کشور جورجیاجورجیا در اوراسیا قرار دارد و یک کشور شوروی سابق است. با 3.79 میلیون نفر جمعیت و تراکم جمعیت 138 در هر مایل مربع است. دلایل خوبی برای بازدید از این کشور وجود دارد ، از جمله غذاهای خوب و ارزان ، موزه های ارزان قیمت ، اماکن تاریخی و…. اگرچه اینترنت در کشور به خوبی برقرار است ، اما اگر قصد استفاده از WiFi عمومی را دارید ، حتما از VPN استفاده کنید. ما در یک لحظه بیشتر توضیح خواهیم داد. با این وجود ، ابتدا به بهترین VPN های لیست جورجیا نگاهی بیندازید.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1 HMA Pro VPN $ 4.29 HideMyAss 280
2 PureVPN 2.88 دلار SaferVPN 180 کادر انتخاب کادر انتخاب
3 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
4 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب

براساس گزارش Freedomhouse.org ، جورجیا کشوری رایگان برای وب است. با این حال ، نزدیکی به روسیه کافی است تا بسیاری را نگران کند. به همین دلیل شما باید از VPN برای محافظت از حریم شخصی خود در آنجا استفاده کنید. با این کار ، ارتباط امن و خصوصی شما را برای هر کسی به خطر می اندازد که داده های شما را به خطر بیاندازد یا فعالیت های شما را تماشا کند.

دومین دلیل استفاده از VPN در حالی که در جورجیا وجود دارد ، کمک به سانسور دولت و جبهه های جغرافیایی دولت است. در حالی که شواهد گسترده ای وجود ندارد ، اما نشانه هایی از دستکاری دولت در اینترنت از برخی جهات وجود دارد. برای حل این مشکلات ، باید در یک مکان دیگر به یک VPN وصل شوید. این مساله باعث می شود تا هر نرم افزار مسدود کننده آنچه را که می بینید مسدود کند.

بهترین VPN برای گرجستان چیست?

حتی اگر استفاده از اینترنت یک حق اساسی در کشور باشد ، نزدیکی به روسیه کمی ما را نگران کرده است. به همین دلیل ، محافظت از خود در برابر سارقین مهم است. به همین دلیل است که ابتدا بیشتر روی امنیت تمرکز خواهیم کرد و به شما خواهیم گفت که بهترین VPN برای گرجستان چیست.

  • برای حفظ امنیت در جورجیا ، هیچ سیاستی برای ثبت اطلاعات دقیق انجام ندهید
  • رمزگذاری شدید با اجزای درجه نظامی برای محافظت از حریم خصوصی شما در برابر چشمان کنجکاو در حالی که در منطقه هستید
  • امکان پیدا کردن دیوارهای فایروال و سانسور دولت در حالی که در این منطقه هستید
  • برنامه های تلفن همراه و پشتیبانی از دستگاه های Amazon Firestick
  • سرورهای سریع که در جورجیا و منطقه عملکرد خوبی دارند
  • ارائه دهنده هایی که دارای شبکه های بزرگ و پایدار هستند تا به شما در از بین بردن اتصالات افتاده کمک کنند

و اکنون ، اجازه دهید نگاهی دقیق به برخی از بهترین VPN های گرجستان بیندازیم.

1. بهترین VPN برای گرجستان: HMA

HMA VPN

ثبت نام برای 36 ماه فقط با 2.99 دلار در ماه (75٪ تخفیف)

  بهترین VPN برای Battlefield V

HideMyAss در سال 2005 زنده شد كه جك كاتور ، دانش آموز 16 ساله در انگلستان ، تصمیم گرفت كه او می خواهد برای ایجاد یك سرویس به منظور كمك به مردم از جلوگیری از سانسور استفاده كند. به طور خاص ، جک قادر به دسترسی به سایت های رسانه های اجتماعی و بازی های آنلاین نبود زیرا آنها در شبکه مدرسه مسدود شده اند. HMA در ماه اول صدها هزار کاربر اضافه کرد و از آن زمان با بیش از 350 مکان سرور به یکی از بزرگترین خدمات VPN در جهان تبدیل شده است. Privax ، شرکت مادر HMA Pro VPN ، در سال 2015 به تیم AVG پیوست.

تست سرعت HMA Georgiaبرای کسانی که می خواهند یک ارائه دهنده VPN با بیشترین مکان سرور پیدا کنند ، HideMyAss بهترین انتخاب شماست. فقط بخاطر داشته باشید که HMA فعالیتهای کاربر را ثبت می کند و این نگرانی برخی کاربران VPN است. HMA میزبان برخی از سرورهای VPN در جورجیا است. برای اتصال به یک سرور در آنجا ، می خواهید به “حالت موقعیت مکانی” بروید و “شروع تغییر مکان” را برای شروع انتخاب کنید. سپس بر روی زبانه “شهرها” کلیک کرده و تفلیس را جستجو کنید. ما برای آزمایش به یک سرور در آنجا متصل شدیم و سرعت را 121.46 مگابیت بر ثانیه دانستیم.

