נתחיל בבדיקת VPN4ALL שלנו עם רקע כלשהו על החברה. VPN4ALL הושק בשנת 2009. אתר האינטרנט שלהם מנוהל והשירות נמכר על ידי VPN4ALL, בע”מ. רשת VPN נמצאת בבעלות ומנוהלת על ידי WebBroadcasting Ltd שבסיסה בסיישל. WebBroadcasting מפתחת גם את תוכנת לקוח VPN4ALL.

סקירת VPN4ALL

תמחור והצעות מיוחדות

VPN4ALL מציע שלוש אפשרויות חשבון. יש להם תוכנית עם 50 GB של שימוש חודשי בנתונים, תוכנית אחרת עם שימוש בלתי מוגבל בנתונים, ותוכנית שלישית המתמקדת במכשירים ניידים. חברים נהנים מגישה מלאה לרשת שרתי ה- VPN שלהם. אין הגבלות על מיקומי השרת שאליהם אתה יכול להתחבר. אחת מתכונות המפתח המסייעת ל- VPN4ALL להתבלט היא הכללת כתובת IP ייעודית לכל חבר. זה יכול להועיל למספר מטרות כמו PayPal, Steam ופוקר מקוון.

תוכניות תמחור של VPN4ALL

כפי שאתה יכול לראות VPN4ALL מציעה כעת מבצע מיוחד עם עד 50% הנחה על התנאים השנתיים. בנוסף VPN4ALL מציע למבקרים שלנו 15% הנחה על מחזור החיוב הראשון של כל מונח. VPN4ALL מציע תנאים חודשיים, רבעוניים ושנתיים. הרשמות שנתיות הן העסקה הטובה ביותר. קוד השובר כדי לנצל את ההצעה הוא vpnfan. בקר באתר שלנו VPN4ALL מיוחד עמוד והשתמש בקוד הפרסום vpnfan במהלך תהליך ההרשמה כדי לשמור.

כשאתה נרשם לחשבון הם מציעים לך מספר אפשרויות תשלום לבחירתך. אני אוהב להשתמש ב- PayPal עבור כל שירות מקוון מכיוון שאתה יכול לנהל את המנוי. VPN4ALL מציע תשלומי PayPal ו- Bitcoin יחד עם ויזה, MasterCard ואמריקן אקספרס.

תקופת ניסיון ללא סיכון

אתה צריך להיות מסוגל לבדוק שירות VPN כדי לראות באמת אם הוא עונה על הצרכים שלך. VPN4ALL מבין זאת. כדי לעזור להם להציע ערבות להחזר כספי של 30 יום עם שימוש עד 100 מגה בייט. בין אם נרשמת לתקופה חודשית או שנתית, יש לך אפשרות לבטל במהלך 30 הימים הראשונים לקבלת החזר מלא.

  סקירת FlashVPN

VPN4ALL

מיקומי רשת ושרת VPN4ALL

כשאני שוקל ספקי VPN לרשימת עשרת המובילים אני בוחן מקרוב את הרשת שלהם. למרות שהיא אינה גדולה כמו חלק מהשירותים האחרים ברשימה שלנו, רשת VPN4ALL מכסה מגוון רחב של אזורים ברחבי העולם. הצד השני של הרשת הוא ביצועים טובים ל- VPN4ALL. אתה יכול לראות איך הם עשו במבחן המהירות שלנו בהמשך הסקירה.

ל- VPN4ALL שרתים בבלגיה, קנדה, צ’כיה, דנמרק, אסטוניה, פינלנד, צרפת, גרמניה, הונג קונג, הונגריה, אירלנד, איטליה, יפן, לטביה, ליטא, לוקסמבורג, מולדובה, הולנד, נורבגיה, פנמה, פולין, פורטוגל, רומניה, רוסיה, סיישל, סינגפור, ספרד, שוודיה, שוויץ, טורקיה, בריטניה וארצות הברית..

פרטיות ואבטחה

לא משנה כמה מהיר שירות או כמה נחמד הלקוח אם הוא לא יכול להגן על פרטיותך ולאבטח את חיבור האינטרנט שלך. זה לא בעיה עם VPN4ALL. הם מציינים בבירור את מדיניות הרישום שלהם באתר ומספקים קידוד ברמה גבוהה כדי להבטיח את פרטיותך המקוונת.

