צפו באליפויות עולם התעמלות אומנותית בשידור חי באינטרנט

התעמלות אמנותיתאליפות העולם להתעמלות אומנותית מנוהלת על פי ה- Fédération Internationale de Gymnastique (איור). גרסת 2019 תחל ב -4 באוקטובר 2019 ותסתיים ב- 13 באוקטובר 2019 בשטוטגרט, גרמניה ותכלול 572 מתחרים מ 93 מדינות. כפי שאפשר לנחש, ישנן מספר דרכים שונות בהן תוכלו לצפות באליפויות הללו במגוון דרכים שונות. אם אתה בארה”ב, תצטרך לצפות בו בערוץ האולימפי או ב- NBCSN. אם אתה נמצא במדינה שמציעה כיסוי, אתה מוכן. אם תרצו לצפות בסיקור ספציפי או שתסעו מחוץ לאזור הרגיל שלכם, תוכלו לצפות באליפות בכל מקום באמצעות VPN.


מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1ExpressVPN6.67 דולרExpressVPN160תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
2NordVPN3.49 $NordVPN87תיבת סימוןתיבת סימוןתיבת סימון
3גישה פרטית לאינטרנט2.85 דולרPIA49תיבת סימוןתיבת סימון

איך לצפות באליפויות עולמיות בהתעמלות אומנותית 2019 בכל מקום

עקוב אחר השלבים הבאים לסיקור בארה”ב.

 1. להירשם ExpressVPN (כולל התחייבות להחזר כספי ללא תשלום 30 יום)
 2. הורד והתקן את אפליקציית ExpressVPN במכשיר שלך
 3. התחבר לשרת VPN בארה”ב עבור NBCSN או הסיקור בערוץ האולימפי.
 4. ליהנות מגישה זורמת בשידור חי לאליפויות.

לוח הזמנים העולמי להתעמלות אומנותית 2019 2019

כפי שציינו, אליפות העולם בהתעמלות אומנותית בשנת 2019 תתקיים בשטוטגרט, גרמניה. בואו נסתכל על זמני התחרות. נתחיל בשמינית הגמר. כל הזמנים הם EST.

 • 8 באוקטובר, 8:30 בבוקר EST – גמר קבוצת הנשים – NBCSN (בשידור חי)
 • 9 באוקטובר, 7:45 בבוקר EST – גמר נבחרת הגברים – הערוץ האולימפי (בשידור חי)
 • 9 באוקטובר, 15:00 EST – גמר נבחרת הגברים – NBCSN (עוכב)
 • 10 באוקטובר, 10 בבוקר EST – גמר הכל סביב הנשים – NBCSN (בשידור חי)
 • 11 באוקטובר, 10 בבוקר EST – גמר הכל סביב גברים – הערוץ האולימפי (בשידור חי)
 • 11 באוקטובר, 21:30 EST – משחק הגמר סביב גברים – NBCSN (עוכב)
 • 12 באוקטובר, 10 בבוקר EST – גמר אירועים יום 1 – הערוץ האולימפי (בשידור חי)
 • 12 באוקטובר, 15:00 EST – גמר אירועים יום 1 – NBCSN (עוכב)
 • 13 באוקטובר, 12 בערב EST – יום גמר האירועים 2 – הערוץ האולימפי (עוכב)
 • 13 באוקטובר, 11 בערב EST – יום גמר אירועים 2 – NBCSN (עוכב)

אם אתה אוהב התעמלות אומנותית, אליפויות אלה אינן כאלה שתרצה לפספס. אם אתה נמצא מחוץ למדינה המציעה כיסוי, ייתכן שתרצה להתחבר לשרת בארה”ב כדי לקבל גישה אליו NBCSN. אתה יכול למצוא מנויים שנתיים וחודשיים זמינים. עם זאת, עדיין תצטרך להתחבר ל- VPN בארה”ב בכדי לצפות בסיקור של אליפויות העולם בהתעמלות אומנותית בשנת 2019 בערוצים אלה. אחרת, תיתקל בלוקים גיאוגרפיים.

בנוסף לצפייה באליפות העולם בהתעמלות אומנותית בשנת 2019 ב- NBCSN, תוכלו ליהנות ממספר אירועי ספורט אחרים. בין אם ברצונך להתחבר לארה”ב עבור NBCSN או לאחת המדינות האחרות (עיין ברשימות לגבי הכיסוי המוצג שלך), אתה מכסה. האליפות בטח תהיה מרגשת ותמצאו איזו תחרות נהדרת. זה אחד שלא תרצה לפספס.

כיצד להשתמש ב- VPN לצפייה באליפות העולם בהתעמלות אומנותית ב 2019

אנו נשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN כדי להזרים את אליפויות העולם בעולם התעמלות אומנותית לשנת 2019 עבור NBCSN או הערוץ האולימפי. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

לקוח Windows של ExpressVPN

 • בחר מיקום שרת. לכיסוי NBCSN, עליך להשתמש בשרת בארה”ב. כפי שציינו, הסיבה לכך היא שתחסמו גיאוגרפי מחוץ לאזור. בגלל זה, אתה יכול לראות שבחרנו שרת באטלנטה.
 • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
 • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
 • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת באזור אחר.

זה כל מה שיש בזה. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בארצות הברית, אתה יכול לגלוש באינטרנט כאילו אתה באמת נמצא שם. כך גם מכל מדינה שהיא. התחבר לשרת בבריטניה כדי לצפות בספורט אחר או באוסטרליה אם ברצונך לצפות בכיסוי לאזור זה.

מכיוון שהתחברות לרשת VPN טובה פותחת גישה לתוכן לא משנה היכן אתם נמצאים. לאלו שגרים מחוץ לארצות הברית, אתה ניגש לשירותים פופולריים כמו נטפליקס, הולו ופנדורה אצל הספק המתאים. אתה עדיין זקוק לחשבון לשירותים כמו נטפליקס, אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים בנטפליקס, ממש כאילו אתה יושב בארצות הברית. ניתן לומר את אותו הדבר גם באזורים אחרים.

עכשיו, תוכלו ליהנות מכל ההתרגשות מאליפויות העולם בהתעמלות אומנותית לשנת 2019. איזו קבוצה / מדינה תזכה בטורניר הזה? תצטרך להתכוונן כדי לגלות. אנא שתפו את הפוסט הזה עם חבריך כדי שיוכלו ליהנות מאליפויות ההתעמלות האמנותית מכל מקום בעולם עם VPN. לעקוב אחרינו @VPNFan לקבלת מבצעים אחרונים ומדריכים לצרכים שלך.

Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me
  Like this post? Please share to your friends:
  Adblock
  detector
  map