Turcijas valdība atkal atrodas pie tā. Pagājušajā nedēļā viņi aizliedza pilsoņiem piekļuvi Twitter un sekojuši tam līdz bloķēšanai YouTube.  Pārmaiņas notiek vēlēšanu priekšvakarā. Nozīmē, ka Turcijas lietotāji nespēj piekļūt tādu sociālo mediju vietnēm kā YouTube bez uzticama privātuma pakalpojuma palīdzības.

YouTube Turcija

Turcija nav pirmā, kas cenzē internetu, un viņi noteikti nebūs pēdējie. Neatkarīgi no tā, cik valdības mēģina, mēs esam pārliecināti, ka tehnoloģija nodrošinās tīmekļa pieejamību. Ir ļoti svarīgi, lai privātuma uzņēmumi paliktu vienu soli priekšā tādām valstīm kā Turcija un Ķīna, lai turpinātu komunikācijas plūsmu.

Piekļūstiet YouTube no Turcijas

Mēs vēlamies padarīt procesu pēc iespējas vieglāku. Jūs varat apskatīt mūsu top 10 VPN lapā, lai uzzinātu vairāk par tiešsaistes privātuma pakalpojumiem. Šim ceļvedim mēs izmantosim IPVanish. Viņi var jums palīdzēt piekļūt YouTube, Twitter un jebkurai citai vietnei, kuru Turcijas valdība nolemj bloķēt nākotnē.

Kā tādi pakalpojumi kā IPVanish palīdz piekļūt bloķētajām vietnēm? Varat izmantot viņu VPN klienta programmatūru, lai izveidotu savienojumu ar serveri citā valstī ārpus Turcijas. Tas jums piešķirs jaunu IP adresi un šifrēs savienojumu. Palīdzēsim piekļūt vietnēm, piemēram, YouTube, un palikt privātām tiešsaistē..

1. solis – pievienojieties uzticamam VPN pakalpojumam

Jūs varat sākt, apmeklējot IPVanish.com un reģistrēšanās VPN. Viņi piedāvā neierobežotu datu pārsūtīšanu par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Mēs uzskatām, ka straumēšanai vislabāk piemērots IPVanish, jo pakalpojums ir ļoti ātrs. Mums arī patīk Privāta piekļuve internetam ikvienam, kam nepieciešama alternatīva, kas mēnesī maksā nedaudz mazāk – 6,95 USD.

  Kā samazināt pārlūkošanas nobīdi ar VPN

2. solis – lejupielādējiet VPN klientu

Pēc pievienošanās IPVanish, privātajam piekļuvei internetam vai citam VPN pakalpojumam vēlaties lejupielādēt viņu klientu. Mēs aprobežosimies ar diskusiju ar IPVanish, lai mēs varētu precīzi parādīt, kā atbloķēt tādas vietnes kā YouTube un Twitter neatkarīgi no vietas, kur atrodaties pasaulē. Sāciet ar programmatūras lejupielādi.

IPVanish piedāvā labu VPN klienta programmatūru operētājsistēmām Windows un Mac. Viņiem ir arī jaukas mobilās lietotnes gan iOS (iPhone, iPad, iPod Touch), gan Android ierīcēm. Mēs esam pārbaudījuši tos visus un uzticamies viņiem ar mūsu privātumu. Jūs varat lejupielādēt Windows un Mac klientus tieši no viņu vietne.  IOS lietotne ir pieejama no iTunes un Android lietotni no Google Play.

3. solis – izveidojiet savienojumu ar VPN serveri ārpus Turcijas

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet IPVanish klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

IPVanish VPN klients

  • Atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs izvēlējāmies Rumāniju, bet IPVanish ir plašs serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
  • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP). Viņi atbalsta arī PPTP un L2TP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN, lai nodrošinātu vislabāko privātuma aizsardzību.
  • Noklikšķiniet uz izveidot savienojumu. Pēc dažām sekundēm apakšā redzama poga mainās uz “Atvienot”. Jūs arī pamanīsit, ka servera atrašanās vieta un IP adrese tiek parādīta klienta augšpusē.
  • Tagad mēs atrodamies Rumānijā, ciktāl ikviens var pateikt tiešsaistē. Kā tādi mēs varam nokļūt jebkurā vietā, it kā sēžot Rumānijā. Tas pats būtu spēkā, ja mēs izveidotu savienojumu ar serveri ASV vai Lielbritānijā.
  Spēlējiet vētras varoņus ar VPN

4. solis – pārbaudiet savas IP adreses atrašanās vietu

Pirms pārejat uz priekšu, vienmēr apstipriniet savu IP adresi neatkarīgi no tā, kādu tehnoloģiju izmantojat, lai apietu valdības cenzūru. Šajā gadījumā klienta augšpusē noklikšķiniet uz “Savienojums”, “Pārbaudīt IP adresi”.

Pārbaudiet IP adresi

Kā redzat, mūsu IP adrese atrodas Bukarestē. Tas nozīmē, ka jums tagad ir piekļuve tādām vietnēm kā YouTube, it kā jūs sēdētu pie datora Rumānijā. Jāpiemin, ka jūsu trafiks tiks šifrēts, lai palīdzētu aizsargāt jūsu privātumu.

5. solis – tiek atbloķētas tādas vietnes kā YouTube un Twitter

Jūs esat gatavs piekļūt jebkurai vietnei, kuru vēlaties. Atcerieties, ja vēlaties piekļūt vietnei, kas ir pieejama no noteiktas valsts, lai izveidotu savienojumu ar servera atrašanās vietu šajā valstī. Lūk, kā izskatās YouTube, kad ir pievienots Rumānijas serveris.

YouTube

Jūs pamanīsit, ka esam izveidojuši savienojumu ar vietni youtube.ro, jo vietne pamana, ka mūsu IP adrese ir no Rumānijas. Lai iegūtu dažādus rezultātus, varat izveidot savienojumu ar citu valsti. Neatkarīgi no tā, vai jūs dzīvojat Turcijā vai citā valstī, kas bloķē piekļuvi, viņi to atbloķēs.

Es ceru, ka jūs atradāt mūsu ceļvedi noderīgu. Ja tā, lūdzu, apsveriet iespēju to koplietot ar draugiem, lai citi varētu baudīt piekļuvi tādām vietnēm kā YouTube no jebkuras vietas pasaulē. Mēs pateicamies par jūsu palīdzību, padarot internetu par vietu, kur atklāti dalīties idejās.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me