Kosta RikaKosta Rika yra maža šalis, esanti Centrinėje Amerikoje. Jis yra nedidelėje sausumos masyve tarp Šiaurės ir Pietų Amerikos. Šiuo metu joje gyvena apie 4,8 milijono gyventojų, o dėl puikių oro sąlygų tai yra puiki vieta apsilankyti turistams. Visiems, kurie planuoja prisijungti prie šio lankytojų sąrašo, prieš naudodamiesi viešuoju belaidžiu „WiFi“ turite įsitikinti, kad naudojate VPN. Mes jums pasakysime, kodėl tai svarbu per kelias trumpas akimirkas. Tuo tarpu peržvelkite mūsų geriausių Kosta Rikos VPT sąrašą

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1 „ExpressVPN“ 6,67 USD „ExpressVPN“ 160 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
2 „NordVPN“ 3,49 USD „NordVPN“ 87 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
3 „HMA Pro“ VPN 4,29 USD „HideMyAss“ 280
4 „CyberGhost“ 2,75 USD „CyberGhost“ 112 Žymimasis langelis Žymimasis langelis
5 „Surfshark“ 1,99 USD „Surfshark“ 68 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis

Pirmoji priežastis, dėl kurios norite naudoti VPN, būdami Kosta Rikoje, turite apsaugoti savo privatumą. Internetas ten geras, tačiau jis vis gerėja, kai pinigai įsibėgėja. Laimei, šalis nestebi savo piliečių priežiūros, todėl jums nereikia jaudintis, kad jus stebina vyriausybė. Tačiau tai nereiškia, kad esate saugūs. Kai ten naudojate VPN, galite apsisaugoti nuo savo internetinių srautų ir savo interneto srautą. Tik tada galėsite naudoti užšifruotą srautą, kad bet kam būtų sunkiau pavogti jūsų asmeninius duomenis.

Kita priežastis naudoti VPN nėra tokia svarbi. Anot Laisvės rūmų, Kosta Rikoje nėra interneto cenzūros. Tačiau tai nereiškia, kad tai jums nepadės. Jei bandote pasiekti bet kokį turinį iš savo namų regiono, yra didelė tikimybė, kad jį užblokuosite. Taip yra todėl, kad žiniasklaidos kompanijos paprastai blokuoja vartotojus už jų tikslinės srities ribų. Sprendimas yra prisijungti prie serverio jūsų namų regione ar net kitame regione ir jūs galite pradėti džiaugtis tuo, ką norite pamatyti šiandien..

Koks yra geriausias Kosta Rikos VPN?

Nors iš kai kurių šalių vyriausybių galite tikėtis cenzūros ir stebėjimo, tai nėra Kosta Rikos problema. Dėl to paprastai svarbūs dalykai nėra tokie griežti toliau pateiktame sąraše. Vis dėlto mūsų pasirinkimas vis dar yra puikus pasirinkimas. Šie veiksniai apima:

  • Greitas serverių, kurie gerai veikia Kosta Rikoje, greitis
  • Galimybė atblokuoti geografinius apribojimus
  • Didelis tinklas su keliais serveriais, padedančiais pašalinti serverių kritimus.
  • Programos mobiliesiems kelioms platformoms, įskaitant „Amazon Firestick“
  • Karinio laipsnio stiprus šifravimas padės apsaugoti jūsų privatumą
  • Teikėjai, neturintys žurnalų politikos

Dabar, kai pamatysite, kas čia yra svarbu, pažvelkime atidžiau į geriausius Kosta Rikos VPT.

1. Geriausias Kosta Rikos VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

  Geriausi „Darknet“ ir „Dark Web“ VPN

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Costa Rica“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto, bet jums nereikia pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Taip pat turite žinoti, kad kai kurie miestai nerodomi rekomenduojamame skirtuke kliento viduje. Ši problema gali kilti su serveriais Kosta Rikoje. Tiesiog pasirinkite skirtuką „Visi“, atidarykite Ameriką ir atidarykite Kosta Riką. Šiuo metu ten galite pasirinkti serverius. Kai išbandėme serverį San Chosė mieste, Kosta Rikoje, greitis buvo 56,75 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Peržiūrėkite „ExpressVPN“ pasiūlymus

2. Geriausias Kosta Rikos VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

Kosta Rikos „NordVPN“ greičio testas

„NordVPN“ yra keletas serverių rajone, įskaitant kai kuriuos Kosta Rikoje. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme serverį San Chosėje ir nustatėme, kad jo atsisiuntimo greitis yra 76,52 Mbps.

  Geriausi UC naršyklės VPN

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite prisijungti prie neribotos VPN ir „SmartDNS“ paslaugos nuo vos 3,49 USD per mėnesį, turėdami 3 metų narystę.

Peržiūrėkite „NordVPN“ pasiūlymus

3. Geriausias Kosta Rikos VPT: HMA

HMA VPN

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 4,29 USD per mėnesį (64% nuolaida)

„HideMyAss“ buvo atgaivinta 2005 m., Kai 16-metis Anglijos studentas Jackas Catoras nusprendė sukurti paslaugą, kuri padėtų žmonėms išvengti cenzūros. Tiksliau sakant, Džekas negalėjo pasiekti socialinės žiniasklaidos svetainių ir internetinių žaidimų, nes jie buvo užblokuoti mokyklų tinkle. Pirmą mėnesį HMA pridėjo šimtus tūkstančių vartotojų ir nuo to laiko išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje su daugiau nei 350 serverių vietų. „Privax“, pagrindinė „HMA Pro VPN“ įmonė, prie AVG komandos prisijungė 2015 m.

