Chromecastגוגל הודיעה על חדש Chromecast לאודיו מוקדם יותר השבוע. חובבי מוזיקה בכל מקום יוכלו לחבר את מכשיר ה- Chromecast for Audio החדש לכל רמקול ולהעביר מוזיקה ישירות אליו. זה הופך כל רמקול ל- Wi-Fi תואם. מכיוון שפחות מ- 5% מהרמקולים בבתים פועלים כיום באמצעות Wi-Fi, המכשיר החדש של 35 $ בטוח מושך מעט תשומת לב. אנו שמחים לחלוק שתוכל להשתמש ב- VPN כדי למקם את מוסיקת הזרימה האהובה עליך משירותים כמו Spotify, Pandora ו- Apple Music דרך Chromecast מכל מקום בעולם..

יש כמה מגבלות ל- Chromecast for Audio החדש. בתור התחלה המכשיר מתחבר לרמקול בודד. אם אתה רוצה לנגן מוסיקה דרך מספר רמקולים תצטרך Chromecast לכל אחד מהם. גוגל פועלת להוסיף תמיכה מרובת אזורים ומתכננת להוסיף את הפונקציונליות בחודשים הבאים. לאחר שתהיה זמינה תוכל לעבור מחדר לחדר ולגרום למוזיקה שלך לעקוב אחריך באמצעות מכשירי Chromecast for Audio. אני חושב שתגלה שהזרמת מוזיקה באמצעות Wi-Fi תעניק לך איכות ואמינות טובים יותר מאשר שימוש בבלוטות ‘.

בואו נדבר על הדרך בה אתה משתמש ב- VPN עם Chromecast ומדוע תרצה להצפין את החיבור שלך. בתור התחלה, VPN יעזור לך לעקוף את כל ההגבלות הגיאוגרפיות. שירותים פופולריים כמו פנדורה, Google Play מוסיקה ו- Rdio משתמשים בחסימה גיאוגרפית כדי להגביל את הגישה למשתמשים במדינות מסוימות. הם עושים זאת על ידי התבוננות בכתובת ה- IP של המשתמשים כדי לזהות את מיקומם. VPN יאפשר לך להתחבר לשירותים דרך כתובת IP בארץ שבחרת. המשמעות היא שתוכלו ליהנות מזרם מוזיקה משירותים ברחבי העולם.

אני צריך להסביר כיצד Chromecast עובד לפני שאראה לך כיצד להריץ אותו באמצעות VPN. ה- Chromecast לאודיו החדש עובד דומה מאוד למקביל הווידיאו שלו. תוכלו להעביר מוזיקה בקלות ממכשיר ה- iPhone, iPad, טלפון / טאבלט אנדרואיד, Windows או Mac. אין הרבה מההתקנה של המכשיר. אתה פשוט מחבר אותו לרמקול שלך. המכשיר תומך בחיבורי RCA, 3.5 מ”מ וחיבור אופטי, כך שיש לך כמה אפשרויות תלויות ביכולות הרמקולים שלך. שוב תצטרך Chromecast נפרד לכל רמקול עליו תרצה להאזין למוזיקה.

מכשירי ה- VPN שנמליץ ונדגים יעבדו עם כל המכשירים הנתמכים על ידי Chromecast. סביר להניח שרוב האנשים ישתמשו בסמארטפון או בטאבלט שלהם כדי להעביר. מסיבה זו נתמקד בספקי VPN שיש להם אפליקציות סלולריות מעוצבות היטב. באופן כללי אתה יכול לצפות לשלם 5 עד 10 $ לחודש עבור גישה ל- VPN. בתמורה תוכל לגשת לשירותי סטרימינג ואתרים פופולריים אחרים שאחרת ייחסמו באזורים אחרים בעולם. VPN גם יצפין את הנתונים שלך ויסייע בהגנה על פרטיותך המקוונת. אותם VPNs יעזרו לך לגשת לשירותי וידאו זורמים כמו Netflix מחוץ לארה”ב.

ה- VPN הטובים ביותר ליציקת מוסיקה עם Chromecast

ראשית עליך למצוא שירות VPN אמין. להאזנה לשמע זורם תרצו אחד עם שרתי VPN מהירים במדינה שאליה אתם מתכננים להתחבר, במקרה שלנו ארצות הברית. מכיוון שחלק מהשירותים חסומים מחוץ לארה”ב, נשתף ספקי VPN עם רשתות גדולות. ברצוננו להודות לכל שלושת שירותי ה- VPN שהציעו למבקרים שלנו הנחה עמוקה. חסוך עד 60% הנחה ב- VPN ללא הגבלה כדי לבטל חסימת הגבלות גיאוגרפיות ולהגנה על פרטיותך.

