H1Z1 Battle RoyaleH1Z1 یکی از اولین بازی های Battle Royal بود. اخیراً به صورت رایگان در PS4 قرار داده شده است. این نسخه قبلاً دارای نسخه PC در Steam و نسخه Xbox One در آینده است. H1Z1 موارد زیر را به خود جلب کرده است و در نتیجه سرورها با تأخیر ، بارهای طولانی و اتصالات بد با مشکل روبرو شده اند. برای رفع این مشکلات ، من یک VPN را پیشنهاد می کنم. هنگامی که به یک سرور VPN وصل می شوید ، یک آدرس IP در آن منطقه به شما اختصاص می دهد. اگر مکانی را انتخاب کنید که نزدیک سروری باشد که روی آن بازی می کنید می توانید تاخیر را کاهش دهید ، زمان پینگ را بهبود ببخشید و از بسیاری از مشکلات اتصال مراقبت کنید. از آنجا که IP شما نیست ، از حملات DDoS نیز محافظت می کنید. این امر به اطمینان از گیم پلی سریع و ایمن برای گیمرهای معمولی و حرفه ای کمک می کند.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsKill
SwitchSmart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 دسترسی به اینترنت خصوصی 2.85 دلار PIA 49 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 CyberGhost 2.75 دلار CyberGhost 80 کادر انتخاب کادر انتخاب
5 IPVanish $ 3.25 IPVanish 76 کادر انتخاب کادر انتخاب

H1Z1 دارای سه حالت اصلی بازی در PS4 است. این انفرادی ، دوئل و گروه های پنج گانه را دارد. هر بازی به طور مشابه. در انفرادی شما با 100 بازیکن مخالف هستید که سعی می کنند آخرین نفر برای زنده ماندن باشید. در دوئل و پنجم شما با یک تیم هستید اما هدف یکی است. توجه داشته باشید که می توانید دو نفره و پنج بازی را به تنهایی انجام دهید زیرا این بازی شما را با بازیکنان دیگر اضافه می کند یا به شما اجازه می دهد با اعضای کمتری در تیم خود بازی کنید. اگر نمی توانید به همان بازی دوستان خود وصل شوید ، توصیه می کنم برنامه را مجدداً راه اندازی کنید. هر وقت این کار را کردم این اشکال را برطرف می کند.

پس از شروع بازی ، می توانید به مکان چتر نجات دهید. شما در یک مکان تصادفی روی نقشه سقوط خواهید کرد ، اما این به همراه تیم شما خواهد بود. من آموخته ام که سریع ترین راه چتر نجات بر روی کنسول می رود. شما سریعتر و دقیق تر حرکت خواهید کرد. وقتی به زمین برخورد می کنید ، می خواهید به دنبال تجهیزات بگردید. زره ها ، بسته های بهداشتی ، کلاه ایمنی ، کوله پشتی و سلاح را انتخاب کنید. تا جایی که می توانید چنگ بزنید تا در این راه کمک کنید. نادر بودن تجهیزات به این ترتیب پیش می رود: سفید ، سبز ، بنفش ، طلا ، با طلا بسیار نادر است. بهترین راه برای یافتن قطره های سبز در جعبه های نظامی است. وقتی به یکی نزدیک باشید ، تداخل رادیویی دریافت خواهید کرد. در مورد آیتم های بنفش و طلایی ، می توانید اکثر آن دسته از قطره های عرضه را پیدا کنید که به سختی در پایان مسابقات بازی می شوند. قطرات بنفش در ابتدا ظاهر می شوند و بسیار فراوان هستند. قطره های طلا به سختی می آیند و تنها یک مورد طلایی را به همراه چند مورد بنفش درج می کنید.

بازی با دیدن اینکه باید به سرعت در اطراف یک نقشه بزرگ سفر کنید ، بازی دارای وسایل نقلیه است. می توانید ATV ، جیپ ها ، کامیون ها و ماشین های پلیس را پیدا کنید. ATV بسیار سریع است ، اما هیچ محافظی ارائه نمی دهد. جیپ ها سریعتر ، اما راحت تر تلنگر هستند. همچنین شلیک کردن آنها سخت تر است. کامیون ها کند هستند ، اما آنها به سختی قابل جابجایی هستند و به راحتی شلیک می شوند. ماشین های پلیس بسیار سریع ، سخت پرچم و محافظت می شوند. تمام اتومبیل ها برای شرایط اضطراری دارای یک تقویت نیترو هستند. تنها طرف پایین وسایل نقلیه این است که نمی توانید در حالی که ماشین در حال حرکت است بهبود یابد.

