Dota 2Ancients 2 Dota 2, Defense, ir populāra MOBA, vairāku spēlētāju tiešsaistes kaujas arēnas spēle. Tā ir patiešām labi veidota spēle, un tā ir kļuvusi populāra ļoti ātri. Dota 2 var spēlēt ar draugiem internetā un arī konkurences ziņā. Jūs varat iegūt spēli Windows vai Mac vietnē Steam un šīs spēles paplašinājumus vietnē Dota 2. Tā kā Dota 2 ir spēle, kas tiek spēlēta tiešsaistē, jūs varētu piedzīvot DDoS uzbrukumus, kavēšanos, sliktu savienojumu vai bloķēšanu, atrodoties skolā vai darbā. Lai palīdzētu novērst šīs problēmas, es ieteiktu VPN. VPN mainīs jūsu IP adresi uz citu IP. Tā kā tas nav jūsu IP, tas novērsīs DDoS uzbrukumus un ļaus jums izvairīties no Dota 2 bloķēšanas darbā vai skolā. Ja izvēlaties IP tuvu serverim, kurā spēlējat, jums vajadzētu piedzīvot mazāku nobīdi.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam 2,85 USD PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 3,25 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu Dota 2 tiešsaistē (PC)

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai Dota 2 spēlētu tiešsaistē. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.
  Kā skatīties 4oD (visus 4) ārpus Lielbritānijas

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Dota 2 spēles izceltie punkti

Dota 2 spēlē tev un tavai 4 komandu komandai ir jāiznīcina citu komandu bāze vai senatne. Viņi būs dažādi viduspunkti vai torņi. Gaidāms, ka cīnīsies pret otru komandu, lai iznīcinātu savu Seno, lai jūs nezaudētu. Spēlēm 1 pret 1 tiek piemēroti tie paši noteikumi, izņemot gadījumus, kad sakāt “gg” (laba spēle), kuru jūs zaudējat.

Spēlētāji, kurus jūs kontrolējat, lai sasniegtu jūsu komandu līdz uzvarai, ir Dota 2 varoņi. Viņu ir vairāk nekā 150, daži ir brīvi, bet citi maksā. Spēle ir balstīta ap šiem varoņiem. Katram varonim ir atšķirīgs tips. Šie veidi ir veiklība, izturība un intelekts (maģija). Varat arī izlīdzināt varoņus, lai palielinātu statistiku. Katrs varonis arī uzbrūk ar ātrumu, diapazonu vai izturību. Spējas ir vēl viena lieta, kas tiek atklāta ar pieredzes punktiem.

Zelts ir valūtas forma Dota 2, un to iegūst, spēlējot. Ja jūs nogalināt neitrālu mob, tad persona ar pēdējo trāpījumu iegūst zeltu, bet, ja kāds nogalina ienaidnieka varoni, tad visa komanda saņem zeltu. Zelts var atbloķēt tādas lietas kā ieročus, bruņas, īpašas spējas un palīgmateriālus. Ieroči tiks izmantoti uzbrukuma pastiprināšanai. Bruņas tiks izmantotas, lai palielinātu aizsardzību, un īpašās spējas palīdzēs varonim cīņā. No otras puses, palīgmateriāli var palīdzēt ar jebkuru no šīm lietām un vēl vairāk, taču tās ilgst tikai vienu cīņu.

Dota 2 ir arī daudz spēles režīmu. Dažos režīmos jūs iegūsit nejaušas rakstzīmes, bet citi ļaus jums izvēlēties. Visi režīmi tiks atbloķēti pēc tam, kad būsit sasniedzis 10. līmeni. Spēles režīmi ir jautri, un visi izmanto to pašu uzvarēšanas stratēģiju, izņemot dažus.

