مبارز خیابانیStreet Fighter V جدیدترین قیمتی از سری جنگنده های Capcom’s Street Fighter است. با این نسخه جدید که قرار است در تاریخ 16 فوریه 2016 برای رایانه شخصی روشن شود بخار و برای PS4 این سریال به بیست و نهمین سال فعالیت خود رسیده است. Street Fighter V یک بازی جنگی است که به شما امکان می دهد به صورت آنلاین یا انفرادی بازی کنید. Street Fighter V نیز به تور Capcom Pro اضافه شده است. در این تور ماهرترین بازیکنانی هستند که برای دریافت جایزه نقدی آن را از آن خارج می کنند. با توجه به جنبه آنلاین بازی احتمالاً اتصالات تاخیری و کند وجود دارد. بازیکنان حرفه ای نیز در معرض حملات DDoS هستند. برای رفع این مشکلات ، من یک VPN را پیشنهاد می کنم. یک VPN IP شما را به هر مکان انتخابی شما تغییر می دهد. اگر یک IP نزدیک به سروری که در آن بازی می کنید انتخاب کنید ، می توانید تاخیر را کاهش داده و تجربه بازی خود را تسریع کنید. از آنجا که یک VPN داده های شما را رمزگذاری می کند ، می تواند از DDoS محافظت بیشتری کند. همچنین اگر بازی از طریق فایروال از محل کار یا در مدرسه مسدود شود ، یک VPN می تواند به شما کمک کند از آن گذشته باشید.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 2.85 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 CyberGhost 2.75 دلار CyberGhost 80 کادر انتخاب کادر انتخاب
5 IPVanish $ 3.25 IPVanish 76 کادر انتخاب کادر انتخاب

نحوه استفاده از VPN برای پخش Street Fighter V (PC)

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از یک سرویس VPN برای بازی آنلاین Street Fighter V. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مکانهای سرور ExpressVPN

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
 • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از PPTP ، L2TP و SSTP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • روی دکمه اتصال دور بزرگ کلیک کنید. بعد از چند ثانیه ، می خواهید محافظ اطراف دکمه را سبز کنید. همچنین یک پیام به شما اطلاع می دهد که “VPN روشن است”
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.
  راهنمای تنظیم NordVPN Mac

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

نحوه استفاده از VPN برای بازی Street Fighter V (PS4)

یک بار دیگر از مثال ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای بازی کردن Street Fighter V در کنسول بازی شما استفاده خواهم کرد. آنها VPN مورد علاقه من برای بازی هستند زیرا ExpressVPN یک شبکه بسیار بزرگ را مدیریت می کند و این سرویس را به انتخاب بزرگی برای گیمرها تبدیل می کند.

اولین قدم برای راه اندازی با ExpressVPN به طور معمول بارگیری نرم افزار مشتری برای سیستم شما است. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android. بدیهی است که از آنجا که کنسول های بازی فاقد پشتیبانی بومی VPN هستند ، برای PS4 ، Xbox One یا Nintendo کار نمی کنند. خوشبختانه ، هنوز راهی برای رمزگذاری ترافیک بازی و ارسال آن از طریق VPN وجود دارد. پاسخ VPN را از طریق روتر شما اجرا می کند. توجه: اگر نیازی به رمزگذاری ندارید می توانید از ویژگی ExpressVPN MediaStramer (Smart DNS) بدون نیاز به پیکربندی روتر خود استفاده کنید. این پشتیبانی از طیف گسترده ای از کنسول های بازی.

  نحوه بازی Smite با VPN

برنامه روتر ExpressVPN

بسته به نوع مارک و مدلی که روتر استفاده می کنید ، ممکن است خدمات VPN شخص ثالث را پشتیبانی کند. در این صورت می توانید اطلاعات لازم را از ارائه دهنده VPN خود برای برقراری ارتباط از طریق روتر دریافت کنید. در غیر این صورت من اکیداً توصیه می کنم FlashRouters. تیم FlashRouters روترهای مشهور و با نام تجاری را به خود اختصاص داده و آنها را با سیستم عامل DD-WRT یا Tomato چشمک می زند. این امر به دستگاهها این امکان را می دهد تا با نصب سیستم عامل کارخانه از ویژگی های بسیار بیشتری برخوردار باشند. تمام FlashRouters با پشتیبانی از VPN از پیش تنظیم شده است.

