OverwatchOverwatch הוא המשחק הצפוי ביותר שנעשה על ידי בליזארד. משחק זה יהיה יורה מקוון מרגש ומאוד תחרותי. במשחק זה יהיו קבוצות של שישה שנלחמות על זה לניצחון. המשחק יהיה זמין ב- Windows, PS4 ו- Xbox One. שלא כמו WoW, Overwatch חופשי לשחק אחרי שקניתם אותו. מאחר ש- Overwatch הוא משחק מקוון צפוי מאוד, קיימת אפשרות טובה שתחוו פיגור, זמני חיבורים איטיים ואולי מגבלות גיאוגרפיות, תלוי באיזה אזור תרצה לשחק. כדי לעזור בפתרון בעיות אלה הייתי ממליץ על VPN. VPN יקצה לך כתובת IP בהתבסס על מיקום השרת שתבחר. בחר מיקום קרוב לשרת עליו אתה משחק כדי לצמצם את הפינג ולעזור לחסל את הפיגור. מכיוון שזו לא כתובת ה- IP שלך, אתה יכול לעבור מגבלות גיאוגרפיות בעבר וחומות אש כדי שתוכל לשחק בבית הספר או בעבודה. גיימרים מקצועיים יאהבו גם את הבונוס הנוסף להגנת DDoS להתקפה ש- VPN מספק.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 דולר ExpressVPN 160 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
2 NordVPN 3.49 $ NordVPN 87 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
3 גישה פרטית לאינטרנט 2.85 דולר PIA 49 תיבת סימון תיבת סימון
4 CyberGhost 2.75 דולר CyberGhost 80 תיבת סימון תיבת סימון
5 IPVanish 3.25 דולר IPVanish 76 תיבת סימון תיבת סימון

לפני שאגיע לפרטי המשחק, ברצוני לשתף אתכם במידע כלשהו על מיקום שרתי Blizzard עבור Overwatch. באמצעות התבוננות במפת הזמנים בהם יפרסו עדכונים למשחק, תוכלו לערער על מיקום מרכזי הנתונים שלהם. נראה כי שרתי המשחק ממוקמים בלוס אנג’לס, ניו יורק, סאו פאולו, לונדון, פריז, מוסקבה, סינגפור, טאיפיי, סיאול וסידני..

כיצד להשתמש ב- VPN כדי להפחית את הפיגור בשעון יתר

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN להפעלת Overwatch באופן מקוון. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

מיקומי שרת ExpressVPN

 • מכיוון שהרבה גיימרים אוהבים להתחבר לשרתים בארה”ב, השתמשנו במדינה זו למדריך שלנו. ל- ExpressVPN רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי העולם.
 • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
 • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
 • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

זה פשוט כל כך קל לעשות. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארה”ב, אתה יכול לשחק, לגלוש באינטרנט או לצפות בתוכניות כאילו אתה באמת נמצא שם. חיבור לשרת בבריטניה יעניק לך גישה מלאה גם לאתרים חסומים בגיאוגרפים שם. כך גם מכל מדינה שהיא.

כפי שאתה בטח יכול לדעת עד עכשיו VPN טוב פותח גישה לתוכן ברחבי העולם. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית השירות יכול לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו Netflix אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים ב- Netflix כאילו אתה יושב בארצות הברית או בכל אזור אחר אליו תרצה לגשת..

כיצד להשתמש ב- VPN להפעלת Overwatch (Xbox One ו- PS4)

שוב אשתמש ב- ExpressVPN כדוגמה כיצד להשתמש בשירות VPN כדי לשחק Overwatch במסוף המשחק שלך. הם ה- VPN האהוב עלי למשחקים מכיוון ש ExpressVPN מנהלת רשת גדולה מאוד מה שהופך את השירות לבחירה נהדרת עבור גיימרים.

הצעד הראשון בהגדרת ExpressVPN הוא בדרך כלל להוריד את תוכנת הלקוח עבור המערכת שלך. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android. ברור שזה לא עובד עבור PS4, Xbox One או Nintendo מכיוון שקונסולות המשחק חסרות את התמיכה המקורית ב- VPN. למזלנו, עדיין יש דרך להצפין את תנועת המשחקים שלכם ולשלוח אותה דרך VPN. התשובה היא הפעלת ה- VPN דרך הנתב שלך. הערה: אם אינך זקוק להצפנה אתה יכול להשתמש בתכונה ExpressVPN MediaStramer (DNS DNS) ללא צורך להגדיר את הנתב שלך. זה תומך במגוון רחב של קונסולות משחק.