  بهترین VPN برای برزیل

برای سریعتر کردن بازی ، دایره ای از گاز سمی به آرامی باعث کاهش ناحیه قابل پخش در بازی می شود. یکی از اصلی ترین دلایلی که اتومبیل در بازی وجود دارد ، جلوگیری از بنزین است. برای ماندن در دایره و فراهم آوردن پوشش در مسابقات دعوا ، باید از وسیله نقلیه خود استفاده کنید. اطمینان حاصل کنید که اگر در آتش باشد از وسیله نقلیه خود دور می شوید زیرا تمایل دارند به راحتی منفجر شوند. یکی از استراتژی های دریافت ماشین که برای من کار کرده است ، سرقت یکی از تیم های دیگر است. این بسیار آسان است اکثر بازیکنان دوست دارند بیرون بیایند و شلیک کنند. این هیچ کس را در وسیله نقلیه قرار نمی دهد. تمام کاری که شما باید انجام دهید این است که به سمت اتومبیل آنها سوار شوید و هنگام شلیک آن را بگیرید. اگر صدمه زیادی ندیده اید می خواهید آنها را فرار کنید. این کار چندین بار برای تیم من کار کرده است و غالباً روش خوبی برای از بین بردن تیم ها در حالی که صدمه زیادی وارد نمی کند ، است.

H1Z1 گیم پلی بسیار خوبی را ارائه می دهد. این ویژگی های بسیاری دارد که آن را از سایر بازی های ژانر خود جدا می کند. از آنجا که H1Z1 در کنسول جدید است ، می توانید برخی از مشکلات فنی را انتظار داشته باشید. در اتصال ، تأخیر و زمان بارگذاری مشکل دارد ، اما همه اینها قابل رفع هستند. این بازی هنوز در بتا است و مطمئناً با گذشت زمان بهتر می شود. H1Z1 یک بازی رایگان است که مطمئنم شما و دوستانتان از بازی لذت خواهید برد.

یک بار دیگر توصیه می کنم از VPN برای پخش H1Z1 استفاده کنید. VPN یک آدرس IP از محل سرور مورد نظر شما ارائه می دهد. همچنین باعث بهبود تاخیر ، پایین آمدن پینگ و محافظت از شما در برابر حملات DDoS می شود. یک VPN می تواند در جلوگیری از محدودیت های جغرافیایی و دیوار آتش در مدرسه یا محل کار به شما کمک کند.

بیایید مستقیماً به داخل آن بپردازیم و به بهترین VPN های H1Z1 نگاهی بیندازیم.

1. بهترین VPN برای H1Z1: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ماه ثبت نام کنید و 3 ماه رایگان در VPN دارای رتبه 1 دریافت کنید

ExpressVPN دسترسی سریع VPN را با MediaStreamer جمع آوری می کند که به عنوان یک سرویس هوشمند DNS برای انسداد دسترسی به محتویات محدود جغرافیایی عمل می کند. سرویس VPN به رمزگذاری ارتباط شما و رفع انسداد رویدادهای زنده ورزشی کمک می کند. شما حتی لیستی از جدیدترین سرگرمی های زنده و رویدادهای ورزشی را در وب سایت آنها مشاهده خواهید کرد. قرار گرفتن در جزایر ویرجین بریتانیا ExpressVPN را در خارج از 5 کشور چشم و 14 کشور چشم قرار می دهد. آنها سیاستی را برای ورود به سیستم حفظ می كنند كه طی سالها از طریق درخواستهای حقوقی برجسته تأیید شده است.

ExpressVPN یک شبکه VPN بسیار بزرگ را مدیریت می کند. فراتر از ایالات متحده ، شبکه ExpressVPN هزاران سرور در مکانهای کلیدی دارد تا به محافظت از حریم شخصی کاربران خود کمک کند. شما می توانید از شبکه آنها برای محافظت از حریم خصوصی ، رفع انسداد سانسور و تماشای خدمات جریان دلخواه خود از هرجایی استفاده کنید.