Street Fighter V بازی نکات برجسته

Street Fighter V یک بازی جنگی است که در آن یک بر یک با یکدیگر به مصاف حریف خود می روید. شخصیت ها همه خوب هستند ، اما هرکدام مزایا و معایب خود را دارند. در Street Fighter V کاراکترها بر اساس 5 آمار مبتنی بر: قدرت ، سلامتی ، تحرک ، تکنیک و محدوده است. قدرت این است که شخصیت چقدر سخت است ، سلامتی چقدر HP دارند ، تحرک چقدر سریع است ، تکنیک ناشناخته است ، و دامنه این است که حملات جنگنده ها تا چه حد می تواند حرکت کند. حداکثر تعداد برای هر آمار 5 و کمترین آن 1 است. آمار شخصیت ها بسته به نوع نیاز به توسعه دهندگان بازی بسته به تغییر جنگنده تغییر خواهد کرد. کاراکترهای مورد استفاده همه جدید یا از نسخه های قبلی بازی هستند. مبارزان و آمار آنها تاکنون شناخته شده است:

 • ریو: قدرت 4 ، سلامت 3 ، تحرک 3 ، تکنیک 3 و محدوده 2
 • لی چون: قدرت 2 ، سلامت 2 ، تحرک 5 ، تکنیک 5 و محدوده 4
 • نش: قدرت 3 ، سلامت 2 ، تحرک 3 ، تکنیک 4 و محدوده 2
 • م. بیسون: قدرت 4 ، سلامت 3 ، تحرک 4 ، تکنیک 3 و محدوده 3
 • کامی: قدرت 3 ، سلامت 2 ، تحرک 5 ، تکنیک 2 و محدوده 3
 • پرنده: قدرت 5 ، سلامت 5 ، تحرک 1 ، تکنیک 3 و محدوده 4
 • کن: قدرت 4 ، سلامت 3 ، تحرک 4 ، تکنیک 4 و محدوده 2
 • نکالی: قدرت 5 ، سلامت 2 ، تحرک 3 ، تکنیک 4 و محدوده 2
 • Vega: Power 3 ، Health 2 ، تحرک 5 ، تکنیک 3 و Range 3
 • آر. میکا: قدرت 3 ، سلامت 3 ، تحرک 2 ، تکنیک 3 و محدوده 1
 • رشید: قدرت 2 ، سلامت 3 ، تحرک 4 ، تکنیک 3 و محدوده 2
 • کارین: قدرت 3 ، سلامت 2 تحرک 3 ، تکنیک 5 و محدوده 2
 • زنگیف: قدرت 5 ، سلامت 5 ، تحرک 1 ، تکنیک 2 و محدوده 3
 • لورا: قدرت 3 ، سلامت 3 ، تحرک 4 ، تکنیک 3 ، محدوده 1
 • دالسیم: قدرت 3 ، سلامت 2 ، تحرک 1 ، تکنیک 3 ، محدوده 5
 • F.A.N.G: قدرت 2 ، سلامت 3 ، تحرک 1 ، تکنیک 3 ، محدوده 5
  راهنمای راه اندازی ویندوز ExpressVPN

کنترل های بازی بسته به شخصیتی که انتخاب می کنید متفاوت است. هر کاراکتر دارای مجموعه های مختلف حرکت است و از بین همه کنترل های مختلف فقط ضربات و مشت ها واقعاً از همان شخصیت به شخصیت دیگر یکسان هستند. هر شخصیت حداقل یکی از هفت نوع حمله داشته باشد. این نوع ها عبارتند از: پرتاب های معمولی ، V-Skills ، V-Triggers ، V-Reversals ، حملات بی نظیر ، حملات ویژه و حرکات ویژه.

Street Fighter V سنج HP خود را در بالا به همراه تصویر و نام مبارزان خواهد داشت. در گوشه پایین دو چیز دارد. یکی از دستگاه های V-Trigger است و در صورت شارژ کردن تمام راه می توانید همزمان از ضربات سخت و پانچ سخت استفاده کنید. این کار یک شخصیت V-Trigger را رونمایی می کند ، که می تواند به یک نتیجه بسیار متفاوت منجر شود. دیگری سنج EX است. وقتی این سنج پر شد می توانید از حرکات ویژه استفاده کنید. هر حرکت ویژه حداقل یک نوار از کل سنج دارد. این حملات می توانند بسیار قدرتمند باشند و می توانند به شما كمك كنند.

Street Fighter V جدیدترین قسط در سریال Capcom است. Capcom به همراه سونی برای ساخت بازی شریک شده اند. گرافیک شگفت انگیز است ، بازی بسیار عالی به نظر می رسد و از طریق Steam و PS4 برای ویندوز در دسترس است. شخصیت های بازی بی نظیر هستند و مجموعه های حرکت آنها بسیار پیشرفته است. سنج سنج EX ، سنج V-Trigger و آمارهای مختلف شخصیتی را برای بازی ایجاد می کند که تنوع زیادی در گیم پلی خواهد داشت. در کل ، Street Fighter V یک بازی آنلاین عالی است که شما و دوستانتان مطمئناً از آن لذت خواهید برد.

یک بار دیگر یک VPN را به بازی Street Fighter V Online توصیه می کنم. VPN به کاهش تاخیر ، افزایش اتصال و همچنین محدودیت های جغرافیایی گذشته کمک می کند. گیمرهای حرفه ای همچنین از محافظت اضافه شده در برابر حملات DDoS می پسندند.

با بازی Street Fighter V آنلاین ، از همه هیجان لذت ببرید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند از یک بازی VPN در هر نقطه از جهان لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me