TaivanasTaivanas, oficialiai žinomas kaip Kinijos Respublika, yra valstybė, esanti rytinėje Azijoje. Joje gyvena 23 milijonai gyventojų ir tai pati gausiausia valstybė, kuri nėra Jungtinių Tautų narė. Ši maža salų tauta yra ekonominė jėgainė ir turi 22-ą pagal dydį ekonomiką pasaulyje. Daugelis žmonių žino Taivaną dėl savo aukštųjų technologijų pramonės. Apsilankymui mieste yra daugybė priežasčių, tačiau mes siūlome nenaudoti interneto be VPN. Pažvelkite į mūsų geriausių Taivano VPT sąrašą.

„RankVPN ServiceVPN“ ventiliatorius
„PriceVisit“
Svetainės serveris
VietosNe
„LogsBrowser“
„ExtensionsSmart“
DNS
1 „ExpressVPN“ 6,67 USD „ExpressVPN“ 160 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
2 „NordVPN“ 3,49 USD „NordVPN“ 87 Žymimasis langelis Žymimasis langelis Žymimasis langelis
3 „CyberGhost“ 2,75 USD VIP 112 Žymimasis langelis Žymimasis langelis

Taivanas yra labai taupi šalis, o nemokamas belaidis internetas miesto vietose yra labai paplitęs. Vietos apima nakvynės namus, kavines, nakvynės namus, prekybos centrus ir dar daugiau. Turint visas šias galimybes svarbu naudoti VPN. Visi mėgsta nemokamą „WiFi“, tačiau tai reiškia ir elektroniniai nusikaltėliai. Galite lažintis, kad jie nori sužinoti savo asmeninius duomenis. Sukūrę ryšį su jūsų pasirinktu saugiu VPN serveriu, galite žymiai sumažinti (jei ne visiškai sustabdyti) galimybę, kad sukčiai pavogs jūsų duomenis.

Kaip minėjome, Taivanas yra vakarietiškas. Turime omenyje, kad jie neturi vyriausybės cenzūros įstatymų. Iš tikrųjų piliečiai naudojasi žodžio ir spaudos laisve. Atsižvelgiant į tai, dar viena priežastis naudoti VPN būnant Taivane yra padėti jums išvengti geografinių apribojimų. Jei norite pasiekti turinį iš savo namų regiono, paprastai neturėtumėte to daryti. Taip yra todėl, kad daugelis kompanijų apriboja turinį, jei jis pateikiamas ne jų tikslinėje srityje. Prisijungę prie norimo naudoti regiono VPN serverio, galite priversti organizaciją galvoti, kad esate kažkur kitur.

Apsaugodami asmeninius duomenis nuo elektroninių vagysčių ir pasiekdami turinį iš skirtingų regionų, naudodami VPN galėsite pasiekti šiuos tikslus. Dabar, kai paaiškinome, kodėl jie yra svarbūs, pakalbėkime apie tai, ko reikia ieškoti. Yra keletas taisyklių, kurių reikia laikytis renkantis VPN paslaugą.

Koks yra geriausias Taivano VPT?

Siekdami nustatyti Taivano geriausių VPN sąrašą, mes sutelkėme dėmesį į šiuos kriterijus:

  • Greitumo testų rezultatai gauti iš VPN serverių Azijoje – Taipėjus arba Honkongas
  • Pirmenybė teikiama VPN su keliomis serverių vietomis Azijoje
  • Parama srautinių transliacijų paslaugų atblokavimui kituose regionuose
  • Stiprus šifravimas, užtikrinantis interneto ryšį
  • Lengva naudoti mobiliąsias programas „Android“ ir „iOS“ įrenginiams
  Geriausi WOW VPN! Televizija ir internetas

Toliau pateikiame geriausių Taivano VPN paslaugų sąrašą:

1. Geriausias Taivano VPT: „ExpressVPN“

„ExpressVPN“

Prisiregistruokite 12 mėnesių ir gaukite 3 MĖNESIUS NEMOKAMAI naudodami VPN, kurio reitingas Nr. 1

„ExpressVPN“ sujungia greitą VPN prieigą su „MediaStreamer“, kuri veikia kaip intelektualioji DNS paslauga, kad atblokuotų prieigą prie riboto geografinio turinio. VPN paslauga padės užšifruoti jūsų ryšį ir atblokuoti tiesioginius sporto įvykius. Jų tinklalapyje netgi rasite naujausių gyvų pramogų ir sporto renginių sąrašą. Būdamas Britanijos Mergelių salose, „ExpressVPN“ yra už 5 ir 14 akių šalių. Jie laikosi principo „neprisijungti“, kuris per daugelį metų buvo patikrintas pateikiant aukšto lygio teisines užklausas.

