بگذارید با مشاهده اینکه آنها یکی از شرکتهای برتر در زمینه حفاظت از سرقت هویت هستند ، بررسی LifeLock را شروع کنیم. احتمالاً مانند اکثر مردم ، حفاظت از هویت را یک چیز خوب اما ضروری نمی دانید. هرچه اینترنت در زندگی روزمره شما یکپارچه تر می شود ، این شروع به تغییر می کند. تعداد و دامنه نقض داده ها نسبت به گذشته اخیر رو به افزایش بوده و انتظار می رود این روند به آینده ادامه یابد. Equifax اخیراً با شکستن داده های PII (اطلاعات شخصی شناسایی شده شخصی) در یکی از دفاتر اصلی اعتباری ما ، این بیش از 143 میلیون آمریکایی را به خط مقدم رسانده است. ثبت نام در مجموعه خدمات Lifelock به شما کمک می کند تا هویت واقعی زندگی خود را کنترل و محافظت کنید. علاوه بر این به شما آرامش می بخشد که اگر هویت شما به خطر بیفتد ، خدمات محافظت از آنها کمک شما را برای بازیابی آن ارائه می دهد..

بررسی LifeLock

قیمت گذاری سرویس LifeLock

LifeLock خدمات خود را با استفاده از سه برنامه مختلف ارائه می دهد. طرحی که شما انتخاب می کنید نوع و سطح حمایت از نظارت شما ، حداکثر بازپرداخت پولی شما برای وجوه از دست رفته و سایر ویژگی های اضافی حفاظت از دارایی را تعیین می کند. برنامه های اولیه آنها Standard ، Advantage و Ultimate Plus است. LifeLock اینها را به شرح زیر است: استاندارد؛ 9/99 دلار در ماه ، مزیت؛ 19.99 دلار در ماه و Ultimate Plus؛ 29.99 دلار در ماه.

با این حال ، خوانندگان ما می توانند 10٪ تخفیف در نظر بگیرید از قیمت برنامه منظم آنها برای اولین دوره صدور صورتحساب ، و همچنین از یک دوره 30 روزه بدون ریسک از خدمات خود لذت ببرید. برای استفاده از این تخفیف ، کارت اعتباری / بدهی لازم است.

قیمت گذاری LifeLock

این بدان معنی است که شما هم اکنون می توانید برای برنامه 8.99 در ماه ، در برنامه استاندارد خود مشترک شوید ، برنامه مزیت را با 17/17 دلار در ماه و برنامه Ultimate Plus برای 24/99 ماه در ماه برای اولین دوره اشتراک خود ثبت کنید. اگر می خواهید تخفیف برنامه Lifelock خود را به حداکثر برسانید ، باید عضو عضویت سالانه شوید. شما می توانید با استفاده از عمده ترین کارتهای اعتباری / بدهی ، هزینه خدمات Lifelock را بپردازید. ما این طرح ها را با جزئیات بیشتر بعداً در این بررسی LifeLock بررسی خواهیم کرد پس از اینکه بحث کنیم چه چیزی سرقت هویت و اشکال مختلف آن را تشکیل می دهد.

ضمانت بازگشت پول LifeLock

همانطور که بیان کردیم ، خوانندگان ما می توانند از یک دوره 30 روزه بدون ریسک که توسط LifeLock ارائه می شود ، استفاده کنند. تمام آنچه لازم است یک کارت اعتباری برای عضویت در آن است. این به شما امکان می دهد از مجموعه خدمات حفاظت از هویت خود استفاده کنید. علاوه بر این ، می بینید که چگونه نرم افزار LifeLock Privacy Monitor آنها می تواند به نظارت و محافظت از مکان و چگونگی یافتن PII شما در اینترنت کمک کند. همچنین می توانید برخی از ویژگی های دیگر LifeLock را تست کنید تا ببینید آیا این سرویس برای شما مناسب است یا خیر.

علاوه بر این ، آنها همچنین برای کسانی که عضو عضویت سالانه می شوند ، 60 روز ضمانت برگشت پول نیز دارند. اگر طی 60 روز از عضویت در یکی از عضویت های سالانه آنها ، از طریق حساب کاربری خود در پرتال وب آنها با آنها تماس گرفته یا با آنها تماس بگیرید ، آنها قیمت خرید شما را بازپرداخت می کنند. پس از مدت 60 روز ، آنها مبلغ بازپرداخت را با توجه به ماههای باقی مانده مدت اشتراک خود به شما ارائه می دهند.

این ضمانت همچنین برای دوره های تمدید صدق می کند. هیچ تضمینی برای اشتراک های ماه به ماه ارائه نمی شود.

از LifeLock دیدن کنید

چگونه LifeLock از شما در مقابل سرقت هویت محافظت می کند

برای درک خدماتی که LifeLock ارائه می دهد ، ابتدا باید درک کنید که سرقت هویت چیست و انواع فرم های مختلفی که می تواند بگیرد. پس از این ، شما درک بهتری از برنامه های ارائه شده خواهید داشت و قادر خواهید بود بر اساس وضعیت مالی ، عادات آنلاین و آفلاین و میزان حمایت از دارایی مورد نیاز خود بهترین مورد را برای شما انتخاب کنید. حداقل ، باید برای شما روشن شود که همه افراد به مقداری از حفاظت از سرقت هویت نیاز دارند.

سرقت هویت چیست?

کنگره در سال 1998 قانون سرقت هویت و فرض بازدارندگی را تصویب کرد که سرقت هویت یا کلاهبرداری را تعریف می کند ، “کسی که آگاهانه بدون مجوز قانونی ، وسیله ای برای شناسایی شخص دیگری با هدف ارتکاب ، یا کمک یا مساعدت انتقال دهد یا از آن استفاده کند. فعالیت غیرقانونی که به منزله نقض قانون فدرال است ، یا این امر موجب مقصر بودن بر اساس هر کشور یا قانون محلی قابل اجرا می شود. ” به عبارت ساده تر ، سرقت هویت شامل هر كس است كه آگاهانه از اطلاعات شخصی شخص دیگر برای فرض هویت خود برای ارتكاب جرم استفاده می كند. هدف از این جنایت معمولاً کسب نوعی سود پولی است.

انواع سرقت هویت

اگرچه بیشتر سرقت های هویت برای منافع مالی است ، اما انواع دیگری از سرقت هویت وجود دارد. به همین دلیل ، صرفاً نظارت بر اعتبار شما ، مؤثرترین راه محافظت از آن نیست. براساس نحوه طبقه بندی آنها ، در واقع هشت یا نه نوع کلاهبرداری از هویت وجود دارد. آنها موارد زیر را شامل می شوند:

