אתחיל בבדיקה של CactusVPN עם מעט רקע של החברה. CactusVPN מפעילה שירות פרטיות מקוון שממוקם במולדובה. הם עוזרים לחברים להגן על פרטיותם ולבטל את חסימת מגבלות הגיאוגרפיה עבור אתרים בארצות הברית ובריטניה. CactusVPN מציע לחברים לבחור בין גישה ל- VPN ושירות DNS חכם.

סקירת CactusVPN

תמחור והצעות מיוחדות

תמחור של CactusVPN סביר מאוד. יש להם רשת קטנה יותר מרוב שירותי ה- VPN שאנו מכסים. בכך הם מסוגלים לשמור על מחירים נמוכים. עם גישה בלתי מוגבלת לשרתים במדינה אחת תמורת 4.99 דולר. גש לשרתי בארה”ב, בריטניה ו- NL יחד עם DNS חכם תמורת 6.99 דולר לחודש.

תמחור של CactusVPN

חברים יכולים לגשת ל- CactusVPN באמצעות לקוח ה- VPN החינמי שלהם. כפי שאתה יכול לראות CactusVPN מציעה הנחות על סמך אורך המנוי שלך. אתה יכול לחסוך 13% בהנחה על גישה רבעונית, 23% בהנחה חצי שנתית ו -35% הנחה על הרשמות שנתיות. מה שהופך את התוכנית השנתית לערך הטוב ביותר. בקרו ב- CactusVPN מיוחד דף לשמירה.

כשאתה נרשם לחשבון CactusVPN מציע לך מספר אפשרויות תשלום לבחירתך. אני אוהב להשתמש ב- PayPal עבור כל שירות מקוון מכיוון שאתה יכול לנהל את המנוי. CactusVPN מציעה את פייפאל יחד עם כרטיסי אשראי, אליפיי, וובמוניי, יאנדקס, בוליטו בנקאריו, צ’יווי ו- CashU. נותן לך מגוון רחב של אפשרויות תשלום.

תקופת ניסיון ללא סיכון

למרות שאעשה כמיטב יכולתי להציע סקירה יסודית, קיימת דרך אחת בלבד לוודא ש- CactusVPN היא הבחירה הנכונה. תרצה לבדוק את השירות בעצמך. CactusVPN מבין גם את זה. כדי לעזור להם להציע 30 יום הכסף בחזרה. עם זאת, כפי שתראו ברגע, האחריות כוללת כמה תנאים. להלן השפה שבה משתמש CactusVPN בחלק הכללי של דף השאלות הנפוצות שלהם

מהי מדיניות החזר הכסף של CactusVPN?

אנו מציעים אחריות להחזר הכסף במשך 30 יום. אם אינך יכול להשתמש בשירותים שלנו: אינך יכול להתחבר לשרתי VPN או לשירות DNS חכם. במקרה של DNS חכם תוכלו גם לבקש החזר כספי אם אחד מהאתרים מרשימת האתרים הבלתי חסומים עדיין חסום עבורכם.
שים לב שאיננו מקבלים החזר כספי לבעיות מהירות VPN מכיוון שיש לנו 24 שעות ניסיון לניסיון חינם בשרתים הפרימיים שלנו.

בקר ב- CactusVPN

מיקומי רשת ושרת של CactusVPN

CactusVPN מנהל רשת של שרתי VPN במיקומי מפתח. יש להם אחת מהרשתות הקטנות יותר עם מיקומי שרת בשלוש מדינות. זה יעזור לך לגשת לסיקור של אירועי ספורט ואתרי ביטול החסימה כמו Netflix ו- BBC iPlayer מכל מקום בעולם.

  סקירה ללא הגבלה של VPN
מדינות מיקומים שרתים פרוטוקולים
3 6 12 OpenVPN, PPTP, L2TP, SSTP

ל- CactusVPN שרתים בארצות הברית (קנזס סיטי, לוס אנג’לס, וילמינגטון), בריטניה (לונדון, מיידנהד) והולנד (אמסטרדם).

פרטיות ואבטחה

כשאנחנו מדברים על שירותי VPN, הרבה אנשים מניחים שהם יקבלו דרגה גבוהה של פרטיות וביטחון. זה לא תמיד המקרה. זה באמת תלוי בסיבה שלך לשימוש בשירות VPN. אם המטרה שלך היא פרטיות ואנונימיות, סביר להניח שאתה רוצה VPN שלא יומן.

