„KurtzPel“„KurtzPel“ yra anime stiliaus 3 veiksmo kovos žaidimas. Jį sukūrė KOG ir jis buvo išleistas „Steam“ 2023 m. Balandžio 30 d. Tai reiškia, kad jis galimas tik asmeniniam kompiuteriui. Yra gana daug simbolių pritaikymo galimybių ir daugybė skirtingų simbolių. Dėl populiaraus žaidimo stiliaus galite lažintis, kad žaidimas kurį laiką bus užimtas. Tai tik viena iš priežasčių, kodėl mes siūlome naudoti VPN žaisdami žaidimą. Nors yra ir kitų priežasčių naudoti vieną, paaiškiname trumpiau. Pirmiausia pažvelkime į geriausius „KurtzPel“ VPN.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsKill“
„SwitchSmart“
DNS
1 „ExpressVPN“ 6,67 USD „ExpressVPN“ 160 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
2 „NordVPN“ 3,49 USD „NordVPN“ 87 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
3 Privatus interneto ryšys 2,85 USD VIP 49 Žymimasis langelis Žymimasis langelis
4 „CyberGhost“ 2,75 USD „CyberGhost“ 80 Žymimasis langelis Žymimasis langelis
5 „IPVanish“ 3,25 USD „IPVanish“ 76 Žymimasis langelis Žymimasis langelis

„KurtzPel“ turi 2 skirtingus žaidimo stilius. Galite kovoti su juo PVP, arba žaidėjai gali pasirinkti „PvE“ misijomis paremtus režimus su milžiniškomis bosų pabaisomis. Kiekvienas žaidėjas gauna 2 skirtingų tipų ginklus, kuriuos gali naudoti. Taip pat pastebėsite, kad žaidimas atrodo labai animacinis, nes yra įkvėptas anime.

Dabar, kai matote kai kuriuos žaidimo aspektus, yra keletas būdų, kaip VPN jums padės žaidžiant žaidimą. Nes jūs galite prisijungti prie vieno, kad galėtumėte pasirinkti mažiau užimtą regioną, kuriame žaisti savo žaidimą. Nesvarbu, ar mušatės su kitais PVP žaidėjais, padedate kitiems įveikti didžiulius pasaulio viršininkus ar naudojate didesnius nei jūs ginklus, multiplayer stilius tikrai gali sukelti atsilikimą. Žinoma, atsilikimas gali padaryti skirtumą tarp konkurencingai žaidžiančių žaidėjų ar baigimo mirusiu PVP ar PVE. Jei jūsų interneto paslaugų teikėjas imsis veiksmų, žaidimų pasaulis gali sustoti. Kadangi žinome, kad kai kurie IPT ieško modelių, prisijunkite prie VPN, kad užšifruotumėte srautą ir išspręstumėte šią problemą.

Koks yra geriausias „KurtzPel“ VPN?

Pažvelkime į keletą skirtingų kriterijų, kad tinkamai atsakytume į šį klausimą. Šio žaidimo tikslais mūsų kriterijai bus susiję su greičiu ir prieiga. Tik tada galime pasakyti, koks yra geriausias „KurtzPel“ VPN.

  • Teikėjai, siūlantys stiprų šifravimą, kad apsaugotų jūsų privatumą ir užkirstų kelią DDoS išpuoliams
  • Aukštas tinklo stabilumas, padedantis pašalinti atsijungimus žaidžiant
  • Greiti serveriai įvairiuose regionuose, kad būtų galima džiaugtis geriausiu įmanomu greičiu
  • Siūloma griežta nesiregistravimo politika
  • Teikėjai, turintys galimybę apeiti ugniasienes, kad galėtumėte pasiekti žaidimą visur
  Geriausi VPN, kad atblokuotumėte „PutLocker“

Žemiau galite pamatyti keletą geriausių „KurtzPel“ VPN.

1. Geriausias „KurtzPel“ VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas naudojant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti vartotojo privatumą. Galite prisijungti prie jų VPN tinklo, kad apsaugotumėte savo privatumą, atblokuotumėte cenzūrą ir galėtumėte žiūrėti mėgstamas transliacijos paslaugas iš bet kurios vietos.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prijunkite savo darbalaukį ir mobilųjį įrenginį tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad ją nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualiojo DNS palaikymą tokiems įrenginiams kaip žaidimų pultai (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Laikmenų dėžutės („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“..

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias „KurtzPel“ VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems, skirtus „Android“ ir „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams. „Chrome“, „Firefox“ ar „Safari“ galite naudoti „NordVPN“ naršyklės plėtinį. „NordVPN“ siūlo keletą pažangių privatumo funkcijų, tokių kaip dvigubi VPN, P2P serveriai ir dedikuotas IP, kurios tikrai padeda tarnybai išsiskirti..