להלן מדיניות הפרטיות של VPN4ALL מילה במילה:

מדיניות הפרטיות שלנו היא פשוטה. איננו מתחברים ואיננו שמורים במטמון את הנתונים האישיים שלך מלבד כתובת הדוא”ל שאתה מספק בהרשמה. אנו משתמשים בגוגל אנליטיקס כדי לנתח את התנועה שלנו אך אנו לא שומרים נתונים פרטיים. מכיוון שחברת האם שלנו נמצאת מחוץ לחוף, אין חוקים המחייבים אותנו לשמור יומני על הלקוחות שלנו – כך שאנחנו לא.

הצד השני של המשוואה הוא אבטחה. אתה רוצה לוודא שהספק שלך תומך בפרוטוקולים הדרושים להבטחת פרטיותך. VPN4ALL תומך ב- OpenVPN ו- SSTP למערכות Windows ו- Mac. הם מרחיבים תמיכה עבור PPTP, IPSec ו- IKEv2 למכשירים ניידים של iOS ו- Android. עם מגוון מלא של פרוטוקולים להצפנת חיבורים אתה יכול להרגיש בטוח יותר באמצעות VPN4ALL.

VPN4ALL

בדיקות ידניות

אם קראת ביקורות אחרות, אתה יודע שאני מחשיב רק ספקי VPN עם תוכנת לקוח קלה לשימוש. VPN4ALL בהחלט מכסה את זה. הם מציעים לקוחות פשוטים מאוד עבור Windows ו- Mac. יחד עם אפליקציות סלולריות למכשירי iOS ו- Android.

  ביקורת VPN ל- Ivacy 2023

מתחבר ללקוח VPN של Windows

בואו נסתכל מקרוב על לקוח ה- Windows VPN4ALL.

לקוח Windows VPN4ALL

VPN4ALL כולל מספר מיקומי שרת במדינות פופולריות כמו ארצות הברית, בריטניה וקנדה. כפי שאתה יכול לראות שללקוח יש ממשק משתמש נחמד. פתחתי את התפריט הנפתח של רשימת השרתים לפני שצילמתי את המסך כך שתוכלו לעיין מקרוב בכמה מהשרתים שלהם. הם מציינים בבירור אילו מיקומים מאפשרים P2P.

כפי שאתה יכול לראות יש להם קצת מידע יחד עם המיקום. החוגה שעוברת מירוק לאדום תעניק לך אינדיקציה למהירות. כל ירוק בהיר פירושו הביצועים הטובים ביותר. זה לא מופיע בתמונה שלמעלה, אבל אם הכוכב מוחלף על ידי ברק שמשמעותו תוכלו לצפות למהירויות הטובות ביותר מאותו מיקום שרת.

אם תלחץ על תפריט – אפשרויות זה יביא מספר תכונות הניתנות להתאמה אישית. לדוגמה VPN4ALL תומך בהעברת יציאות. משהו שלא תמצא ספקים רבים המציעים. אתה יכול גם להגדיר את הלקוח לשנות באופן אוטומטי את כתובת ה- IP שלך בפרקי זמן קבועים לשכבה נוספת של פרטיות.

VPN4ALL

התחבר עם לקוח ה- VPN של מק

בנוסף לתוכנת Windows שלהם, ל- VPN4ALL יש גם לקוח מק דומה מאוד. אתה יכול להוריד את הגרסה האחרונה מאזור החברים באתר שלהם. השתמש בלקוח ה- Mac כדי להתחבר לכל אחד משרתי ה- VPN שלהם ברחבי העולם.

התחבר לאפליקציית VPN של iOS

VPN4ALL מציעה אפליקציית iOS בחינם לחברים. אתה יכול להוריד אותו מחנות האפליקציות של Apple iTunes. האפליקציה לנייד דורשת iOS 4.3 ואילך. זה תומך ב- iPhone, iPad ו- iPod Touch. האפליקציה אינה ממוטבת עבור אייפון 5.

