ielu cīnītājsStreet Fighter V ir jaunākā Capcom Street Fighter sērijas iemaksa. Ar šo jauno versiju, kuras derīguma termiņš 2016. gada 16. februāris būs paredzēts personālajam datoram Tvaiks un PS4. Sērija biznesā būs sasniegusi savu 29. gadu. Street Fighter V ir cīņas spēle, kas ļaus jums spēlēt tiešsaistē vai solo. Street Fighter V ir pievienots arī Capcom Pro tūrei. Tūrē visprasmīgākie spēlētāji cīnās par naudas balvu. Ar spēles tiešsaistes aspektu savienojumi, iespējams, būs nedaudz nokavēti un lēni. Profesionālie spēlētāji ir arī uzņēmīgi pret DDoS uzbrukumiem. Lai palīdzētu novērst šīs problēmas, es ieteiktu VPN. VPN mainīs jūsu IP uz jebkuru jūsu izvēlētu atrašanās vietu. Ja izvēlaties IP tuvu tam serverim, kurā spēlējat, varat samazināt nokavēšanos un paātrināt spēļu pieredzi. Tā kā VPN šifrē jūsu datus, tas var sniegt jums lielāku aizsardzību no DDoS. Arī tad, ja spēli bloķē ugunsmūris no darba vai skolas, VPN var palīdzēt jums to apiet.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam 2,85 USD PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 3,25 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu Street Fighter V (PC)

Es izmantošu ExpressVPN piemēram, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai tiešsaistē spēlētu Street Fighter V. Vispirms vēlaties lejupielādēt VPN klientu. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android.

Tagad, kad jums bija iespēja lejupielādēt un instalēt programmatūru, kas ir pienācis laiks, lai izveidotu savienojumu. Palaidiet ExpressVPN klientu un atlasiet servera atrašanās vietu. Mēs jums palīdzēsim soli pa solim, izmantojot viņu Windows klientu.

ExpressVPN servera atrašanās vietas

 • Tā kā daudziem spēlētājiem patīk izveidot savienojumu ar serveriem ASV, mēs šo valsti izmantojām savam ceļvedim. ExpressVPN ir liels serveru tīkls, kas atrodas visā pasaulē.
 • Mēs iesakām izvēlēties OpenVPN (TCP) vai (UDP). Lai straumētu videoklipus no tādām vietnēm kā YouTube, mēs izmantojam OpenVPN (UDP), jo tas ir ātrāks nekā TCP. Viņi atbalsta arī PPTP, L2TP un SSTP. Mēs joprojām iesakām OpenVPN UDP, lai nodrošinātu vislabāko ātruma un privātuma aizsardzības apvienojumu.
 • Noklikšķiniet uz lielās apaļās savienojuma pogas. Pēc dažām sekundēm jūs redzēsit vairogu ap pogu zaļu. Tiks parādīts arī ziņojums ar paziņojumu “VPN ir ieslēgts”
 • Jums tagad ir IP adrese ASV, ciktāl jebkurš var pateikt tiešsaistē. Kā tāds jūs varat sasniegt jebkuru vietni tā, it kā jūs tur sēdētu. Tas pats būtu spēkā, ja izveidotu savienojumu ar serveri Lielbritānijā vai jebkur citur pasaulē.
  Kā skatīties 4oD (visus 4) ārpus Lielbritānijas

Tas ir vienkārši tik viegli izdarāms. Tagad, kad jums ir IP adrese no ExpressVPN servera ASV, jūs varat spēlēt, pārlūkot internetu vai skatīties šovus tā, it kā jūs tur tiešām atrastos. Savienojuma izveide ar serveri Lielbritānijā ļautu jums arī pilnībā piekļūt ģeogrāfiski bloķētām vietnēm arī tur. Tas pats attiecas uz jebkuru valsti.

