نظارتاتحاد 14 Eyes میزان نظارت جهانی را افزایش می دهد. آنچه انجام می دهد ، به اشتراک گذاری اطلاعات بین 14 کشور مختلف است. اگر در یکی از آن کشورها هستید ، به طور موثر اطلاعات خود را با همه 14 کشورشان در میان می گذارید. قطعاً کشورهایی هستند که از جنبه های مختلف توافق های بهتری دارند. به همین دلیل شما می خواهید از یک VPN که در خارج از آن 14 کشور عضو در اتحاد قرار دارد ، استفاده کنید. ما می توانیم آن را بیشتر در یک لحظه توضیح دهیم. اگرچه اول ، لطفاً به بهترین VPN در خارج از 14 کشور چشم انداز داشته باشید.

طرفداران RankVPN ServiceVPN
PriceVisit
SiteServer
مکانها
LogsBrowser
برنامه های افزودنیSart
DNS
1 ExpressVPN 6.67 دلار ExpressVPN 160 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
2 NordVPN 3.49 دلار NordVPN 87 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
3 CyberGhost 2.75 دلار CyberGhost 112 کادر انتخاب کادر انتخاب
4 سورفشارک 1.99 دلار سورفشارک 68 کادر انتخاب کادر انتخاب کادر انتخاب
5 PureVPN 2.88 دلار SaferVPN 180 کادر انتخاب کادر انتخاب

اتحاد 14 چشم جدید نیست. در حقیقت ، ریشه های آن به سالهای زیادی بر می گردد. اگر شرکت VPN شما در یکی از 14 کشور چشم واقع شده باشد ، این مشکل پیش می آید. این کشورها شامل ایالات متحده ، انگلیس ، استرالیا ، NZ ، کانادا ، دانمارک ، فرانسه ، هلند ، نروژ ، آلمان ، بلگویم ، ایتالیا ، سوئد و اسپانیا هستند. اگر شرکت VPN شما در یکی از آن کشورها قرار دارد ، ممکن است اطلاعات خود را با همه 14 آنها به اشتراک بگذارید. به همین دلیل می خواهید از VPN برای محافظت از حریم شخصی خود استفاده کنید. وقتی این کار را انجام دهید ، لایه ای از رمزگذاری را ایجاد می کنید. این باعث می شود هر کسی اطلاعات شما را به خطر بیاندازد سخت تر شود. با این حال به یاد داشته باشید که اگر این کشور واقعاً می خواهد شما را ردیابی کند ، اگر واقعاً بخواهد می تواند راه های دیگری نیز داشته باشد.

دلیل بعدی استفاده از VPN ، کمک به شما در اطراف سانسور یا محدودیت های جغرافیایی است. اغلب اوقات ، کشورهایی که در اتحاد 14 چشم هستند می توانند محتوای سانسور کنند. ترفند این امر اتصال به یک VPN در یک کشور دیگر است. وقتی این کار را کردید ، شما این نرم افزار را فریب می دهید تا فکر کنید که در جایی دیگر واقع شده اید. این بدان معناست که باید بتوانید محتوا را آنگونه که انتظار دارید مشاهده کنید.

بهترین VPN برای 14 کشور خارج از چشم چیست؟?

پاسخ صحیح به این سؤال مستلزم بررسی تعدادی از عوامل است. در این حالت ، هر دو مجموعه عوامل برابر است. در اینجا معیارهایی که ما برای کمک به ما در پاسخ به این سؤال استفاده می کنیم آورده شده است:

  • رمزگذاری درجه نظامی قوی برای محافظت از حریم خصوصی شما از 14 کشور چشم.
  • امکان دسترسی به محدودیت های جغرافیایی وجود دارد
  • خط مشی مربوط به سیاههها نیست
  • شبکه بزرگ و پایدار برای جلوگیری از قطع ارتباط
  • سرورهای پر سرعت که عملکرد خوبی در منطقه دارند
  بهترین VPN ها برای Destiny 2

اکنون ، در لیست بهترین خدمات VPN برای استفاده که در خارج از 14 کشور Eyes قرار دارند ، وارد کنید.