אפליקציית iOS של VPN4ALL

כשאתה מתקין את אפליקציית iOS VPN4ALL ל- iPhone או iPad, זה יאפשר לך לבחור את מיקום השרת הרצוי. משם זה יגדיר פרופיל במכשיר שלך להתחבר לשרת זה. חוסך לך את הזמן הנדרש להגדרה ידנית.

VPN4ALL

התחבר לאפליקציית Android

החיבור ל- VPN4ALL באמצעות הטלפון הנייד או הטאבלט הנייד אנדרואיד שלך קל עם האפליקציה שלהם. ניתן להוריד את האפליקציה מגוגל פליי. תחילה תזדקק לתכנית סלולרית שתשתמש באפליקציה. אתה יכול להוסיף אותו לתוכניות של 50 ג’יגה-בתים או לתוכניות ללא הגבלה. הם גם מציעים את התוכנית לנייד בכוחות עצמם. השתמשתי באפליקציית Android והיא עובדת טוב.

  סקירת Disconnect.me

אפליקציית אנדרואיד VPN4ALL

אפליקציית ה- Android של VPN4ALL כוללת גם כמה תכונות מתקדמות נחמדות. זה ידחס את הנתונים שלך החוסך שימוש ברוחב הפס. השירות יסייע גם בחסימה של התקפות זדוניות כפי שתוכלו לראות בתמונה למעלה.

VPN4ALL

מבחן מהירות VPN4ALL

בדקתי את VPN4ALL באמצעות OpenVPN שהוא הפרוטוקול המאובטח ביותר. השתמשתי בלקוח Windows שלהם והתחברתי לשרת בעיר ניו יורק.

מבחן מהירות VPN4ALL

כפי שאתה יכול לראות היה הפרש של 50% במהירות בין החיבור ישירות לספק שירותי האינטרנט שלי לבין החיבור לשרת VPN4ALL בניו יורק. הצפנה מוסיפה תקורה, כך שתוכלו לצפות לירידה מסוימת בביצועים. זה החלפה לרמה גבוהה יותר של פרטיות. במהירות של יותר מ- 17 מגהביט לשנייה יכולתי להזרים בקלות שירותים כמו Netflix, Hulu ו- HBO GO.

סיכום

VPN4ALL יקר יותר מרוב השירותים ברשימת 10 המובילים שלנו, אך הם עדיין אחד המועדפים עלי. המחיר מוצדק אם אתה רוצה את התכונות המתקדמות כמו העברת יציאות והגנה מפני תוכנות זדוניות. הם כוללים גם כתובת IP ייעודית שאינה זמינה אצל מרבית הספקים המובילים. אחרים מציעים מחיר נוסף בין 3 ל -5 דולר לחודש. בסך הכל אני חושב ש- VPN4ALL הוא שירות מצוין.

מה שהכי אהבתי בשירות:

  • תוכנת לקוחות נחמדה ואפליקציות סלולריות
  • VPN4ALL נמצא מחוץ לחוף ואינו שומר יומני
  • כתובת IP ייעודית כחלק מהתכנית שלך
  • 30 יום, 100 מגהביט מובטחת ללא סיכון
  • הנחות לטווח העמוק ו -15% הנחה על קופון VPNFan

רעיונות לשיפור השירות:

  • מחיר נמוך יותר בתוכנית ללא הגבלה של VPN4ALL
  • הצע תוכנית הכל כלול במקום לשלם תוספת עבור הנייד

אני נהנה להשתמש ב- VPN4ALL ומציע לך לנסות את השירות בעצמך. בדוק את תוכנת לקוח שולחן העבודה. אם אתה מוסיף תוכנית VPN סלולרית הם כיסו באפליקציות iOS ואנדרואיד. וודא שאתה מתחבר למיקומי שרת שונים ובדוק את הרשת בשעות שונות ביום. אותו הדבר כפי שהיה עושה לכל ספק. השירות מגיע עם אחריות של 30 יום, 100 MB הכסף להחזר הכסף. צפו בכובע 100 המגה במשפט כיוון שיהיה קל להעביר אותו. במיוחד אם אתה מוריד או זורם.

VPN4ALL

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me