 • سرقت هویت شماره تأمین اجتماعی – شماره اجتماعی شما (SSN) یکی از بخش های مهم PII (اطلاعات شخصی با شناسایی شخصی) است که افراد را در ایالات متحده تعریف می کند. دسترسی به آن می تواند مجرمان را برای جمع آوری PII دیگر فراهم کند که به آنها در فرض هویت شما کمک می کند و منجر به انواع دیگر سرقت هویت می شود. همچنین می تواند به آنها اجازه تولید اشکال دیگر شناسنامه مانند گذرنامه و گواهینامه رانندگی را بدهد اگرچه ویژگی های امنیتی جدید به کار رفته در اینها این مسئله را دشوارتر کرده است.
 • سرقت هویت مالی – همانطور که گفتیم این یکی از رایج ترین انواع سرقت هویت است که در آن شخصی هویت شما را برای به دست آوردن سود مالی فرض می کند. مجرمان به برخی از اطلاعات حساب شما دسترسی پیدا می کنند. این به همراه SSN شما امکان دسترسی به حساب های جاری ، ایجاد حساب های جدید یا انواع دیگر کلاهبرداری های مالی را برای آنها فراهم می کند.
 • سرقت هویت گواهینامه راننده – سرقت شماره گواهینامه راننده و همراه با سایر اطلاعات به دیگران اجازه می دهد تا هنگام سرعت یا مرتکب سایر تخلفات متحرک ، از شما جعل هویت کنند. اگر در این کاروان موفق باشند ، می توانند از اقدامات مالی و سایر مجازاتها در برابر این تخلفات جلوگیری کنند. آنچه بیشتر از آن است که مسئولان به دنبال شما باشند ، این تخلفات به سوابق شما اضافه می شود. این می تواند برای شما مشکلاتی ایجاد کند که می تواند از تعهدات مالی گرفته تا از دست دادن امتیازات رانندگی شما باشد.
 • سرقت هویت جنایی – هنگامی که یک جنایتکار اطلاعات و اسناد کافی را بدست آورد ، می تواند پلیس را فریب دهد که اعتقاد داشته باشد که اگر شما در یک فعالیت مجرمانه گرفتید ، شما هستید. این فعالیت می تواند از سرقت ساده تا قتل باشد. متأسفانه اگر وی در این فریب موفق باشد ، شما فردی خواهید بود که مسئولان به دنبال جستجوی تاریخ دادگاه خود به دنبال آن می گردند. این می تواند برای شما مشکلات واقعی به وجود آورد زیرا متقاعد کردن آنها که بدون کمک حرفه ای مرتکب جرم شده اید سخت است. وقتی مردم بی گناهی خود را تصدیق می کنند ، پلیس و سایر مقامات بدبین می شوند.
 • سرقت هویت پزشکی – افرادی که اطلاعات پزشکی شخصی و شماره شناسایی پزشکی شما را بدست می آورند می توانند به خدمات پزشکی دسترسی پیدا کرده و به نام شما داروهایی دریافت کنند. این همراه با کلاهبرداری در بیمه نه تنها می تواند مشکلات مالی برای شما به همراه داشته باشد بلکه می تواند تهدید کننده زندگی باشد. این امر ممکن است زیرا تاریخچه پزشکی شما از شما پیروی می کند و می تواند بر مراقبت و خدمات ارائه شده توسط پزشکان تأثیر بگذارد. همچنین واسطه یکی از سخت ترین انواع سرقت هویت است زیرا شما می توانید اطلاعات کمی را که در تاریخ پزشکی خود دارید ، کم و زیاد کنترل کنید ، این امر باعث می شود که اختلاف نظر سخت شود. داشتن یک متخصص برای کمک به شما در رفع سوابق پزشکی یک ضرورت است.
 • سرقت هویت بیمه – این نوع سرقت هویت به طور کلی ارتباط مستقیمی دارد و اغلب با سرقت هویت پزشکی گروه بندی می شود. استفاده غیرمجاز از اطلاعات بیمه شما می تواند منجر به افزایش حق بیمه شود و بسته به شرایط برنامه شما می تواند منجر به هزینه های اضافی مرتبط با کمک پزشکی شما شود..
 • سرقت هویت مصنوعی – این یک شکل ترکیبی از سرقت هویت است که شامل استفاده از SSN شما به همراه نام های ساخته شده ، آدرس ها و احتمالاً PII از سایر قربانیان برای ایجاد هویت جدید است. از این هویت های جدید می توان برای ارتکاب کلیه اشکال دیگر سرقت هویت استفاده کرد. آنها این کار را انجام می دهند تا شما ، سایر قربانیان ، مقامات ، وام دهندگان و افراد دیگر را سردرگم کنید. در قلب این فریب SSN شماست.
 • سرقت هویت مالیاتی – با استفاده از SSN و نام شما ، مجرمان می توانند برای بازپرداخت مالیات شما اقدام به تشکیل پرونده و کلاهبرداری کنند. این می تواند ثبت و دریافت بازپرداخت قانونی شما را برای شما سخت کند. در بعضی موارد ، این امر می تواند منجر به تأخیر در بازپرداخت و از بین رفتن احتمالی بودجه شما شود.
 • سرقت هویت کودک – استفاده از PII کودکان محبوب تر شده است زیرا اعتبار آنها هنوز تأسیس نشده است. این امر استفاده از اطلاعات آنها را برای فعالیت های کلاهبرداری آسان تر می کند زیرا ممکن است سالها پیش از این فعالیتها حتی مورد توجه قرار بگیرد. اولین علامت عدم رضایت می تواند هنگامی باشد که پسر یا دختر شما برای گرفتن وام برای اولین ماشین خود درخواست می کنند.

از LifeLock دیدن کنید

سرویس LifeLock چگونه کار می کند?

LifeLock و نه هر کس دیگری نمی تواند مانع از نقض اطلاعات شود ، زیرا همانطور که در یک لحظه خواهید خواند ، آنها سالهاست که از نظر تعداد و شدت افزایش می یابند. از این گذشته ، به احتمال زیاد با ظهور دستگاههای بیشتر اینترنت اشیا (IoT) که به زندگی روزمره ما معرفی می شوند ، این روند فروکش نمی کند. علاوه بر این ، بسیاری از این تخلفات ناشی از خطای انسانی است که به طور کامل از بین نمی رود. وقتی برخی از نقض های عمده را بررسی می کنیم و بعداً به بررسی داده های روند سرقت هویت می پردازیم ، در مورد این موضوع بیشتر بحث خواهیم کرد.

LifeLock مجموعه ای از خدمات است که سه چیز اساسی را برای کمک به محافظت از شما در برابر کلاهبرداری هویت انجام می دهد یا به شما امکان می دهد قبل از آنکه به دور باشد ، آن را بگیرید. این می تواند اثرات آن را در زندگی شخصی شما محدود کرده و واسطه را آسان تر کند. این سرویس ها با استفاده از سه سطح حفاظت انجام می شوند: نظارت و شناسایی ، هشدار و بازیابی. علاوه بر این ، آنها در صورت لزوم سود اضافی را برای پرداخت هزینه های خارج از جیب فراهم می کنند. حال ، اجازه دهید هر یک از این موارد را با جزئیات بیشتری بررسی کنیم.

  نقد در Windscrib

نظارت و شناسایی

اولین سطح حفاظتی که توسط Lifelock ارائه می شود ، نظارت و تشخیص PII مربوط به شما در انواع پایگاه داده ها و وب سایت ها است. این امر می تواند با استفاده از مخزن منحصر به فرد صنعت تجزیه و تحلیل منحصر به فرد از اطلاعات مصرف کننده در زمان واقعی که یک چشم انداز جامع در مورد هویت و ریسک اعتباری ارائه می دهد ، این کار را انجام دهد. این مخزن با نام شبکه ID شناخته می شود. این مخزن به آنها اجازه می دهد تا PII فعلی شما را رعایت کنند و از تجربیات پیشرفته ای که ترکیبی از یک سیستم قواعد متخصص و آنالیز رفتاری است برای پیش بینی شناسایی تقلب و انجام بررسی های تحلیل ریسک با تأخیر بسیار کمی استفاده کنند..

