מדריך להתקנת אנדרואיד של NordVPN

אתה יכול להוריד את המהדורה האחרונה של אפליקציית אנדרואיד NordVPN מ- Google Play. זה ייתן לך גישה לרשת שלהם במכשירי אנדרואיד המועדפים עליך. אתר NordVPN כולל מדריכי התקנה אם אתה מעדיף להגדיר באופן ידני את אנדרואיד ל- OpenVPN, L2TP / IPsec ו- PPTP.


בקר בדף האפליקציות של NordVPN ב- גוגל פליי להוריד ולהתקין את אפליקציית Android למכשיר שלך. האפליקציה דורשת אנדרואיד 4.0 ומעלה. ברגע שאתה נמצא בחנות Google Play, הקש על כפתור “התקן” כדי להתחיל בהתקנה כפי שמוצג בצילום המסך הראשון למטה. לאחר תחילת ההתקנה תראו מסך כמו זה השני. הקש על כפתור “קבל” כדי שההתקנה תוכל להמשיך כמו בתמונת המסך השלישית.

התקנת אנדרואיד NordVPN

לאחר השלמת ההתקנה, תראה מסך כמו האחרון שלמעלה. הקש על כפתור “פתח” כדי להפעיל את האפליקציה בפעם הראשונה.

בפעם הראשונה שהתוכנה תושק, היא תדרוש שתזין את אישורי ה- NordVPN שלך. הקשה על “כניסה” במסך הראשון למטה תפתח את המסך השני בו תוכל להזין את NordVPN “שם משתמש” ו”סיסמה “. הקשה על “חדש ב- NordVPN?” ייקח אותך ליצור חשבון NordVPN.

NordVPN כניסה

לאחר שהזנתם כראוי את האישורים שלכם, כפי שנעשה בצילום המסך השלישי שלמעלה, לחצו על כפתור “כניסה” כדי לסיים את הפעלת אפליקציית Android. זה יעלה את המסך “מפת שרת” שמודגם במסך הראשון בתמונה למטה. מסך זה יאפשר לכם להתקרב ולהתרחק ולהחליק את המפה לכל הכיוונים. זה מודגם במסך השני שמציג התצוגה של התצוגה של צפון אמריקה והמסך השלישי המציג את אזור אוקיאניה. המסך “מפת שרת” מציג את רשת NordVPN באופן גרפי במפה כסדרה של סיכות מיקום כחולות במדינות שונות. המתג בצבע אפור ובמצב “כבוי” מציין שאינך מחובר לרשת.

nordvpn-להשתמש בשרת-מפה

חיבור לשרת VPN ממסך מפת השרת קל, פשוט הקש על סיכה במדינה שאליה תרצה להתחבר. לדוגמה, הקש על סיכת ארצות הברית במפת השרת המוצגת בתמונת המסך השנייה שלמעלה. תראה מסך כזה שמופיע משמאל בתמונה למטה. הקשה על הסיכה לארצות הברית מציגה בקשה להתחבר אליו. כעת, לחץ על כפתור “כן” הירוק כדי להשלים את החיבור.

חיבור מפת לקוחות עם אנדרואיד NordVPN לארצות הבריתמכיוון שזו הפעם הראשונה שאתה מתחבר לשירות NordVPN, מערכת ההפעלה אנדרואיד מציגה הודעת אמון. הקש על התיבה “אני סומך על יישום זה” ואז “אישור” כדי לאשר שאתה סומך על NordVPN. לאחר מכן תראה מסך כמו השלישי שלמעלה שאומר “מחובר לארצות הברית”. שימו לב, גם המתג וגם סיכת המיקום הם כעת ירוקים מה שמצביע על כך שאתה מחובר לרשת NordVPN. התקרב למפה ותוכל לראות שאתה אכן מחובר לשרת VPN בארצות הברית כפי שמוצג בתמונת המסך האחרונה. כעת, נניח שברצונך להחליף שרתים לשרת VPN בקנדה. פשוט הקש על סיכת המיקום בקנדה. זה יביא למסך הדומה לזה שמוצג בצד שמאל בתמונה למטה. כעת הקש על לחצן “כן” הירוק כדי להתחיל בתהליך שרת ה- VPN. תחילה זה ינתק אותך מהשרת הנוכחי שלך כפי שמוצג בתמונת המסך השנייה, ואז התחל לחבר את השרת החדש שלך כמוצג בשלישי..