاپ خود به حداکثر می رسانید. با کلیک بر روی نماد شعله Hola VPN در سمت راست بالای مرورگر محبوب ترین وب سایت های آمریکا نشان داده می شود. پیکان محاصره شده ، وب سایت Hola VPN را با لیستی از محبوب ترین سایت ها باز می کند. پیمایش و انتخاب وب سایت ، آن را در مناسب ترین کشور برای دسترسی به آن باز می کند.

وب سایت های معروف Hola VPN ایالات متحده

اگر یک وب سایت دارای بیش از یک مکان باشد ، محبوب ترین آنها همانطور که در مورد Netflix نشان داده شده است ، استفاده می شود که در زیر آن پیش فرض کتابخانه محتوای ایالات متحده است. توجه داشته باشید که نماد Hola VPN با پرچم کشور مکان رسانه ای قفل شده جایگزین شده است.

کتابخانه Hola VPN Netflix US

انتخاب این پرچم به ما امکان تغییر مکان کتابخانه محتوای Netflix را می دهد. توجه کنید که با کلیک بر روی پرچم لیستی از کشورها باز می شود. همه کشورهای این لیست کتابخانه Netflix ندارند. اگر یکی از این کشورها را انتخاب کنید ، تغییر مکان خراب خواهد شد که می تواند آزار دهنده باشد زیرا ممکن است فکر کنید برنامه نتوانسته است. این بدان معناست که بیشتر مواقع فقط باید کشوری را انتخاب کنید که برنامه برای رفع انسداد وب سایت انتخاب می کند.

با این حال ، اگر کشور دیگری را می شناسید که دارای محتوای Netflix است ، می توانید به آن کشور تغییر دهید. به عنوان مثال ، انتخاب نماد پرچم ایالات متحده و پیمایش در لیست کشورها به ژاپن در نتیجه زیر است. این به ما امکان می دهد از ایالات متحده-نتفلیکس به ژاپن-نتفلیکس تغییر کنیم.

Hola VPN تغییر از کتابخانه محتوای Netflix ایالات متحده به یکی از ژاپنی ها

در ضمن ، می توانستیم از قسمت جستجو برای ایجاد تغییر استفاده کنیم.

تغییر از کتابخانه محتوای Netflix ایالات متحده به کتابخانه ژاپنی با Hola VPN

همچنین می توانید با جستجوی نام سایت در جستجوی مانند raiplay ، سایت رسانه ایتالیایی ، وب سایت های دیگری را برای رفع انسداد انتخاب کنید. همچنین می توانید مرورگر را مجدداً باز کنید و سایت را از صفحه وب سایت های محبوب انتخاب کنید.

Hola VPN Raiplay SelectionHola Ad Blocker in Action

با کلیک راست بر روی نماد سپر در کنار نماد Hola VPN در سمت راست کادر url ، گزینه هایی برای مسدود کننده تبلیغات Hola باز می شود. این حوزه به دو برگه تقسیم می شود: دامنه های عمومی و لیست های سفید. برگه عمومی دارای دو ضلع اختیاری است:

 • گزینه “Block Element” را کلیک کنید
 • صفحه ابزار “Hola ads blocker” را در ابزارهای برنامه نویس نمایش دهید

گزینه های Block Block Ad

برگه دامنه های سفید به شما امکان می دهد دامنه هایی را برای وب سایتهایی که نمی خواهید تبلیغات را مسدود کنید ، اضافه و حذف کنید. به سادگی ، نام دامنه را تایپ کرده و سپس دکمه “افزودن دامنه” را انتخاب کنید.

برای دیدن تعداد آگهی های مسدود شده در سایت فعلی به همراه کل کلیه تبلیغات مسدود شده ، روی نماد مسدود شده تبلیغات کلیک کنید. همچنین توجه داشته باشید که نماد دارای “1” روی آن است که نشان می دهد یک تبلیغ در وب سایت فعلی مسدود شده است.

Hola Ad Blocker

شتاب دهنده ویدیو Hola در عمل

آخرین برنامه موجود در مرورگر Hola Custom شتاب دهنده ویدیو است. استفاده از آن برای روشن یا خاموش کردن آن برای وب سایت فعلی ساده شده است. این نرم افزار می تواند سرعت فیلمبرداری را افزایش دهد و به شما کمک کند در صورت تجربه آن ، از بافر جلوگیری کنید. در غیر این صورت ، شما متوجه هیچ تغییر محسوسی نخواهید شد.