هشدار

سطح دوم حفاظت ارائه شده توسط مجموعه خدمات آنها پس از شناسایی یک رویداد ، هشدار دادن به شما و تعیین اینکه آیا از آن آگاهی دارید یا نه. سیستم هشدار هویت اختصاصی LifeLock آنها شما را از مسئله احتمالی تقلب آگاه می کند. این هشدار از طریق ایمیل ، متن یا تلفن ساخته شده است. وسیله تحویل انتخاب شما است. این هشدار تعاملی است و به شما پاسخ می دهد که به آنها اجازه می دهید معامله را واقعاً مشکوک کنند یا خیر.

بازگرداندن

پس از تأیید فعالیت مشکوک ، تحقیقات بیشتر ضروری است. اگر مشخص شود که این یک مورد از سرقت هویت یا کلاهبرداری است ، موارد دیگر برای این پرونده اسکن شده و روند بازیابی انجام می شود. روش ترمیم بازیابی شامل هشت مرحله زیر است:

 • شما به آنها وکالت محدود داده اید تا آنها بتوانند به طور قانونی از طرف شما کار کنند.
 • LifeLock تمام اطلاعات لازم را برای ارائه پرونده شما جمع آوری می کند.
 • آنها هشدار تقلب 7 ساله از طرف شما را به آژانسهای گزارشگری اعتبار ارائه می دهند.
 • Locklock واسطه ادعاهای علیه شما و پردازش اختلافات اعتباری را آغاز می کند.
 • آنها ادعای بیمه شما را به مراجع مناسب ارسال می کنند.
 • نمایندگی حقوقی متخصص برای شما حفظ می شود و هزینه های دادگاه نیز تحت پوشش قرار می گیرد.
 • آنها برای جلوگیری از کلاهبرداری در آینده پرونده پرونده شما را برای دسترسی آسان سازماندهی و فهرست می کنند.
 • گزارش اعتباری دریافت خواهید کرد که نشان می دهد همه اطلاعات سرقت هویت حذف شده است.

بسیاری از این کارهایی که احتمالاً خودتان می توانستید انجام دهید و مجبور خواهید بود به LifeLock کمک کرده و در طی مراحل بازیابی اطلاعات اضافی ارائه دهید. با این حال ، با راهنمایی متخصص آنها می تواند در حالی که هویت شما در حال ترمیم است ، کمی وقت و دل درد را برای شما حفظ کند.

مزایای بازپرداخت

علاوه بر این سه سطح محافظت ، LifeLock شما را برای هزینه های زیر جیب که احتمالاً برای بازگرداندن هویت خود متحمل شده اید ، به شما بازپرداخت می کند..

 • هزینه تعویض اسناد.
 • هزینه های مسافرت.
 • از دست دادن درآمد.
 • کیف دستی ، کیف دستی یا کیف پول را به سرقت برده اید.
 • مراقبت از کودکان و مراقبت از سالمندان.
 • کمک سفر.
 • برداشت های کلاهبرداری.
 • هزینه های قانونی.
 • هزینه های خدمات ترمیم.
 • هزینه خدمات مدیریت پرونده.

برای بازیابی هویت شما LifeLock یک میلیون دلار هزینه خواهد کرد. علاوه بر این آنها همچنین به شما مبلغی را که از حسابهای شما به سرقت رفته اند (که توسط منابع دیگر تحت پوشش آنها نیستند) سرقت کرده اند تا حد مجاز برنامه شما.

از LifeLock دیدن کنید

تجزیه و تحلیل برنامه های LifeLock

اکنون درک بهتر از سرقت هویت و اشکال مختلف آن را دارید. با استفاده از این دانش ، اجازه دهید نگاهی دقیق تر به سه برنامه اصلی ارائه شده توسط LifeLock بیندازیم. به طور خاص ، بررسی انواع حفاظت از سرقت هویت که آنها را رصد کرده و شما را هشدار می دهند. در ابتدا به ویژگی های مشترک همه برنامه های LifeLock خواهیم پرداخت. سپس نگاهی دقیق تر به آنچه هر طرح نظارت می کند و هشدارهای لازم را ارائه می دهد ، خواهیم داشت.

ویژگی های مشترک برای همه برنامه های LifeLock

 • متخصصان ترمیم هویت مستقر در ایالات متحده – اگر هویت شما به خطر بیفتد ، یک متخصص به شما کمک می کند تا آن را بازیابی کنید
 • پشتیبانی 24/7 عضو زنده – همه مشترکین به نمایندگان آموزش هویت آموزش دیده دسترسی دارند که می توانند به سوالات خود پاسخ دهند.
 • پیشنهادات کارت اعتباری از قبل تأیید شده را کاهش دهید – LifeLock خواهان حذف شما از لیست کارتهای اعتباری از پیش تصویب شده است. شما می توانید این کار را به صورت رایگان در وب سایت رسمی ایجاد شده توسط دفاتر اعتباری انجام دهید ، اما خوشحال می شود که آن را بعنوان راحتی دیگری از سرویس LifeLock ارائه دهد..
 • محافظت از کیف پول را از دست داده است – در صورت گم شدن یا کیف پول کیف پول یا کیف پول ، با آنها تماس بگیرید و یکی از نمایندگان آنها به شما کمک می کند کارت های اعتباری / بدهی ، مجوز راننده ، کارت های بیمه و سایر اسناد را لغو یا جایگزین کنید. آنها همچنین می توانند برای بازپرداخت هرگونه وجهی كه گم شده اند راهنمایی كنند.
 • مانیتور حریم خصوصی LifeLock – آنها سایتهای جستجوی افراد را برای اطلاعات شما اسکن می کنند و به شما می گویند برای انتخاب کسانی که نمی خواهید در آن ظاهر شوید چه کاری باید انجام دهید. این امر باعث می شود تا رد پای PII شما در وب محدود شود و اطلاعات دزد مورد نیاز را برای سارقان هویت دشوارتر کند.
 • سیستم هشدار هویت LifeLock – LifeLock برای به دست آوردن اعتبار و برخی خدمات دیگر ، برای استفاده تقلب یا مشکوک از SSN ، نام ، آدرس یا تاریخ تولد شما نظارت خواهد کرد. در صورت یافتن آنها ، آنها را از طریق متن ، ایمیل یا تلفن به شما هشدار می دهند. این هشدارها تعاملی هستند و نیاز به پاسخ شما دارند تا تأیید کنند که می تواند نشان دهد هویت شما ربوده شده است.