1. بهترین VPN واقع در 14 کشور چشم: ExpressVPN

ExpressVPN

12 ماه ثبت نام کنید و 3 ماه رایگان در VPN دارای رتبه 1 دریافت کنید

ExpressVPN دسترسی سریع VPN را با MediaStreamer جمع آوری می کند که به عنوان یک سرویس هوشمند DNS برای انسداد دسترسی به محتویات محدود جغرافیایی عمل می کند. سرویس VPN به رمزگذاری ارتباط شما و رفع انسداد رویدادهای زنده ورزشی کمک می کند. شما حتی لیستی از جدیدترین سرگرمی های زنده و رویدادهای ورزشی را در وب سایت آنها مشاهده خواهید کرد. قرار گرفتن در جزایر ویرجین بریتانیا ExpressVPN را در خارج از 5 کشور چشم و 14 کشور چشم قرار می دهد. آنها سیاستی را برای ورود به سیستم حفظ می كنند كه طی سالها از طریق درخواستهای حقوقی برجسته تأیید شده است.

ExpressVPN یک شبکه VPN بسیار بزرگ را مدیریت می کند. فراتر از ایالات متحده ، شبکه ExpressVPN هزاران سرور در مکانهای کلیدی دارد تا به منظور محافظت از حریم خصوصی کاربران باشد. شما می توانید برای محافظت از حریم شخصی خود ، از سانسور کردن سانسور ، و تماشای خدمات جریان دلخواه مورد علاقه خود از هر نقطه به شبکه VPN آنها متصل شوید..

شاید بزرگترین مزیت استفاده از ExpressVPN پشتیبانی از آنها برای طیف گسترده ای از دستگاه ها باشد. ExpressVPN نرم افزار اختصاصی VPN را برای Windows ، Mac ، iOS و Android ارائه می دهد. دسک تاپ و موبایل خود را همزمان با حداکثر 3 اتصال همزمان متصل کنید. همچنین می توانید پسوند وب ExpressVPN را برای Chrome یا Firefox نصب کنید. آیا می خواهید از یک شبکه خانگی خود با یک حساب VPN استفاده کنید؟ در این صورت می توانید از برنامه روتر ExpressVPN برای تنظیم آن استفاده کنید. ویژگی MediaStreamer پشتیبانی هوشمند DNS را به دستگاه هایی مانند کنسول های بازی (PS4 ، Xbox One ، Nintendo Switch و غیره) ، جعبه های رسانه ای (Apple TV ، Roku ، Nvidia Shield TV و غیره) و تلویزیون های هوشمند اضافه می کند..

کوپن ExpressVPNبا 12 ماه اعتبار شماره 1 VPN ما 49٪ صرفه جویی کنید و 3 ماه رایگان دریافت کنید

ExpressVPN در تست های سرعت ما بسیار خوب عمل کرد. آنها یک انتخاب عالی برای حفظ حریم خصوصی و رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی هستند. پشتیبانی مشتری برای ارائه کمک و پاسخ به هرگونه سؤال 24/7 در دسترس است. با بهترین اطمینان از بهترین VPN با اعتماد به نفس همراه باشید زیرا ExpressVPN 30 روز ضمانت برگشت پول را ارائه می دهد.

از ExpressVPN بازدید کنید

2. بهترین VPN واقع در خارج از کشور 14 چشم: NordVPN

NordVPN

برای 36 ماه فقط با 3.49 دلار در ماه ثبت نام کنید (70٪ تخفیف)

NordVPN در پاناما مستقر است که برخی از کاربران ترجیح می دهند از یک شرکت VPN که در واقع مقر آن در ایالات متحده است استفاده کنند. خواهید فهمید که NordVPN دارای سرورهایی در سرتاسر کشور است. اعضا با قیمتی بسیار مناسب به شبکه خود در ایالات متحده و خارج از کشور دسترسی کامل دارند.