Kā jūs jau droši vien varat pateikt, labs VPN atver piekļuvi saturam visā pasaulē. Ja jūs dzīvojat ārpus Amerikas Savienotajām Valstīm, pakalpojums var palīdzēt piekļūt tādiem populāriem pakalpojumiem kā Netflix, Hulu un Pandora. Jums joprojām ir nepieciešams konts tādiem pakalpojumiem kā Netflix, taču VPN palīdzēs jums skatīties ASV televīzijas šovus un filmas Netflix, it kā jūs sēdētu Amerikas Savienotajās Valstīs vai citā reģionā, kuram vēlaties piekļūt.

Kā izmantot VPN, lai atskaņotu Street Fighter V (PS4)

Vēlreiz es izmantošu ExpressVPN kā piemēru tam, kā izmantot VPN pakalpojumu, lai spēlētu Street Fighter V jūsu spēļu konsolē. Tie ir mani iecienītie spēļu VPN, jo ExpressVPN pārvalda ļoti lielu tīklu, kas padara pakalpojumu par lielisku izvēli spēlētājiem.

Pirmais solis, lai iestatītu ExpressVPN, parasti ir klienta programmatūras lejupielāde jūsu sistēmai. ExpressVPN piedāvā bezmaksas klienta programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac un Linux. Papildus bezmaksas lietotnēm iOS un Android. Acīmredzot tas nedarbosies PS4, Xbox One vai Nintendo, jo spēļu konsolēm trūkst vietējā atbalsta VPN. Par laimi, joprojām ir veids, kā šifrēt spēļu trafiku un nosūtīt to caur VPN. Atbilde ir VPN palaišana caur jūsu maršrutētāju. Piezīme: ja jums nav nepieciešama šifrēšana, varat izmantot ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) funkciju, bez nepieciešamības konfigurēt maršrutētāju. Tas atbalsta plašu spēļu konsoli.

ExpressVPN maršrutētāja lietotne

Atkarībā no izmantotā maršrutētāja zīmola un modeļa, iespējams, tas atbalsta trešo personu VPN pakalpojumus. Ja tā, jūs varat saņemt nepieciešamo informāciju no sava VPN pakalpojumu sniedzēja, lai izveidotu savienojumu caur savu maršrutētāju. Citādi es ļoti iesaku FlashRouters. FlashRouters komanda uzņem populāros, zīmolu maršrutētājus un mirgo tos ar DD-WRT vai Tomato programmaparatūru. Tas ļauj ierīcēm izmantot daudz vairāk funkciju nekā tās būtu instalējot rūpnīcas programmaparatūru. Visi FlashRouters ir iepriekš konfigurēti ar VPN atbalstu.

  StrongVPN Android iestatīšanas rokasgrāmata

Street Fighter V spēles izceltie punkti

Street Fighter V ir cīņas spēle, kurā jūs cīnāties ar pretinieku viens pret vienu mačā. Varoņi visi ir labi, taču katram no tiem ir savas priekšrocības un trūkumi. Street Fighter V rakstzīmes balstās uz 5 statistiku: jauda, ​​veselība, mobilitāte, tehnika un diapazons. Jauda ir tā, cik smagi varonis trāpa, veselība ir tā, cik daudz viņiem ir HP, mobilitāte ir tik ātra, ja tehnika nav zināma, un diapazons ir tas, cik tālu var noiet cīnītāju uzbrukumi. Katra statika maksimālais skaits ir 5, bet mazākais – 1. Rakstzīmju statistika mainīsies atkarībā no tā, kā spēles izstrādātājiem ir jāpielāgo cīnītājs. Tiek izmantotas visas rakstzīmes vai nu jaunas, vai arī no iepriekšējām spēles versijām. Līdz šim zināmie cīnītāji un viņu statistika ietver:

 • Ryu: 4. jauda, ​​3. veselība, 3. mobilitāte, 3. tehnika un 2. diapazons
 • Čun-Li: 2. jauda, ​​2. veselība, 5. mobilitāte, 5. tehnika un 4. diapazons
 • Nešs: 3. jauda, ​​2. veselība, 3. mobilitāte, 4. tehnika un 2. diapazons
 • M. Bison: Jauda 4, veselība 3, mobilitāte 4, tehnika 3 un diapazons 3
 • Kamijs: 3. jauda, ​​2. veselība, 5. mobilitāte, 2. tehnika un 3. diapazons
 • Putniņš: 5. jauda, ​​5. veselība, 1. mobilitāte, 3. tehnika un 4. diapazons
 • Ken: 4. jauda, ​​3. veselība, 4. mobilitāte, 4. tehnika un 2. diapazons
 • Nekalli: 5. jauda, ​​2. veselība, 3. mobilitāte, 4. tehnika un 2. diapazons
 • Vega: 3. jauda, ​​2. veselība, 5. mobilitāte, 3. tehnika un 3. diapazons
 • R. Mika: 3. jauda, ​​3. veselība, 2. mobilitāte, 3. tehnika un 1. diapazons
 • Rashid: 2. jauda, ​​3. veselība, 4. mobilitāte, 3. tehnika un 2. diapazons
 • Karīna: 3. jauda, ​​2. veselības 2. mobilitāte, 5. tehnika un 2. diapazons
 • Zangief: 5. jauda, ​​5. veselība, 1. mobilitāte, 2. tehnika un 3. diapazons
 • Laura: 3. jauda, ​​3. veselība, 4. mobilitāte, 3. tehnika, 1. diapazons
 • Dhalsim: 3. jauda, ​​2. veselība, 1. mobilitāte, 3. tehnika, 5. diapazons
 • F.A.N.G: 2. jauda, ​​3. veselība, 1. mobilitāte, 3. tehnika, 5. diapazons
  ExpressVPN Windows iestatīšanas rokasgrāmata

Spēles vadīklas ir atšķirīgas atkarībā no jūsu izvēlētā varoņa. Katram personāžam ir atšķirīgas kustību kopas, un no visām dažādajām vadības ierīcēm tikai sitieni un sitieni ir vienādi, sākot no rakstzīmes uz raksturu. Katram varonim būs vismaz viens no septiņiem uzbrukumu veidiem. Šie veidi ir parastie metieni, V-prasmes, V-Triggeri, V-Reversi, unikālie uzbrukumi, īpašie uzbrukumi un īpašie gājieni.

Street Fighter V augšpusē būs HP gabarīts, kā arī iznīcinātāju attēls un vārdi. Apakšējā stūrī tam ir divas lietas. Viens no tiem ir V veida sprūda mērītājs, un, uzlādējot visu ceļu, jūs varat vienlaikus izmantot smagu sitienu un smagu perforatoru. Tas ļaus atbrīvot personāža V veida sprūda gājienu, kas var izraisīt ļoti atšķirīgu iznākumu. Otrs ir EX gabarīts. Kad šis mērītājs ir piepildīts, jūs varat izmantot īpašas kustības. Katrs īpašais gājiens noņem vismaz vienu stieni no visa gabarīta. Šie uzbrukumi var būt ļoti spēcīgi un var jums palīdzēt.

Street Fighter V ir Capcom jaunākais ieguldījums sērijā. Capcom kopā ar Sony sadarbojas spēles veidošanā. Grafika ir pārsteidzoša, spēle izskatās lieliski, un tā ir pieejama Windows, izmantojot Steam un PS4. Visi spēles varoņi ir unikāli, un to pārvietošanas komplekti ir ļoti progresīvi. EX gabarīts, V veida sprūda gabarīts un raksturs, kas atšķiras statistikā, veido spēli, kurai spēle būs ļoti daudzveidīga. Kopumā Street Fighter V ir lieliska tiešsaistes spēle, kuru jūs un jūsu draugi noteikti izbaudīsit.

Vēlreiz es ieteiktu VPN Play Street Fighter V Online. VPN palīdzēs samazināt nokavēšanos, palielināt savienojamību un iegūt iepriekšējos ģeogrāfiskos ierobežojumus. Profesionāliem spēlētājiem patiks arī papildu aizsardzība pret DDoS uzbrukumiem.

Izbaudiet visu satraukumu, spēlējot Street Fighter V tiešsaistē. Lūdzu, kopīgojiet šo ziņu ar draugiem, lai viņi varētu baudīt spēles no jebkuras vietas pasaulē, izmantojot VPN. Seko mums @VPNFan jaunākajiem piedāvājumiem un ceļvežiem.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me