برنامه استاندارد LifeLock

هشدارهای ارائه شده توسط برنامه استاندارد شامل موارد زیر است:

 • اطلاعات شخصی شما در مورد برنامه های خدمات و اعتبار – این هشدارها با به شما امکان می دهد از برنامه های اعتباری تقلبی ساخته شده با استفاده از اطلاعات شخصی خود ، میزان امنیت سرقت هویت مالی را فراهم کنید. امتناع از پیشنهادهای اعتباری از پیش تصویب شده به شما کمک می کند تا بر این موضوع نظارت داشته باشید.
 • اطلاعات شخصی شما در وب Dark – هشدارهای ایجاد شده توسط اسکن هزاران وب سایت Dark برای وجود PII شما می توانند به شما هشدار دهند که هوشیاری خود را افزایش دهید زیرا خطر سرقت هویت شما به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. حتماً باید یک هشدار تقلب 7 ساله در کنار دفاتر اعتباری قرار داده شده و فکر کنید که یخ روی آنها قرار دارد. عوامل LifeLock می توانند به شما در تجزیه و تحلیل ریسک ، گزینه های موجود کمک کرده و اقداماتی را برای کمک به نظارت دقیق تر بر این امر انجام دهند.
 • درخواست تغییر آدرس شما – دانستن اینکه ممکن است شخصی بدون اطلاع شما آدرس شما را تغییر دهد می تواند شما را به سرقت هویت احتمالی مالی ، سرقت هویت مالیاتی ، سرقت هویت پزشکی و بیمه و سایر افراد هشدار دهد زیرا این معمولاً اولین قدم در بسیاری از انواع سرقت هویت است..
 • اطلاعات شخصی جعلی متصل به هویت خود را – این مسئله به شما هشدار می دهد که شخصی در تلاش است از SSN شما برای تأمین هویت جدید استفاده کند. این هویت جدید سپس می تواند برای ایجاد اسناد جدید مالی ، پزشکی و معتبر مورد استفاده قرار گیرد. از آنجا که آنها از SSN شما استفاده می کنند ، بسیاری از این موارد می توانند دیگران را در مورد هویت واقعی شما دخالت و سردرگم کنند.

همانطور که مشاهده می کنید ، حتی برنامه استاندارد LifeLock می تواند از محافظت اساسی در برابر بسیاری از انواع سرقت هویت برخوردار باشد. این گزینه گزینه کمتری را برای کسانی فراهم می کند که امور مالی ممکن است نیاز به سطح بالاتری از نظارت بر سرقت هویت نداشته باشد یا از آن پشتیبانی کند. Standard LifeLock همچنین شامل نظارت بر اعتبار از طریق یک دفتر است.

همانطور که برخی دیگر اشاره کرده اند که LifeLock از Equifax به عنوان دفتر اصلی خود برای نظارت بر اعتبار استفاده می کند. با توجه به نقض داده اخیر Equifax ، این ممکن است برخی از خوانندگان را نگران کند. برای پرداختن به این LifeLock اظهار داشته است که هیچ یک از اطلاعات مشترک آنها در نقض اخیر درگیر نشده است. با این وجود ، آنها در حال بررسی تحقیقات فعلی هستند و در انتظار نتیجه گیری آن هستند. در این مرحله ، آنها داده های Equifax مشترک خود را بررسی کرده و هرگونه اقدام لازم را برای اطمینان از ادامه امنیت آن انجام می دهند.

از LifeLock دیدن کنید

برنامه مزیت LifeLock

برنامه مزایای LifeLock همه هشدارهای مربوط به استاندارد LifeLock را به همراه موارد اضافی زیر ارائه می دهد:

 • اطلاعات شخصی شما در مورد سوابق بازداشت کیفری و رزرو دادگاه – اسکن LifeLock گسترش یافته است که شامل بازداشت و سوابق دادگاه برای نام و تاریخ تولد شما می باشد. این به شما امکان می دهد تا ببینید که آیا شخصی از PII شما برای ارتکاب برخی از کلاهبرداری های جنایی استفاده کرده است و قبل از اینکه مقامات به دنبال شما نباشند ، در صورت عدم موفقیت مجرمان به دادگاه ، قدم هایی را برای تصحیح این قدم بردارند..
 • نقض در مقیاس بزرگ – هنگام وقوع خرابی های جدید ، هشدارهایی دریافت خواهید کرد تا بتوانید اطمینان حاصل کنید که PII شما در یکی از آنها به خطر نیفتد..
 • برداشت وجه نقد ، نقل و انتقالات و خریدهای بزرگ از حسابهای اعتباری ، چک و پس انداز شما – LifeLock با ارائه اطلاعات مربوط به اعتبار حساب شما ، قادر به نظارت بر حسابهای موجود خود و هشدار از معاملات شما به نظر مشکوک است. این امر به شما امکان می دهد نه تنها هنگامی که شخصی سعی در ایجاد حساب های جدید به نام شما دارد بلکه نظارت بر حساب های موجود را نیز نظارت کنید.

برای کسانی که منابع مالی بیشتری دارند ، برنامه مزیت LifeLock ممکن است انتخاب بهتری باشد زیرا باعث افزایش پوشش اسکن از آنچه در برنامه استاندارد آنها ارائه شده است. این امر به LifeLock اجازه می دهد تا در برابر اشکال مختلف تقلب در هویت جنایی محافظت بیشتری را به شما ارائه دهد. همچنین محافظت شما در برابر SSN ، مالی و سایر انواع سرقت هویت را افزایش می دهد. اعضای LifeLock Advantage همچنین از طریق یک دفتر (Equifax) نظارت بر اعتبار را دریافت می کنند و یک گزارش اعتباری سالانه و نمره از آنها دریافت می کنند.

برنامه LifeLock Ultimate Plus

برنامه LifeLock Ultimate Plus شامل کلیه هشدارهای دو برنامه سطح پایین به همراه نظارت اضافی و هشدارهای زیر است:

 • برنامه های حساب جدید بانکی با اطلاعات شخصی شما – اسکن و نظارت گسترش یافته است تا به دنبال ایجاد حساب های جدید چک و پس انداز در سراسر ایالات متحده باشید.
 • تصاحب یا نام جدیدی که به حسابهای بانکی شما اضافه شده است – LifeLock حسابهای موجود شما را برای تلاشهای تصاحب یا اضافه کردن نامهای غیرمجاز اضافه شده به آنها نظارت می کند.
 • سرمایه گذاری / 401 (k) فعالیت حساب – حسابهایی را که در طول زندگی ایجاد کرده اید در برابر دستکاری نظارت کنید. این می تواند شما را نسبت به برداشت های کلاهبرداری ، نقل و انتقال ترازو یا سایر معاملات هشدار دهد.
 • اطلاعات شخصی شما در شبکه های اشتراک فایل – نظارت و هشدارها گسترش خواهد یافت تا شامل استفاده از نام ، SSN ، تاریخ تولد یا اطلاعات تماس در وب سایتهای مشترک ویدیویی ، صوتی ، عکس و اشتراک فایل ها باشد. این می تواند شما را به فردی که از هویت شما استفاده می کند برای دریافت این کالاها یا ارسال رسانه به نام شما هشدار دهد.
 • نام شما در رجیستری متخلف جنسی – این می تواند به شما اطلاع دهد که آیا نام شما به اشتباه به این رجیستری اضافه شده است تا بتوانید سریعاً مراحل حذف آن را آغاز کنید. این امر می تواند بسیار دشوار باشد ، زیرا نام های اضافه شده به این رجیستری در آن وجود دارد و داشتن یک عامل آموزش دیده LifeLock برای کمک به حذف نام شما بسیار مهم است..
 • پشتیبانی اعضای برتر – برای سؤالات خود دسترسی اولویت به نمایندگان پشتیبانی را خواهید داشت.
  PureVPN Review 2023

برنامه LifeLock Ultimate Plus بهترین محافظت کلی در برابر انواع اشکال سرقت هویت را فراهم می کند اما همچنین گران ترین آن است. بنابراین بهترین گزینه برای افرادی است که مالی و سبک زندگی به آن نیاز دارند. افرادی که مسئولیت اصلی وفاداری را برای خانواده شما دارند ، کاندیدای خوبی برای این محافظت در برابر سرقت هویت اضافی هستند. اعضا همچنین نظارت اعتباری Equifax ، Experian و TransUnion و همچنین گزارش ها و نمرات اعتباری سالانه را از هر یک دریافت می کنند. علاوه بر این ، شما همچنین نمرات اعتباری ماهانه از Equifax دریافت خواهید کرد.