  بهترین VPN برای Auburn

درصورتی که برای مدت زمان طولانی تر در یک حساب کاربری عضو شوید ، می فهمید که NordVPN بهترین خدمات برای قیمت را دارد. همه کاربران دسترسی کامل به نرم افزار شبکه و نرم افزار خود دارند. می توانید با استفاده از سرویس دهنده VPN برای ویندوز یا مک متصل شوید. آنها همچنین دارای یک برنامه آسان برای استفاده موبایل برای دستگاه های Android و iOS (iPhone ، iPad) هستند. می توانید از افزونه مرورگر NordVPN برای Chrome ، Firefox یا Safari استفاده کنید. NordVPN برخی از خصوصیات پیشرفته حفظ حریم خصوصی مانند دو سرور VPN ، P2P و IP اختصاصی را ارائه می دهد که در واقع به شما کمک می کند تا این سرویس را برجسته کنید..

آیا می خواهید به خدمات جریان مانند Netflix ، Amazon Prime Video یا iPlayer بی بی سی از هر جای دنیا دسترسی داشته باشید؟ اگر چنین باشد NordVPN یک انتخاب عالی است. آنها تنها یك سرویس VPN هستند كه هنوز می توانند Netflix را مسدود كنند. شما می توانید فقط با 3.49 دلار در ماه با عضویت 3 ساله برای خدمات نامحدود VPN و SmartDNS ثبت نام کنید.

از NordVPN بازدید کنید

3. بهترین VPN واقع در خارج از کشور 14 چشم: CyberGhost

CyberGhost

ثبت نام برای 36 ماه فقط با 2.75 دلار در ماه (79٪ تخفیف)

CyberGhost در سال 2001 توسط 7 عضو تیم جوان مشتاق در بخارست ، رومانی تأسیس شد. از آن زمان این شرکت به یکی از بزرگترین خدمات VPN در جهان تبدیل شده است. تیم 50 نفره عضو بیشتر روی محافظت از حریم خصوصی کاربران تمرکز دارد. رابرت ناپ ، بنیانگذار و مدیرعامل ، همچنان هدایت این تیم را حتی پس از پیوستن به گروه Crossrider در سال 2023 ادامه می دهد. از آن زمان شبکه CyberGhost کاملاً گسترش یافته است.

CyberGhost ترکیبی خوب از مکان های سرور ، رمزگذاری قوی و امکان انسداد سرویس های جریان محبوب مانند Netflix ، YouTube Red و Amazon Prime را ارائه می دهد. برخی از کانالها حتی به شما اجازه می دهند محدودیت های جغرافیایی را برای چندین منطقه از حالت مسدود کنید. به عنوان مثال ، می توانید به محتوای ویدیوی Amazon Prime در ایالات متحده ، آلمان یا انگلیس دسترسی پیدا کنید. سرویس گیرنده ویندوز همچنین به شما امکان گشت و گذار ناشناس ، محافظت از WiFi ، تورنت ناشناس ، رفع انسداد وب سایت های اصلی (Google ، Facebook Instagram و غیره) را داده و سرور را انتخاب می کند.

مشتری CyberGhost VPN یکی از موارد مورد علاقه ما است. استفاده از آن بسیار آسان است و شامل چندین ویژگی پیشرفته برای کمک به حفظ حریم خصوصی آنلاین شما است. آنها یک تیم توسعه در آلمان دارند که به طور مداوم ویژگی هایی را به برنامه های مشتری و موبایل اضافه می کند. شما می توانید فقط با 2.75 دلار در ماه در طول تبلیغات فعلی ، دسترسی کامل به شبکه CyberGhost را ثبت کنید.

از CyberGhost بازدید کنید

4. بهترین VPN واقع در خارج از کشور 14 چشم: Surfshark

سورفشارک

ثبت نام در 24 ماه فقط با 1.99 دلار در ماه (83٪ تخفیف)

Surfshark سرویس VPN خود را در سال 2023 راه اندازی کرد. از آن زمان ، این شرکت کاملاً در جامعه شکوفایی ایجاد کرده است. این تیم به رشد خود ادامه می دهد و مکان های سرور را به شبکه پر سرعت خود اضافه می کند. آنها به حریم خصوصی و ارزش توجه کرده اند. این سرویس شامل ویژگی های اضافی مانند CleanWeb (بلوک تبلیغات و بدافزار) ، Whitelister (تونل سازی اسپلیت) ، MultiHop double VPN ، kill switch ، DNS خصوصی و محافظت در برابر نشت.

