تیم قلعه 2بازی, تیم قلعه 2 یا TF2 به طور خلاصه ، یک بازی آنلاین محبوب است که در iOS ، Mac ، Windows ، Linux و Android قرار دارد. بازی در دسترس است بخار و در کشورهای خاص موجود است. این بدان معناست که اگر قصد سفر به خارج از مناطق پشتیبانی شده را دارید و می خواهید این بازی را به صورت آنلاین انجام دهید ، از دسترسی محروم خواهید شد. من VPN را برای بازی TF2 از طریق Steam توصیه می کنم. VPN به شما امکان می دهد آدرس IP خود را با هر مکان IP دیگری که انتخاب کرده اید تغییر دهید. VPN خوب به کاهش تاخیر و منجر به سریع تر گیم پلی کمک می کند.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 2.85 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 CyberGhost 2.75 دلار CyberGhost 80 کادر انتخاب کادر انتخاب
5 IPVanish $ 3.25 IPVanish 76 کادر انتخاب کادر انتخاب

نحوه استفاده از VPN برای بازی Team Fortress 2 (TF2)

من استفاده خواهم کرد ExpressVPN برای مثال نحوه استفاده از سرویس VPN برای پخش آنلاین TF2. ابتدا می خواهید مشتری VPN را بارگیری کنید. ExpressVPN نرم افزار مشتری رایگان را برای ویندوز ، مک و لینوکس ارائه می دهد. علاوه بر برنامه های رایگان برای iOS و Android.

اکنون که فرصتی برای بارگیری و نصب نرم افزار داشتید ، زمان اتصال آن است. مشتری ExpressVPN را راه اندازی کنید و یک مکان سرور را انتخاب کنید. ما با استفاده از سرویس دهنده Windows آنها ، شما را قدم به قدم طی خواهیم کرد.

مکانهای سرور ExpressVPN

 • از آنجا که بسیاری از گیمرها دوست دارند به سرورهای ایالات متحده متصل شوند ، ما از آن کشور برای راهنمای خود استفاده کردیم. ExpressVPN دارای شبکه بزرگی از سرورهای واقع در سراسر جهان است.
 • توصیه می کنیم OpenVPN (TCP) یا (UDP) را انتخاب کنید. برای پخش فیلم ها از سایت هایی مانند YouTube ، ما از OpenVPN (UDP) استفاده می کنیم زیرا سریعتر از TCP است. آنها همچنین از PPTP ، L2TP و SSTP پشتیبانی می کنند. ما هنوز OpenVPN UDP را برای بهترین ترکیب سرعت و محافظت از حریم خصوصی توصیه می کنیم.
 • روی دکمه اتصال دور بزرگ کلیک کنید. بعد از چند ثانیه ، می خواهید محافظ اطراف دکمه را سبز کنید. همچنین یک پیام به شما اطلاع می دهد که “VPN روشن است”
 • شما در حال حاضر یک آدرس IP در ایالات متحده دارید ، تا آنجا که هر کسی می تواند به صورت آنلاین بگوید. به این ترتیب ، می توانید به هر سایتی برسید که گویی در آنجا نشسته اید. در صورتی که به یک سرور در انگلستان یا هر جای دیگر جهان متصل شوید ، همین امر نیز صادق است.

انجام این کار بسیار ساده است. اکنون که یک آدرس IP از یک سرور ExpressVPN در ایالات متحده دارید ، می توانید بازی کنید ، اینترنت را مرور کنید یا نمایش هایی را تماشا کنید که گویی واقعاً در آنجا هستید. اتصال به سرور در انگلستان به شما امکان دسترسی کامل به سایتهای جغرافیایی مسدود شده در آنجا را نیز می دهد. در مورد هر کشوری نیز همینطور است.

  نحوه استفاده از Opera VPN

همانطور که احتمالاً اکنون می توانید بگویید VPN خوب دسترسی به محتوا را در سراسر جهان باز می کند. اگر خارج از ایالات متحده زندگی می کنید ، این سرویس می تواند به شما در دسترسی به خدمات محبوب مانند Netflix ، Hulu و Pandora کمک کند. شما هنوز هم نیاز به یک حساب کاربری برای سرویس هایی مانند Netflix دارید اما VPN به شما کمک می کند تا تماشای برنامه های تلویزیونی و فیلم های آمریکایی را در Netflix نشان دهید که انگار در ایالات متحده یا هر منطقه دیگری که می خواهید به آن دسترسی داشته باشید ، می باشید..