برنامه های حفاظت از تقلب هویت کمکی LifeLock

پس از داشتن یک حساب اولیه LifeLock ، می توانید دو نوع برنامه کمکی را خریداری کنید: LifeLock Junior برای فرزندان خود و LifeLock ارشد برای والدین. این به شما امکان می دهد تا از تمام اعضای خانواده خود محافظت و نظارت کنید.

ویژگی های Junior LifeLock

 • سیستم هشدار هویت LifeLock
 • بازپرداخت وجوه سرقت شده
 • ضمانت خدمات برای وکلا و کارشناسان
 • نظارت بر وب سایت بازار سیاه
 • تشخیص پرونده اعتباری
 • جستجوهای اشتراک شبکه
 • محافظت از کیف پول را از دست داده است
 • پشتیبانی از ترمیم هویت
  قیمت: 5.99 دلار در ماه یا 65 دلار در سال

بیشتر این موارد قبلاً توضیح داده شده است تا در اینجا دیگر تکرار نشوند. نکته خاص ، شناسایی پرونده اعتباری است که اغلب نشانه ای از به خطر افتادن هویت فرزند شما است. علاوه بر این ، جستجوهای شبکه به اشتراک گذاری فایل نیز قابل توجه است زیرا کودکان اغلب از چنین سایتهایی برای بارگیری موسیقی و سایر رسانه ها استفاده می کنند.

آخرین برنامه کمکی LifeLock Senior است. عضویت والدین در این طرح به آنها امکان می دهد و همچنین شما می توانید هشدارهای PII آنها را کنترل کنید. اجازه آنها برای تنظیم این امر ضروری است. این به شما امکان می دهد تا به جای آنها به هشدارها پاسخ داده و از آنها در مقابل سرقت هویت محافظت کنید.

ویژگی های ارشد LifeLock

 • پشتیبانی اعضا & تیم مرمت مستقر در ایالات متحده
 • بانک & هشدار فعالیت کارت اعتباری
 • برداشت حساب بانکی و هشدارهای حساب جدید
 • هشدار فعالیت سرمایه گذاری / 401 (k) حساب
 • نظارت بر عنوان صفحه اصلی
 • تأیید تغییر آدرس
 • نظارت بر وب سایت بازار سیاه
 • محافظت از کیف پول را از دست داده است
 • سیستم هشدار هویت LifeLock
 • اعلان های مربوط به نقض اطلاعات
 • نظارت بر هویت ساختگی
 • سوابق دادگاه اسکن
 • پیشنهادات کارت اعتباری از پیش تصویب شده کاهش یافته است
  قیمت: 19.99 $ / ماه

جای تعجب نیست که این حساب دارای بسیاری از ویژگیهای موجود در عضویت Ultimate Plus با اضافه کردن نظارت بر عنوان خانه است. خانه آنها غالباً یک دارایی بزرگ برای والدین فرزندان بزرگسالی است و بنابراین هدف اصلی کسانی است که قصد جنایی دارند. توانایی نظارت بر آن برای وامها ، وامها یا تغییرات دیگر عناوین می تواند برای حمایت از منابع مالی افراد مسن ضروری باشد.

برنامه موبایل LifeLock

Lifelock همچنین دارای یک برنامه موبایل برای دستگاههای Android و iOS است. برنامه Android به اندروید 4.2 و بالاتر نیاز دارد. برنامه iOS با iPhone ، iPad و iPod touch که در iOS 9.3 یا بالاتر اجرا می شود ، سازگار است. بارگیری برنامه موبایل آنها به شما امکان می دهد تا هشدارهای LifeLock خود را مستقیماً از طریق تلفن خود کنترل و پاسخ دهید. اگر هنوز حسابی ندارید ، می توانید از این برنامه برای ثبت نام در یکی استفاده کنید. این برنامه به شما امکان می دهد تا از کف دست خود به طور مستقیم همه حساب های تحت پوشش سطح عضویت خود را کنترل کنید. ویژگی های برنامه LifeLock شامل موارد زیر است:

 • سیستم هشدار هویت LifeLock هشدارهایی را مستقیماً به دستگاه تلفن همراه شما ارسال می کند.
 • برنامه به شما امکان می دهد بلافاصله به هشدارهای کلاهبرداری پاسخ دهید.
 • در صورت مشاهده فعالیت مشکوک می توانید با نمایندگان حفاظت از LifeLock تماس بگیرید.
 • با تماس درون برنامه می توانید با خدمات عضو LifeLock تماس بگیرید.
 • کاربران مزیت می توانند با نمره اعتباری سالانه شما به راحتی به اطلاعات اعتبار دسترسی پیدا کنند.
  اعضای Ultimate Plus نمرات اعتباری را از هر سه دفاتر اعتباری مشاهده می کنند و قادر به تغییر ماه به ماه در اطلاعات اعتباری خود هستند.

از LifeLock دیدن کنید

تاریخچه مختصر نقض های عمده

حال بگذارید نگاهی بیندازیم که چرا فکر می کنیم هرکسی نیاز به نوعی محافظت در برابر سرقت هویت دارد. ما این موضوع را با بررسی برخی از بزرگترین نقض داده ها نشان می دهیم. در مرحله بعد نشان خواهیم داد که این نقض ها در دامنه وسیعی در حال گسترش است و انتظار می رود این روند ادامه یابد.

