Xfinity ikonaASV Comcast interneta pakalpojums ar nosaukumu Xfinity ir pieejams visur. Uzsākot mobilo tālruņu pakalpojumu, viņi izveidoja vairāk nekā 1 miljonu bezvadu karsto punktu. Viņiem ir arī bezvadu tīklāji, kas viņu interneta pakalpojumam ir iespējoti pēc noklusējuma. Ja jums ir Comcast Xfinity pakalpojums, iespējams, jums ir karstais punkts. Protams, Comcast attur jūs no šī papildu tīkla izslēgšanas, lai vairāk cilvēki varētu izbaudīt Xfinity WiFi tīklājus. Viņu ātrums var būt ātrs, atkarībā no jūsu atrašanās vietas un pakalpojumā esošo cilvēku skaita. Ir daži lieliski iemesli, lai izveidotu savienojumu ar VPN, izmantojot Comcast interneta pakalpojumu. Drīz par to runāsim vairāk, bet vispirms apskatīsim mūsu sarakstu ar labākajiem VPN Comcast Xfinity.

RankVPN pakalpojumsVPN ventilators
PriceVisitServer
VietasNē
LogsBrowser
PaplašinājumiSmart
DNS
1 ExpressVPN 6,67 USD ExpressVPN 160 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
2 NordVPN 3,49 USD NordVPN 87 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
3 Privāta piekļuve internetam 2,85 USD PIA 49 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
4 CyberGhost 2,75 USD CyberGhost 80 Izvēles rūtiņa Izvēles rūtiņa
5 IPVanish 3,25 USD IPVanish 76 Izvēles rūtiņa

Kas ir interneta droseļošana?

Nesen ASV federālā valdība mainīja savu politiku attiecībā uz “tīro neitralitāti”. Ja esat dzirdējis terminu, bet nezināt, ko tas nozīmē, mēs paskaidrosim. Tīkla neitralitāte nozīmē, ka interneta pakalpojumu sniedzēji, piemēram, Comcast, nevar piešķirt preferenciālu attieksmi pret noteikta veida darbībām. Apvēršot tīkla neitralitāti, tie var ierobežot straumēšanas pakalpojumu, spēļu, P2P tīklu un daudz ko citu. Daži uzņēmumi uzskata, ka tas ir taisnīgi, jo neliela daļa lietotāju aizņem vairāk joslas platuma nekā citi. Tas viņiem maksā diezgan daudz naudas. Izmantojot droseļvārstu, viņi var nodrošināt ātru apkalpošanu vairāk cilvēku un mēģināt noturēt cenas. Lai arī šī prakse nav nelikumīga, tā noteikti ir apšaubāma. Tā kā dažiem ISP ir monopoli vairākās jomās, nav spiediena neierobežot savus klientus.

Vai Comcast Xfinity droseļvārsta darbības internetā?

Neatkarīgs pētījums, ko veica Electronic Frontier Foundation, apstiprina, ka Comcast noteikti droseļlauztais P2P tīkls un Netflix 2007. gadā. Tomēr mēs neesam pārliecināti, vai viņi joprojām iesaistās šādā praksē. Kopš ziņojuma iznākšanas lietas noteikti ir mainījušās. Lai arī joslas platums pēdējos gados ir kļuvis daudz lētāks, tas joprojām var notikt.

Xfinity droseļvārsta pārbaudes veidi

Wehe AppPar laimi, ir daži dažādi veidi, kā pārbaudīt droseļvārsta darbību. Jūs varat palaist Interneta veselības pārbaude vietnē Battle for the Net. Tas parāda vairākas atšķirīgas fāzes, kurās var notikt droseles. Ja jūsu ātrums paliek nemainīgs, iespējams, ka Xfinity jūs nemudina. Ja izmantojat mobilo ierīci, ir labāka iespēja. Northeastern University un Masačūsetsas Universitāte Amherst izstrādāja lietojumprogrammu ar nosaukumu Wehe. Šī lieliskā lietotne ir pieejama operētājsistēmām iOS un Android. Tas nozīmē testa ātrumu, izmantojot 7 citas programmas. Tās ir Youtube, Skype, NBC Sports, Vimeo, Amazon, Netflix un Spotify. Ja viss tiks pārbaudīts, katrā lietotnē tiks parādīti ziņojumi, kuros teikts, ka atšķirības nav. Ja tas tomēr atrod problēmu, tas jums paziņos, ka atšķirības tika atklātas (jūs esat aizrauts). Ja tā, Comcast Xfinity joprojām var būt aktuāls jautājums par to, kā viņu lietotājiem atļauties.