HMA Kosta Rikos greičio testas

Tiems, kurie nori rasti VPN teikėją, turintį daugiausiai serverių, „HideMyAss“ yra geriausias jūsų pasirinkimas. Tiesiog atminkite, kad HMA registruoja vartotojo veiklą, o tai kelia susirūpinimą kai kuriems VPN vartotojams. HMA teikia kai kuriuos VPN serverius Kosta Rikoje, ypač San Chosė. Norėdami prisijungti prie ten esančio serverio, norėsite pereiti į „Vietos režimą“ ir pasirinkti „Keisti vietą“, kad pradėtumėte. Tada spustelėkite skirtuką „Miestai“ ir ieškokite Kosta Rikoje. Mes prisijungėme prie ten esančio serverio, kad patikrintume ir nustatėme, kad greitis yra 91,94 Mbps.

2016 m. HMA ir keletas kitų pirmaujančių VPT teikėjų parodė kelią supaprastindami savo kliento kliento programinę įrangą. Rezultatas yra visas tinkintų programų rinkinys, palengvinantis bet kurio vartotojo prisijungimą prie HMA tinklo ir užšifruojantį jūsų ryšį. Jie turi programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „Android“ ir „iOS“. Taip pat galite prisijungti prie HMA per savo maršrutizatorių. HMA siūlo neribotą prieigą prie VPN nuo vos 4,29 USD per mėnesį ir visiems naujiems vartotojams siūlo 30 dienų nerizikingą pinigų grąžinimo garantiją..

Peržiūrėkite HMA pasiūlymus

4. Geriausias Kosta Rikos VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2023 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

  Geriausi „Match.com“ VPN

„CyberGhost Costa Rica“ greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Kosta Rikoje, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki Kosta Rikos ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas šalies serverių sąrašas. „CyberGhost“ tinklas apima keletą serverių Kosta Rikoje ir yra greitas, nes jis ribojasi su „CyberGhost“ gimtąja šalimi. Prisijungėme prie serverio San Chosė mieste (Kosta Rika) ir gavome 16.93 Mbps greitį.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Per dabartinę jų reklamą galite užsiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo nuo vos 2,75 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite „CyberGhost“ pasiūlymus

5. Geriausias Kosta Rikos VPN: „Surfshark“

„Surfshark“

Prisiregistruokite 24 mėnesiams ir gaukite tik 1,99 USD per mėnesį (83% nuolaida)

Nors atrodo, kad „Surfshark“ nebuvo jau ilgą laiką, svetainė iš tikrųjų buvo įregistruota 2007 m. Nuo to laiko kompanija padarė gana didelę įtaką bendruomenėje. Komanda visą laiką plečiasi ir prideda vietovių bei daug dėmesio skiria kainų nustatymui ir privatumui. Jis taip pat turi švilpukus ir varpelius, kurių galite tikėtis naudodami didesnes paslaugas

Turėdami daugiau nei 500 serverių 50 šalių, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“, jie turi daugybę galimybių mėgautis savo teikiamomis paslaugomis. Jūs netgi turite galimybę žiūrėti kai kurias paslaugas, teikiamas keliuose regionuose. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti privačiai, apsaugoti „WiFi“ srautą, „torrent“ anonimiškai ir dar daugiau, kai pasirenkate serverį.

„Surfshark Costa Rica“ greičio testas

Savo bandymams Kosta Rikoje norėjome pasirinkti serverį, esantį San Chosė mieste. Prisijungę tiesiog ieškokite Kosta Rikos paieškos juostoje. Iš čia galite prisijungti prie ten esančio serverio. Kai prisijungėme prie serverio San Chosėje, gavome 14,49 Mbps greitį. Tai yra mažiau nei kai kurios kitos mūsų paslaugos.

Dėl pinigų ir funkcijų „Surfshark“ yra geras pasirinkimas tiems, kuriems nebūtinai reikalingas labai spartus ryšys. Viskas paprasta naudoti ir neturėtumėte kilti problemų. Pirkdami 2 metų planą, galite užsiregistruoti neribotoje sąskaitoje su neribotais įrenginiais už 1,99 USD per mėnesį.

Peržiūrėkite „Surfshark“ pasiūlymus

Aukščiau galite pamatyti geriausius variantus, kuriuos galite naudoti lankydamiesi Kosta Rikoje. Tačiau tiems, kurie norėtų kitų variantų, galite nemokamai apsilankyti mūsų svetainėje 10 geriausių VPN teikėjų sąrašų. Nors šis sąrašas taip pat yra geras, savo konkrečius pasirinkimus pasirinkome remdamiesi keliais veiksniais. Tos kainos, stabilumas, saugumas, greitis ir dar daugiau. Aukščiau pateiktą sąrašą optimizavome pagal geriausias Kosta Rikos galimybes. Geras greitis yra svarbus šiomis dienomis nepaisant to, ką nuspręsite daryti. Naudodamiesi mūsų vadovu galite priimti geriausią sprendimą pagal savo poreikius.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me