نقض مهم داده های ایالات متحده

 • Equifax ، 2023
  حساب های مصالحه: 143 میلیون
  گرفته شده: نام ها ، SSN ها ، تاریخ تولد ، آدرس خیابان ها و برخی از شماره های گواهینامه راننده
  رخ داده است: اواسط ماه مه تا جولای 2023
  افشا شده: 7 سپتامبر 2023
 • FriendFinder ، 2016
  حساب ها به خطر افتاد: 412 میلیون
  گرفته شده: داده های کاربری و کلمات عبور ضعیف محافظت شده ، منتشر شده در انجمن های جرایم سایبری
  رخ داده: اواسط اکتبر 2016
 • Experian سپتامبر 2015
  حساب های مصالحه: 15 میلیون
  گرفته شده: نام ، آدرس ، SSN ، تاریخ تولد ، شماره شناسایی (به طور معمول گواهی راننده ، شناسنامه نظامی یا شماره گذرنامه)
  در معرض نمایش: اکتبر 2015
 • سرود ، دسامبر 2014-2015
  سوابق به خطر افتاد: 80 میلیون پرونده بیمار و کارمند
  در معرض: نام ها ، تاریخ تولد ، شماره های تأمین اجتماعی ، آدرس های ایمیل ، داده های درآمد کارمندان
  افشا شده: ژانویه 2015
 • اشلی مدیسون ، 2015
  حساب ها به خطر افتاد: 33 میلیون
  گرفته شده: آدرس های ایمیل ، نام و نام خانوادگی و شماره تلفن ها
 • eBay ، 2014
  حساب ها به خطر افتاد: 145 میلیون نفر شامل اطلاعات شخصی.
  گرفته شده: نام مشتری ، رمزهای عبور رمزگذاری شده ، آدرسهای ایمیل ، آدرسهای فیزیکی ، شماره تلفنها و تاریخ تولد
 • JPMorgan Chase ، 2014
  حساب ها به خطر افتاد: 76 میلیون خانوار و 7 میلیون مشاغل
  گرفته شده: نام کاربری ، آدرس ، شماره تلفن و آدرس ایمیل
  تحت تأثیر: اطلاعات حساس مالی و شخصی 76 میلیون خانوار و 7 میلیون مشاغل کوچک.
 • Home Depot، 2014
  حساب ها به خطر افتاد: 56 میلیون حساب کارت اعتباری و 53 میلیون آدرس ایمیل
  گرفته شده: 56 میلیون حساب کارت اعتباری و 53 میلیون آدرس ایمیل
 • یاهو ، 2014
  حساب ها به خطر افتاد: 500 میلیون
  گرفته شده: نام واقعی ، آدرس ایمیل ، تاریخ تولد و شماره تلفن و گذرواژه‌های محافظت شده با Bcrypt
  افشا شده: سپتامبر 2016
 • یاهو ، 2013
  حساب ها به خطر افتاد: یک میلیارد
  گرفته شده: نام ها ، تاریخ تولد ، آدرس های ایمیل ، سؤالات و پاسخ های امنیتی و رمزهای عبور محافظت نشده.
  افشا شده: دسامبر 2016
 • فروشگاه های هدف ، 2013
  رکورد ها به خطر افتاد: 110 میلیون
  گرفته شده: 40 میلیون کارت اعتباری / بدهی به همراه نام کامل ، آدرس ، آدرس ایمیل و شماره تلفن 70 میلیون مشتری
  افشا شده: دسامبر 2013 و ژانویه 2014
 • LinkedIn، 2012
  حساب ها به خطر افتاد: 165 میلیون (افشا شده در سال 2016)
  گرفته شده: اطلاعات کاربر و رمزهای عبور محافظت نشده
  افشا: 2012 اما تنها 6.5 میلیون حساب تأثیر پذیرفته است
 • شرکت پرداخت جهانی ، 2012
  حساب ها 1.5 میلیون حساب کارت را به خطر انداختند.
  گرفته شده: داده کارت اعتباری / بدهی
  هزینه: این شرکت گزارش داد که تخلف بیش از 90 میلیون دلار هزینه داشته است.
 • خدمات سرگرمی آنلاین سونی ، 2011
  رکورد ها به خطر افتاد: 102 میلیون
  گرفته شده: اعتبار نامه ورود ، نام ، آدرس ، شماره تلفن و آدرس ایمیل و برخی از اطلاعات کارت اعتباری
  افشا شده: 2011
 • Tricare ، 2011
  داده ها به خطر بیفتد: حدود 5 میلیون ذینفع نظامی Tricare.
 • Citibank، 2011
  حساب ها به خطر افتاد: 360،000 دارندگان کارت اعتباری.
 • سیستمهای پرداخت Heartland ، 2008-2009
  رکورد ها به خطر افتاد 130 میلیون
  گرفته شده: اطلاعات کارت اعتباری برای بیش از 250،000 مشاغل پردازش شده است
  افشا شده: 2009

تحلیل روندهای نقض داده

با نگاهی به این تخلفات ، مشخص است که تقریباً هر سال تخلفات عمده رخ داده است. علاوه بر این ، این نقض ها همیشه فوراً آشکار نمی شوند. همانطور که در نقض یاهو نشان داده شده است ، ممکن است برخی از آنها سالها کشف نشود. اغلب اوقات ، کسانی که مورد نقض قرار گرفته اند می خواهند ادعا کنند که هیچ اطلاعات اعتباری گرفته نشده است. آنچه بسیاری از مردم در تشخیص آن ناکام هستند این ساده ترین شکل سرقت هویت برای واسطه گری است. علاوه بر این ، بسیاری از این موارد نقض این امر در واقع داده هایی دارند که حتی برای سارقین هویت از اهمیت بیشتری برخوردار هستند. این شامل SSN ها ، نام ها ، تاریخ تولد ، آدرس ها و شماره های مجوز رانندگان است.

آمار نقض عمومی جمع آوری شده توسط Gemalto ، (یک شرکت ارزیابی ریسک امنیتی) و ارائه شده توسط گرافیک انفورماتیک ، نشان می دهد که سالانه تعداد فزاینده ای از پرونده ها در معرض دید قرار می گیرد. آنها از سال 2013 آمارهای مربوط به نقض داده ها را نگه داشته اند. طبق گفته های آنها بیش از 9 میلیارد پرونده از سال 2013 از بین رفته یا سرقت شده اند. این در ثانیه به 60 رکورد رسیده است. فقط در نیمه اول سال 2023 بیش از 1.9 میلیارد رکورد در معرض یا گرفته شده و یا 122 رکورد دوم به لطف دو مورد نقض مهم داده است. این آمار حتی شامل از دست رفتن داده Equifax اخیر از 143 میلیون حساب نمی شود.

این آمار همچنین نشان می دهد که سه منبع اصلی این نقض داده ها عبارتند از: شخص غیر شخصی مخرب (هک کردن / اسکیت کردن / فیشینگ) ، تصادفی / بی دقتی و خودی های مخرب. علاوه بر این ، انواع اصلی حمله سرقت هویت ، دسترسی مالی و دسترسی به حساب بود. یکی دیگر از نقایص بارز این آمار نشان می دهد که تنها 4٪ از موارد نقض درگیر حتی داده های رمزگذاری شده جزئی دارند. سرانجام ، این آمار به افزایش تعداد و دامنه نقض اطلاعات در آینده اشاره دارد. داده ها از مرکز منابع سرقت هویت به همین نتیجه گیری اشاره می کنند.

از LifeLock دیدن کنید

آناتومی تخلف از اطلاعات اعتبار دفتر

در مورد نقض داده فعلی Equifax که به طور بالقوه در معرض PII 143 میلیون مصرف کننده آمریکایی قرار گرفته است ، چیزهای زیادی نوشته شده است. با این حال ، این اولین نقض داده همراه با یکی از دفاتر اصلی اعتباری نیست. Experian سهم خود را از مسائل امنیتی نیز داشته است.

Experian T-Mobile نقض داده ها: 2015

در تاریخ 1 اکتبر 2015 ، Experian در یک خبر منتشر شده به نقض اطلاعات یکی از واحدهای تجاری آنها اما نه دفتر اعتبار مصرف کننده آن اعتراف کرد. آنها سریع اظهار داشتند که هیچ کارت پرداخت یا اطلاعات بانکی به دست نیامده است. آنها این کار را کردند زیرا مردم این کار را با این معنی که نقض جدی نیست ، پیوند می دهند. متأسفانه ، داده ها شامل PII برای تقریباً 15 میلیون مصرف کننده T-Mobile در ایالات متحده ، از جمله کسانی است که از 1 سپتامبر 2013 تا 16 سپتامبر 2015 برای خدمات پس از پرداخت T-Mobile USA یا تأمین مالی دستگاه درخواست کرده اند..

