Firefox pārlūka paplašinājumiJa kādu laiku esat bijis internetā, iespējams, neskaidri atcerieties pārlūku ar nosaukumu Netscape Navigator / Communicator. Ja tā, jūs arī zināt, ka sākotnējais uzņēmums Mosaic izlaida viņu kodu un izveidoja uzņēmumu ar nosaukumu Mozilla. Tas ir Mosaic un Godzilla apvienojums. Protams, Mozilla pārrakstīja visu kodu un izlaida Firefox. Tam nav tādas pašas tirgus daļas kā Google Chrome ir. Tomēr vairāki lietotāji apgalvo, ka tā ir drošāka pārlūkprogramma. Visas Firefox versijas atļauj paplašinājumus. Tas ir lieliski, neatkarīgi no tā, vai pārlūkojat datoru vai mobilo ierīci. Problēma ir tā, ka ir daudz dažādu izmantojamo VPN paplašinājumu. Tāpēc var būt grūti izvēlēties pareizos. Mēs varam jums palīdzēt izvēlēties labāko variantu jūsu vajadzībām. Šie paplašinājumi darbosies arī operētājsistēmās Android un iOS.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisit
Vietnes serveris
VietasAuditēti
Nav LogsSmart TV
& ConsoleRouter
Lietotne
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam USD 3,33 PIA 52. lpp
4 PureVPN 2,88 USD DrošāksVPN 180 Izvēles rūtiņa
5 DrošāksVPN 3,29 USD DrošāksVPN 34

1. Labākais Firefox VPN paplašinājums: ExpressVPN

ExpressVPN lejupielādējiet Firefox paplašinājumus

ExpressVPN paplašinājuma iegūšana Firefox nedaudz atšķiras no pirmās iespējas. Šajā gadījumā vispirms ir jālejupielādē ExpressVPN un jāpiesakās, pirms tas ļaus jums izmantot lietotni. Lai sāktu, jums būs jāapmeklē vietne expressvpn.com. Pēc lejupielādes un pieteikšanās atkal dodieties uz produktu sadaļu un pēc tam uz pārlūkprogrammas Firefox paplašinājumu. Noklikšķiniet uz saites, kas saka, lai saņemtu ExpressVPN paplašinājumu Firefox. Pēc tam noklikšķiniet uz Pievienot, aizveriet Firefox un atkārtoti to atveriet.

ExpressVPN Pievienojiet Firefox

Parasti, izmantojot VPN, jūs vēlaties ātru ātrumu. Tāpēc mēs vēlējāmies parādīt veiktspējas testa rezultātus, vienlaikus izmantojot ExpressVPN Firefox paplašinājumu. Ja paskatās uz atšķirību, ātrums parāda daudz lēnāku savienojumu nekā to neizmantojot. Starpība ir aptuveni 54% no ātruma zuduma. Pat zaudējot ātrumu, jums joprojām vajadzētu būt iespējai baudīt HD saturu bez jebkādām problēmām.

ExpressVPN Firefox Speedtest

Vēlreiz mēs pārbaudījām DNS noplūdes testu, lai pārliecinātos, ka pārlūkprogrammas paplašinājums nav noplūdis mūsu patiesajā vietā, un mēs atklājām, ka ExpressVPN tika nodots bez problēmām.

ExpressVPN viszemākais Firefox

Kaut arī ExpressVPN ir augstāka cena, jūs varat atrast dažas lieliskas iespējas un lielu tīklu. Vienā un tajā pašā kontā vienlaicīgi var izmantot ne vairāk kā 3 ierīces Mēnesī 6,67 USD ar 30 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Firefox VPN paplašinājums: NordVPN

NordVPN paplašinājums Firefox

Tāpat kā iepriekš pieminētais PIA paplašinājums, Firefox paplašinājumu NordVPN ir viegli iegūt. Viss, kas jums jādara, ir jādodas uz 3 horizontālajām līnijām augšējā labajā stūrī. Tālāk noklikšķiniet uz papildinājumiem. No šejienes atlasiet paplašinājumus un pēc tam ierakstiet NordVPN. Iespējams, jums vispirms būs jānoklikšķina uz pogas, kas saka “skatīt vairāk papildinājumu”. Nokļūstot lapā, noklikšķiniet uz pogas “Pievienot Firefox” un pēc tam “pievienot” un pēc tam “ok”. Aizveriet Firefox un atkārtoti to atveriet. Tagad jums vajadzētu redzēt NordVPN ikonu.

  Labākie Cydia VPN

NordVPN Pievienojiet Firefox paplašinājumu

Labs ātrums ir svarīgs, ja gatavojaties izmantot NordVPN, lai atbloķētu tādus pakalpojumus kā Netflix vai BBC iPlayer. Zemāk redzamajā attēlā ir redzami mūsu ātruma testa rezultāti, izmantojot NordVPN Chrome paplašinājumu. Kā redzat, veiktspēja bija daudz ātrāka, izmantojot te paplašinājumu. Tas nav normāli, jo šifrēšana jūsu savienojumam rada papildu izmaksas. Mēs pieņemam, ka NordVPN izmanto saspiešanu, lai iegūtu labākus rezultātus.