شتاب دهنده ویدیو هلامی توانید از بررسی ما درباره مرورگر سفارشی مبتنی بر Hola Chromium دریابید که در اصل منظور از رفع انسداد محتوای جغرافیایی محدود است. این سه پسوند به آن اضافه شده است: Hola VPN ، Hola Ad Blocker و Hola Video Accelerator. هر سه این برنامه ها دارای ارزش پرداخت P2P هستند که درخواست استفاده از رایانه شما برای استفاده رایگان از برنامه ها و شبکه همراه را دارند. این برنامه ها ساده ، آسان برای استفاده هستند. اگر سایت انتخاب شده شما جزء محبوب ترین لیست های آنها باشد ، برنامه VPN ساده تر است.

از Hola VPN بازدید کنید

نصب و استفاده از Hola VPN برای اندروید

جستجوی Hola VPN در دستگاه Android خود. برای باز کردن فروشگاه Google Play روی “نصب” ضربه بزنید تا مراحل نصب به تلفن شما شروع شود. هنگامی که در آنجا هستید ، روی “نصب” ضربه بزنید و پارامترهای دستیابی به برنامه را بپذیرید. پس از اتمام برنامه مراحل نصب خود ، بر روی “Open” ضربه بزنید تا آن را اجرا کند.

  Athugið Disconnect.me

نصب برنامه اندروید Hola VPN

هنگامی که برنامه باز می شود ، به شما امکان دسترسی P2P به شبکه آنها را می دهد و برای شما توضیح می دهد که این یک شبکه منابع مشترک است. اگر نمی خواهید منابع خود را به اشتراک بگذارید ، می توانید گزینه Hola Premium را انتخاب کنید. اگر موافقت می کنید تلفن همراه خود را هنگام استفاده به اشتراک نگذارید ، روی “من آن را گرفتم” و سپس “ادامه” ضربه بزنید. برای انتخاب گزینه های برنامه ، می توانید روی نماد منو (سه نقطه افقی) ضربه بزنید. گزینه های اصلی برنامه ، رفع انسداد ، لیست محبوب و تنظیمات است. گزینه های دیگر به شما امکان می دهد سابقه را پاک کرده و برنامه را در رسانه های اجتماعی به اشتراک بگذارید.

برنامه به صورت پیش فرض در موقعیت مکانی ایالات متحده و ضربه زدن روی نماد پرچم ایالات متحده لیست سایت های محبوب را باز می کند.

سایت های محبوب Hola VPN

بهره برداری در یکی از این سایتها مانند Netflix به ما امکان می دهد تا با ضربه زدن روی “Open” ، آن را از حالت انتخاب خارج کنیم. از طرف دیگر می توانیم نماد پرچم را انتخاب کرده و کتابخانه دیگری مانند Netflix مانند آن را در ژاپن جستجو کنیم و در عوض آن را باز کنیم. توجه کنید که نماد پرچم ایالات متحده جایگزین نماد ژاپنی شده است.

وب سایت Hola VPN Netflix

علاوه بر ضربات مربوط به انسداد و لیست محبوب ، تنظیمات اختیاری برای استفاده عمومی ، گزینه های وب دستگاه و برنامه ها است. صفحه عمومی گزینه هایی برای تعامل با وب سایت Hola از جمله کمک ، بروزرسانی برنامه ، تغییر وضعیت همسالان ، دسترسی به سؤالات متداول و سایر موارد دارد. صفحه وب تنظیمات تعامل با وب را از دستگاه همراه خود و همچنین برخی از تنظیمات پیشرفته وب سایت نشان می دهد. صفحه آخر فقط برنامه ها را برای رفع انسداد و پیشنهادات تغییر می دهد.

تنظیمات Hola VPN برای Android

علاوه بر انسداد وب سایت های روی تلفن همراه خود ، Hola VPN به شما امکان می دهد برنامه هایی را که می خواهید از طریق سرویس VPN اجرا شوند انتخاب کنید. پس از ضربه زدن روی برنامه مورد نظر برای تونل ، “Open” را انتخاب کنید. برنامه از شما خواسته است سرویس VPN را در دستگاه Android خود تنظیم کنید. اگر هنوز این کار را نکرده اید ، با ضربه زدن روی “همچنین تغییر موقعیت مکانی GPS” فروشگاه را نصب می کنید.