  بهترین VPN برای Eero WiFi

شاید بزرگترین مزیت استفاده از ExpressVPN پشتیبانی از آنها برای طیف گسترده ای از دستگاه ها باشد. ExpressVPN نرم افزار اختصاصی VPN را برای Windows ، Mac ، iOS و Android ارائه می دهد. به طور همزمان از حداکثر 3 اتصال همزمان از دسک تاپ و موبایل خود متصل شوید. همچنین می توانید پسوند وب ExpressVPN را برای Chrome یا Firefox نصب کنید. آیا می خواهید از یک شبکه خانگی خود با یک حساب VPN استفاده کنید؟ در این صورت می توانید از برنامه روتر ExpressVPN استفاده کنید تا همه راه‌اندازی شود. ویژگی MediaStreamer پشتیبانی هوشمند DNS را به دستگاه هایی مانند کنسول های بازی (PS4 ، Xbox One ، Nintendo Switch و غیره) ، جعبه های رسانه ای (Apple TV ، Roku ، Nvidia Shield TV و غیره) و تلویزیون های هوشمند اضافه می کند..

کوپن ExpressVPNبا 12 ماه اعتبار شماره 1 VPN ما 49٪ صرفه جویی کنید و 3 ماه رایگان دریافت کنید

ExpressVPN در تست های سرعت ما بسیار خوب عمل کرد. آنها یک انتخاب عالی برای حفظ حریم خصوصی و رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی هستند. پشتیبانی مشتری برای ارائه کمک و پاسخ به هرگونه سؤال 24/7 در دسترس است. با بهترین اعتماد به نفس از بهترین VPN لذت ببرید زیرا ExpressVPN 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

از ExpressVPN بازدید کنید

2. بهترین VPN برای H1Z1: NordVPN

NordVPN

NordVPN در پاناما مستقر است که برخی از کاربران ترجیح می دهند از یک شرکت VPN که در واقع مقر آن در ایالات متحده است استفاده کنند. خواهید فهمید که NordVPN دارای سرورهایی در سرتاسر کشور است. اعضا با قیمتی بسیار مناسب به شبکه خود در ایالات متحده و خارج از کشور دسترسی کامل دارند.

در صورتی که در یک حساب طولانی مدت مشترک شوید ، متوجه خواهید شد که NordVPN بهترین خدمات برای قیمت را دارد. همه کاربران دسترسی کامل به نرم افزار شبکه و نرم افزار خود دارند. می توانید با استفاده از سرویس دهنده VPN برای ویندوز یا مک متصل شوید. آنها همچنین دارای برنامه آسان برای استفاده از موبایل برای دستگاه های Android و iOS (iPhone ، iPad) هستند.

آیا می خواهید به خدمات جریان مانند Netflix ، Amazon Prime Video یا iPlayer بی بی سی از هر جای دنیا دسترسی داشته باشید؟ اگر چنین باشد NordVPN یک انتخاب عالی است. آنها تنها یك سرویس VPN هستند كه هنوز می توانند Netflix را مسدود كنند. با ضمانت 30 روزه برگشت پول می توانید برای خدمات نامحدود VPN و SmartDNS ثبت نام کنید.

از NordVPN بازدید کنید

3. بهترین VPN برای H1Z1: PIA

دسترسی به اینترنت خصوصی

دسترسی به اینترنت خصوصی (PIA) گزینه های مختلفی را در اختیار کاربران قرار می دهد. بر خلاف گذشته ، دیگر نیازی به تنظیم پروفایل برای هر سرور VPN نیست. اکنون می توانید به 33 مکان سرور آنها متصل شوید. همانطور که در زیر می بینید ، تیم PIA سرورهای خود را بر اساس منطقه ، کشور و شهر ترتیب داده است. مکانهای سرور به ترتیب کشور با ترتیب حروف الفبا ذکر شده اند.

بسیاری از کاربران تورنت که عاشق دسترسی به اینترنت خصوصی هستند وجود دارد. این سرویس شامل ویژگی هایی است که در صورت قطع شدن اتصال به سرویس آنها ، سیستم شما از برقراری ارتباط جلوگیری می کند. به این معنا که اگر دسترسی VPN رمزگذاری شده شما به هر دلیلی کاهش یابد باعث می شود امنیت شما حفظ شود.

تیم PIA وقتی به سرویس گیرنده ویندوز خود می آید سوئیچ قتل اینترنتی را در بر می گیرد. سوئیچ kill باعث اتصال اینترنت شما در هر زمان VPN خراب می شود. برای کسانی که مایل به اطمینان از ناشناس بودن هستند ، واقعاً می تواند مفید باشد. دسترسی به اینترنت خصوصی ضمانت برگشت 7 روزه به اعضا را می دهد.