  Labākie VPN, lai straumētu Copa America 2023

Dota 2 spēles režīmos ietilpst:

 • Viss izvēlēties: Šis spēles režīms ļauj jums un jūsu draugiem izvēlēties jebkuru varoni, kuru vēlaties, apmainīt savus varoņus un vienkārši veikt parastu spēli.
 • Visi nejauši: Katrs spēlētājs iegūst izlases rakstzīmi un 825 zeltu. Lai iegūtu jaunu nejaušu rakstzīmi, tas maksā 300 zelta. Papildus nejaušajam varonim spēle tiek spēlēta kā parasta spēle.
 • Visu nejaušo nāvi: Katrs komandas loceklis iegūst izlases varoni un katru reizi, kad viņi tiek nogalināti, iegūst jaunu. Komandas saņem 40 atgriezeniskās saites, lai sāktu, un, kad visi atgriezeniskie paziņojumi ir pazuduši, jūs zaudējat. Respawnējot, jums būs līmeņi, priekšmeti un zelts, kas tiks nodots jaunajam varonim.
 • Spējas melnraksts: Spēlētāji izvēlēsies kādu no piedāvātajiem varoņiem. Šīs spējas būs baseinā, kurā spēlētāji izvēlēsies 3 parastās un 1 galīgo spēju. Šis režīms tiek spēlēts tāpat kā parasta spēle.
 • Kapteiņu režīms: Sāciet ar ātruma testu tam, kurš vispirms var noklikšķināt uz pogas “Kļūsti par kapteini”. Kad kapteinis, jūs izvēlēsities 5 varoņus un izvēlēsities vienu sev. Pēc noteiktā laika beigām jūsu komanda izvēlēsies no atlikušajiem četriem. Šis režīms tiek spēlēts tāpat kā parasta spēle.
 • Kapteiņu melnraksts: Sākot no komandas kapteiņiem tiks aizliegti trīs varoņi, pēc tam izvēloties pagriezienus, izvēloties komandu no 27 izlases varoņiem. Viņi izvēlēsies 5 un izvēlēsies vienu sev, pārējos varoņus atstājot komandas biedriem. Šis režīms tiek spēlēts tāpat kā parasta spēle.
 • Pielāgots režīms: Režīms, kas drīzumā parādīsies un kurā kopiena izvēlas, kā spēlēt.
 • Vismazāk spēlēja: Jūs nevarat atlasīt savus 40 labākos varoņus. Nav atļauta maiņa. Šis režīms tiek spēlēts tāpat kā parasta spēle.
 • Ierobežots režīms: Jūs varat izvēlēties tikai no iesācēju varoņu saraksta, un tas kalpo kā apmācība. Par aiziešanu jūs netiksiet sodīts. Tā vietā, ja aiziesit, jūs aizstās robots. Šis režīms tiek spēlēts tāpat kā parasta spēle.
 • Viena melnraksts: Jūs redzēsit trīs varoņus, vienu no ātruma, vienu no spēka un vienu no saprāta. Jūs varat izvēlēties tikai vienu no tiem, un maiņas nav. Bez tam spēle tiek spēlēta kā parasts mačs.
 • Nejauša melnraksts: Abas komandas mainīsies, izvēloties varoņus, līdz katrai komandai būs 24. Papildus atlases procesam spēle darbojas tieši tāpat kā parastajā mačā..
 • 1 v 1 Solo vid: Tu cīnīsies pret vienu otru cilvēku un uzvarēsi tieši tāpat kā parasti. Šī režīma īpašā daļa ir tā, ka jūs varat tērzēt ar otru personu, pateikt “gg”, lai zaudētu, sānu torņi ir imūni un pirmie rūnas nereaģē.
  Skatieties ASV Netflix Austrālijā

Dota 2 ir pieejams operētājsistēmai Windows un Mac, izmantojot Steam. Spēle ir ļoti populāra MOBA, ar jautru un interesantu spēli. Varoņi piedāvā plašu stratēģiju izvēli. Priekšmeti palīdzēs jūsu varoņiem cīņā. Ir tik daudz spēļu režīmu, kas vēl labāk padara spēli ar draugiem. Kopumā Dota 2 ir jautra tiešsaistes spēle, par kuru esmu pārliecināts, ka jums un jūsu draugiem patiks.

Vēlreiz iesaku izmantot VPN pakalpojumu, lai Dota 2 spēlētu tiešsaistē. VPN piešķirs jums IP adresi no jūsu izvēlētā servera vietas. Tas uzlabos veiktspēju un samazinās nobīdi. Elites spēlētāji novērtēs arī pievienoto aizsardzību no DDoS uzbrukumiem

Izbaudiet visas darbības, spēlējot Dota 2 tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt spēles no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me