در سال 2016 HMA و چند ارائه دهنده پیشرو دیگر VPN راه را در ساده سازی نرم افزار مشتری سفارشی خود پیش برد. نتیجه ، مجموعه کاملی از برنامه های سفارشی است که اتصال هر کاربر را به شبکه HMA آسان کرده و اتصال شما را رمزگذاری می کند. این نرم افزارها برای Windows ، Mac ، Android و iOS در دسترس هستند. همچنین می توانید از طریق روتر خود به HMA متصل شوید. HMA دسترسی به VPN نامحدود را فقط از 4.99 دلار در ماه ارائه می دهد و 30 روز ضمانت برگشت پول بدون ریسک را به همه کاربران جدید ارائه می دهد.

مشاهده پنهان کردن الاغ من

2. بهترین VPN برای گرجستان: PureVPN

PureVPN

ثبت نام در 24 ماه فقط با 2.88 دلار در ماه (74٪ تخفیف)

PureVPN از سال 2007 مشغول فعالیت بوده و آنها را به یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان VPN در بازار تبدیل کرده است. شروع اولیه به آنها در گسترش و نوآوری کمک کرده است. PureVPN یکی از بهترین مشتری های VPN موجود در بازار را دارد. آنها همچنین برای iOS و Android برنامه های رایگان دارند.

نوآوری منطقه ای است که به PureVPN کمک می کند تا از این بسته جدا شود. آنها همچنان به اضافه کردن ویژگی ها و افزودنی های جدید به سرویس ادامه می دهند. می توانید برای کمک به سرعت بخشیدن به عملکرد خود ، فایروال NAT ، یک آدرس IP اختصاصی ، مرورگر StealthVPN و گزینه ویژه ای به نام streaming streaming را اضافه کنید..

تست سرعت PureVPN جورجیااز آنجا که می خواستیم سرور را در گرجستان تست کنیم ، مشتری Windows را باز کردیم و روی گزینه “Country Selection Tool” کلیک کردیم. از آنجا می توانید هر کشوری را گسترش داده و با استفاده از برگه “مرور همه سرورها” سرور خاصی را انتخاب کنید. شبکه PureVPN دارای چندین سرور است که در جورجیا قرار دارد. ما در تفلیس به یکی از آنها وصل شدیم و عملکرد را تست کردیم. همانطور که مشاهده می کنید سرعت بارگیری ما 27.80 Mbps بوده است.

  بهترین VPN برای DAZN

PureVPN در بخش قیمت گذاری واقعاً خوب عمل می کند. آنها همچنان که خدمات به رشد خود ادامه می دهند ، بیش از 50 درصد قیمت را کاهش داده اند. شما می توانید VPN نامحدود ثبت نام کنید و فقط با 4.99 دلار در ماه به همه مکان های سرور آنها دسترسی پیدا کنید. برنامه سالانه یک ارزش عالی است.

از PureVPN بازدید کنید

3. بهترین VPN برای جورجیا: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ماه ثبت نام کنید و 3 ماه رایگان در VPN دارای رتبه 1 دریافت کنید

ExpressVPN دسترسی سریع VPN را با MediaStreamer جمع آوری می کند که به عنوان یک سرویس هوشمند DNS برای انسداد دسترسی به محتویات محدود جغرافیایی عمل می کند. سرویس VPN به رمزگذاری ارتباط شما و رفع انسداد رویدادهای زنده ورزشی کمک می کند. شما حتی لیستی از جدیدترین سرگرمی های زنده و رویدادهای ورزشی را در وب سایت آنها مشاهده خواهید کرد. قرار گرفتن در جزایر ویرجین بریتانیا ExpressVPN را در خارج از 5 کشور چشم و 14 کشور چشم قرار می دهد. آنها سیاستی را برای ورود به سیستم حفظ می كنند كه طی سالها از طریق درخواستهای حقوقی برجسته تأیید شده است.

ExpressVPN یک شبکه VPN بسیار بزرگ را مدیریت می کند. فراتر از ایالات متحده ، شبکه ExpressVPN هزاران سرور در مکانهای کلیدی دارد تا به محافظت از حریم شخصی کاربران خود کمک کند. شما می توانید از شبکه آنها برای محافظت از حریم خصوصی ، رفع انسداد سانسور و تماشای خدمات جریان دلخواه خود از هرجایی استفاده کنید.

تست سرعت ExpressVPN جورجیابرنامه ExpressVPN به شما امکان می دهد تا یک سرور را به پایین شهر انتخاب کنید اما نیازی به انتخاب سرور خاصی ندارید. در عوض ، مشتری سریعترین سرور را در مکان انتخابی شما انتخاب می کند. همچنین باید بدانید که برخی از شهرها روی برگه پیشنهادی داخل مشتری نشان داده نمی شوند. ممکن است این مسئله را با سرورهای منطقه پیدا کنید. به سادگی تب “همه” را انتخاب کنید ، اروپا را باز کنید و سپس گرجستان را باز کنید. در این مرحله می توانید سرورها را در آنجا انتخاب کنید. هنگامی که ما سرور تفلیس ، جورجیا را آزمایش کردیم ، سرعت آن 5.85 Mbps بود.