  بررسی TotalVPN

این داده ها شامل نام ها ، تاریخ تولد ، آدرس ها ، و شماره های تأمین اجتماعی و / یا یک شکل جایگزین از شناسه مانند شماره گواهینامه رانندگان و همچنین اطلاعات اضافی مورد استفاده در ارزیابی اعتبار شخصی T-Mobile است. آنها بعداً شناسه جایگزین را اصلاح كردند تا شماره گواهینامه رانندگی ، شناسه نظامی یا شماره گذرنامه را درج كند. این اطلاعات تقریباً هر چیزی است که یک دزد هویت برای جعل هویت یک فرد نیاز دارد. آنچه که در وب تاریک وجود دارد با بسته بندی فقط با چند جزئیات شخصی دیگر ، که اغلب می توانند از منابع دیگر پیدا کنند ، یک حالت کامل و ارزش بیشتر است..

حتی اگر آنها جدی بودن این نقض را زیر پا گذاشتند ، اقدامات آنها نشان داد كه آنها می دانند كه این جدی تر است. آنها این حادثه را به آژانس های مناسب گزارش دادند و شروع به صدور هشدار نامه از طریق نامه برای کسانی که آخرین آدرس ها را برای آنها داشتند. آنها همچنین به همه کسانی که در دو سال رایگان تحت نظارت نظارت بر اعتبار و خدمات حل هویت خود را تحت تأثیر قرار داده اند ، ارائه می دهند. یک سال معمولاً چیزی است که ارائه می شود. علاوه بر این ، آنها به افراد آسیب دیده گفتند كه می توانند یك یخ را در اعتبار خود با Experian قرار دهند. اما برخلاف هشدار 90 روزه تقلب ، به طور خودکار در سایر دفاتر اعتباری اعمال نمی شود. آنها همچنین هشدار دادند كه آنها شخصاً با افراد آسیب دیده تعامل نخواهند داشت و مصرف كنندگان باید نسبت به افرادی كه خواستار دریافت اطلاعات اضافی از آنها هستند ، احتیاط كنند..

بعداً آنها فاش كردند كه اگرچه SSN ها و شناسه ها رمزگذاری شده اند ، اما معتقد بودند كه آنها به خطر افتاده اند. به نظر می رسد اقداماتی که برای کاهش تخلف انجام داده اند ، این موضوع را تأیید می کند. بعداً T-Mobile به اشتراک گذاشت که Experian اقدامات زیر را انجام داد تا از وقوع یک رویداد مشابه در آینده جلوگیری کند.

 • مطمئن شوید فایروال های برنامه وب همانطور که در نظر گرفته شده کار می کنند
 • امنیت کلیدهای رمزگذاری آنها را بهبود بخشید
 • دسترسی محدود به سرور مجاز است
 • مقامات ایالات متحده و اجرای قانون بین المللی و جرائم سایبری را درگیر خود کرد
 • افزایش نظارت بر سرورهای آسیب دیده و سیستم های همراه

این فقط یک لیست جزئی از راه حل های درمانی شده توسط Experian است و به نظر می رسد تحقیقات در حال انجام است.

Equifax Breach Data: 2023

در تاریخ 7 سپتامبر 2023 ، دفتر اعتباری اعتباری ایالات متحده Equifax از نقض اطلاعاتی که از اواسط ماه مه تا ژوئیه رخ داد ، خبر داد. این نقض PII حدود 143 میلیون کاربر را به خطر انداخت.

در حالی که این بزرگترین نقض در تاریخ ایالات متحده نیست ، از نظر خطر سرقت هویت می تواند یکی از بدترین ها باشد. وقتی از آنها سؤال شد كه چقدر صبر كردند تا مردم را در مورد این نقض آگاه كنند ، پاسخ Experian شبیه به آنچه در سال 2015 توسط Experian ارائه شده است بود. آنها اظهار داشتند كه آنها برای متوقف كردن هكر اقدام كردند. سپس آنها یک ارزیابی پزشکی قانونی مستقل از نقض و دامنه آن دریافت کردند. پس از این روند پیچیده ، آنها شروع به اطلاع رسانی از افراد آسیب دیده کردند.

به نظر می رسد تحقیقات نشان می دهد که فرد متجاوز ناشناس از اشکال Apache Struts برای دسترسی به سیستم خود استفاده کرده است. برای کسانی که با آن آشنایی ندارند ، Apache Struts یک چارچوب آزاد و منبع باز است که بطور گسترده مورد استفاده قرار می گیرد و بسیاری از شرکت های Fortune 500 برای ایجاد برنامه های جاوا برای وب استفاده می کنند. هنگامی که اولین بار در ماه مارس کشف شد ، آسیب پذیری Apache Struts CVE-2023-5638 یک بهره برداری صفر در نظر گرفته شد. این بدان معنی است که می توان مورد حمله قرار گرفت زیرا هنوز هیچ پستی برای آن ایجاد نشده است. موارد آنها از این آسیب پذیری است که توسط اشخاص ثالث بدخواه استفاده می شود. مالک در تاریخ 6 مارس وصله ای را برای آن ایجاد کرد و آن را برای همه آزاد کرد ، به همراه یک توصیه قوی که در اسرع وقت از آن استفاده کنند.

Equifax مانند بسیاری از موارد نقض اخیر ، نتوانسته است اصول امنیتی (نصب وصله) را پیاده سازی کند. Equifax به دلایل نامعلومی تصمیم به اعمال نشدن پچ در سیستم خود در طی دو ماه مداخله گرفت و در نهایت مردم قیمت تصمیم خود را پرداخت کردند. متعاقباً ، مجرمان اسامی ، شماره های تأمین اجتماعی ، تاریخ تولد ، آدرس خیابان و در برخی موارد شماره گواهینامه رانندگی را بدست آوردند. ممکن است بدانید که این شبیه به اطلاعات بدست آمده توسط کسانی است که Experian را در سال 2015 هک کرده اند. شما همچنین ممکن است به یاد داشته باشید که این تنها چیزی است که یک دزد هویت برای راه اندازی فروشگاه و مرتکب انواع مختلف تقلب در هویت نیاز دارد..

علاوه بر این نقض ، گزارش های مربوط به نقض قبلی نشده گزارش شده در ماه مارس است که کاهش یافته است. این باعث می شود تعجب کنیم که چرا آنها بعد از این نقض اولیه سیستم خود را بهتر رصد نکردند. FTC همچنین در این دوره مشغول بررسی برخی از معاملات مشکوک سهام است. این تحقیقات ادامه دارد.

در نتیجه این وضعیت ، Equifax صفحه ای را در سایت خود قرار داد که می توانید نام خانوادگی و شش رقم آخر SSN خود را وارد کنید تا ببینید که آیا داده های شما ممکن است در این نقض بوده است یا خیر. صرف نظر از اینکه اطلاعات شما به خطر افتاده است ، این شرکت در صورت ارائه خدمات TrustedID Premier خود ، یک سال SSN ایالات متحده را برای همه ارائه می دهد. علاوه بر این آنها به همه اجازه می دادند تا اطلاعات اعتباری خود را به صورت رایگان یخ بزنند. آنها به دلیل افزایش حجم متقاضیان ، درمورد مشکلاتی که مردم هنگام تلاش برای استفاده از این پیشنهادات داشتند ، با انتقاداتی روبرو شده اند.