  بهترین VPN برای Samsung Galaxy Tab S6 سامسونگ

از دسترسی به اینترنت خصوصی بازدید کنید

4. بهترین VPN برای H1Z1: CyberGhost

CyberGhost

CyberGhost در سال 2001 توسط 7 عضو تیم جوان مشتاق در بخارست ، رومانی تأسیس شد. از آن زمان این شرکت به یکی از بزرگترین خدمات VPN در جهان تبدیل شده است. تیم 50 نفره عضو بیشتر روی محافظت از حریم خصوصی کاربران تمرکز دارد. رابرت ناپ ، بنیانگذار و مدیرعامل ، همچنان هدایت این تیم را حتی پس از پیوستن به گروه Crossrider در سال 2023 ادامه می دهد. از آن زمان شبکه CyberGhost کاملاً گسترش یافته است.

CyberGhost ترکیبی خوب از مکان های سرور ، رمزگذاری قوی و امکان انسداد سرویس های جریان محبوب مانند Netflix ، YouTube Red و Amazon Prime را ارائه می دهد. برخی از کانالها حتی به شما اجازه می دهند محدودیت های جغرافیایی را برای چندین منطقه از حالت مسدود کنید. به عنوان مثال ، می توانید به محتوای ویدیوی Amazon Prime در ایالات متحده ، آلمان یا انگلیس دسترسی پیدا کنید. سرویس گیرنده ویندوز همچنین به شما امکان گشت و گذار ناشناس ، محافظت از WiFi ، تورنت ناشناس ، رفع انسداد وب سایت های اصلی (Google ، Facebook Instagram و غیره) را داده و سرور را انتخاب می کند.

مشتری CyberGhost VPN یکی از موارد مورد علاقه ما است. استفاده از آن بسیار آسان است و شامل چندین ویژگی پیشرفته برای کمک به حفظ حریم خصوصی آنلاین شما است. آنها یک تیم توسعه در آلمان دارند که به طور مداوم ویژگی هایی را به برنامه های مشتری و موبایل اضافه می کند. شما می توانید برای دسترسی کامل به شبکه CyberGhost با ضمانت برگشت پول 45 روزه ثبت نام کنید.

از CyberGhost بازدید کنید

5. بهترین VPN برای H1Z1: IPVanish

IPVanish

ایالات متحده آمریکا دارای چندین سرویس محبوب محبوب VPN است ، اما هیچ یک سریعتر از IPVanish نیست. ما از تجربه شخصی می دانیم که IPVanish فارغ از اینکه در کدام کشور از کشور واقع شوید ، بسیار خوب کار خواهد کرد. سرورهای آنها سریع هستند و سرویس VPN دارای مکان های سرور بیشتری در ایالات متحده از بیشتر ارائه دهندگان VPN است..

همراه با ردپای بزرگ در ایالات متحده ، IPVanish میزبان سرورهایی در هر قاره به غیر از قطب جنوب است. شبکه VPN آنها در تست های سرعت ما سریعترین سرعت در آمریکای شمالی بوده است. مکانهای مختلف سرور را در کشورهایی مانند ایالات متحده و انگلیس پیدا خواهید کرد. با انتخاب یک سرور جداگانه می توانید یک مکان را انتخاب کرده یا خاص تر شوید. IPVanish برای بازی بسیار عالی است اما می تواند برای رفع انسداد سرویس های پخش محبوب مورد استفاده قرار بگیرد.

هنگامی که ارزش IPVanish به دست می آید ، ضرب و شتم نیست. آنها دسترسی نامحدودی به شبکه VPN و نرم افزارهای سفارشی خود برای Windows، Mac، iOS، Android، Amazon Firestick و موارد دیگر ارائه می دهند. حتی می توانید روتر خود را تنظیم کنید تا از هر دستگاهی در شبکه محافظت کنید. سرویس VPN در بین کاربران Kodi کاملاً محبوب است. ضمانت برگشت 7 روزه پول تمام اعضای جدید را در بر می گیرد.

از IPVanish بازدید کنید

H1Z1 Battle Royale یک بازی محبوب برای PS4 و PC است. در ماه های آینده برای Xbox One منتشر می شود. H1Z1 بازی رایگان و یکی از اولین ژانرهای آن است. سه حالت بازی برای بازی وجود دارد و محتوای بیشتر همیشه در کارها است. H1Z1 یک بازی سرگرم کننده برای بازی به تنهایی یا با دوستان است. فقط مطمئن شوید که از VPN برای محافظت از حریم شخصی خود و کاهش تاخیر استفاده می کنید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me