NordVPN Speedtest Firefox

Otrajam testam mēs veicām DNS noplūdes testu. Kā redzat, NordVPN darbojas tikai lieliski.

NordVPN Leaktest for Firefox

Ja vēlaties aizsargāt savu privātumu un piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai Hulu, no jebkuras vietas pasaulē, NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir vieni no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām spēj atbloķēt Netflix. Jūs varat reģistrēties neierobežotam VPN no vienkārši Mēnesī 2,99 USD ar 30 dienu naudu atpakaļ garantiju, lai redzētu, kas ir pakalpojumu sniedzējs.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Firefox VPN paplašinājums: PIA

PIA paplašinājums Firefox

Lai atrastu privātā interneta piekļuves paplašinājumu, dodieties uz 3 horizontālajām līnijām Firefox augšējā labajā stūrī. Tālāk noklikšķiniet uz papildinājumiem. Šeit atlasiet paplašinājumus un pēc tam ierakstiet Privāta piekļuve internetam. Iespējams, jums vispirms būs jānoklikšķina uz pogas, kas saka “skatīt vairāk papildinājumu”. Nokļūstot lapā, noklikšķiniet uz pogas “Pievienot Firefox” un pēc tam “pievienot” un pēc tam “ok”. Aizveriet Firefox un atkārtoti to atveriet. Pirmajā attēlā zemāk bultiņa norāda uz sarkano PIA ikonu. Pirmoreiz noklikšķinot uz tā, jums jāievada pieteikšanās informācija. Pēc tam zaļā bultiņa otrajā attēlā parāda, kur var mainīt servera atrašanās vietu. Jūs zināt, ka esat izveidojis savienojumu, kad PIA ikona kļūst no sarkanas uz zaļu. Tagad jūs varat atbloķēt populāros straumēšanas pakalpojumus, ja neesat valstī, kuru vēlaties apskatīt.

PIA Connect Firefox

Izmantojot VPN, labs ātrums var būt būtisks. Zemāk redzamajā attēlā mēs pārbaudījām PIA Firefox paplašinājumu. Lietojot Firefox PIA paplašinājumu, pastāv neliela ātruma atšķirība. Zemāk redzamajā attēlā, salīdzinot abus skaitļus, var redzēt aptuveni 10% ātruma zudumu.

  Labākie sinhronizācijas maršrutētāju VPN

Firefox PIA paplašinājums

Otrais tests, kuru mēs parasti veicam, ir noplūdes pārbaude. Ja pārbaudē tiek parādīta vairāk nekā viena IP adrese, tas var norādīt uz noplūdi. Kā redzat zemāk, PIA paplašinājums iztur pārbaudi.

PIA visiecienītākais pārlūkprogrammai Firefox

Apkopojot PIA paplašinājumu, redzēsit dažas no tām pašām funkcijām, kuras parasti iegūtu, izmantojot atsevišķu versiju. Tā kā PIA ir lielāks, uzticams uzņēmums, jūs varat arī iegūt paplašinājumu pārlūkam Chrome, kā arī Mac, iOS, Android un Windows. Viena lieliska iezīme, kas jums patiks, ir atspējot WebRTC opciju, kas iebūvēta paplašinājumā. Ja jūs neizvēlaties izmantot šo pakalpojumu vai arī to neizslēdzat, katrā vietnē, kurā apmeklējat, parādīsit savu īsto IP adresi. Privāta piekļuve internetam piedāvā mūsu lasītājiem neierobežotu VPN no taisnīguma Mēnesī 3,49 USD kopā ar 7 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais Firefox VPN paplašinājums: PureVPN

PureVPN paplašinājums Firefox

Lai arī tajā teikts, ka papildinājums ir paredzēts bezmaksas versijai, faktiski šo var izmantot, lai atvērtu jaunināto režīmu. Lai iegūtu PureVPN paplašinājumu, jums būs jāveic šādas darbības. Augšpusē redzēsit 3 horizontālas līnijas, kas atrodas augšējā labajā stūrī. Tagad atlasiet papildinājumus, paplašinājumus un pēc tam ierakstiet PureVPN. Jūs redzēsit tādu attēlu, kādu redzat iepriekš. Dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz opcijas “+ Pievienot Firefox”. Nākamais noklikšķiniet uz “pievienot” un pēc tam “ok”. Tagad ir laiks aizvērt Firefox un to atkal atvērt. Augšpusē redzēsit ikonu PureVPN. Kā redzams zemāk redzamajos attēlos, savienošana ir vienkārša. Vienkārši ievadiet savus akreditācijas datus, un jūs varat sākt.

PureVPN lietojums Firefox

Izmantojot VPN, ir svarīgi zināt ātrumu. Jūs varat pārbaudīt ātrumu tāpat kā mēs to izdarījām zemāk. Kā redzat tālāk redzamajos rezultātos, pastāv atšķirība starp mūsu ISP savienojumu un VPN paplašinājuma izmantošanu. Atšķirība ir aptuveni 32%, kas padara to lēnāku nekā daudzi konkurenti.