„ExpressVPN“ valdo labai didelį VPN tinklą. Už JAV ribų „ExpressVPN“ tinklas gali pasigirti tūkstančiais serverių pagrindinėse vietose, kad padėtų apsaugoti jų vartotojo privatumą. Jų tinklą galite naudoti norėdami apsaugoti savo privatumą, atblokuoti cenzūrą ir žiūrėti savo mėgstamas srautinio perdavimo paslaugas iš bet kurios vietos.

„ExpressVPN Taiwan“ greičio testas

„ExpressVPN“ programa leidžia pasirinkti serverio vietą iki miesto. Jums nereikės pasirinkti konkretaus serverio. Vietoj to, klientas pasirinks greičiausią serverį jūsų pasirinktoje vietoje. Atidarę programą, pasirinkite mygtuką „Pasirinkti vietą“. Tada galite pereiti į skirtuką „visi“, atidaryti Aziją ir rasti ją, arba aukščiau esančioje paieškos juostoje galite įvesti „Taivanas“. Kaip matote, mes išbandėme serverį Taivane ir jo sparta buvo 86,22 Mbps.

Ko gero, didžiausias „ExpressVPN“ naudojimo pranašumas yra jų palaikymas įvairiausiems įrenginiams. „ExpressVPN“ siūlo pasirinktinę VPN programinę įrangą, skirtą „Windows“, „Mac“, „iOS“ ir „Android“. Prisijunkite iš savo darbalaukio ir mobiliojo telefono tuo pačiu metu naudodami ne daugiau kaip 3 jungtis. Taip pat galite įdiegti „ExpressVPN“ žiniatinklio plėtinį, skirtą „Chrome“ ar „Firefox“. Norite apsaugoti visą savo namų tinklą viena VPN sąskaita? Jei taip, galite naudoti „ExpressVPN“ maršrutizatoriaus programą, kad viską nustatytumėte. „MediaStreamer“ funkcija prideda intelektualųjį DNS palaikymą žaidimų konsolių (PS4, „Xbox One“, „Nintendo Switch“ ir kt.), Medijos dėžučių („Apple TV“, „Roku“, „Nvidia Shield TV“ ir kt.) Ir „Smart TV“.

  Geriausi Honkongo VPT

„ExpressVPN“ kuponasSutaupykite 49% ir gaukite 3 mėnesius nemokamai, naudodami 12 mėnesių mūsų įvertintą VPN

„ExpressVPN“ mūsų greičio bandymuose pasirodė labai gerai. Jie yra puikus pasirinkimas siekiant apsaugoti privatumą ir panaikinti geografinius apribojimus. Pagalba klientams teikiama visą parą, teikiant pagalbą ir atsakant į visus klausimus. Mėgaukitės geriausiu VPN ir mažiau pasitikėkite savimi, nes „ExpressVPN“ siūlo 30 dienų pinigų grąžinimo garantiją.

Apsilankykite „ExpressVPN“

2. Geriausias Taivano VPT: „NordVPN“

„NordVPN“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams ir gaukite tik 3,49 USD per mėnesį (70% nuolaida)

„NordVPN“ yra Panamoje, kai kurie vartotojai renkasi VPT kompaniją, kurios pagrindinė būstinė yra JAV. Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra labai aktyvi JAV, turinti serverius visoje šalyje. Nariai turi visišką prieigą prie savo tinklo JAV ir už jos ribų už labai gerą kainą.

Jūs pastebėsite, kad „NordVPN“ yra geriausias paslaugų derinys už kainą, jei užsisakote ilgesnės trukmės sąskaitą. Visi vartotojai turi visišką prieigą prie savo tinklo ir pasirinktinės programinės įrangos. Galite prisijungti naudodami „VPN“ klientą, skirtą „Windows“ arba „Mac“. Jie taip pat turi lengvai naudojamą programą mobiliesiems tiek „Android“, tiek „iOS“ („iPhone“, „iPad“) įrenginiams.

