IlinoisaIlinoisa ir štats, kas atrodas apgabalā ASV, kuru uzskata par vidusrietumu daļu. Tomēr tas ir tuvāk austrumu piekrastei nekā rietumu. Pašlaik tas ir ierindots 6. vietā valstī, ņemot vērā iedzīvotāju skaitu, un tiek lēsts, ka tas kopumā ir aptuveni 12,74 miljoni iedzīvotāju. Neatkarīgi no tā, vai apmeklējat Springfīldas štata galvaspilsētu vai Čikāgas pilsētas centru, ir daudz iemeslu apmeklēt šo valsti. Ja jūs sevi uzskaitīsit šajā sarakstā, ir svarīgi vispirms izmantot VPN. Pēc brīža mēs izskaidrosim, kāpēc tas drīz ir tik svarīgs. Pirms mēs to darām, lūdzu, apskatiet mūsu labāko Ilinoisas VPN sarakstu.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 Privāta piekļuve internetam USD 3,33 PIA 52. lpp Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 4,87 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa

Pat ja jums varētu būt aizdomas, ka daži no Ilinoisas apgabaliem darbojas pelēkajā zonā, nav nekādu reālu pierādījumu par valdības bez izvēles veiktu interneta uzraudzību. Protams, tas nenozīmē, ka esat drošībā no tiem, kas vēlas nozagt jūsu privāto informāciju. Sākot ar atrašanos vietējā kafejnīcā un beidzot ar viesošanos citā iestādē, tur cītīgi uzmācas kibernētnieki. Ja neveidojat drošu un privātu savienojumu ar VPN serveri, pastāv reāls risks, ka jūsu slepenā informācija tiks nozagta. Tomēr, kad jūs to darāt, jūs viņiem to padarāt ārkārtīgi grūti.

Kamēr valsts vai valsts cenzē vietnes, jums joprojām var būt daudz iespēju izmantot otro iemeslu, lai izmantotu VPN. Tas ir, lai atbloķētu ģeogrāfiskos ierobežojumus. Ja mēģināsit tiešsaistē skatīties jebkāda veida sporta pasākumus, kuros piedalīsies kāda no lielākajām štata komandām, jūs tiksit bloķēts, ja tas būs televizorā. Turklāt, ja jūs mēģināt piekļūt saturam no valstīm ārpus ASV, jūs nonāksit arī šāda veida blokos. Tomēr, izveidojot savienojumu ar VPN citā reģionā, jūs varat likt programmatūrai domāt, ka atrodaties kaut kur citur. Citiem vārdiem sakot, jums vajadzētu būt iespējai skatīt ģeogrāfiski bloķētu vai aizklātu saturu.

Kāds ir labākais Ilinoisas VPN?

Lai vislabāk atbildētu uz šo jautājumu, mums ir jāaplūko vissvarīgākie faktori, atrodoties stāvoklī. Tā kā tas ir ASV štats, daudz svarīgāk ir koncentrēties uz ģeogrāfiski ierobežojošām īpašībām. Mēs izmantojām šādus:

  • Liela serveru grupa, lai samazinātu atvienošanos
  • Iespēja Ilinoisā apiet melnādaino un ģeogrāfiski ierobežoto saturu
  • Ātri Ilinoisas serveri, kas labi darbojas ātruma pārbaudēs
  • Mutliple platformas mobilo ierīču atbalsts, ieskaitot tos, kuros darbojas Amazon Firestick
  • Pakalpojumu sniedzēji, kuriem nav žurnālu politikas
  • Spēcīga šifrēšana, lai palīdzētu aizsargāt lietotāju privātumu

Šeit ir padziļinātāks pārskats par labākajiem Ilinoisas VPN.

1. Labākais VPN Ilinoisā: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

  Vislabākie Google Pixel 4 VPN

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīkls lepojas ar tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt viņu lietotāju privātumu. Jūs varat izmantot viņu tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

ExpressVPN Ilinoisas ātruma tests

Lietotne ExpressVPN ļauj jums izvēlēties servera atrašanās vietu līdz pilsētai, bet jums nav jāizvēlas noteikts serveris. Tā vietā klients izvēlēsies ātrāko serveri jūsu izvēlētajā vietā. Jums arī jāzina, ka dažas pilsētas klienta iekšienē ieteiktajā cilnē netiek rādītas. Tomēr jums nevajadzētu būt problēmai ar serveriem, kas atrodas Čikāgā. Vienkārši atlasiet cilni “Visi”, atveriet Ameriku un pēc tam atveriet ASV. Šajā brīdī jūs varat izvēlēties Čikāgas serverus. Kad pārbaudījām serveri Čikāgā un veicām testus Čikāgai un Peorijai, lejupielādes ātrums bija lielāks par 120 Mb / s.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi izveidojiet savienojumu no darbvirsmas un mobilā tālruņa, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai visu iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Skatiet ExpressVPN piedāvājumus

2. Labākais VPN Ilinoisā: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs redzēsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat ilgtermiņa kontu. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne gan Android, gan iOS (iPhone, iPad) ierīcēm.