  Geriausi Šanchajaus VPT

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias „KurtzPel“ VPT: VIP

Privatus interneto ryšys

„rivate Internet Access“ (VIP) suteikia vartotojams keletą skirtingų galimybių. Kitaip nei anksčiau, jums nebereikia nustatyti kiekvieno VPN serverio profilio. Dabar galite prisijungti prie bet kurios jų serverio vietos 33 šalyse. VIP komanda savo serverius suskirstė pagal regionus, šalis ir miestus. Greitis dažniausiai bus greitas.

Yra daugybė torrent vartotojų, kurie mėgsta privačią interneto prieigą. Į paslaugą įtraukta funkcija, kuri sustabdys jūsų sistemos ryšį, jei nutrūks ryšys su jų tarnyba. Reiškia, jei užšifruota VPN prieiga bus panaikinta dėl kokių nors priežasčių, ji jus saugos.

VIP siūlo „Windows“ klientą ir kitas programas, kuriomis paprasta ir lengva naudotis. Tačiau nenorėsite to nuvertinti. VIP siūlo skirtingus privatumo apsaugos lygius, atsižvelgiant į jūsų poreikius. Galite valdyti šifravimo lygius, kad padėtumėte rasti tinkamą pusiausvyrą tarp privatumo ir greičio.

Kai kalbama apie „Windows“ klientą, VIP komanda įtraukė interneto žudymo jungiklį. Užmušimo jungiklis sunaikins jūsų interneto ryšį bet kuriuo metu, kai sugenda VPN. Tai tikrai gali praversti norintiems užtikrinti anonimiškumą. Asmeninė interneto prieiga suteikia nariams 7 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite privačioje interneto prieigoje

4. Geriausias „KurtzPel“ VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net ir po to, kai 2023 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

  Geriausi „PUBG Lite“ ir „PUBG Mobile“ VPN

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

5. Geriausias „KurtzPel“ VPT: „IPVanish“

„IPVanish“

JAV yra keletas populiarių VPN paslaugų, tačiau nė viena greitesnė nei „IPVanish“. Iš asmeninės patirties žinome, kad „IPVanish“ veiks gana gerai, nesvarbu, kuriame šalies regione esate. Jų serveriai veikia greitai, o VPN tarnyba turi daugiau serverių vietų JAV nei dauguma VPN teikėjų..

Kartu su dideliu pėdsaku JAV, „IPVanish“ teikia serverius visuose žemynuose, išskyrus Antarktidą. Jų VPN tinklas nuolat buvo greičiausias Šiaurės Amerikoje atliekant greičio testus. Rasite kelias serverio vietas tokiose šalyse kaip JAV ir JK. Galite pasirinkti vietą arba gauti konkretesnę informaciją pasirinkdami individualų serverį. „IPVanish“ puikiai tinka žaidimams, tačiau gali būti pasiektas ir nepataikant, kad atblokuotumėte populiarias transliacijos paslaugas.

Kalbant apie „IPVanish“ vertę, sunku ją įveikti. Jie siūlo neribotą prieigą prie savo VPN tinklo ir pasirinktinę „Windows“, „Mac“, „iOS“, „Android“, „Amazon Firestick“ ir kt. Programinę įrangą. Jūs netgi galite nustatyti savo maršrutizatorių, kad apsaugotumėte kiekvieną tinklo įrenginį. VPT paslauga yra gana populiari tarp „Kodi“ vartotojų. 7 dienų pinigų grąžinimo garantija taikoma visiems naujiems nariams.

Apsilankykite „IPVanish“

Nesvarbu, ką planuojate daryti žaisdami „KurtzPel“ konkurencingai, labai svarbu naudoti VPN. Nuo bandymo apeiti ugniasienes mokykloje ar darbe iki apsisaugojimo nuo DDoS atakų ar net išvengiant vėlavimo, naudojant visas šias problemas galima išspręsti. Aukščiau yra keletas puikių variantų, tačiau jei norėtumėte kitų variantų, pasirinkimą visada galite pamatyti mūsų tinklapyje 10 populiariausių VPN sąrašą. Galite tikėtis, kad jie bus geri pasirinkimai, tačiau mes priėmėme sprendimus, kad geriausiai optimizuotume jūsų žaidimų patirtį naudodami „KurtzPel“. Tokiu būdu galite pasiekti maksimalų greitį, išvengti vėlavimų ir išvengti DDoS atakų. Perskaitę mūsų vadovą, galime padėti rasti tinkamą sprendimą, kuris padėtų patenkinti jūsų poreikius ir priimti geriausią įmanomą sprendimą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me