„NordVPN Taiwan“ greičio testas

„NordVPN“ yra serverio vieta Taipėjuje. Iš konsolės spustelėję 3 horizontalius taškus šalies dešinėje galite rasti serverio sritį ir pamatyti turimų serverių procentinę dalį. Mes išbandėme serverį Taivane, o atsisiuntimo greitis buvo 40,17 Mbps.

Ar norite pasiekti srautinio transliavimo paslaugas, tokias kaip „Netflix“, „Amazon Prime Video“ ar „BBC iPlayer“, iš bet kurios pasaulio vietos? Jei taip, „NordVPN“ yra puikus pasirinkimas. Tai yra viena iš nedaugelio VPN paslaugų, kurios vis dar gali atblokuoti „Netflix“. Galite užsisakyti neribotą VPN ir „SmartDNS“ paslaugą su 30 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „NordVPN“

3. Geriausias Taivano VPT: „CyberGhost“

„CyberGhost“

Prisiregistruokite 36 mėnesiams tik už 2,75 USD per mėnesį (79% nuolaida)

  Geriausi VPN, kad atblokuotumėte „PutLocker“

„CyberGhost“ 2001 m. Įkūrė 7 entuziastingi jaunieji komandos nariai Bukarešte, Rumunijoje. Nuo to laiko įmonė išaugo į vieną didžiausių VPN paslaugų pasaulyje. 50+ narių komanda yra sutelkta į vartotojų privatumo apsaugą. Robertas Knappas, vienas iš įkūrėjų ir generalinis direktorius, ir toliau vadovauja komandai net po to, kai 2023 m. Jie prisijungė prie „Crossrider“ grupės. Nuo to laiko „CyberGhost“ tinklas šiek tiek išsiplėtė..

„CyberGhost“ siūlo gražų serverių vietų derinį, stiprų šifravimą ir galimybę atblokuoti tokias populiarias transliacijos paslaugas kaip „Netflix“, „YouTube Red“ ir „Amazon Prime“. Kai kurie kanalai netgi leidžia atblokuoti kelių regionų geografinius apribojimus. Pvz., Galite pasiekti „Amazon Prime“ vaizdo įrašų turinį JAV, Vokietijoje ar JK. „Windows“ klientas taip pat suteikia jums galimybę naršyti anonimiškai, apsaugoti „WiFi“, anonimiškai torrent, atblokuoti pagrindines svetaines („Google“, „Facebook“ „Instagram“ ir kt.) Ir pasirinkti serverį.

„CyberGhost Taiwan“ greičio testas

Kadangi norėjome išbandyti serverį Taipėjuje, atidarėme „Windows“ klientą ir išplėtėme sąsają. Tada norėsite spustelėti skirtuką „Visi serveriai“, jei jis dar nėra aktyvus. Slinkite žemyn iki Taivano ir spustelėkite žvaigždės dešinėje. Bus pateiktas visas šalies serverių sąrašas. Mes prisijungėme prie vieno iš jų ir išbandėme spektaklį. Kaip matote, mūsų atsisiuntimo greitis buvo 21,31 Mbps.

„CyberGhost“ VPN klientas yra vienas iš mūsų mėgstamiausių. Tai labai lengva naudoti ir apima daugybę papildomų funkcijų, padedančių apsaugoti jūsų internetinį privatumą. Jie turi plėtros komandą Vokietijoje, kuri nuolat prideda funkcijų klientui ir programoms mobiliesiems. Galite prisiregistruoti gauti visišką prieigą prie „CyberGhost“ tinklo su 45 dienų pinigų grąžinimo garantija.

Apsilankykite „CyberGhost“

Ką tik paminėti variantai suteiks jums geriausią patirtį, pasiekiamą būnant Taivane. Tačiau visada laukiame mūsų žvilgsnio 10 populiariausių VPN sąrašas kitų pasirinkimų. Tiesiog įsitikinkite, kad jūsų pasirinktas teikėjas turi serverius, esančius netoli Taivano. Mūsų sprendimai yra pagrįsti serverio vieta, saugumu, kaina, greičiu ir patikimumu. Tokiu būdu galite pasiekti geriausią įmanomą greitį. Kadangi serveriai tikriausiai yra Taipėjuje, neturėtumėte turėti jokių problemų. Jei planuojate transliuoti turinį, svarbu turėti gerą greitį. Naudodamiesi mūsų vadovu galite priimti pagrįstą sprendimą.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me