Team Fortress 2 بازی نکات برجسته

Team Fortress 2 یک بازی رایگان در Steam است و در PS3 و Xbox 360 پرداخت می شود. TF2 یک تیرانداز تیم آنلاین است که از Mac ، Windows و Linux در Steam پشتیبانی می کند. تیرانداز آنلاین دارای چندین حالت و نقشه بازی چند نفره است. حالت های بازی چند نفره آنلاین شامل موارد زیر است:

 • تسخیر پرچم: شما و تیمتان تلاش می کنید تا کیف های مخالفان را از پایگاه خود بگیرید و آن را دوباره به دست خود برگردانید ، در حالی که هنوز هم از کیف کیف خود دفاع می کنید.
 • نقاط کنترل: شما تیم شما 2 نقطه کنترل مانند دشمن دارید. هر دو تیم یک نقطه خنثی دارند. اولین تیمی که می تواند تمام نقاط را کنترل کند ، با ایستادن بر روی آنها تا زمانی که تیم های شما رنگی نشوند ، برنده می شود.
 • حمله و دفاع: همان مورد کنترل نقطه به جز تنها یک تیم تمام نقاط کنترل را برای شروع دارد و تیم دیگر سعی می کند همه آنها را برای یک برد بردارد.
 • پادشاه هیل: دقیقاً دقیقاً به عنوان Control Point است ، مگر اینکه یک امتیاز داشته باشد که تیم شما باید برای مدت مشخصی کنترل کند.
 • ظرفیت ترابری: شما و تیم شما برای برنده شدن به یک هدف بمبی به شکل راه آهن به پایگاه دشمنان فشار می یابید یا برای یک زمان مشخص برای برد از پایگاه خود دفاع می کنید.
 • مسابقه بار: این همان کاری است که Payload مگر اینکه هر تیمی مجبور باشد هدف خود را بیشتر از تیم دیگر سوق دهد یا آن را سریع تر به برد تیم های دیگر برساند تا سریعتر پیروز شود.
 • تحویل ویژه: این ترکیبی از Capture the Flag و King of the Hill است. شما ابتدا با تیم دیگر رقابت می کنید تا از فاصله بسیار دور هوش را به دست آورید. سپس آن را به پشت یک موشک بزرگ بر روی سکویی آورده و تا زمان رسیدن به بالای آن روی سکو می مانید. شما همچنین باید دشمنان ورودی را گول بزنید و دشمنان را روی سیستم عامل بکشید. شما می دانید که تیم شما پس از رسیدن سکو به بالای صفحه و موشک آتش خاموش ، تیم شما برنده شده است.
 • حالت آموزش: این یک حالت آفلاین است که به شما امکان آموزش می دهد.
  نحوه تنظیم uMatrix در Chrome یا Firefox

برای همه این حالت های جالب بازی تیرانداز دارای 9 کلاس است. هر کلاس دارای مزایا و معایب خاص خود است. کلاس ها عبارتند از:

 • سنگین: او یک روسی بسیار بزرگ است که جعبه می زند ، اسلحه ای شلیک می کند ، ساندویچ های زیادی می خورد ، و اسلحه مورد علاقه خود را دارد که او را به نام ساشا لقب داده است. مزایا: دارای سلامتی زیادی است ، ساندویچ سلامت ، دفاع بسیار قوی ، دفاع زیادی را احیا می کند و مهمات زیادی نیز دارد. معایب: تیرانداز بسیار کند ، بسیار نادرست ، و او هدف بزرگی برای ضربه زدن است.
 • پزشکی: یک پزشک دیوانه آلمانی بدون اخلاق واقعی نسبت به بیماران خود که کبوتران را به عنوان حیوانات خانگی نگه داشته و مردم را شفا می دهد. مزایا: افراد مبتلا به اسلحه دارویی را شفا می دهد ، دارای یک Ubercharge است که به پزشک و شخصی که مدت مدیدی در حال بهبود سیستم ایمنی است ، می دهد و اسلحه سوزن به سرعت آتش می گیرد. معایب: Ubercharge برای شارژ شدن مدت زمان زیادی طول می کشد ، ایمنی طولانی مدت نمی ماند ، دارو بسیار ضعیف است ، و اسلحه سوزنی بسیار قدرتمند نیست.
 • دمنه: یک لکه چشم است که دارای اسکاتلندی است و دارای نوشیدن سنگین است. مزایا: او تنها شخصیت با بمب است ، بمب های چسبنده ای دارد که به چیزهایی مریض می شود و می تواند خلاقیت های مهندس را منفجر کند. مضرات: او چیزی جز بمب با محدودیت زمان و محدوده ندارد ، بمب های چسبنده او هنگام مرگ منفجر می شوند و بمب ها می توانند به او صدمه بزنند.
 • پیشاهنگ: او مردی با اعتماد به نفس و سریع صحبت از بوستون ، ماساچوست است. مزایا: وی دارای اسلحه سریع و شلیک سریع ، سریع ترین عضو تیم با یک شوت بلند ، ضربه زدن در هنگام حرکت آسان نیست و پرش دوبل دارد. معایب: سلامتی کم ، دفاع کم و بسیار قوی نیست.
 • پیرو: این یک فرد از نظر فیزیولوژیکی ناپایدار است که صورتش هرگز دیده نشده است. مزایا: همه چیز را به جز هم تیمی با شعله های آتش آتش می زند. مضرات: فقط دارای سلاح های بسیار نزدیک است.
 • تک تیر انداز: شخصیتی مبتنی بر شکارچی که اهل نیوزیلند است. مزایا: می توانید موارد را از مسافت طولانی در حالت دامنه بگیرید. معایب: در حالت دامنه به راحتی کشته می شوید زیرا نمی توانید محیط اطراف خود را ببینید.
 • جاسوس: یک جاسوس فرانسوی با مبل های زیادی. مزایا: آیا می توانید لباسهای نامرئی را بپوشید ، مانند سایر اعضای دشمن لباس کنید تا سعی کنید در آنها نفوذ کنید و می توانید ساختارهای مهندس را نابود کنید. معایب: می توان به راحتی تشخیص داد ، رخت کن نامرئی مدت کوتاهی طول می کشد ، و او بسیار ضعیف است.         
 • سرباز: یک سرباز با دوام ، اما کندتر آمریکایی. مزایا: او پرش موشکی دارد ، می تواند موشک شلیک کند ، و یک شخصیت نیمه گوشتی است. مضرات: پرش موشک صدمه دیده و شخصیت کندتر است. 
 • مهندس: او یک پسر قدیمی پیرزن از تگزاس است که بسیار موسیقی و باهوش است. مزایا: او می تواند برای شلیک مردم ، ضربات پنالتی بسازد ، ضایعات را برای بازگرداندن سلامتی ، ضایعات و مهمات ، می تواند از راه دور ایجاد کند تا او و مکانهای تیم خود را از بین ببرد ، و او می تواند خلاقیت خود را جابجا و از بین ببرد. مضرات: تمام مواردی که او می سازد و به روز می شود ضایعاتی را می گیرد ، زمان زیادی نیز می برد و توسط شخصیت های دیگر به راحتی از بین می رود.
  نحوه بازی Final Fantasy 14 (FFXIV) با VPN

همه این شخصیت ها قابل تنظیم هستند. پس از خرید کالا با تجارت با دیگران ، خرید کالا از فروشگاه یا انجام بازی تا زمانی که این مورد در نهایت به شما داده شود ، یک آیتم را برای آن شخصیت بدست آورید. مواردی که می توانید داشته باشید می تواند کلاه ، اسلحه برای یک کلاس خاص یا جعبه هایی باشد که برای باز کردن قفل به کلید نیاز دارند.

Team Fortress 2 یک بازی آنلاین با مطالب زیادی است که در Steam رایگان است. بخار در کشورهای منتخب در سراسر جهان موجود است. Overall Team Fortress 2 یک بازی بسیار سرگرم کننده است که من بسیار توصیه می کنم.

یک بار دیگر توصیه می کنم از سرویس VPN برای بازی TF2 استفاده کنید. یک VPN از محل سرور مورد نظر خود به شما یک آدرس IP می دهد. همچنین با بهبود پینگ خود عملکرد را بهبود می بخشد و از حملات DDoS محافظت می کند.

با بازی TF2 آنلاین ، از تمام هیجان لذت ببرید. لطفاً این پست را با دوستان خود به اشتراک بگذارید تا بتوانند با یک VPN از تیم Fortress 2 از هرجای دنیا لذت ببرند. ما را دنبال کنید VPNFan برای آخرین معاملات و راهنماها.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me