אפליקציית הנתב ExpressVPN

תלוי באיזה מותג ודגם הנתב אתה משתמש, הוא עשוי לתמוך בשירותי VPN של צד שלישי. אם כן אתה יכול לקבל את המידע הדרוש מספק ה- VPN שלך כדי ליצור חיבור דרך הנתב שלך. אחרת אני ממליצה בחום FlashRouters. צוות FlashRouters לוקח נתבים פופולריים עם שמות מותג ומבהב אותם באמצעות קושחת DD-WRT או Tomato. זה מאפשר למכשירים להיות בעלי תכונות רבות בהרבה מכפי שהיו מתקיימים עם הקושחה המפעלית המותקנת. כל ה- FlashRouters מוגדרים מראש עם תמיכה ב- VPN.

  איך לשחק Madden עם VPN

דגשי משחק Overwatch

כפי שאמרתי בעבר, Overwatch הוא קלע תחרותי מקוון. המשחק מאוד מעמיק ו- Blizzard דאג להוסיף טון של סיפורי רקע ומידע. היסודות של המשחק עם זאת הם שש קבוצות שחקן יתמודדו במפות מסוימות עם יעדים מסוימים שיש להגשים כדי לנצח. מפות אלה מנוגנות במצבי המשחק.

המפות כוללות:

 • מקדש אנוביס: מצרים. מפת תקיפה
 • Hanamura: יפן. מפת תקיפה
 • תעשיות וולסקאיה: רוסיה. מפת תקיפה
 • נקודת תצפית: גיברלטר. מפת ליווי
 • דוראדו: מקסיקו. מפת ליווי
 • מסלול 66: ארצות הברית. מפת ליווי
 • מגדל ליג’יאנג: סין. מפת שליטה
 • איליס: יוון. מפת שליטה
 • נפאל: נפאל. מפת שליטה
 • King’s Row: בריטניה. מפת תקיפה / ליווי
 • נומבני: מערב אפריקה. מפת תקיפה / ליווי
 • הוליווד: ארצות הברית. מפת תקיפה / ליווי

מטרות המפה כוללות:

 • תקיפה: התוקפים ינסו להשיג את הפריטים עליהם מגנים. המשחק מסתיים כאשר התוקפים משיגים את כל הפריטים או פג הזמן. התוקפים מנצחים אם כל הפריטים מתקבלים, ואילו המגנים מנצחים אם נגמר הזמן.
 • ליווי: התוקפים מנסים להביא את המשא לנקודת המסירה. הסנגורים מנסים למנוע מהתוקפים לעשות זאת. המשחק מסתיים כאשר התוקפים מספקים את עומס השכר או פג הזמן. התוקפים מנצחים אם מועבר המשא, ואילו המגנים מנצחים אם הזמן נגמר.
 • שליטהזה המקום בו שתי הקבוצות נלחמות כדי להשיג שליטה על נקודה אחת. הקבוצה הראשונה שזוכה בשני מחזורים מוכרזת כמנצחת.

מצבי המשחק כוללים:

 • טווח תרגול: מצב משחק זה מאפשר לך להתאמן ולאמן את כישוריך.
 • שחק / תרגול לעומת AI: אתה יכול להילחם ב- AI כדי לעזור לך להבין כיצד המפות ודרכי הזכייה בהן עובדות.
 • משחק מהיר: שחק משחקים שלא הוגדרו נגד אנשים ברשת.
 • משחק מותאם אישית: ערוך התאמות משלך ותוכל לשנות את ההגדרות כך שיהיה מה שאתה רוצה.
 • קטטה שבועית: שחק במשחקים ניסיוניים שבהם מערך הכללים ישתנה.
 • משחק תחרותי: אתה יכול להילחם באנשים אחרים ברשת ועל סמך האופן בו אתה תדרג.

הערה: אתה יכול לשחק עם חבריך במצבים אלה. אתה פשוט צריך לעבור לתפריט החברתי ולהזמין אותם לקבוצה שלך. בדרך זו תוכלו לדבר אחד עם השני באמצעות מיקרופון או פשוט להקליד קדימה ואחורה כדי לתקשר זה עם זה.

