מבחן ההדלפות של VPNלפעמים ספקי VPN מפתים את המשתמשים שלהם לתחושת ביטחון שגויה. מחקר שנערך לאחרונה מצא כי עד 84% מ- VPNs ידליפו את כתובת ה- IP שלך. מכיוון שהנקודה של שימוש ב- VPN היא להישאר אנונימית, ההדלפות מותירות אתכם חשופים. סוגיה אחרת אצל חלק מהספקים נובעת מתכונות שבורות. כדוגמה, הגנת דליפת IPv6 עשויה למעשה לדלוף את ה- IP שלך או להפסיק מתגים לא עשויים למנוע בפועל מידע משודר. לכן עליך לבדוק את החיבור של ספק ה- VPN האהוב עליך כדי לוודא שהוא עובר את הבדיקות הללו. להלן כמה מהמועדפים שלנו שעברו את בדיקות הדליפה של VPN.

בודק דליפות

אחד האתרים המקיפים ביותר לבדיקת ספק ה- VPN שלך הוא האתר https://www.doileak.com אתר. נראה שמדובר בחנות חד פעמית עבור כל ההדלפות הנפוצות ביותר וכמה גם לא שכיחות.

בדיקות אלה יזהו:

 1. בקש IP – בדיקה זו מציגה את כתובת ה- IP שלך לרשת האינטרנט בכלל. אם אתה משתמש בשירות VPN, עליו להציג את הכתובת והמיקום שלהם במקום שלך.
 2. מערכת הפעלה – הם משתמשים בכמה כלים שונים כדי לקבל מידע זה. זה כולל Javascript, דפדפנים וטביעת אצבע TCP / IP.
 3. סוג חיבור – למרות שזה ברובו זהה בכל המכשירים, כמה פרמטרים קטנים מיושמים באופן שונה על ידי סוגי חיבורים. על ידי התבוננות בפרמטרים אלה, הם בדרך כלל יכולים לזהות כיצד המחובר שנבדק מחובר לאינטרנט.
 4. דפדפן – זה דומה לכלי לזיהוי מערכת ההפעלה שרק הזכרנו. הם מגלים זאת באותה צורה.
 5. מקור בקשת DNS – דליפות DNS לא יחשפו את כתובת ה- IP עצמה, אך הן יכולות לחשוף שהדברים אינם כפי שהם נראים. כדוגמה, נטפליקס משתמשת ברמזים כאלה כדי למנוע זיוף גיאוגרפי. צופה מעוניין בעל הסמכות הנכונה יכול לאלץ את ספק שירותי האינטרנט שלך לחשוף את כתובת ה- IP האמיתית. אם אתה מקבל תוצאה ‘ירוקה’, פירוש הדבר שבקשות ה- DNS וה- HTTP שלך תואמות ונראות כמגיעות מאותו אזור. עם זאת, זה לא אומר שה- IP האמיתי שלך מוסתר.
 6. הפרש אזור זמן – זוהה על ידי Javascript, זה יקבע מה אזור הזמן שלך מבוסס על המיקום שלך. אם אתה משתמש ב- VPN, הוא יציג את אזור הזמן של המיקום.
 7. תנועת SSL – אם ל- VPN שלך אין תמיכה ב- SSL, הנתונים שלך עשויים להעביר את כל הנתונים הרגישים שלך בטקסט רגיל. כמובן, זה דבר רע. תרצה לוודא שכל ספק שאתה משתמש בו עובר את הבדיקה הזו.
 8. דליפת IP של WebRTC – WebRTC נשמע כמו רעיון טוב. הסיבה לכך היא שהיא מאפשרת צ’אט וידאו, שיחות וידאו ושיתוף דפדפני P2P. עם זאת, זה גם מאפשר לכל אתר לראות באופן מיידי את כתובת ה- IP האמיתית שלך. כדי לפתור בעיה זו, תרצה לקבל סיומת דפדפן כמו WebRTC Leak Prevent (עבור Chrome).
 9. IP טורנט – על ידי שימוש במבחן זה, אתה יכול לאמת שלקוח הטורנט שלך משתמש ב- VPN כדי לשלוח בקשות לגשש טורנט..
 10. DNS מבול – בדיקה זו מסייעת לך לאתר את שרת ה- DNS בו משתמש לקוח הטורנט שלך. באופן זה, אתה יכול לאמת שלקוח הטורנט שלך משתמש ב- VPN שלך בכדי לשלוח בקשות לגשש טורנט.
 11. תמיכה בפלאש – למרות ששימוש בפלאש יכול להיות נפוץ, בדיקה זו תראה אם ​​היא מופעלת אוטומטית במערכת שלך. אם כן, תרצה לחסום אותו לחלוטין או לפחות לוודא שהוא לא יתחיל אוטומטית.
 12. תמיכה ב- WebGL – זה יותר פגם מאשר דליפה. זה יכול להיות סיכון ביטחוני בהמשך.
 13. עוגיות של צד שלישי – עוגיות של צד שלישי מקלות על חברות לעקוב אחר הנוכחות המקוונת שלך. למרות שאולי תרצה מודעות ממוקדות, הוא יכול לספק מספיק מידע כדי להתאים את ה- IP האמיתי שלך ל- IP האנונימי שלך.

אמנם אתר בדיקות זה אולי לא יזהה את הכל, אך הוא ייתן לך מקום טוב להתחיל בו. ישנם כמה אתרים אחרים הזמינים, אך זה כולל רבים מהבדיקות הנפוצות ביותר. אנא זכור שהקבוצה שמוציאה את האתר משתמשת בהומור, אך מאפשרת לך לדעת שהיא עשויה לאסוף את המידע בעצמה. המידע שהם אוספים אולי קצת לא מרגיז, אך הוא מראה לך כיצד, מדוע ואילו נתונים ניתן לאסוף.

אתר בדיקות דליפה

כפי שאתה יכול לראות, בדיקת ה- VPN שלך יכולה להיות קלה. על ידי שימוש בבדיקות אלה, אתה יכול לראות אם ספק ה- VPN שלך הוא בחירה טובה. אם לא, שקול את אחד ה- VPN המועדפים עלינו.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
PriceVisitServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1 ExpressVPN 6.67 דולר ExpressVPN 160 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
2 NordVPN 3.49 $ NordVPN 87 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
3 גישה פרטית לאינטרנט 2.85 דולר PIA 49 תיבת סימון תיבת סימון
4 CyberGhost 2.75 דולר CyberGhost 80 תיבת סימון תיבת סימון
5 IPVanish 3.25 דולר IPVanish 76 תיבת סימון