کاربرد برنامه Hola VPN

نصب برنامه جابجایی GPS Hola برای اندروید

هنگامی که در Google Play Sore هستید ، روی ضربه بزنید تا برنامه را به تلفن Android خود اضافه کنید و دسترسی های لازم را بپذیرید. پس از اتمام این کار ، برای اجرای برنامه روی “باز” ​​ضربه بزنید. ورود به نسخه رایگان یا اشتراک برنامه را انتخاب کرده و روی “برو” ضربه بزنید.

نصب جابجایی GPS Hola

اگر این اولین بار است که از برنامه استفاده کرده اید ، روی “تنظیمات” ضربه بزنید. این نرم افزار هشدار می دهد که شما در حال تغییر گزینه های برنامه نویسی هستید که می تواند نتایج نامناسبی داشته باشد. برای بستن این هشدار ، روی “OK” ضربه بزنید. گزینه “برنامه نصب موقعیت مکانی را انتخاب کنید” را انتخاب کرده و روی “GPS جعلی Hola Fake” ضربه بزنید. برنامه جابجایی GPS اکنون آماده استفاده است.

راه اندازی GPS Hola برای Android

نماد مکان Hola GPS را به منطقه مورد نظر برای جعل و انتقال روی “برو” منتقل کنید. با این کار موقعیت GPS ظاهری شما تغییر می کند. ضربه زدن روی “Stop” به شما امکان می دهد مکان GPS دیگری را برای فریب دادن انتخاب کنید. برای آسانتر کردن این انتخاب می توانید نقشه را بزرگنمایی و پیمایش کنید. هنگامی که مکان جدید خود را پیدا کردید ، روی “برو” ضربه بزنید تا آن را قفل کنید.

استفاده از جابجایی GPS Hola

برنامه Android Hola VPN به آسانی نصب و استفاده از همتای ویندوز است. یک شیر آب یا دو به شما امکان می دهد کشور مبدأ مرورگر خود را تغییر دهید. با این کار می توانید وب سایت مورد نظر خود را از حالت انسداد خارج کنید. همچنین می توانید برنامه های انتخابی خود را هر چند سرویس VPN اجرا کنید. Hola همچنین به شما امکان می دهد تا موقعیت مکانی GPS خود را فریب دهید. به یاد داشته باشید که این برنامه های منبع اشتراک رایگان P2P هستند.

نتیجه گیری

Hola VPN یک سرویس مبتنی بر پروکسی است که توسط شرکت مستقر در اسرائیل Hola اداره می شود. این یکی از معدود خدمات “تبادل ارزش” است که آنها ارائه می دهند. این خدمات شامل Hola VPN ، Hola Ad Blocker ، Hola Video Accellerator و Hola GPS Locator برای اندروید است. همه این خدمات مشترک هستند. در صورت عدم استفاده رایانه یا دستگاه همراه خود با شبکه همسالان ، همه آنها رایگان هستند.

Hola VPN سرویس حریم خصوصی محور آنها است. این برنامه به صورت افزونه برای مرورگرهای Google Chrome یا Foxfire اجرا شده است. در غیر این صورت ، کاربران ویندوز می توانند از مرورگر مبتنی بر Chromium Hola برای اجرای آن استفاده کنند. این مرورگر از قبل نصب افزونه های مسدود کننده تبلیغات و شتاب دهنده ویدیو را دارد.

به جای اینکه یک سرویس کامل VPN باشد ، Hola VPN یک پروکسی است که به شما کمک می کند وب سایت های محدود شده جغرافیایی مانند Rai Play ، BBC iPlayer ، Netflix و دیگران را از حالت مسدود خارج کنید. در مورد رمزگذاری آن اطلاعات بسیار کمی شناخته شده است. Hola اظهار داشت که سرویس بسته به تنظیمات شما بعضی وقت ها رمزگذاری می شود اما هیچ تنظیماتی را پیدا نکردیم که بتواند آن را تغییر دهد که در نسخه مرورگر سفارشی که روی ویندوز 10 کار می کند ، رمزنگاری شود..