  بهترین VPN ها برای نینتندو سوئیچ

با داشتن شبکه گسترده ای از سرورها در سرتاسر جهان ، رمزگذاری قوی و امکان رفع انسداد سرویس های پخش رایج مانند Netflix ، YouTube Premium و Amazon Prime ، فرصت های بسیاری برای لذت بردن از خدمات وجود دارد. می توانید به Amazon Prime Video در مناطق مختلفی از جمله ایالات متحده ، آلمان و انگلیس دسترسی پیدا کنید. سرویس گیرنده ویندوز این امکان را به شما می دهد تا به مکان های سرور فیزیکی ، سرورهای مجازی (بهترین گزینه برای رفع انسداد محدودیت های جغرافیایی) ، سرورهایی که از استفاده P2P پشتیبانی می کنند ، و سرورهای MultiHop استفاده کنید..

از نظر ارزش و ویژگی ها ، Surfshark گزینه ای عالی برای کسانی است که می خواهند از حریم خصوصی خود محافظت کرده و محدودیت ها را از حالت انسداد خارج کنند. همه برنامه های VPN آنها با رابط کاربری مشابه طراحی شده اند و قابل استفاده هستند. شما می توانید برای یک حساب VPN نامحدود فقط با 1.99 دلار در ماه با اشتراک 2 ساله ثبت نام کنید.

از Surfshark دیدن کنید

5. بهترین VPN واقع در خارج از 14 کشور چشم: PureVPN

PureVPN

ثبت نام در 24 ماه فقط با 2.88 دلار در ماه (74٪ تخفیف)

PureVPN از سال 2007 مشغول فعالیت بوده و آنها را به یکی از قدیمی ترین ارائه دهندگان VPN در بازار تبدیل کرده است. شروع اولیه به آنها در گسترش و نوآوری کمک کرده است. PureVPN یکی از بهترین مشتری های VPN موجود در بازار را دارد. آنها همچنین برای iOS و Android برنامه های رایگان دارند.

نوآوری منطقه ای است که به PureVPN کمک می کند تا از این بسته جدا شود. آنها همچنان به اضافه کردن ویژگی ها و افزودنی های جدید به سرویس ادامه می دهند. می توانید برای کمک به سرعت بخشیدن به عملکرد خود ، فایروال NAT ، یک آدرس IP اختصاصی ، مرورگر StealthVPN و گزینه ویژه ای به نام streaming streaming را اضافه کنید..

PureVPN در بخش قیمت گذاری واقعاً خوب عمل می کند. آنها همچنان که خدمات به رشد خود ادامه می دهند ، بیش از 50 درصد قیمت را کاهش داده اند. شما می توانید VPN نامحدود ثبت نام کنید و فقط با 2.88 دلار در ماه به کلیه مکانهای سرور آنها دسترسی پیدا کنید. برنامه سالانه یک ارزش عالی است.

از PureVPN بازدید کنید

و در آنجا شما بهترین VPN ها را در خارج از 14 کشور چشم داشتید. چند گزینه عالی در بالا وجود دارد ، اما همیشه می توانید نگاهی به ما بیندازید 10 سرویس برتر VPN برای گزینه های مختلف آنها به خوبی کار خواهند کرد ، در نظر داشته باشید که همه آنها در خارج از آن کشورها در اتحاد 14 چشم قرار ندارند. این انتخاب ها که به ما داده اند ، در کل بهترین ها هستند ، بنابراین آنها مطمئناً هدفی را که شما دارند برآورده می کنند. با خواندن راهنمای ما ، می توانید بهترین تصمیم را برای رفع نیازهای خود بگیرید.

Kim Martin
Kim Martin Administrator
Sorry! The Author has not filled his profile.
follow me