Overwatch מאוד מעמיק, אבל זו אפילו לא ההתחלה של זה. תהיה לך שלל שניתן להשיג כשאתה מעלה או קונה. השלל הזה הוא למעשה קופסה מלאה באביזרים שתוכלו לשים על הגיבורים שלכם. אם כבר מדברים על גיבורים אלה הדמויות בהן תשתמשו. לגיבורים האלה כולם תפקידים, סיפורי גב ויכולות שונות.

תפקידי הגיבורים כוללים:

 • עבירה: חלק הרבה נזק.
 • הגנה: ביצור האזור.
 • טנק: יכול לקחת נזק רב ויכול להרוס את האזורים המבוצרים.
 • תומךt: הם מגבירים סטטיסטיקות, מחלימים ומגנים על חברי צוות אחרים מפני התקפות אויבים.

הגיבורים ויכולות שם:

עבירה

 • ג’נג’י הוא סייבורג שהיה מתוסכל מגופו ומכוחותיו המיוחדים. משפחתו ניהלה אימפריה רעה. הוא אפילו פקפק בהחלטתו להוריד את האימפריה של משפחותיו. כאשר פורק overwatch גנג’י לקח את הזמן הזה לקבל סוף סוף את גופו ואת יכולותיו. היכולות המיוחדות שלו הן שוריקן, חפץ זורק מהיר עם טווח טוב, הטיה, מה שמאפשר לו להסיט את התקפת האויב בחרבו ולשלוח אותה בחזרה, שביתת סוויפט, שם ג’וג’י מכה את יריבו עם הקטאנה שלו ואם זה הורג את היריב אפשר להשתמש בו שוב באופן מיידי. היכולת האולטימטיבית שלו היא להב הדרקון, מה שמאפשר לג’נג’י להחליף את הקטאנה שלו לחרב חדשה המאפשרת לו להרוג את כל מי שהוא יכול לפגוע במשך פרק זמן קצר.
 • מקרי הוא מחוץ לחוק שעובד רק בשביל מה שהוא מאמין בו. הוא היה חוק חוקי ידוע מאוד לפני שהצטרף לאוברווץ ‘, דבר שהוא עשה רק כדי לצאת מהכלא. לאחר התפרקות של Overwatch לימדו אותו להשמיד תאגידים מרושעים בהם הוא עובד. הוא גם שודד להשכרה, אבל הוא יקבל עבודה רק אם הוא חושב שזה צודק. היכולות המיוחדות שלו כוללות שומר שלום, וכאן הוא יורה סיבובים באקדח שומר השלום שלו, רול קרבי, אשר מקרי מתגלגל לכיוון אליו הוא פונה ומיד טוען מחדש את הנשק שלו, ו פלאשבנג, מה שגורם לו לזרוק רימון מסנוור שנכנס לתוקף זמן לא רב אחרי שהוא נזרק. היכולת האולטימטיבית של מקרי היא דידיי. במהלך דיייד מקרי יכוון את יריותיו ויהרוג את כולם באתר.
 • פרעה הוא חייל שמשפחתו עברה היסטוריה ארוכה של שירות צבאי. החלום שלה היה תמיד להיות חבר ב- Overwatch, אך כשהיא סוף סוף הצליחה לעשות זאת הוא התפרק. מתי היא מתפרקת המשיכה להיות מאבטחת, אבל היא עדיין חולמת להיות גיבור. היכולות המיוחדות שלה כוללות משגר טילים שם היא יורה טילים, ג’ט ג’אמפ, שפרעה קפץ אליו גבוה לאוויר, פיצוץ מוחי, וזה יורה רקטות מפרקי ידיה. האולטימטיבי שלה הוא מטח ויש בו פרעה יורה רקטות מיני ישר לקבוצת אויבים.
 • קוצר הוא טרוריסט. הוא רוצח מוכשר מאוד שהתנגד מזמן לאובר-ווטש. לא ידוע עליו הרבה אולם עם זאת, הוא האמין כי לאחר התפרקות Overwatch הוא עדיין הלך אחרי החברים. היכולות המיוחדות של Reaper כוללות רובי רובה שם הוא יורה בשני רובי הציד שלו, טופס וריית ‘, מה שמכניס אותו למצב של פגיעות, אבל הוא לא יכול לתקוף או להשתמש ביכולות אחרות, ו צעד רפאים, שאותו הוא מסמן את המקום שהוא רוצה ללכת ואז הוא יעבוד אליו טלפורט. היכולת האולטימטיבית שלו היא פריחת המוות מה שגורם לו לפרוק את אקדחי הרובה שלו מדגם Hellfire המוביל לכמות עצומה של נזק המורגש לכל האויבים סביבו.
 • חייל: 76 הוא ערנות. הוא היה חלק מ- Overwatch כשהוא עדיין פעל, אבל כשהוא התפרק הוא החליט שהוא הולך לגלות מדוע. כעת הוא לא יעצור בשום דבר כדי לגלות את האמת ולהביא את האנשים מאחוריה לדין. היכולות המיוחדות שלו כוללות רובה פועם גבוה, וזה רובה שימושי מאוד, רקטות הליקס, הוא יורה רקטות קטנות בעלות רדיוס פיצוץ קטן, ריצה מהירה, מה שמאפשר לו להתחמק מאש האויב על ידי ריצה מהירה, שדה ביוטי, מה שמאפשר לו להקים שדה בו כל אחד שנמצא בקבוצה שלו יבריא. חייל: ההתקפה האולטימטיבית של 76 היא מגן טקטי וזה מאפשר לו להינעל לאויב.
 • נגרר הוא חבר Overwatch לשעבר שיכול לקפוץ בזמן. לקפיצת הזמן היו השפעות שליליות מכיוון שהיא קפצה באקראי בזמן. למרבה המזל רופא בנה מכשיר כדי לתקן את הבעיה. עם Overwatch over Tracer עדיין נלחמת לתמיד בכל פעם שהיא יכולה. היכולות המיוחדות שלה כוללות אקדחי דופק, אשר יורה במהירות באקדחיה, למצמץ, מה שמאפשר לה לטלפורט עוד יותר בכיוון שהיא עוברת בסך הכל שלוש פעמים, ו נזכיר, מה שמחזיר אותה אחורה בזמן.
  כיצד לבטל את חסימת YouTube בטורקיה