CactusVPN מבהיר בסעיף השאלות הנפוצות באתר שלהם כי הם לא מחזיקים ביומני תנועה. הם רק שומרים על יומני חיבור ומנתקים אותם כל שלושה ימים. להלן הפרטים מהאתר שלהם:

האם אתה שומר יומנים?

עבור משתמשי ה- VPN וה- DNS החכם שלנו אנו שומרים רק יומני חיבור * למשך 3 ימים לפתרון בעיות. אבל אנו מבטיחים לכם:

 • אנחנו לא עוקבים ולא יודעים מה אתה מעלה / מוריד בזמן השימוש בשירותים שלנו, ואין יומני לרבות מידע זה;
 • איננו מכירים או רושמים אתרים שאתה מבקר בהם;
 • אנו לא עוקבים אחר היישומים שבהם אתה משתמש.

כל המידע האישי של לקוחותינו סודי לחלוטין ואינו משותף, מוצג, משמש או ניתן לצד אחר ללא שום תנאי ובלי חריגים.

בקר ב- CactusVPN

בדיקות ידניות

הדבר הראשון שאני מחפש כאשר אני מחליט אם לבחון שירות VPN או לא, הוא לקוח מותאם אישית. בטח שתצליחו לקבוע תצורה של OpenVPN ולהגדיר ידנית חיבורים אך אין צורך. יש כל כך הרבה ספקי VPN שמציעים תוכנת לקוח נוחה לשימוש עכשיו בימים.

אני שמח לשתף של- CactusVPN יש לקוח Windows מעולה ששימשתי בבדיקת השירות שלהם. יש להם גם לקוח מותאם אישית עבור מק. יחד עם מדריכי הגדרת נתבי iOS, Android ואפילו DD-WRT.

מתחבר ללקוח VPN של Windows

בואו נסתכל על לקוח CactusVPN Windows:

  סקירה VPN של Bullguard 2023

לקוח Windows CactusVPN

קל להתקין ולהשתמש בתוכנת Windows. כשאתה מפעיל את התוכנית הוא יעלה את מסך החיבור משם אתה יכול לבחור מדינה ואחריה מיקום השרת ולבסוף את הפרוטוקול שאתה רוצה ש- CactusVPN ישתמש בכדי להתחבר. ללקוח יש גם כמה תכונות מתקדמות מרשימות.

הגדרות לקוח של CactusVPN

כרטיסיית ההגדרות של לקוח Windows מציגה מספר אפשרויות. אני מציע לך לפחות להפעיל את “התחבר מחדש אם חיבור. נשמט ”. התכונה המתקדמת ביותר של תוכנת CactusVPN היא רוצח האפליקציות. אתה יכול להגדיר יישומים ספציפיים להפסיק בכל עת ש- VPN צונח. התכונה פופולרית במיוחד עבור חברים המשתמשים בשירות VPN למטרות P2P / torrent. CactusVPN מאפשר שימוש בסיקור בשרתים שלהם בהולנד.

בקר ב- CactusVPN

התחבר עם לקוח ה- VPN של מק

בנוסף לתוכנת Windows המותאמת אישית שלהם, ל- CactusVPN יש גם לקוח Mac. תוכנת ה- Mac נראית ממש כמו מסכי Windows המוצגים למעלה. יש לו גם אותן תכונות מתקדמות, כלומר היכולת להרוג יישום אם ה- VPN מתנתק. זו תכונה קשה מאוד למצוא עבור משתמשי מק, לכן אני נרגש לראות ש- CactusVPN כיסה.

התחבר מ- iPhone או iPad

בעוד ש CactusVPN לא מציעה אפליקציית iOS משלהם, הם הציבו מדריכים לחיבור ידני עם PPTP או L2TP. להלן עותק של ההוראות. תוכלו לבקר באתר שלהם לקבלת גרסה מלאה עם צילומי מסך.

מדריך להגדרת CactusVPN L2TP עבור iOS:

1) עבור אל “כללי” -> “רשת” -> “VPN”
2) לחץ על “הוסף תצורת VPN …”
3) בחר בכרטיסייה L2TP

  • בשדה “שרת” הקלד את כתובת ה- IP של שרת CactusVPN. עליך לבדוק את הדוא”ל שקיבלת כאשר הופעל חשבון CactusVPN שלך. תוכלו למצוא שם את כל השרתים הזמינים.
  • הזן את שם המשתמש והסיסמה של החבילה שלך.
  • בשדה “סודי” הציגו: cactusvpn
  • ברמת ההצפנה בצעו “Auto” ובחרו “Send All Traffic”.
  • לחץ על “שמור”.

