Stemio logotipsStremio ir multivides kopums, kas ļauj lietotājam piekļūt dažādiem medijiem. Tiem, kas ir pazīstami ar Kodi, tas darbojas gandrīz tāpat. Citiem vārdiem sakot, tas darbojas, izmantojot papildinājumus, lai palīdzētu piekļūt tam, ko vēlaties redzēt. Neatkarīgi no tā, vai skatāt multivides failus no savas privātās kolekcijas vai izmantojat kādu no papildinājumiem straumēšanai, tas ir ārkārtīgi populārs sabiedrībā. Lai arī tas joprojām ir sākuma stadijā, tam ir tāda pati pievilcība kā Kodi, un šķiet, ka tā ir ātrāka un uzlabota versija. Tas ir arī viens no vienīgajiem multivides atskaņotājiem, kam ir pilnībā funkcionējošs Netflix papildinājums. Pirms šīs dinamiskās programmas izmantošanas iepazīstieties ar mūsu labāko Stremio VPN sarakstu.

RankVPN ServicePriceVisitServer
VietasNē
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam 2,85 USD PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 3,25 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa

Darba sākšana ar Stremio

Ja esat jauns Stremio, veidotāji to padarīja ļoti ērtu. Tomēr vispirms mēs palīdzēsim jums to iestatīt.

 1. Iet uz Stremio vietne un lejupielādējiet jaunāko versiju. Programma atbalsta MacOS, Windows, iOS, Android un Linux, lai jūs varētu izvēlēties sev piemērotāko opciju.
 2. Tiklīdz jūs redzēsit vadības paneli, augšpusē blakus meklēšanas lodziņam redzēsit palielināmo stiklu.
 3. Pirms kaut ko meklējat, noteikti apmeklējiet ExpressVPN vai vienu no pārējiem un reģistrējieties vienā no viņu kontiem.
 4. Tagad augšpusē varat ievadīt repozitorija adresi vai, noklikšķinot uz puzles gabala ikonas, sarakstā varat instalēt kādu no kopienas papildinājumiem. Ņemiet vērā, ka Stremio ir ierobežots oficiālo papildinājumu skaits. Tam ir arī ierobežots skaits kopienas papildinājumu. Mēs neatbalstām to izmantošanu, jo viņi bieži izmanto pirātisku saturu. Ja izvēlēsities, izstrādātāji nevarēs atbildēt uz visiem iespējamiem jautājumiem.
 5. Instalējiet papildinājumus, kurus vēlaties izmantot, un atgriezieties galvenajā ekrānā.
 6. Pēc pareizā papildinājuma atrašanas jums vajadzētu būt iespējai izbaudīt to, ko vēlaties skatīties vai klausīties.

Daudzi sabiedrībā Stremio uzskata par modernāku Kodi versiju. Lietojot to, jūs varat pateikt, ka tas ir daudz ātrāks un šķiet efektīvāks. Ja esat iesācējs tādos multivides straumētājos kā šis, jūs pamanīsit, ka tas ātri atrod meklēto. Turklāt ātrāk tiek mainīti arī ekrāni un instalēti papildinājumi. Stremio ir ātrs un ļoti efektīvs multivides rīks, lai skatītu attēlus, straumētu video saturu vai straumētu audio saturu.

Izvēloties VPN, ko lietot kopā ar Stremio, ir jāmeklē dažas svarīgas lietas. Vēlaties pārliecināties, ka pakalpojumu sniedzējam ir šādas iespējas:

 • Spēcīga šifrēšana
 • Ātri ātrumi
 • Saprātīga cena
 • Serveri vairākās valstīs, lai palīdzētu jums izvairīties no ģeogrāfiskiem blokiem
 • Liels tīkls
  Labākie trauku tīkla VPN

Lai gan visiem iepriekš minētajiem faktoriem ir šie faktori, apskatīsim tos sīkāk.

1. Labākais Stremio VPN: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 5 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un viedajiem televizoriem..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais Stremio VPN: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

  Labākie qBittorrent VPN

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Jūs varat pieteikties uz neierobežotu VPN un SmartDNS pakalpojumu ar naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais Stremio VPN: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 72%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 29 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā biedriem 30 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

4. Labākais Stremio VPN: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2023. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

  Labākie VPN ārpus 14 acīm esošajām valstīm

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Jūs varat reģistrēties pilnīgai piekļuvei CyberGhost tīklam ar 45 dienu naudas atdošanas garantiju.

Apmeklējiet vietni CyberGhost

5. Labākais Stremio VPN: IPVanish

IPVanish

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 5,20 mēnesī (atlaide 57%)

ASV ir mājvieta vairākiem populāriem VPN pakalpojumiem, taču neviens no tiem nav ātrāks par IPVanish. No personīgās pieredzes mēs zinām, ka IPVanish darbosies diezgan labi neatkarīgi no valsts, kurā atrodaties. Viņu serveri ir ātri un VPN pakalpojumam ir vairāk serveru atrašanās vietu ASV nekā lielākajai daļai VPN pakalpojumu sniedzēju..

Kopā ar lielu pēdu ASV, IPVanish mitina serverus visos kontinentos, izņemot Antarktīdu. Viņu VPN tīkls mūsu ātruma pārbaudēs vienmēr ir bijis ātrākais Ziemeļamerikā. Jūs atradīsit vairākas serveru atrašanās vietas tādās valstīs kā ASV un Lielbritānija. Jūs varat izvēlēties atrašanās vietu vai iegūt precīzāku informāciju, izvēloties atsevišķu serveri. IPVanish ir lieliski piemērots spēlēm, taču to var palaist garām, lai atbloķētu populāros straumēšanas pakalpojumus.

Runājot par IPVanish vērtību, to ir grūti pārspēt. Viņi piedāvā neierobežotu piekļuvi savam VPN tīklam un pielāgotu programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS, Android, Amazon Firestick un citām. Jūs pat varat iestatīt maršrutētāju, lai aizsargātu katru tīkla ierīci. Kodi lietotāju vidū VPN pakalpojums ir diezgan populārs. 7 dienu naudas atdošanas garantija attiecas uz visiem jaunajiem biedriem.

Apmeklējiet IPVanish

Un tur jums ir vislabākie risinājumi, ko izmantot Stremio. Tomēr jūs vienmēr varat ielūkoties mūsu vietnē top 10 VPN pakalpojumu saraksts spin, ja vēlaties citas iespējas. Tomēr mēs nedomājam, ka jums tas būs nepieciešams. Mēs pieņēmām lēmumus, pamatojoties uz ātrumu, uzticamību, cenu, drošību un servera atrašanās vietu. Tādā veidā jums nebūs jāuztraucas par vislabākā ātruma sasniegšanu. Izmantojot mūsu iespējas, jūs nekļūdāties, jo tām visām ir lieliski tīkli. Ātrums ir svarīgs, ja plānojat lejupielādēt vai straumēt jebkādu saturu. Neviens nevēlas saņemt buferizācijas ziņojumu. Tāpēc jūs vēlēsities pēc iespējas labāku ātrumu. Izmantojot mūsu ceļvedi, mēs varam jums palīdzēt pieņemt labāko lēmumu atbilstoši jūsu vajadzībām.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me