הגנה

 • Bastion הוא רובוט שנבנה כדי לשמור על שלום עולמי. לא היה לו שום קשר ל- Overwatch או למתנגדיו. הרובוט פשוט שם כדי לשמור על ביטחון של אנשים אולם לאחר מספר חוויות גרועות עם בני אדם, בסטיון החליט לעזוב לאזורים עזובים יותר. היכולות המיוחדות שלו כוללות תצורה: תצורה מחדש, שיש לו בצורה ניידת עם אקדח, תצורה: זקיף, מה שהופך אותו ללהקת זקיף לדעתי עם העמדה הנכונה אפשר להכביד עליה, הגדרה מחדש מאפשר לו לעבור בין שתי התצורות, תיקון עצמי, מה שמאפשר לו לתקן את עצמו בסיכון לא להיות מסוגל לזוז או לירות. היכולת האולטימטיבית של Bastion היא תצורה: טנק וזה מאפשר לו להפוך לטנק שעושה נזק אדיר.
 • האנזו הוא מתנקש שהוא חלק משבט שמעדה. לאחר מותו של אביו הזקנים ציוו עליו לגרום לאחיו להתנהג. ברגע שהבינו שהוא לא יכול הם גרמו להאנזו להרוג את אחיו וגרם לו כל כך הרבה כאבים שהוא עזב את השבט. נכון לעכשיו הוא פשוט מסתובב בזמן שהוא מכבד את כישוריו. היכולות המיוחדות שלו כוללות סטורם באו, ממנו הוא יורה חצים, חץ סוניק, הננצו ישיק חץ מעקב המאפשר לראות את האויב, חצים מפזרים, ששולח חצים שיינתרו מדברים ויפגעו ביותר מאויב אחד. האולטימטיבי של Hanzo הוא דרקון סטרייק מה שמאפשר לו לזמן דרקון שילך בכיוון אחד ויאכל אויבים שהוא נתקל בהם.
 • Junkrat הוא עבריין שטוב מאוד במה שהוא עושה. הוא נהג להיות מסורבן, אך לאחר שנדבק בקרינה הוא השתגע והתאבד עם היותו גנב. הוא שכר גיבור אחר בשם Roadhog להגן עליו כאשר הם יוצאים להרפתקאות פליליות. היכולות המיוחדות שלו כוללות משגר פרג, שיש בו רימוני ירי שיכולים להגיע רחוק למדי, מכה זעזוע מוח, שזה מכרה שהוא מניח ויכול לפוצץ, מלכודת פלדה, המאפשרת לג’ונקט להניח מלכודות דובים מאסיביות המניעות את היריב ופוגעות בהן סך הכל מהומה, מה שמאפשר לו להפיל רימונים חיים כשהוא נהרג. היכולת האולטימטיבית של ג’ונקט היא Rip-Tire וזה צמיג שהוא שולח ומפוצץ מתי שהוא רוצה.
 • מיי הוא מדען שמוקדש לשמירה על המערכת האקולוגית בבדיקה. היא הייתה חלק מנקודת המשמר האקולוגית של Overwatch לסין. כאשר התפרקה Overwatch היא החליטה להמשיך במאבק שלה בכדי לשמור על מערכת האקולוגית של העולם בבדיקה. היכולות המיוחדות שלה כוללות Blaster אנדותרמי, שהוא אקדח שיש לו טווח קצר והוא יכול להאט או להניע את האויב, קריו-הקפאה, שמיי מקיפה את עצמה בקרח ומתרפא, קיר הקרח, שמזמין קיר של קרח החוסם את ההתקפה, הראייה והתנועה של האויב. היכולת האולטימטיבית של מיי היא סופת השלגים מה ששלח לה מזל”ט כדי לעשות סופת שלגים שתגרום לאויבים שנתפסו בו לקחת נזק ואולי להקפיא.
