4. kanālsVisi 4 ir video pēc pieprasījuma pakalpojums no Channel Four Television Corporation Apvienotajā Karalistē. Sākotnēji kanāls tika izlaists kā 4od (4 pēc pieprasījuma) un sāka darboties tikai datorā. Kopš tā laika piekļuve ir izplatījusies interneta vadu spēļu konsolēs, kā arī operētājsistēmās Android un iOS. Līdzīgi kā viens no tā konkurentiem, BBC iPlayer, All 4 ļauj 30 dienu laikā sasniegt jūsu iecienīto programmu, taču tajā ir arī vecāki šovi, kurus Channel 4 ir producējis pagātnē. Tāpat kā BBC iPlayer, Visi 4 ir bez maksas, ja jūs dzīvojat Lielbritānijā. Tomēr, ja atrodaties ārpus Lielbritānijas, varat baudīt daļu no šī lieliskā Netflix kanāla programmu vai arī jūs vienkārši izmantojat VPN.

Labākie VPN, lai atbloķētu 4oD (visi 4)

Vispirms vēlēsities atrast uzticamu VPN pakalpojumu. Šajā gadījumā jūs vēlēsities tādu, kam ir ātrie serveri Apvienotajā Karalistē. Ir vairāki VPN, no kuriem izvēlēties. Šeit ir daži no mūsu iecienītākajiem.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam 2,85 USD PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 3,25 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai skatītos 4D (visi 4)

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai skatītos tādas izrādes kā One Born Every Minute, My Mad Fat Diary un tetovējumu fiksētāji visiem 4. Vispirms lejupielādējiet viņu klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, ir pienācis laiks izveidot savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu. Ņemiet vērā, ka mēs izmantojam attēlus no ASV serveriem, jo ​​Big Brother ģeogrāfiski ierobežots ir Amerikas Savienotās Valstis.

  Skatieties pasaules junioru hokeja čempionātu ar VPN

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā 4oD ir pieejams tikai Lielbritānijā, jūs vēlēsities izvēlēties serveri Apvienotajā Karalistē. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā Lielbritānijā.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Tagad jums ir IP adrese Apvienotajā Karalistē, ciktāl ikviens var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri ASV vai jebkur citur pasaulē.

Un tur jums tas ir. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera Lielbritānijā, varat pārlūkot internetu tā, it kā jūs tur tiešām atrastos, un straumēt saturu, izmantojot vietni All 4 vai lietotni. Savienojuma izveide ar serveri ASV ļautu jums pilnībā piekļūt arī ģeogrāfiski bloķētām vietnēm. Tas pats attiecas uz citām valstīm.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja ceļojat ārpus Lielbritānijas, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Amazon Instant. Tā kā Hulu nav pieejams ārpus ASV, jūs arī izmantotu VPN, lai izveidotu savienojumu ar ASV serveri. Jums joprojām būs nepieciešami konti tādiem pakalpojumiem kā Netflix, bet VPN palīdzēs jums skatīties šovus un filmas jebkurā Netflix reģionā.

  NordVPN Android iestatīšanas rokasgrāmata

4. kanāla (4oD) straumēšanas izceltie elementi

4. kanālā ir lieliska programmēšana. Viņu lietotne ļauj arī straumēt tiešraides, kas pašlaik darbojas. Apskatīsim vietnē pieejamos kanālus.

 • 4. kanāls – Nacionālā sabiedriskā televīzija un oriģināls.
 • E4 – Stacija, kas sākotnēji bija paredzēta 16–34 gadus veciem bērniem, šī stacija piedāvā importu no ASV, piemēram, Desperate Housewives, Hollyoaks un Big Brother.
 • Vairāk4 – Šis kanāls ir paredzēts 35–60 cilvēku pūlim. Šis kanāls cenšas sniegt padziļinātu skatījumu un pārsniegt virsrakstus.
 • Filma4 – Lai arī šis kanāls sāka darboties tikai kā abonēšana, vēlāk tas mainījās un kļuva par vienīgo bezmaksas filmu kanālu parastajā TV.
 • 4septiņi – Šis kanāls ļauj jums panākt pārraidi pēdējās 7 dienās.
 • 4Mūzika – rāda jaunus atsevišķus izlaidumus, un cita starpā tam ir arī savs atpakaļskaitīšanas šovs. Daži ir teikuši, ka tas pirmajās dienās atgādināja ASV staciju MTV.
 • 4Šorti – Īsi skaņdarbi par dažādām tēmām.

Skaidrs, ka ne visas stacijas tiek piedāvātas visos 4, taču diezgan maz no tām. Neatkarīgi no tā, kāds jums ir noskaņojums, neatkarīgi no tā, vai tā ir komēdija, drāma, bērnu šovi, mūzika, fakti vai citi, Channel 4 ir izrāde, lai apmierinātu jebkuru vēlmi. Daži no 4. kanāla raidījumiem ir kļuvuši diezgan populāri ārpus Lielbritānijas. Tādas izrādes kā Teds Teds, The Inbetweeners un IT pūlis ir licencētas Netflix, tāpēc auditorija visā pasaulē var tās izbaudīt. Ko darīt, ja vēlaties skatīties visus 4 un šobrīd neatrodaties Lielbritānijā? Sakiet, ka esat emigrants vai brīvdienās esat ārzemēs? Šeit mēs atgriezīsimies pie VPN tēmas.

VPN ir šifrēts savienojums ar serveri, kas atrodas (iespējams) citā valstī. Ja mēģināsit piekļūt programmai All 4, neizmantojot VPN, jūs saņemsit ziņojumu, piemēram, šo.

  Kā skatīties sporta un TV pārraides tiešraidē, izmantojot VPN

Kļūdas ziņojums

Lai arī sākotnēji var redzēt, ka šis ziņojums var atturēt, viss, kas jums būtu jādara, ir jāpiesakās Lielbritānijas serverī ar savu VPN, un jums būs lieliski. Tātad, kā jūs sākat? Vienkārši izpildiet iepriekš sniegtos norādījumus.

Skatieties savas iecienītās filmas un oriģinālās programmas, piemēram, Gogglebox un Made in Chelsea on All 4 (4oD) no ārpuses. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai arī viņi varētu atbloķēt piekļuvi straumēšanas pakalpojumiem. Seko mums @VPNFan jaunākajiem vadošo VPN pakalpojumu pārskatiem un akcijām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me