  Labākie VPN Bet365, lai piekļūtu no ārzemēm

Kāpēc jums vajadzētu izmantot VPN Comcast Xfinity?

Tagad pie tiem iemesliem, kurus mēs minējām iepriekš. Ja domājat, ka Comcast varētu izmežģīt jūsu savienojumu, laba ideja ir VPN. Izmantojot VPN serveri, jūs izveidojat drošu un šifrētu savienojumu ar jūsu izvēlēto serveri (parasti vistuvāko jūsu atrašanās vietai). Tas nozīmē, ka jūs slēpjat savu darbību no sava ISP. Faktiski Comcast nevar sasniegt to, ko neredz. Vienīgais, ko viņi redz, ir tas, ka jūs izmantojat šifrētu trafika joslas platumu. Turklāt VPN izmantošana aizsargās jūsu privātumu. Pat ja jūs domājat, ka jums nav ko slēpt, tas joprojām nenozīmē, ka Comcast Xfinity būtu jāzina, ko izvēlaties lejupielādēt, straumēt vai darīt tiešsaistē. Tagad mēs apskatīsim labākos Comcast Xfinity VPN.

1. Labākais VPN Comcast Xfinity: ExpressVPN

ExpressVPN

Reģistrējieties 12 mēnešus un saņemiet 3 MĒNEŠUS BEZMAKSAS mūsu # 1 vērtētajā VPN

ExpressVPN apvieno ātru VPN piekļuvi ar MediaStreamer, kas darbojas kā viedais DNS pakalpojums, lai atbloķētu piekļuvi ģeogrāfiski ierobežotam saturam. VPN pakalpojums palīdzēs šifrēt jūsu savienojumu un atbloķēt sporta notikumus tiešsaistē. Viņu vietnē jūs pat atradīsit sarakstu ar jaunākajiem dzīvajiem izklaides un sporta notikumiem. Atrodoties Lielbritānijas Virdžīnu salās, ExpressVPN atrodas ārpus 5 un 14 acu valstīm. Viņi uztur politiku bez reģistrācijas, kas gadu gaitā ir pārbaudīta, izmantojot augsta līmeņa juridiskus pieprasījumus.

ExpressVPN pārvalda ļoti lielu VPN tīklu. Ārpus ASV ExpressVPN tīklā ir tūkstošiem serveru galvenajās vietās, lai palīdzētu aizsargāt lietotāja privātumu. Varat izveidot savienojumu ar viņu VPN tīklu, lai aizsargātu savu privātumu, atbloķētu cenzūru un skatītos iecienītos straumēšanas pakalpojumus no jebkuras vietas.

Iespējams, ka ExpressVPN izmantošanas lielākā priekšrocība ir viņu atbalsts visdažādākajām ierīcēm. ExpressVPN piedāvā pielāgotu VPN programmatūru operētājsistēmām Windows, Mac, iOS un Android. Vienlaicīgi savienojiet darbvirsmu un mobilo, izmantojot ne vairāk kā 3 vienlaicīgus savienojumus. Varat arī instalēt ExpressVPN tīmekļa paplašinājumu pārlūkam Chrome vai Firefox. Vai vēlaties aizsargāt visu jūsu mājas tīklu ar vienu VPN kontu? Ja tā, jūs varat izmantot ExpressVPN maršrutētāja lietotni, lai to iestatītu. Funkcija MediaStreamer pievieno viedo DNS atbalstu tādām ierīcēm kā spēļu konsoles (PS4, Xbox One, Nintendo Switch utt.), Multivides kastes (Apple TV, Roku, Nvidia Shield TV utt.) Un Smart TV..

ExpressVPN kuponsIetaupiet 49% un saņemiet 3 mēnešus bez maksas, izmantojot 12 mēnešus no mūsu iecienītākā VPN

ExpressVPN mūsu ātruma pārbaudēs darbojās ļoti labi. Tās ir lieliska izvēle privātumam un ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai. Klientu atbalsts ir pieejams visu diennakti, lai sniegtu palīdzību un atbildētu uz visiem jautājumiem. Baudiet labāko VPN mazākā skaitā ar pārliecību, jo ExpressVPN piedāvā naudas atdošanas 30 dienu garantiju.