 • טורבירן הוא מעצב נשק. הוא עבד עבור Overwatch ביצירת כלי נשק מועילים וחזקים מאוד. במהלך נפילת Overwatch נגנבו חלק מכלי הנשק שלו. כשזה קרה הוא החליט למצוא אותם ולהגן עליהם מפני הידיים הלא נכונות. היכולות המיוחדות שלו כוללות אקדח מסמרת, היורה בטווח ארוך או קצר, פורגר האמר, שמתקן ומשדרג צריחים, בנה את הצריח, המאפשר לך לבנות צריח, ו אחבילת rmor, שהיא חבילת שריון שניתן למקם אותה כך שחברי הצוות שלך יוכלו להשיג אותה ולקבל יותר שריון. היכולת האולטימטיבית של טורבירן היא ליבה מותכת וזה מאפשר לו להשיג יותר שריון ושאריות.
 • אלמנה הוא מתנקש מומחה מטלון. היא התחתנה עם חבר ב- Overwatch, שהוא אויבו של טלון. הם ניסו להרוג אותו, אבל הם לא יכלו להפוך את האלמנה למה שהיא היום. היא הרגה את בעלה כעבור שבועיים. עכשיו ימים אלמנות עדיין עובדת עבור טלון. היכולות המיוחדות שלה כוללות נשיקת האלמנה, שזה רובה צלפים בעל עוצמה גבוהה, וו אחיזה, מה שמאפשר לה להתחבר לדברים ולמשוך אליהם, מכסת הארס, מה שמאפשר לה להניח מכרה שהיא יכולה לפוצץ כדי לשחרר גז קטלני על האויב. ההתקפה האולטימטיבית של האלמן היא מפלים אל פנים וזה מאפשר לה לראות את חתימת החום של צוות האויב ומשפר את החזון של הצוות שלה.
  צפו באליפות PGA בשידור חי באינטרנט

אסקור את הדמויות בטנק ותפקידי התמיכה בעתיד הקרוב.

תוך כדי משחק אתה יכול להשיג פריטים להתאמה אישית של תווים אלה. אתה יכול להשיג הישגים וגביעים גם כמוך. Overwatch הוא משחק צפוי מאוד שהוצג על ידי בליזארד. זה קלע שש על שש ויש לו היסטוריה עמוקה. יש המון תווים, מפות ומצבי משחק. כל דמות שונה וכולן מהנות. יש פריטים, רמות, התאמות אישיות והישגים שאתה יכול לעבוד בהם כדי לבטל את הנעילה. Overwatch הוא משחק מקוון נהדר שאני בטוח שאתה וחבריך יאהבו לשחק.

שוב אני ממליץ להשתמש ב- VPN להפעלת Overwatch. VPN ייתן לך כתובת IP ממיקום השרת שתבחר. זה גם ישפר את הביצועים על ידי הפחתת הפינג שלך ולהגן עליך מפני התקפות DDoS. זה יעזור לך לעבור מגבלות גיאוגרפיות בעבר ואת חומת האש בבית הספר או בעבודה.

ליהנות מכל ההתרגשות כשאתה משחק Overwatch ברשת. אנא שתף ​​את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות ממשחקים מכל מקום בעולם באמצעות VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me