4) כעת נוצר חיבור ה- VPN שלך, כעת תוכל להתחבר.

בקר ב- CactusVPN

התחבר ממכשיר אנדרואיד

CactusVPN אינו מציע אפליקציה למכשירי אנדרואיד אך יש להם מדריכי הגדרה לחיבורי PPTP ו- L2TP / IPSEC. להלן עותק של ההוראות. תוכלו לבקר באתר שלהם לקבלת גרסה מלאה עם צילומי מסך.

מדריך להגדרת CactusVPN L2TP עבור אנדרואיד:

1) עבור אל “הגדרות”
2) לחץ על “הגדרות נוספות”
3) לחץ על “VPN”
4) לחץ על “הוסף רשת VPN”
5) לחץ על התפריט הנפתח “סוג”
6) בחר “L2TP / IPSec PSK”

  • בשדה “שם” הזן את השם הרצוי לחיבור שלך. אנו ממליצים לקרוא לזה: CactusVPN (L2TP).
  • בשדה “כתובת שרת” הזן את כתובת ה- IP של שרת CactusVPN שאליו ברצונך להתחבר. (כדי למצוא שם את השרתים הזמינים, בדוק את הדוא”ל שקיבלת לאחר ששילמת עבור חשבון CactusVPN או היכנס לאזור הלקוח באתר שלנו.)
  • הזן “cactusvpn” (ללא ציטוטים) בשדה “מפתח משותף מראש IPSec”.
  • השאר את כל השדות האחרים ריקים.
  • לחץ על כפתור “שמור”.
  סקירה של KeePass

5) הקש על החיבור החדש כדי להתחבר. הזן את שם המשתמש והסיסמה שלך ב- CactusVPN שנשלחו אליך בדוא”ל והקש על התחבר.

בקר ב- CactusVPN

מבחן מהירות CactusVPN

בדקתי CactusVPN באמצעות OpenVPN שהוא הפרוטוקול המאובטח ביותר. השתמשתי בלקוח Windows שלהם והתחברתי לשרת בוילמינגטון, וירג’יניה.

מבחן מהירות CactusVPN

כפי שאתה יכול לראות היה בערך הפרש של 35% במהירות בין החיבור ישירות לספק האינטרנט שלי לבין החיבור לשרת בוירג’יניה. הצפנה מוסיפה תקורה, כך שתוכלו לצפות לירידה מסוימת בביצועים. זה החלפה לרמה גבוהה יותר של פרטיות. במהירות של יותר מ- 27 מגהביט לשנייה יכולתי להזרים שירותים כמו נטפליקס ו- BBC בקלות.

סיכום

אני אוהב את ההתמקדות של CactusVPN בפרטיות ואנונימיות. תכונת לקוח רוצח האפליקציות שלהם היא שכבה נוספת של פרטיות. אין להם את הרשת הגדולה ביותר, אך היא מכסה את ארה”ב, בריטניה ו הולנד. הביצועים טובים למי שרוצה לבטל את החסימה והזרם מאתרים כמו נטפליקס ו- BBC.

מה שהכי אהבתי בשירות:

 • קל לשימוש בלקוחות Windows ו- Mac
 • תמיכה בפרוטוקולי OpenVPN, PPTP, L2TP ו- SSTP
 • רוצח יישומים כולל גם לקוח Windows וגם Mac
 • שירותי VPN ומוצפן DNS חכמים
 • הנחות לתקופה בהרשמות של 3 חודשים, 6 חודשים ושנה

רעיונות לשיפור השירות:

 • הצע אפליקציות סלולריות למכשירי iOS ו- Android
 • הוסף מיקומים נוספים לרשת שלהם
 • הוסף bitcoin כאפשרות תשלום
 • התייחס ל- IP ייעודי כהרחבה

אני אוהב CactusVPN וחושב שזו בחירה טובה עבור אלה המתמקדים בפרטיות. אם המטרה שלך היא לבטל את חסימת התוכן ברחבי העולם, וודא שיש להם שרתים במדינות אלה. אם המטרה שלך היא פרטיות חזקה, אני מציע לך לנסות ל- CactusVPN. אתה מכוסה בערבות 30 יום הכסף החזר שלהם, וזה מספיק זמן לבדוק את השירות. רק וודא שאתה מבין את המגבלות של מדיניות ההחזר שלהם.

בקר ב- CactusVPN

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me