  Labākie VPN Saūda Arābijai

Apmeklējiet ExpressVPN

2. Labākais VPN Comcast Xfinity: NordVPN

NordVPN

Pierakstieties uz 36 mēnešiem tikai par USD 3,49 mēnesī (atlaide 70%)

NordVPN atrodas Panamā, un daži lietotāji izvēlas izmantot VPN uzņēmumu, kura galvenā mītne atrodas Amerikas Savienotajās Valstīs. Jūs redzēsiet, ka NordVPN ir spēcīgi pārstāvēta ASV ar serveriem, kas atrodas visā valstī. Locekļiem ir pilnīga pieeja savam tīklam ASV un ārpus tās par ļoti labu cenu.

Jūs atradīsit, ka NordVPN ir iespējams vislabākais pakalpojumu klāsts par cenu, ja abonējat kontu ilgākam laika periodam. Visiem lietotājiem ir pilnīga piekļuve savam tīklam un pielāgotajai programmatūrai. Varat izveidot savienojumu, izmantojot Windows vai Mac VPN klientu. Viņiem ir arī ērti lietojama mobilā lietotne Android un iOS (iPhone, iPad) ierīcēm. Varat izmantot pārlūka NordVPN paplašinājumu pārlūkam Chrome, Firefox vai Safari. NordVPN piedāvā dažas uzlabotas privātuma funkcijas, piemēram, dubultā VPN, P2P serverus un īpašu IP, kas patiešām palīdz pakalpojumam izcelties.

Vai vēlaties piekļūt straumēšanas pakalpojumiem, piemēram, Netflix, Amazon Prime Video vai BBC iPlayer, no jebkuras vietas pasaulē? Ja tā, tad NordVPN ir lieliska izvēle. Tie ir viens no vienīgajiem VPN pakalpojumiem, kas joprojām var atbloķēt Netflix. Ar 3 gadu dalību mēnesī varat reģistrēties neierobežotam VPN un SmartDNS pakalpojumam, sākot no tikai 3,49 USD mēnesī.

Apmeklējiet NordVPN

3. Labākais VPN Comcast Xfinity: CyberGhost

CyberGhost

Reģistrējieties 36 mēnešus tikai par USD 2,75 mēnesī (atlaide 79%)

CyberGhost 2001. gadā dibināja 7 entuziasma pilni jaunie komandas locekļi Bukarestē, Rumānijā. Kopš tā laika uzņēmums ir kļuvis par vienu no lielākajiem VPN pakalpojumiem pasaulē. 50+ dalībnieku grupa ir vērsta uz lietotāju privātuma aizsardzību. Roberts Knaps, līdzdibinātājs un izpilddirektors, turpina vadīt komandu arī pēc tam, kad viņi 2023. gadā pievienojās Crossrider grupai. Kopš tā laika CyberGhost tīkls ir diezgan paplašinājies..

CyberGhost piedāvā jauku serveru atrašanās vietu sajaukumu, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Red un Amazon Prime. Daži kanāli pat ļauj atbloķēt ģeogrāfiskos ierobežojumus vairākiem reģioniem. Piemēram, jūs varat piekļūt Amazon Prime video saturam ASV, Vācijā vai Lielbritānijā. Windows klients arī dod jums iespēju anonīmi sērfot, aizsargāt WiFi, anonīmi izmantot torrent, atbloķēt pamata vietnes (Google, Facebook Instagram utt.) Un izvēlēties serveri.

CyberGhost VPN klients ir viens no mūsu iecienītākajiem. Tas ir ļoti ērti lietojams, un tajā ir iekļautas vairākas uzlabotas funkcijas, kas palīdz aizsargāt jūsu tiešsaistes privātumu. Viņiem ir attīstības komanda Vācijā, kas pastāvīgi papildina funkcijas klientam un mobilajām lietotnēm. Viņu pašreizējās reklāmas laikā varat reģistrēties, lai iegūtu pilnu piekļuvi CyberGhost tīklam, sākot no tikai 2,75 USD mēnesī.