מאוורר RankVPN ServiceVPN
מחיר ביקור
SiteServer
מיקומים לא
LogsBrowser
הרחבות סמארט
DNS
1 ExpressVPN 6.67 דולר ExpressVPN 160 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
2 NordVPN 3.49 $ NordVPN 87 תיבת סימון תיבת סימון תיבת סימון
3 גישה פרטית לאינטרנט 2.85 דולר PIA 49 תיבת סימון תיבת סימון

כיצד להשתמש ב- VPN להעברת אודיו באמצעות Chromecast

אני אשתמש ExpressVPN לדוגמא כיצד להשתמש בשירות VPN להעברת מוסיקה. ראשית, תרצה להוריד את לקוח ה- VPN. ExpressVPN מציע תוכנת לקוח בחינם עבור Windows, Mac ו- Linux. בנוסף לאפליקציות בחינם עבור iOS ו- Android.

כעת, לאחר שהייתה לך הזדמנות להוריד ולהתקין את התוכנה, הגיע הזמן להתחבר. הפעל את לקוח ExpressVPN ובחר מיקום שרת. אנו נלך אותך צעד אחר צעד באמצעות לקוח Windows שלהם.

מיקומי שרת ExpressVPN

  • מכיוון שהרבה גיימרים אוהבים להתחבר לשרתים בארה”ב, השתמשנו במדינה זו למדריך שלנו. ל- ExpressVPN רשת שרתים גדולה הממוקמת בכל רחבי העולם.
  • אנו ממליצים לבחור OpenVPN (TCP) או (UDP). לצורך הזרמת סרטונים מאתרים כמו YouTube אנו משתמשים ב- OpenVPN (UDP) מכיוון שהם מהירים יותר מ- TCP. הם תומכים גם ב- PPTP, L2TP ו- SSTP. אנו עדיין ממליצים על OpenVPN UDP עבור התמהיל הטוב ביותר של מהירות והגנה על פרטיות.
  • לחץ על כפתור החיבור הגדול והעגול. לאחר מספר שניות תראה שהמגן סביב הכפתור הופך לירוק. תהיה גם הודעה שתודיע לך ש- VPN פועל.
  • כעת יש לך כתובת IP בארה”ב, ככל שיכול לדעת באינטרנט. ככאלה, תוכלו להגיע לכל אתר כאילו ישבתם שם. כך גם אם אתה מתחבר לשרת בבריטניה או בכל מקום אחר בעולם.

הנה לך. עכשיו כשיש לך כתובת IP משרת ExpressVPN בניו יורק, אתה יכול לגלוש באינטרנט כאילו אתה באמת נמצא שם. תוכלו לחקור אתרים פופולריים אחרים ולבטל את חסימת ההגבלות הגיאוגרפיות. עם כל כך הרבה נסיעות בעולם עכשיו, היכולת להאזין למוזיקה ולצפות באירועים המכוונים לאזור ספציפי זה דבר טוב.

כפי שאתה יכול לראות בבירור, VPN טוב הוא שער לתוכן ברחבי העולם. גם אם אתה גר בארה”ב, ללא VPN היית נעצר מלהנות משירותים במדינות אחרות. אם אתה גר מחוץ לארצות הברית, השירות יכול גם לעזור לך לגשת לשירותים פופולריים בארה”ב כמו נטפליקס, הולו ופנדורה. למרות שחלק מאותם שירותים עשויים להיות זמינים במדינות אחרות כמו במקרה של נטפליקס, הספריה שונה בהרבה. עדיין תזדקק לחשבון לשירותים כמו נטפליקס, אך ה- VPN יסייע לך לצפות בתוכניות טלוויזיה וסרטים אמריקאיים בנטפליקס בין אם ישבת בארצות הברית או באזור אחר אליו תרצה לגשת..

תיהנה מהמוזיקה המועדפת עליך בקול רם וברור באמצעות Chromecast for Audio. אנא שתפו את הפוסט הזה עם חבריך, כך שהם יוכלו ליהנות מזרם מוזיקה מכל מקום בעולם באמצעות VPN. עקבו אחרינו בטוויטר @VPNFan לקבלת מבצעים ומדריכים אחרונים.