علاوه بر این ، کاربران رایگان باید آگاه باشند که به عنوان گره های خروجی برای شبکه اجتماع همسالان عمل می کنند ، مگر اینکه در سرویس حق بیمه حق بیمه ثبت نام کنند. برای کسانی که با اصطلاح “گره خروج” آشنا نیستند ، به این معنی است که هر کاری که توسط کاربر انجام شود می تواند به دستگاه مورد استفاده آنها ردیابی شود. این بدان معنی است که اگر یک همتای از کامپیوتر غیرفعال یا دستگاه همراه خود برای مقاصد غیرقانونی استفاده کنید ، به شما ردیابی می شود.

این تهدید به طور بالقوه افزایش یافته است زیرا هولا همچنین شبکه P2P VPN خود را به عنوان خدماتی با استفاده از سرویس خواهر خود Luminati که در گذشته به عنوان یک botnet برای حمله به (DDoS) وب سایت استفاده شده است ، به بازار عرضه می کند. این می تواند منجر به مشکلات قانونی برای شما شود ، زیرا برای کاربران گره خروج در شبکه Tor وجود دارد. راه Hola برای مقابله با این امر ، جمع آوری تمام اطلاعات مربوط به مشتریان شخصی و تجاری آنها برای شناسایی و پیگرد قانونی سوء استفاده کنندگان از شبکه آنها است. ما احساس می کنیم این ضدیت با ایده سرویس حریم خصوصی است و در بهترین حالت ناامید کننده است. همچنین ، معیارهای استفاده گسترده بیان شده در خط مشی رازداری ، ما راجع به حریم خصوصی اطلاعات جمع آوری شده ، ما را ناراحت نمی کند.

چیزهایی که در مورد خدمات دوست داشتیم:

 • آنها یک پروکسی رایگان برای رفع انسداد وب سایتهای محدود برای کسانی که منابع مالی یا دسترسی به یک سرویس واقعی VPN ندارند بخاطر شرایط ژئو-سیاسی خود پیشنهاد دادند (VPN هایی که در کشورشان ممنوع است).
 • آنها یک مسدود کننده تبلیغات و شتاب دهنده فیلم داشتند.
 • هولو برای کسانی که نمی خواستند منابع خود را با شبکه به اشتراک بگذارند ، اشتراکی با هزینه ارزان جایگزین ارائه داد.

چیزهایی که ما از این سرویس خوشم نیامد:

 • کاربران رایگان به عنوان گره های خروج نامحدود استفاده می شوند.
 • این بنا به دلیل طراحی زیرساخت های خود ، دارای برخی آسیب پذیری های داخلی بود.
 • اگر از نزدیک مورد نظارت قرار نگیرد ، سرویس Luminati آن می تواند به عنوان یک botnet مورد سوء استفاده قرار بگیرد.
 • با توجه به این آسیب پذیری ها ، هلا مقدار زیادی از اطلاعات ناشناس و شخصی را در کلیه کاربران خود جمع آوری و ذخیره کرد تا از سوءاستفاده از سیستم خود محافظت کند.
 • محافظت برای کاربران آنها بسیار فعال است ، به این معنی که آنها می توانند با استفاده از اطلاعات ذخیره شده خود برای شناسایی مجرمان سایبری واقعی پس از واقعیت مقصر باشید. این می تواند باعث ایجاد مشکلات قانونی برای برخی از کاربران شود زیرا در مورد عملگرهای گره خروج Tor وجود دارد.

Hola VPN یک شبکه حریم خصوصی مبتنی بر P2P است که در آن کاربران برای ایجاد شبکه و به اشتراک گذاری آزادانه منابع خود را به اشتراک می گذارند. همچنین با ایجاد گره های آن در دسترس مشتریان تجاری برای انجام تحقیقات برند می توان از آن استفاده کرد. ما معتقدیم که این در درجه اول فقط برای رفع اشکال سایت های اینترنتی محدود و مفید است. همچنین ، توجه داشته باشید که اگر در سرویس رایگان شرکت می کنید ، موافقت می کنید به یک گره خروجی برای شبکه تبدیل شوید و هیچ کنترلی بر عملکرد همسالان در هنگام استفاده از دستگاه خود نداشته باشید. بنابراین ما سرویس رایگان Hola VPN را توصیه نمی کنیم مگر اینکه این تنها انتخاب شما باشد. ما دسترسی به اینترنت خصوصی را به عنوان یک گزینه جایگزین بسیار توصیه می کنیم. PIA از حریم خصوصی شما محافظت می کند و محدودیت های جغرافیایی را بدون خطرات استفاده از Hola از حالت مسدود می کند.

از Hola VPN بازدید کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me