  Labākie VPN reklāmu bloķētāji

Apmeklējiet vietni CyberGhost

4. Labākais VPN Comcast Xfinity: Surfshark

Surfshark

Reģistrējieties 24 mēnešus tikai par USD 1,99 mēnesī (atlaide 83%)

Surfshark savu VPN pakalpojumu sāka ieviest 2023. gadā. Kopš tā laika uzņēmums sabiedrībā ir diezgan izveicīgs. Komanda turpina pieaugt un savam ātrgaitas tīklam pievieno serveru atrašanās vietas. Viņi ir koncentrējušies uz privātumu un vērtību. Pakalpojumā ir iekļautas papildu funkcijas, piemēram, CleanWeb (bloķē reklāmas un ļaunprātīgu programmatūru), Whitelister (sadalīta tunelēšana), MultiHop dubultā VPN, iznīcināšanas slēdzis, privāts DNS un aizsardzība pret noplūdi..

Ar lielu serveru tīklu visā pasaulē, spēcīgu šifrēšanu un iespēju atbloķēt tādus populārus straumēšanas pakalpojumus kā Netflix, YouTube Premium un Amazon Prime, ir daudz iespēju baudīt šo pakalpojumu. Jūs varat piekļūt Amazon Prime Video vairākos reģionos, tostarp ASV, Vācijā un Lielbritānijā. Windows klients dod jums iespēju izveidot savienojumu ar fizisko serveru atrašanās vietām, virtuālajiem serveriem (vislabāk piemērotiem ģeogrāfisko ierobežojumu atbloķēšanai), serveriem, kas atbalsta P2P izmantošanu, un MultiHop serveriem.

Vērtībai un funkcijām Surfshark ir lielisks risinājums tiem, kas vēlas aizsargāt savu privātumu un atbloķēt ierobežojumus. Visas viņu VPN lietotnes tika izstrādātas ar līdzīgu lietotāja interfeisu un ir viegli lietojamas. Jūs varat reģistrēties neierobežotam VPN kontam tikai par 1,99 USD mēnesī ar 2 gadu abonementu.

Apmeklējiet Surfshark

5. Labākais VPN Comcast Xfinity: PIA

Privāta piekļuve internetam

Reģistrējieties uz 12 mēnešiem tikai par USD 3,33 mēnesī (atlaide 67%)

Privātā interneta piekļuve (PIA) lietotājiem piedāvā dažas dažādas iespējas. Atšķirībā no pagātnes, jums vairs nav jāiestata profils katram VPN serverim. Tagad jūs varat izveidot savienojumu ar jebkuru no viņu serveru atrašanās vietām 33 valstīs. PIA komanda savus serverus ir sakārtojusi pēc reģiona, valsts un pilsētas. Jūs atradīsit ātrumu, kas ir ātrs lielāko daļu laika.

Ir daudz torrent lietotāju, kuriem patīk privāta piekļuve internetam. Pakalpojumā ir iekļauta funkcija, kas pārtrauks jūsu sistēmas saziņu, ja samazināsies savienojums ar viņu pakalpojumu. Nozīmē, ja kāda iemesla dēļ tiek atmesta jūsu šifrētā VPN piekļuve, tas jūs aizsargās.

PIA piedāvā Windows klientu un citas lietotnes, kas ir vienkārši un ērti lietojamas. Tomēr jūs nevēlaties to novērtēt par zemu. PIA atkarībā no jūsu vajadzībām piedāvā dažādus privātuma aizsardzības līmeņus. Jūs varat kontrolēt šifrēšanas līmeņus, lai palīdzētu jums atrast pareizo līdzsvaru starp privātumu un ātrumu.

Runājot par viņu Windows klientu, PIA komanda ir iekļāvusi interneta nogalināšanas slēdzi. Slēdža slēdzis iznīcinās jūsu interneta savienojumu jebkurā laikā, kad neizdosies VPN. Tas tiešām var noderēt tiem, kas vēlas nodrošināt anonimitāti. Privāta piekļuve internetam piedāvā VPN no USD 3,33 mēnesī kopā ar 7 dienu naudu atpakaļ garantiju.

Apmeklējiet privāto piekļuvi internetam

Iepriekš mēs esam mēģinājuši parādīt labākos VPN iemeslus un iespējas, atrodoties Comcast Xfinity, un paskaidrojām dažus punktus. Tomēr varat justies brīvi, apskatot mūsu top 10 saraksts no VPN pakalpojumu sniedzējiem. Rezultāts ir tāds, ka tur ir daudz labu produktu, kas var jums palīdzēt. Viss ir atkarīgs no tā, ko meklējat. Mēs ceram, ka mēs esam izgaismojuši Comcast Xfinity, lai palīdzētu jums pieņemt labāko iespējamo lēmumu.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me