برای پرداختن به این موضوع ، Paulino do Rego Barros جونیور ، مدیرعامل موقت آنها ، یک قطعه نظر وال استریت ژورنال برای حل این مسئله ایجاد کرده است. در آن ، وی در مورد حرکت سازمان به جلو و جلب اعتماد عمومی بحث می کند. او می گوید ، متاسفم از مشکلاتی که مصرف کنندگان با وب سایت خود داشته اند. در نتیجه ، مهلت درخواست رایگان TrustedID Premier و یخ های رایگان تا پایان ژانویه تمدید شده است. او همچنین می گوید تا آن زمان Equifax سرویس جدیدی خواهد داشت که به کاربران امکان می دهد اطلاعات اعتباری Equifax خود را کنترل کنند. این امکان را به شما می دهد تا در صورت خواست پرونده اعتباری خود را قفل و باز کنید. چه چیزی بیشتر این سرویس برای زندگی رایگان خواهد بود.

از LifeLock دیدن کنید

آنچه بعد از یک نقض به اطلاعات شما می رسد?

بنابراین ، پس از برداشت ، چه اتفاقی برای PII شما می افتد؟ بعید نیست کسی که آن را سرقت کرده باشد کسی باشد که در واقع از آن برای ارتکاب کلاهبرداری هویت استفاده می کند. او ممکن است آن را برای فروش در یکی از وب سایت های Dark ارائه دهد که به عنوان مکان های جنایی بازار فعالیت می کند. اما به احتمال زیاد ، او آن را به كارگزارى ارائه می دهد كه به عنوان واسطه عمل كند و به جای او آن را در بازار بفروشد. کارگزار ممکن است آن را همانطور که در سایت بازار موجود است ارائه دهد یا ممکن است آن را به داده های دیگری که برای افزایش ارزش خود دارد اضافه کند. در هر صورت ، سرانجام در یک سایت به جایی ختم می شود و دزد هویت سرانجام آن را بدست می آورد تا بتواند برای فعالیت های کلاهبرداری خود از آن استفاده کند.

چند مورد برای این سایتها مشترک است. هرچه اطلاعات دزدی بیشتری داشته باشند ، ارزش بیشتری دارند. بسته های PII برای افراد بیشتر از بیشتر قطعات شخصی ارزش دارد. این سایت ها دارای واسطه هایی هستند که معاملات را متوقف می کنند و مطمئن هستند که هر دو طرف پایان خود را حفظ کرده اند ، مانند روش کار eBay. افرادی که داده های مفید جدیدی را ارائه می دهند اعتبار خوبی کسب می کنند و افرادی که داده های قدیمی و بی فایده ارائه می دهند اطلاعات بدی کسب می کنند. این مشابه بازخوردی است که در سایتهای قانونی مشاهده می کنید. اگر هنوز متوجه نشده اید ، این سایت ها اساساً مانند eBay برای مجرمان کار می کنند. آنها شرکتهای جنایی خوبی سازمان یافته اند.

بررسی برخی از مقالات مربوط به فروشندگان اطلاعات در بازار سیاه نشان می دهد که کارتهای اعتباری با محدودیت بالا و سایر اطلاعات هنوز هم می توانند تا 20 دلار پیش روند اما اهداف کم ارزش فقط چند دلار ارزش دارند. اعتبارنامه بیمه درمانی هنگام بسته بندی با سایر PII می تواند برای مقادیر بیشتر ، 20 دلار یا بیشتر بفروشد. این امر باعث افزایش حملات علیه اهداف صنعت مراقبت های بهداشتی می شود. بسته های کامل یا کامل هویت اشخاص دارای ارزش بیشتری هستند که بیشتر کارتهای اعتباری کم ارزش ، 15 دلار است. به همین دلیل است که نقض ها پیچیده تر می شوند و به دنبال اهداف پروفایل بالاتر مانند Experian ، Equifax ، JPMorgan و سایر مواردی هستند که به داده های این بسته دسترسی دارند. داده های مالیاتی که با سایر PII بسته بندی شده اند حتی می توانند ارزش بیشتری داشته باشند.

LifeLock Review 2023: نتیجه گیری

LifeLock از سال 2005 در حرفه حفاظت از هویت فعالیت می کند. آنها متعهد به ارائه رهبری در زمینه حفاظت از تقلب و آموزش هستند. در سال 2012 ، آنها ID: Analytics ، رهبر مدیریت ریسک هویت سازمانی را بدست آوردند. LifeLock با ترکیب راه حل های سازمانی ID Analytics و قابلیت های داده های اختصاصی و دانش مصرف کننده خود ، مجموعه ای از خدمات را ارائه داده است که می تواند شما را از سرقت هویت محافظت کند. آنها اخیراً جزئی از خانواده Symantec شده اند ، بنابراین اگر شما مشتری نورتون هستید ، می توانید برای خدمات آنها یک بسته بندی معامله دریافت کنید. اگرچه LifeLock و هیچ کس دیگری نمی تواند تضمین کند که شما قربانی سرقت هویت نخواهید شد ، اما اگر قربانی شوید ، می توانند آن را برای شما راحت تر کنند..

خدمات Lifelock سه کار اساسی برای کمک به محافظت در برابر سرقت هویت انجام می دهد یا به شما امکان می دهد آن را بگیرید و متوقف کنید. این می تواند عوارض آن را محدود کرده و بازیابی هویت شما را آسانتر کند. این سرویس ها سه سطح حفاظت را ارائه می دهند: نظارت و شناسایی ، هشدار و بازیابی. علاوه بر این ، آنها بازپرداخت بودجه برای مخارج خارج از جیب را تأمین می کنند. مانیتور حریم خصوصی LifeLock آنها به شما کمک می کند تا با اسکن اطلاعات خود در سایت های جستجو و ارائه اطلاعات در مورد عدم انتخاب آنها ، ردپای PII خود را در وب کاهش دهید..

آنها همچنین Dark Web را برای اطلاعات شما اسکن می کنند و در صورت پیدا کردن اقداماتی را برای کاهش خطر سرقت هویت شما توصیه می کنند. آنها همچنین می توانند جنبه های دیگری از زندگی شما را که شرح در شرح سه برنامه اصلی آنها در ابتدای این بررسی LifeLock است توضیح دهند. در صورت یافتن هرگونه ناهنجاری ، آنها از طریق سیستم هشدار هویت LifeLock به شما هشدار می دهند. این هشدار به پاسخ شما نیاز دارد. بسته به پاسخ شما ، آنها بیشتر تحقیق خواهند کرد. اگر مشخص شد که شما قربانی سرقت هویت هستید ، آنها اقدام به بازگرداندن هویت شما و ضربات تضمین میلیون دلاری آنها در.

آنچه ما بیشتر از این سرویس دوست داشتیم:

 • آنها برای تمام سطوح نیازهای مالی برنامه دارند.
 • 10٪ تخفیفی که آنها به خوانندگان ما ارائه می دهند.
 • 60 روز ضمانت برگشت پول.

ایده هایی برای بهبود خدمات:

 • یک برنامه خانوادگی ترکیبی اضافه کنید

آنها در حال حاضر 10٪ تخفیف برای اولین دوره اشتراک شما برای خدمات خود و همچنین یک دوره 30 روزه بدون ریسک ارائه می دهند. علاوه بر این ، آنها 60 روز ضمانت برگشت پول برای عضویت سالانه دارند. شما باید بررسی برنامه های ما را بررسی کرده و بهترین مورد را برای نیازهای خود انتخاب کرده و مجموعه خدمات آنها را برای خودتان آزمایش کنید.

از LifeLock دیدن کنید

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me