Šanchajus, KinijaŠanchajus, Kinija yra didžiausias miestas pasaulyje, kuriame gyvena daugiau nei 24 milijonai žmonių. Tai yra pasaulinis finansų centras ir transporto mazgas, kuriame yra didžiausias pasaulyje konteinerių uostas. Apsilankymas Šanchajuje yra daugybė priežasčių ir jis laikomas klestinčios žemyninės Kinijos ekonomikos pavyzdžiu. Jei ketinate netrukus apsilankyti, nenorėsite naudotis internetu be VPN. Tai padės apsaugoti jūsų privatumą ir atblokuoti apribojimus. Čia pateikiamos kelios geriausios VPN paslaugos, kuriomis galima naudotis Šanchajuje.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1 „ExpressVPN“ 6,67 USD „ExpressVPN“ 160 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
2 „NordVPN“ 3,49 USD „NordVPN“ 87 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
3 Privatus interneto ryšys 3,33 USD VIP 49 Žymimasis langelis Žymimasis langelis
4 „CyberGhost“ 2,75 USD VIP 80 Žymimasis langelis Žymimasis langelis
5 „IPVanish“ 5,20 USD „IPVanish“ 76 Žymimasis langelis

Šanchajaus istorija siekia 771 m. Pr. Kr. Ir eina prieš laiką, kai Kinija nebuvo suvienyta. Pavadinimas reiškia „prie jūros“. Nors kyla diskusijų dėl to, kaip vardas turėtų būti vartojamas, Tango dinastijos metu miestas tiesiog buvo prie jūros. Dėl alternatyvaus pavadinimo, pavadinimą Shen pamatysite kaip sporto komandų ir laikraščių dalį.

Kaip matai, miestas turi ilgą istoriją. Šiomis dienomis yra daug dalykų, kurie žmones ir verslą traukia į Šanchajų. Tai apima Šanchajaus bandomąją laisvosios prekybos zoną, Šanchajaus universitetą, istorinius ir futuristinius pastatus, pramogų parkus, muziejus ir daugybę kitų. Nesvarbu, ką norite veikti rajone, pradedant verslu ir baigiant malonumu, galite jį rasti ten.

Kinijoje yra keista pusiausvyra tarp modernios Vakarų civilizacijos, senovės kinų kultūros ir griežtų linijų. Kai ten esate, galite beveik pamiršti, kad esate komunistinėje šalyje. Tačiau greitai prisiminsite, jei mėginsite naudotis internetu. Kinija turi ugniasienę, kuri dažnai vadinama „Didžiąja Kinijos ugniasiene“. Štai kodėl pirmoji priežastis naudoti VPN yra padėti jums išvengti cenzūros ir apribojimų. Prisijungę prie VPN serverio kitoje vietoje, programinė įranga privers patikėti, kad esate kažkur kitur.

Kita priežastis naudoti VPN, jei yra, padės apsaugoti jūsų privatumą. Visiems žinoma, kad Kinijos vyriausybė stebi interneto srautą. Prisijungę prie jūsų pasirinkto VPN serverio, sukuriate saugų ryšį su serveriu. Tokiu būdu nepakenksite savo duomenims. Tačiau atminkite, kad gali būti sunku visiškai užkirsti kelią vyriausybei stebėti jus, kai esate ten. Jei jie tikrai nori tai padaryti, jie suras kelią. Kinijos atveju mes rekomenduojame naudoti peštynių funkciją, kurią siūlo visi mūsų pranešime esantys VPT, siekiant padėti paslėpti jūsų veiklą nuo Kinijos valdžios institucijų.

Tai yra dvi pagrindinės priežastys, kodėl Kinijoje labai svarbu naudoti VPN. Prisiregistravę prie paslaugos, galite atrasti ir kitų naudojimo būdų. VPN tinklai padės jums pasiekti užsibrėžtus tikslus – nuo aplankymo GFC iki privatumo apsaugos. Dabar, kai pamatysite, kodėl tai svarbu, pakalbėkime apie VPT teikėjus.

Pažvelkime į geriausių Šanchajaus VPT sąrašą.

1. Geriausias Šanchajaus VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

  Geriausi IPTV VPT

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Shanghai“ greičio testas„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Norėsite pasirinkti skirtuką „Viskas“ ir įvesti lauką Honkonge į lauką, kuriame rašoma „ieškoti šalies ar miesto“. Šiuo metu galite pasirinkti ten esančius serverius. Kaip matote, mes išbandėme serverį Honkonge ir jo sparta buvo 283,46 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą žaidimų pultuose (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutėse („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Šanchajaus VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

  Geriausi Vankuverio VPT

„NordVPN Shanghai“ greičio testas„NordVPN“ priglobia daugybę serverių Honkonge. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme serverį Honkonge ir atsisiuntimo greitis buvo 170.81 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Šanchajaus VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 3,33 USD per mėnesį (72% nuolaida)

Asmeninė interneto prieiga (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 29 šalyse. Kaip matote žemiau, VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Serverio vietos yra išvardytos abėcėlės tvarka pagal šalis.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

PIA Šanchajaus greičio testasMes naudojame PIA „Windows“ klientą, o jo nustatymo ir naudojimo prasme nėra tiek daug. Paprastumas nereiškia, kad klientas nėra turtingas. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius ir rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio. Kaip matote, mūsų greičio testas parodė, kad PIA veikė 108,61 Mbps greičiu, kol buvo prijungtas prie Honkongo.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias Šanchajaus VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2023 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

  Geriausi „Motorola One Hyper“ VPN

„CyberGhost Shanghai“ greičio testasKadangi norėjome išbandyti serverį Los Andžele, atidarėme „Windows“ klientą ir spustelėjome parinktį „Pasirinkite mano serverį“. Iš ten galite išplėsti bet kurią šalį ir pasirinkti konkretų serverį. „CyberGhost“ tinklas apima daugybę serverių Honkonge. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 61,24 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias Šanchajaus VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

Prisiregistruokite 12 mėnesių tik už 5,20 USD per mėnesį (57% nuolaida)

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, įskaitant „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Tinklas mūsų greičio bandymuose nuolat buvo greičiausias VPN Šiaurės Amerikoje ir Europoje. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba individualų serverį.

IPVanish Šanchajaus greičio testas„IPVanish“ yra 20 serverių Honkonge ir jūs galite pasirinkti prisijungti prie bet kurio iš jų. Kai išbandėme „IPVanish“ serverį Honkonge, „hkg-c07“, sužinojome, kad greitis yra 96,65 Mbps.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Teikėjai, kuriuos jums davėme, yra geriausias pasirinkimas, kai naudojatės Šanchajuje. Tačiau jūs visada galite pažvelgti į mūsų 10 populiariausių VPN sąrašą. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas teikėjas turi serverius, esančius regione ar jo apylinkėse. Mūsų sprendimai yra pagrįsti saugumu, greičiu, patikimumu ir net kaina. Mes taip pat ieškojome tiekėjų, turinčių serverius tame pačiame regione kaip Šanchajus. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią įmanomą greitį. Nesvarbu, kurį variantą pasirinksite, jūs neklysite. Jei norite transliuoti turinį, labai svarbu geras greitis. Naudokitės mūsų vadovu, kad padėtumėte priimti pagrįstą sprendimą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me