  Labākie VPN Parīzē, Francijā

Ātruma tests NordVPN Ilinoisā

NordVPN Čikāgā uztur vairākus serverus. No pults, noklikšķinot uz 3 horizontāliem punktiem pa labi no valsts, jūs varat atrast servera zonu un redzēt pieejamo serveru procentuālo daudzumu. Mēs pārbaudījām serveri Čikāgā un ar labiem rezultātiem veicām ātruma testus uz Čikāgu un Peoriju.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Skatīt NordVPN piedāvājumus

3. Labākais VPN Ilinoisā: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2023. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost Illinois ātruma pārbaude

Tā kā mēs vēlējāmies pārbaudīt serveri Čikāgā, mēs atvērām Windows klientu un paplašinājām interfeisu. Turpmāk jūs vēlaties noklikšķināt uz cilnes “Visi serveri”, ja tā vēl nav aktīva. Ritiniet līdz ASV un noklikšķiniet pa labi no zvaigznes. Tas parādīs pilnu serveru sarakstu ASV. CyberGhost tīklā ir iekļauti daži serveri Čikāgā. Mēs izveidojām savienojumu ar vienu no viņiem un pārbaudījām sniegumu Čikāgā un Peorijā ar lejupielādes ātrumu virs 100 Mb / s abās pilsētās.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

Skatīt CyberGhost piedāvājumus

4. Labākais VPN Ilinoisā: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 67%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. Kā redzat zemāk, PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Servera atrašanās vietas ir sakārtotas alfabēta secībā pa valstīm.

  Labākie Mičiganas VPN

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA Ilinoisas ātruma pārbaude

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu. Kā redzat, mūsu ātruma pārbaude parādīja, ka PIA darbojas labi šajā reģionā. Kad mēs izveidojām savienojumu ar Čikāgas serveri un pārbaudījām ātrumu uz Čikāgu un Peoriju ar pozitīviem rezultātiem.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN no tikai USD 3,33 mēnesī.

Skatīt PIA piedāvājumus

5. Labākais VPN Ilinoisā: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 4,87 mēnesī (60% atlaide)

IPVanish piedāvā vairākus serverus šajā apgabalā, tāpēc jums nevajadzētu radīt problēmas. Tomēr jūs varat sagaidīt ātru ātrumu arī daudzviet pasaulē. Tāpēc mēs izvēlamies IPVanish kā vienu no mūsu piekļuves iespējām, ko izmantot, atrodoties Ilinoisā.

Kā arī diezgan neliels pārklājums dažādos Eiropas reģionos, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Tīkls rada lielu ātrumu, un tie labi darbojas mūsu ātruma pārbaudēs. Nolaižamajā izvēlnē varat izvēlēties atrašanās vietu vai atsevišķu serveri.

IPVanish Ilinoisas ātruma pārbaude

Mēs tikko pieminējām, ka IPVanish ir serveri visā reģionā un tie visi ir jums pieejami. Ja gadās redzēt serveri, kura servera nosaukumā ir burts “a”, tas ir visātrākais tīklā. Mēs pārbaudījām IPVanish serveri Čikāgā un veicām testus Čikāgā un Peorijā ar stabilu lejupielādes ātrumu abās pilsētās.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmai Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citam par USD 7,50 mēnesī vai USD 58,49 gadā. Tas gada plānā paredz tikai USD 4,87 mēnesī. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Skatīt IPVanish piedāvājumus

Mēs tikko esam uzskaitījuši dažas lieliskas iespējas, kā sevi pasargāt, ja plānojat apmeklēt Ilinoisu. Mēs esam mēģinājuši skaidri pateikt, kāpēc tas tur ir tik svarīgi. Laipni lūdzam ikvienu, kurš vēlas redzēt dažādas iespējas, apskatīt mūsu vietnē top 10 VPN saraksts. Lai arī tās ir arī labas iespējas, tās var nebūt vislabākās iespējas, atrodoties tur. Tas ir tāpēc, ka mēs pārliecinājāmies par mūsu konkrēto izvēli, kuras pamatā ir vairāki faktori, ieskaitot drošību, stabilitāti, ātrumu un cenu. Neatkarīgi no tā, kādas aktivitātes jūs veicat, atrodoties Ilinoisā, visiem mūsu uzskaitītajiem iemesliem vajadzētu izmantot VPN. Izmantojot mūsu ceļvedi, mēs varam palīdzēt jums atrast labākās pieejamās iespējas.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me