شاید بزرگترین مزیت استفاده از ExpressVPN پشتیبانی از آنها برای طیف گسترده ای از دستگاه ها باشد. ExpressVPN نرم افزار اختصاصی VPN را برای Windows ، Mac ، iOS و Android ارائه می دهد. به طور همزمان از حداکثر 3 اتصال همزمان از دسک تاپ و موبایل خود متصل شوید. همچنین می توانید پسوند وب ExpressVPN را برای Chrome یا Firefox نصب کنید. آیا می خواهید از یک شبکه خانگی خود با یک حساب VPN استفاده کنید؟ در این صورت می توانید از برنامه روتر ExpressVPN استفاده کنید تا همه راه‌اندازی شود. ویژگی MediaStreamer پشتیبانی هوشمند DNS را به دستگاه هایی مانند کنسول های بازی (PS4 ، Xbox One ، Nintendo Switch و غیره) ، جعبه های رسانه ای (Apple TV ، Roku ، Nvidia Shield TV و غیره) و تلویزیون های هوشمند اضافه می کند..

  بهترین VPN ها برای پاکستان

کوپن ExpressVPNبا 12 ماه اعتبار شماره 1 VPN ما 49٪ صرفه جویی کنید و 3 ماه رایگان دریافت کنید

ExpressVPN در تست های سرعت ما بسیار خوب عمل کرد. آنها یک انتخاب عالی برای حفظ حریم خصوصی و رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی هستند. پشتیبانی مشتری برای ارائه کمک و پاسخ به هرگونه سؤال 24/7 در دسترس است. با بهترین اطمینان از بهترین VPN با اعتماد به نفس همراه باشید زیرا ExpressVPN 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

از ExpressVPN بازدید کنید

4. بهترین VPN برای گرجستان: NordVPN

NordVPN

ثبت نام برای 36 ماه فقط با 2.99 دلار در ماه (75٪ تخفیف)

NordVPN در پاناما مستقر است که برخی از کاربران ترجیح می دهند از یک شرکت VPN که در واقع مقر آن در ایالات متحده است استفاده کنند. خواهید فهمید که NordVPN دارای سرورهایی در سرتاسر کشور است. اعضا با قیمتی بسیار مناسب به شبکه خود در ایالات متحده و خارج از کشور دسترسی کامل دارند.

در صورت تمایل به اشتراک بیشتر برای مدت زمان طولانی ، متوجه خواهید شد که NordVPN بهترین ترکیب خدمات برای قیمت را دارد. همه کاربران دسترسی کامل به نرم افزار شبکه و نرم افزار خود دارند. می توانید با استفاده از سرویس دهنده VPN برای ویندوز یا مک متصل شوید. آنها همچنین دارای یک برنامه آسان برای استفاده موبایل برای دستگاه های Android و iOS (iPhone ، iPad) هستند.

آزمون سرعت NordVPN جورجیاNordVPN میزبان تعدادی سرور در تفلیس است. از روی کنسول ، با کلیک بر روی 3 نقطه افقی در سمت راست کشور ، می توانید ناحیه سرور را بیابید و درصد سرورهای موجود را ببینید. ما یک سرور واقع در تفلیس ، جورجیا را آزمایش کردیم و سرعت بارگیری آن 1.21 مگابیت در ثانیه بود.

آیا می خواهید به خدمات جریان مانند Netflix ، Amazon Prime Video یا iPlayer بی بی سی از هر جای دنیا دسترسی داشته باشید؟ اگر چنین باشد NordVPN یک انتخاب عالی است. آنها تنها یك سرویس VPN هستند كه هنوز می توانند Netflix را مسدود كنند. می توانید VPN و سرویس SmartDNS نامحدود را از فقط ثبت نام کنید 2.99 دلار در ماه با عضویت 3 ساله.

از NordVPN بازدید کنید

اکنون می توانید دلایل روشنی برای استفاده از VPN در حالی که در کشور جورجیا هستید استفاده کنید. البته ، شما قادر خواهید بود ارائه دهندگان دیگری را در ما بیابید 10 لیست برتر VPN. همه ارائه دهندگان عملکرد خوبی خواهند داشت ، اما ما تصمیمات خود را بهینه کرده ایم تا بهترین گزینه ها را برای گرجستان به شما ارائه دهیم. محافظت از VPN ایده ای خوب است بدون توجه به آنچه در کشور برنامه ریزی می کنید. با استفاده از راهنمای ما ، ما به شما کمک خواهیم کرد تا یک تصمیم آگاهانه بگیرید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me