PureVPN Speedtest for Firefox

Kamēr ātruma zudums rāda, ka tas darbojas, mums patīk veikt arī noplūdes testu. Lai gan zemāk esošajā attēlā ir tikai viena adrese, citi testi norāda, ka tajā ir problēmas ar noplūdi. Tā noteikti var būt problēma, ja mēģināt aizsargāt savu privātumu.

PureVPN Leaktest for Firefox

Lai gan PureVPN paplašinājums darbojas pienācīgi, mēs iesakām izmantot iespējas, kas neizplūst. Viena noteikta priekšrocība ir cena, taču to papildinājumam nav daudz. Viņi turpina samazināt cenas par vairāk nekā 50%, jo pakalpojums turpina augt. Reģistrējoties neierobežotam VPN kontam, jūs piekļūstat visām viņu servera atrašanās vietām tikai no brīža Mēnesī 4,99 USD piesakoties uz gadu VPN piekļuvei.

  Labākie VPN Sanfrancisko

Apmeklējiet vietni PureVPN

5.Labākais Firefox VPN paplašinājums: DrošāksVPN

SaferVPN paplašinājums Firefox

Neskatoties uz to, ka iepriekš redzamais attēls tiek parādīts kā bezmaksas versija, Firefox varat pievienot paplašinājumu SaferVPN, lai jūs varētu piekļūt pilnajai versijai. Ja vēlaties to pārbaudīt, varat to izdarīt, veicot šīs darbības. Apskatot augšpusi, jūs redzēsit 3 horizontālas līnijas, kas atrodas augšējā labajā stūrī. Tagad atlasiet papildinājumus, paplašinājumus un pēc tam ierakstiet SaferVPN. Jūs redzēsit tādu attēlu, kādu redzat iepriekš. Dodieties uz priekšu un noklikšķiniet uz opcijas “+ Pievienot Firefox”. Nākamais noklikšķiniet uz “pievienot” un pēc tam “ok”. Tagad ir laiks aizvērt Firefox un to atkal atvērt. Augšpusē redzēsit ikonu SaferVPN. Tagad noklikšķiniet uz ikonas, lai sāktu akreditācijas datus.

SaferVPN Firefox Connect

Tagad ir laiks pārbaudīt šī pagarinājuma ātrumu. Zemāk redzamajos rezultātos varat redzēt iegūtos rezultātus. Ātruma atšķirības ir tikai nelielas. Tas nozīmē, ka jums nevajadzētu sagādāt problēmas, veicot tīmekļa aktivitātes.

SaferVPN Speedtest Firefox

Lai arī jums varētu patikt ātrums, mēs veicām arī noplūdes testu. Kad mēs to izdarījām, mēs atradām masīvas DNS noplūdes. Tas nozīmē, ka jūs nonākat pie viena no galvenajiem VPN izmantošanas iemesliem. Iespējams, vēlēsities pārskatīt savas izvēles, ja domājat, ka šī izvēle aizsargā jūsu privātumu.

SaferVPN Leaktest

Ja vēlaties izvairīties no ģeogrāfiskiem ierobežojumiem, SaferVPN nodrošina labu vērtību. Jūs varat arī sagaidīt pienācīga lieluma tīklu un labu interfeisu. Jūs varat saņemt Firefox paplašinājumu un tikai vienu VPN kontu 3,29 USD mēnesī ar 2 gadu abonementu. Tomēr mums ir grūti ieteikt šo, lai aizsargātu jūsu privātumu.

Apmeklējiet vietni SaferVPN

Atspējot WebRTC pievienošanuTiek izsaukts pēdējais pagarinājums, kuru mēs iesakām iegūt Atspējot WebRTC. Mēs esam pamanījuši, ka pirmajiem četriem VPN paplašinājumiem jau ir sava veida WebRTC aizsardzība. Tomēr pēdējais to nedara. Turklāt, ja jūs nolemjat izmēģināt citus, arī viņi to nedarīs. Šī paplašinājuma mērķis ir bloķēt WebRTC. Ja jūs nevēlaties, jebkurā vietnē, kuru apmeklējat, tik un tā būs redzama jūsu īstā IP adrese. Lai iegūtu šo, dodieties uz trim horizontālajām līnijām augšējā labajā stūrī un noklikšķiniet uz tām. Pēc tam atlasiet sadaļu “Papildinājumi”. Tagad noklikšķiniet uz paplašinājumiem un ierakstiet “Disable WebRTC”. Kad esat to atradis, noklikšķiniet uz “Pievienot Firefox”. Kad tas ir pievienots, aizveriet Firefox un atveriet to vēlreiz. Lai gan jūs to, iespējams, neredzat rīkjoslas augšdaļā, varat pārbaudīt, vai tā joprojām atrodas. Tagad jūs aizsargājat sevi no WebRTC noplūdēm. Jūs varat apmeklēt doileak.com lai pārbaudītu plašu noplūžu diapazonu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me